Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Σε καταλαβαίνω.Ζω για το φαγητό.εκανα καιρό να το συνηθίσω.παντως επειδή το αμνιακό είναι δείγμα αν θες ξεκινα λίγο πιο προσεκτικά.δλδ μόνο ολικής ζυμαρικά και ψωμί.και ποτέ μαζί ψωμί ζυμαρικά και πατάτες.Μονο απο το ένα σε κάθε γεύμα.και αν τρως πολλά φρούτα θα τρως από 1 φρούτο τη φορά σε 2 ενδιάμεσα γεύματα τη μέρα.Λιγο ετσι προληπτικά. Και όχι φυσικό χυμό πορτοκάλι.Καλυτερα 1 πορτοκαλι μόνο.

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές!!! Θα αρχίσω προληπτικά..  Γτ ποτέ δεν ξέρεις..  Χθες που με είδε κ ο γιατρός μου μου είπε ότι αν είναι παθολογικο κ δεν έχω ζάχαρο θα πρέπει να το παρακολουθούμε γτ δεν θέλουμε να σπάσουν τα νερά..  Εντάξει..  Μπορώ να πω ότι αγχώθηκα!!! Αλλά Ας προσεχω όσο μπορώ κ βλέπουμε!!! 

15 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Λοιπόν κοριτσια έκανα και εγώ την πρώτη αγορά για τη Μπέμπα! Μη γελάσετε αλλά εμεις της πήραμε το πρώτο παιχνιδάκι! Έτσι για το καλό! 

Αχ Μπραβοο!!! Τέλεια!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , February17 είπε:

Αχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές!!! Θα αρχίσω προληπτικά..  Γτ ποτέ δεν ξέρεις..  Χθες που με είδε κ ο γιατρός μου μου είπε ότι αν είναι παθολογικο κ δεν έχω ζάχαρο θα πρέπει να το παρακολουθούμε γτ δεν θέλουμε να σπάσουν τα νερά..  Εντάξει..  Μπορώ να πω ότι αγχώθηκα!!! Αλλά Ας προσεχω όσο μπορώ κ βλέπουμε!!! 

Αχ Μπραβοο!!! Τέλεια!!!!! 

Έτσι και εγώ ήμουν.αν είναι παθολογικό θα πρέπει να μη περπατάς πολύ και γενικότερα να ξαπλωνεις πολύ γτ ασκούν πίεση τα υγρά. Μένω επαρχία και είχα έναν γιατρό εκεί αλλά ο βασικός μου είναι Αθήνα και με το που προέκυψε αυτό ήρθα Αθήνα στους δικούς μου.ο άλλος στη Κέρκυρα μου πε να κάνουμε αμνιοπαρακεντηση για να αφαιρέσουμε υγρό με το Ρίσκο βέβαια για το μωρό.το λέω στον άλλον που έχω Αθήνα και μου λέει έλα εδώ.Μη κάνεις τπτ τέτοιο Ούτε για αστείο.και έτσι εξαφανίστηκα.αν σου πούνε τπτ που δεν σου αρέσει πάρε κι άλλη γνώμη.Εγω τρελάθηκα και αγχώθηκα χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Λοιπόν κοριτσια έκανα και εγώ την πρώτη αγορά για τη Μπέμπα! Μη γελάσετε αλλά εμεις της πήραμε το πρώτο παιχνιδάκι! Έτσι για το καλό! 

Ααα τι ωραια!Τι της πηρατε? Και εγω θελω να του παρω παιχνιδακι!Και ο αντρας μου θελει να παρει απο τωρα παραμυθακια :wub:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Ααα τι ωραια!Τι της πηρατε? Και εγω θελω να του παρω παιχνιδακι!Και ο αντρας μου θελει να παρει απο τωρα παραμυθακια :wub:

Πήραμε μια αλεπού που κάνει ήχους και μπορείς να ηχογραφήσεις και τη φωνή σου όταν λείπεις ή κλαίει να την ακούει ή τραγουδάκια. Το είχε με έκπτωση σε ελεφαντάκι και αλεπού και διαλέξαμε την αλεπού. 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, palmoira είπε:

Πήραμε μια αλεπού που κάνει ήχους και μπορείς να ηχογραφήσεις και τη φωνή σου όταν λείπεις ή κλαίει να την ακούει ή τραγουδάκια. Το είχε με έκπτωση σε ελεφαντάκι και αλεπού και διαλέξαμε την αλεπού. 

Αντε ρε συ πολυ ωραιο που ηχογραφεις τη φωνη σου! :D Αχ τι χαζομαμαδες θα γινουμε.Ο αντρας μου απο τωρα με κοροιδευει :P


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  στην ομάδα.  Εύχομαι να στε όλες καλά.  Κάναμε κ μεις την β επίπεδου και δόξα τω θεω όλα καλά.  Είναι απίστευτο  πόσο μεγάλωσε σε ένα μήνα. Σκεφτόμουν κ γω για το πρώτο δώρο της μικρής μου κ είχα στον νου μου την γνωστή κουκουβάγια οwlie που είναι και νανουριστιρι.  Έχει καμία προσωπική γνώμη; η θα προτιμήστε μουσικά περιστρεφόμενα πάνω απ την κούνια 

Έχω κ ένα άλλο άγχος.  Φοβάμαι μηπως κάνω Συσπασεις κ δεν το καταλάβω. Έχω ακούσει ότι  είναι σαν να πετρωνει  η κοιλιά.  αλλά είναι κάτι πολύ αισθητο που δεν μπορείς να το μπερδεψεις με κάτι άλλο πχ σαν φούσκωμα; εγώ τώρα θα ξεκινήσω μαγνήσιο πιο πολύ λόγω του ότι έχω κραμπες  στα πόδια 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα των β επιπεδου οσες κανατε. @February17ευχομαι να μην ειναι τιποτα αυτο με το αμνιακο. Καλα θα κανεις κ θα παρεις αναρρωτικη.

Καλε με γεια τα ψωνια σας! Καλοταξιδα:grin: . Εγω εμεινα στην πολη που ειναι ο γιατρος κ το νοσοκομειο που θα γεννησω. Εδω θα την βγαλω μεχρι τη γεννα. Και εχω θεμα με το ιντερνετ γι'αυτο δεν σας γραφω συχνα. Σας σκεφτομαι ομως! Αρχισα να εχω κ αρκετη συχνοουρια , λογικα βαρυνε η μπεμπα κ πιεζει. Εσεις ποσες φορες ξυπνατε τη νυχτα για τουαλετα; Προς το παρρον ειμαι στις δυο .

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  στην ομάδα.  Εύχομαι να στε όλες καλά.  Κάναμε κ μεις την β επίπεδου και δόξα τω θεω όλα καλά.  Είναι απίστευτο  πόσο μεγάλωσε σε ένα μήνα. Σκεφτόμουν κ γω για το πρώτο δώρο της μικρής μου κ είχα στον νου μου την γνωστή κουκουβάγια οwlie που είναι και νανουριστιρι.  Έχει καμία προσωπική γνώμη; η θα προτιμήστε μουσικά περιστρεφόμενα πάνω απ την κούνια 

Έχω κ ένα άλλο άγχος.  Φοβάμαι μηπως κάνω Συσπασεις κ δεν το καταλάβω. Έχω ακούσει ότι  είναι σαν να πετρωνει  η κοιλιά.  αλλά είναι κάτι πολύ αισθητο που δεν μπορείς να το μπερδεψεις με κάτι άλλο πχ σαν φούσκωμα; εγώ τώρα θα ξεκινήσω μαγνήσιο πιο πολύ λόγω του ότι έχω κραμπες  στα πόδια 

Join the club! Και εγώ μια από τα ίδια το τελευταίο διάστημα. Δεν καταλαβαινω εάν είναι το μωρό που κουνιέται χαμηλά ή κάνω σύσπαση...ευτυχως δεν είναι συχνά και δεν κρατάει πολύ οπότε δεν ανησυχώ. 

 

πρίν από 12 λεπτά , evio είπε:

Γεια σας κοριτσια! Συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα των β επιπεδου οσες κανατε. @February17ευχομαι να μην ειναι τιποτα αυτο με το αμνιακο. Καλα θα κανεις κ θα παρεις αναρρωτικη.

Καλε με γεια τα ψωνια σας! Καλοταξιδα:grin: . Εγω εμεινα στην πολη που ειναι ο γιατρος κ το νοσοκομειο που θα γεννησω. Εδω θα την βγαλω μεχρι τη γεννα. Και εχω θεμα με το ιντερνετ γι'αυτο δεν σας γραφω συχνα. Σας σκεφτομαι ομως! Αρχισα να εχω κ αρκετη συχνοουρια , λογικα βαρυνε η μπεμπα κ πιεζει. Εσεις ποσες φορες ξυπνατε τη νυχτα για τουαλετα; Προς το παρρον ειμαι στις δυο .

Εμένα εξαρτάται...είναι μέρες που έχω συνέχεια συχνοουρία και άλλες που είναι καλύτερα τα πράγματα. Το βράδυ σίγουρα θα σηκωθώ μια φορά μέσα στη νύχτα μπορεί και δυο. Όσο προχωράει η εγκυμοσυνη όμως και πιέζει η Μπέμπα θα δυσκολέψουν τα πράγματα 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  στην ομάδα.  Εύχομαι να στε όλες καλά.  Κάναμε κ μεις την β επίπεδου και δόξα τω θεω όλα καλά.  Είναι απίστευτο  πόσο μεγάλωσε σε ένα μήνα. Σκεφτόμουν κ γω για το πρώτο δώρο της μικρής μου κ είχα στον νου μου την γνωστή κουκουβάγια οwlie που είναι και νανουριστιρι.  Έχει καμία προσωπική γνώμη; η θα προτιμήστε μουσικά περιστρεφόμενα πάνω απ την κούνια 

Έχω κ ένα άλλο άγχος.  Φοβάμαι μηπως κάνω Συσπασεις κ δεν το καταλάβω. Έχω ακούσει ότι  είναι σαν να πετρωνει  η κοιλιά.  αλλά είναι κάτι πολύ αισθητο που δεν μπορείς να το μπερδεψεις με κάτι άλλο πχ σαν φούσκωμα; εγώ τώρα θα ξεκινήσω μαγνήσιο πιο πολύ λόγω του ότι έχω κραμπες  στα πόδια 

Συγχαρητήρια για τη β επιπεδου! :)

Εγω προσωπικά δεν μπερδευω με τιποτα τις κραμπες γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικές. Πετρωνει το σημειο και τραβάει γίνεται σαν βουναλάκι. Τώρα πλεον πετρωνει ολη η κοιλια μου και πάλι ειναι πολυ χαρακτηριστικές, εχουν κ μια μικρη δυσφορια και διαβασα οτι ετσι ειναι οι μπραξτον χικς και ειναι φυσιολογικό να συμβαίνουν. Απο τη στιγμη που δεν πονανε και ειναι σποραδικες ειναι εντάξει.

Συχνοουρια κοριτσια τωρα τελευταία εχω περισσοτερη. Ενω σηκωνομουν 2 φορες το βράδυ χθες σηκωθηκα πολλες φορες. Παει ο υπνος. Νιωθω οτι πιεζει η μητρα περισσότερο  

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , Nicol_ είπε:

Συγχαρητήρια για τη β επιπεδου! :)

Εγω προσωπικά δεν μπερδευω με τιποτα τις κραμπες γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικές. Πετρωνει το σημειο και τραβάει γίνεται σαν βουναλάκι. Τώρα πλεον πετρωνει ολη η κοιλια μου και πάλι ειναι πολυ χαρακτηριστικές, εχουν κ μια μικρη δυσφορια και διαβασα οτι ετσι ειναι οι μπραξτον χικς και ειναι φυσιολογικό να συμβαίνουν. Απο τη στιγμη που δεν πονανε και ειναι σποραδικες ειναι εντάξει.

Συχνοουρια κοριτσια τωρα τελευταία εχω περισσοτερη. Ενω σηκωνομουν 2 φορες το βράδυ χθες σηκωθηκα πολλες φορες. Παει ο υπνος. Νιωθω οτι πιεζει η μητρα περισσότερο  

Εγώ μπερδεύομαι με κάποιες που νιώθω χαμηλά και δεν ξέρω εάν είναι το μωρό ή σύσπαση. Τις υπόλοιπες τις καταλαβαινω μια χαρά και γι αυτό δεν ανησυχώ. Οι Μπραξτον Χικς είναι προπαρασκευαστικές και είναι απολύτως φυσιολογικές γιατί ετοιμάζουν τη μήτρα. Έχω βρει ένα φοβερό βιντεάκι θα το κάνω αίτημα να το δείτε για τις συσπάσεις και τον τοκετο! 

Το βίντεο που σας έλεγα 

https://www.mothersblog.gr/egkymosyni/story/66023/katafere-me-ena-mpaloni-kai-ena-mpalaki-toy-ping-pong-na-deixei-pos-moiazei-o-toketos-ki-egine-viral


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Nicol_ είπε:

Συγχαρητήρια για τη β επιπεδου! :)

Εγω προσωπικά δεν μπερδευω με τιποτα τις κραμπες γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικές. Πετρωνει το σημειο και τραβάει γίνεται σαν βουναλάκι. Τώρα πλεον πετρωνει ολη η κοιλια μου και πάλι ειναι πολυ χαρακτηριστικές, εχουν κ μια μικρη δυσφορια και διαβασα οτι ετσι ειναι οι μπραξτον χικς και ειναι φυσιολογικό να συμβαίνουν. Απο τη στιγμη που δεν πονανε και ειναι σποραδικες ειναι εντάξει.

Συχνοουρια κοριτσια τωρα τελευταία εχω περισσοτερη. Ενω σηκωνομουν 2 φορες το βράδυ χθες σηκωθηκα πολλες φορες. Παει ο υπνος. Νιωθω οτι πιεζει η μητρα περισσότερο  

Εγώ σίγουρα  δεν το έχω νιώσει αυτό.  Φοβάμαι απλά μέσα στην ένταση της δουλειάς καθώς κινούμαι, μήπως δεν το καταλάβω,  μόνο την κούραση νιώθω κ λίγο δυσφορια  στην κοιλιά όταν κάθομαι ειδικά πολύ ώρα σε καρέκλα, ή όταν πάω να σηκωθω ένα μικρό  τραβηγμα αλλά περνά αμέσως. Γενικά έχω αρχίζει να ζορίζομαι  αρκετά  στη δουλειά κάνω υπομονή άλλους 2 μήνες κ προσπαθώ όσο μπορώ να είμαι πιο ξεκουραστα  στο σχολείο αλλά δεν είναι αν εύκολο πάντα. Φοβάμαι μηπως κάποιες  φορές δεν το αφήνω να ηρεμησει ή το ενοχλούν οι κινήσεις  μου...  Όσον αφορά την συχνοουρια,  τις τελευταίες 2 εβδομάδες  δεν σηκώνομσι τα βράδια,  ενώ πριν τουλάχιστον  μια φορά την νύχτα. Εκτός όταν κλωτσα η μπεμπα την κυστη μου,  που το νιώθω και με πιάνει μετά 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex1989 είπε:

Εγώ σίγουρα  δεν το έχω νιώσει αυτό.  Φοβάμαι απλά μέσα στην ένταση της δουλειάς καθώς κινούμαι, μήπως δεν το καταλάβω,  μόνο την κούραση νιώθω κ λίγο δυσφορια  στην κοιλιά όταν κάθομαι ειδικά πολύ ώρα σε καρέκλα, ή όταν πάω να σηκωθω ένα μικρό  τραβηγμα αλλά περνά αμέσως. Γενικά έχω αρχίζει να ζορίζομαι  αρκετά  στη δουλειά κάνω υπομονή άλλους 2 μήνες κ προσπαθώ όσο μπορώ να είμαι πιο ξεκουραστα  στο σχολείο αλλά δεν είναι αν εύκολο πάντα. Φοβάμαι μηπως κάποιες  φορές δεν το αφήνω να ηρεμησει ή το ενοχλούν οι κινήσεις  μου...  Όσον αφορά την συχνοουρια,  τις τελευταίες 2 εβδομάδες  δεν σηκώνομσι τα βράδια,  ενώ πριν τουλάχιστον  μια φορά την νύχτα. Εκτός όταν κλωτσα η μπεμπα την κυστη μου,  που το νιώθω και με πιάνει μετά 

Από ότι μου έχει πει ο γιατρός μου παντως κοριτσια, πονάκια και τραβήγματα είναι φυσιολογικά να νιώθουμε. Χαρακτηριστικά μου είπε « εγκυος είσαι, τι περίμενες να μην πονάς και καθόλου?».Και λογικο είναι εάν το σκεφτούμε το τι γίνεται τώρα εκεί μέσα, τραβιούνται  κόκαλα,μύες ,αρχίζουν και πιέζονται τα όργανα, κουνιέται και το μωρό! 

@Nicol_ σκεφτόμουν σήμερα πως πέρασε ο καιρός...27η εβδομάδα! Μπαίνουμε στον 7ο!

 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , palmoira είπε:

Από ότι μου έχει πει ο γιατρός μου παντως κοριτσια, πονάκια και τραβήγματα είναι φυσιολογικά να νιώθουμε. Χαρακτηριστικά μου είπε « εγκυος είσαι, τι περίμενες να μην πονάς και καθόλου?».Και λογικο είναι εάν το σκεφτούμε το τι γίνεται τώρα εκεί μέσα, τραβιούνται  κόκαλα,μύες ,αρχίζουν και πιέζονται τα όργανα, κουνιέται και το μωρό! 

@Nicol_ σκεφτόμουν σήμερα πως πέρασε ο καιρός...27η εβδομάδα! Μπαίνουμε στον 7ο!

 

Ναι και εγω το σκεφτομουνα ποτε πέρασε ο καιρος! ❤ Απιστευτο μου φαίνεται που μπαίνουμε στο τριτο 3μηνο..ανυπομονώ για το λιγο που έμεινε :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Εμείς κάναμε τη Β επιπέδου την Παρασκευή που πέρασε και όλα καλά με το μπέμπη μας! Είναι λίγο μεγάλος, 611 γραμμάρια! Επίσης μας έδειξε και μια ηχογενή εστία στην καρδιά η οποία όμως δεν είναι κάτι ανησυχητικό και θα φτιάξει μέχρι να γεννηθεί... ευτυχώς που το ίδιο ακριβώς είχε και η κόρη μου οπότε ξέρω ότι θα πάνε όλα καλά, γιατί θυμάμαι ότι την πρώτη φορά είχα φρικάρει!!!

Σχετικά με το ζάχαρο, εγώ έχω ένα ελαφρύ θέμα υπογλυκαιμίας.... δηλαδή το πρωί έχω σχετικά χαμηλό ζάχαρο, στο όριο της υπογλυκαιμίας και αυτό δεν είναι ότι καλύτερο για το μωρό. Οπότε πλέον πρέπει όταν ξυπνάω το βράδυ (συνήθως δύο φορές) να τρώω και κάτι για να μην μένει πολλές ώρες άδειο το στομάχι μου και να μην πέφτει τόσο πολύ το ζάχαρο. Σε 2-3 εβδομάδες θα κάνω και καμπύλη, οπότε εκεί θα δείξει πιο καλά τι γίνεται.

Από αγορές δεν έχω κάνει καμία (εεεεεεε μόνο ένα καινούργιο μάρσιπο που βρήκα σε προσφορά....) και το μόνο που θέλω να αγοράσω είναι ένα ειδικό "πανάκι" για φάσκιωμα γιατί σκέφτομαι να το δοκιμάσω αυτή τη φορά μπας και βοηθήσει λίγο το μωρό με τον ύπνο.

Φιλιά σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...