Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Αυτο με τα ρουχα του μωρου το σκεφτομαι κ εγω συχνα πυκνα αλλα μονο σε φαση να χαλβαδιαζω στο ιντερνετ προς το παρρον. Σιγουρα θα χρειαστουμε πολλα εσωρουχακια, πυτζαμακια και φορμακια, εγω σκοπευω να χρησιμοποιω κ για καμποσο καιρο πανες αγκαλιας κ τα ρουχα για εξω δεν θα ειναι κ πολλα. Ενα καλο ρουχακι να της βαλω στον σαραντισμο κ μετα βλεπουμε. Και σιγουρα μεχρι να πιασει καλα ο Ιουνης χειμωνιατικα θα της φοραω αλλα οχι βελουτε, μου φαινονται καπως. Στο σπιτι αναγκαστικα θα εχουμε περισσοτερη θερμανση οποτε ουτε εδω θα μου χρειαστουν τοσο βαρια ρουχα. Ε μετα τα κλασσικα σεντονια, κουβερτες για κουνια κ για καροτσι, αυτα τα πανια που βαζεις απο κατω οταν τα ξεσκατιζεις που δεν ξερω πως τα λενε, πετσετες κ πανακια για ταισμα κ ρεψιμο. Λογικα οοολα αυτα δεν θα τα αγορασουμε, πολλα θα μας φερουν δωρα κ απο δανεικα απο αλλες μαμαδες. Πλακα πλακα ολοκληρο σχεδιο εχω κανει χαχαχα! Ε μετα στον γαμο της νυφικο ας διαλεξει μονη της, μεχρι εκει δεν εχω φτασει :blink:

Μάλλον εννοείς τα σελτεδακια! Εγώ παντως για την αρχή αρχή θα πάρω αυτά τα φορμάκια που στο κάτω μέρος σουρώνουν και δεν έχουν ποδαράκια. Σαν αυτά που βάζουν στο μαιευτήριο 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , palmoira είπε:

Μάλλον εννοείς τα σελτεδακια! Εγώ παντως για την αρχή αρχή θα πάρω αυτά τα φορμάκια που στο κάτω μέρος σουρώνουν και δεν έχουν ποδαράκια. Σαν αυτά που βάζουν στο μαιευτήριο 

Αααα δεν τα ξέρω αυτα. Δηλαδη?

Καλημέραααα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , palmoira είπε:

Μάλλον εννοείς τα σελτεδακια! Εγώ παντως για την αρχή αρχή θα πάρω αυτά τα φορμάκια που στο κάτω μέρος σουρώνουν και δεν έχουν ποδαράκια. Σαν αυτά που βάζουν στο μαιευτήριο 

Ουτε εγω τα ξερω αυτα τα φορμακια. Ανα μπραβο τα σελτεδακια εννοουσα!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Αααα δεν τα ξέρω αυτα. Δηλαδη?

Καλημέραααα!!! 

Τα σελτεδακια είναι από τη μια πλευρά βαμβακερά από την άλλη πλαστικά, για να αλλάζεις εκεί πάνω το μωρό και να μην έχεις διαρροές...

Τα φορμάκια που γράφω, είναι πάνω κανονικά φορμάκια που μπαίνουν τα. χεράκια και κάτω δεν μπαίνουν χωριστά τα ποδαράκια αλλά με ένα κορδονάκι το τραβάς και κλείνει σαν σακούλι. Ουσιαστικά βοηθάει πολύ στην αρχή γιατί έχει τα ποδαράκια στη θέση βατραχάκι όπως στη μήτρα και επίσης είναι πολύ εύκολο να αλλάξεις πάνα όταν λερωθεί. Έχει παντού και είναι πολύ οικονομικά. Απλά δεν υπάρχει μεγάλη ποικιλία σε σχέδια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Τα σελτεδακια είναι από τη μια πλευρά βαμβακερά από την άλλη πλαστικά, για να αλλάζεις εκεί πάνω το μωρό και να μην έχεις διαρροές...

Τα φορμάκια που γράφω, είναι πάνω κανονικά φορμάκια που μπαίνουν τα. χεράκια και κάτω δεν μπαίνουν χωριστά τα ποδαράκια αλλά με ένα κορδονάκι το τραβάς και κλείνει σαν σακούλι. Ουσιαστικά βοηθάει πολύ στην αρχή γιατί έχει τα ποδαράκια στη θέση βατραχάκι όπως στη μήτρα και επίσης είναι πολύ εύκολο να αλλάξεις πάνα όταν λερωθεί. Έχει παντού και είναι πολύ οικονομικά. Απλά δεν υπάρχει μεγάλη ποικιλία σε σχέδια

Αααα μαλιστα οκ θα το κοιταξω!! Ευχαριστώ!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Περιμένω πως κ πως το ραντεβού μου 1 του μήνα!! Μήπως κ δω κ εγώ τι θα είναι το νινί μου.. Αν κ νομίζω πως θα είναι πάλι αγοράκι..  Ετσι νιώθω!!  Εσείς πως είστε? 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, February17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πως είστε? Περιμένω πως κ πως το ραντεβού μου 1 του μήνα!! Μήπως κ δω κ εγώ τι θα είναι το νινί μου.. Αν κ νομίζω πως θα είναι πάλι αγοράκι..  Ετσι νιώθω!!  Εσείς πως είστε? 

Καλημέρα κορίτσι!Έτσι διαισθάνεσαι?για Ν δούμε Τ ένστικτο της μάνας..γτ Εγώ διαισθάνομαι πως είναι κοριτσακι Αλλά Θ φανεί σμρ ελπίζω.. Άντε Θ περασει Ο καιρός Κ Θ έρθει Κ Η πρωτη Τ μήνα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες! Κ εγω το ειχα δεσει κομπο οτι αγορι εχω κ οταν μας ειπε ο γιατρος για κοριτσι εκανα ποση ωρα να το χωνεψω! Η διαισθηση της μανας που λενε χαχαχα.

@oneira_glyka εχεις γιατρο σημερα? Ολα καλα να ειναι. Αιμα ξαναειδες?

Εγω την Πεμπτη εχω ραντεβού ενα μηνα σχεδον μετα την αυχενικη. 

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμένω απέξω Τώρα..άντε Ν δούμε λοιπόν Κ Η δική Μ διαίσθηση- θελω χαχαχα....

Δεν Ξαναειδα κάτι Αλλά δεν έκανα Κ τπτ..δε ξέρω αν μπορεί Ν δει το πλακούντα με τον υπέρηχο γτ εχω την εντύπωση πως είναι παλιός.ελπίζω Ν ανεβηκε λίγο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γυρίσαμε όλα καλα..λέγαμε για διαίσθηση... μάλλον η δική Μ χάλασε... κορίτσι περίμενα τρίτο αγοράκι εχω...Κ είχα ξεχάσει Κ το πιεσόμετρο σπίτι.... Κατά τ'άλλα όλα καλά.. Δόξα τω Θεώ..ανεβαίνει ο πλακούντας. Αλλά εγώ Θ προσέχω όσο μπορώ λόγω ιστορικού..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω..  Τρία αγόρια?? Οκ..  Καλά πάμε!!! Ειναι Ωραία τα αγοράκια!!!! Εγώ τρελαίνομαι με το δικό μου..  Είναι ναζιαρης,  με χαϊδεύει..  Έρωτας!!  Εγώ Εγώ λίγες μέρες ακόμα μέχρι να μάθω..  Αλλά εκεί θα είμαι κ εγώ..  Στο κλαμπ των αγοριών..  Θα δείξει αν υσχυει το ένστικτο της μάνας!!  Χαχα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Γυρίσαμε όλα καλα..λέγαμε για διαίσθηση... μάλλον η δική Μ χάλασε... κορίτσι περίμενα τρίτο αγοράκι εχω...Κ είχα ξεχάσει Κ το πιεσόμετρο σπίτι.... Κατά τ'άλλα όλα καλά.. Δόξα τω Θεώ..ανεβαίνει ο πλακούντας. Αλλά εγώ Θ προσέχω όσο μπορώ λόγω ιστορικού..

Ωωωωωωω αγορομανα!!!! Ανανεωνω πινακακι αμέσως!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, February17 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε σήμερα?  Πως είστε? 

Καλά είμαστε.λίγο αρρωστησα εγώ Αλλά Κατά τ'άλλα δόξα τω Θεώ.. άρχισε ν ψιλοκλωτσαει το μικρακι Μ.. εσείς??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...