Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα! Σίγουρα κάποιος γυναικολόγος του ΕΟΠΥΥ θα είναι υπεύθυνος για τις άδειες τοκετου. Δυστυχώς με πήραν το πρωί από το ΙΚΑ γιατί λείπει ο γιατρός και μετέφεραν το ραντεβού για την άλλη εβδομάδα. Οπότε θα έχω νέα να σου πω την άλλη εβδομάδα. 

Οκ!  Σε ευχαριστώ θα πάρω και εγώ τηλέφωνο στο ΙΚΑ της περιοχής μου να ρωτήσω και θα σας μεταφέρω τα νέα 

4 ώρες πρίν, February17 είπε:

Καλημερα!! Ποια είναι η πητ σου @palmoira μου..? Θα βγω κ εγώ σε άδεια αλλά έτσι όπως τα έχω μετρήσει πάει τέλος  Γενάρη..  Λογικά εσύ βγαίνεις πιο νωρίς, Εε?? 

@February17 νομίζω ότι είμαστε σχεδόν μαζί απ ότι θυμάμαι.  Εγώ με πητ 28 Μαρτίου σταματάω και βγαίνω σε άδεια 31 Ιανουαρίου όπως τα μέτρησα. Κορίτσια εσείς θα πάρετε το εξάμηνο προστασίας μητροτητας από τον οαεδ;  το έχετε συζητήσει καθόλου με τον εργοδοτη(όσες εργάζεστε); 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, February17 είπε:

Καλημερα!! Ποια είναι η πητ σου @palmoira μου..? Θα βγω κ εγώ σε άδεια αλλά έτσι όπως τα έχω μετρήσει πάει τέλος  Γενάρη..  Λογικά εσύ βγαίνεις πιο νωρίς, Εε?? 

Έχω ΠΗΤ 4/3 οπότε βγαινω 7/1 σε άδεια 

πρίν από 14 λεπτά , Alex1989 είπε:

Οκ!  Σε ευχαριστώ θα πάρω και εγώ τηλέφωνο στο ΙΚΑ της περιοχής μου να ρωτήσω και θα σας μεταφέρω τα νέα 

@February17 νομίζω ότι είμαστε σχεδόν μαζί απ ότι θυμάμαι.  Εγώ με πητ 28 Μαρτίου σταματάω και βγαίνω σε άδεια 31 Ιανουαρίου όπως τα μέτρησα. Κορίτσια εσείς θα πάρετε το εξάμηνο προστασίας μητροτητας από τον οαεδ;  το έχετε συζητήσει καθόλου με τον εργοδοτη(όσες εργάζεστε); 

Για το 6μηνο ακόμη δεν έχω αποφασίσει. Θα ήθελα να κάτσω αλλά δεν ξέρω στη δουλειά πώς θα το πάρουν. Μπορεί να πάρω μέρος από το 6μηνο μπορεί και καθόλου. Βέβαια προτεραιότητα θα έχει το μωρό. Εάν δω ότι πραγματικά χρειάζομαι χρόνο σπίτι θα κάτσω και ο,τι γίνει. Με το μειωμένο θέλω να το πάρω αντί 2 ώρες την ημέρα 1 ημέρα την εβδομάδα κατά προτίμηση Δευτέρα ή Τετάρτη. Θα δείξει...


preg.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Έχω ΠΗΤ 4/3 οπότε βγαινω 7/1 σε άδεια 

Για το 6μηνο ακόμη δεν έχω αποφασίσει. Θα ήθελα να κάτσω αλλά δεν ξέρω στη δουλειά πώς θα το πάρουν. Μπορεί να πάρω μέρος από το 6μηνο μπορεί και καθόλου. Βέβαια προτεραιότητα θα έχει το μωρό. Εάν δω ότι πραγματικά χρειάζομαι χρόνο σπίτι θα κάτσω και ο,τι γίνει. Με το μειωμένο θέλω να το πάρω αντί 2 ώρες την ημέρα 1 ημέρα την εβδομάδα κατά προτίμηση Δευτέρα ή Τετάρτη. Θα δείξει...

Και γω μια απ τα ίδια.  Θέλω. Να το πάρω, το ανέφερα στον εργοδότη μου και μου είπε εντάξει θα δούμε όταν γεννήσεις με το καλό.  Φοβάμαι μηπως μου φέρει αντιρρήσεις γιατί θα είναι πολυ δύσκολο για μένα να αφήσω το μωρό 2 μηνών κ να επιστρέψω στην δουλειά,  χωρίς καμία βοήθεια μόνη μου στο νησί. Αν μου φέρει αντίρρηση είμαι κ γω διατεθειμενη να πάρω μέρος αυτού προκειμένου να βρούμε μια μέση λύση. Με έχει αγχωθει λίγο αυτό το ζήτημα, δεν θέλω να χαθούν οι ισσοροπιες κ να χαλάσει το κλίμα στην δουλειά,  διότι μέχρι τώρα όλα πάνε πολύ καλά,  αλλά κ γω το μωρό. Ου βάζω σαν απόλυτη προταιρεοτητα. Θα δείξει.  Για το μειωμένο ωράριο δεν το χω σκεφτεί.  Το παίρνεις μετά το εξάμηνο; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Οκ!  Σε ευχαριστώ θα πάρω και εγώ τηλέφωνο στο ΙΚΑ της περιοχής μου να ρωτήσω και θα σας μεταφέρω τα νέα 

@February17 νομίζω ότι είμαστε σχεδόν μαζί απ ότι θυμάμαι.  Εγώ με πητ 28 Μαρτίου σταματάω και βγαίνω σε άδεια 31 Ιανουαρίου όπως τα μέτρησα. Κορίτσια εσείς θα πάρετε το εξάμηνο προστασίας μητροτητας από τον οαεδ;  το έχετε συζητήσει καθόλου με τον εργοδοτη(όσες εργάζεστε); 

Ναι μπράβο..  Μαζί είμαστε..  Εγώ 27/3 οπότε σταματάω 30/1.. Εγώ ναι..  Θα το πάρω το 6μηνο κανονικά..  Ότι υπάρχει θα το πάρω για να κάτσω όσο πιο πολύ γίνεται..  :-)

πρίν από 27 λεπτά , Alex1989 είπε:

Και γω μια απ τα ίδια.  Θέλω. Να το πάρω, το ανέφερα στον εργοδότη μου και μου είπε εντάξει θα δούμε όταν γεννήσεις με το καλό.  Φοβάμαι μηπως μου φέρει αντιρρήσεις γιατί θα είναι πολυ δύσκολο για μένα να αφήσω το μωρό 2 μηνών κ να επιστρέψω στην δουλειά,  χωρίς καμία βοήθεια μόνη μου στο νησί. Αν μου φέρει αντίρρηση είμαι κ γω διατεθειμενη να πάρω μέρος αυτού προκειμένου να βρούμε μια μέση λύση. Με έχει αγχωθει λίγο αυτό το ζήτημα, δεν θέλω να χαθούν οι ισσοροπιες κ να χαλάσει το κλίμα στην δουλειά,  διότι μέχρι τώρα όλα πάνε πολύ καλά,  αλλά κ γω το μωρό. Ου βάζω σαν απόλυτη προταιρεοτητα. Θα δείξει.  Για το μειωμένο ωράριο δεν το χω σκεφτεί.  Το παίρνεις μετά το εξάμηνο; 

@Alex1989 και @palmoira,   Το μειωμένο το δικαιούσαι έτσι κ αλλιώς έξτρα από το 6μηνο..  Είναι συνέχεια Δλδ μετά το εξάμηνο απ ότι θυμάμαι... Απλώς είναι πολύ μικρά ακόμα για να τα αφήσετε 2μηνων κ να γυρίσετε στη δουλειά..  Εγώ στο πρώτο μου δεν δούλευα κ δεν το κατάλαβα..  Τώρα όμως που δουλεύω δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω κ να γυρίσω στη δουλειά..  Με τπτ..  Αν πάρουμε κ το 6μηνο τότε θα είναι το μωρό 8μηνων..  Θα τρώει πια οπότε όλα καλά..  Καλύτερα από 2 μηνών νομίζω..  Βέβαια τώρα με τις δουλειές σας δεν ξέρω πως βολεύει..  Ότι αποφασίσετε πάντως..  Με το καλό να έρθουν κ θα βρούμε όλες λύση για όλα..  Υγεία πρώτα.. 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, February17 είπε:

Ναι μπράβο..  Μαζί είμαστε..  Εγώ 27/3 οπότε σταματάω 30/1.. Εγώ ναι..  Θα το πάρω το 6μηνο κανονικά..  Ότι υπάρχει θα το πάρω για να κάτσω όσο πιο πολύ γίνεται..  :-)

@Alex1989 και @palmoira,   Το μειωμένο το δικαιούσαι έτσι κ αλλιώς έξτρα από το 6μηνο..  Είναι συνέχεια Δλδ μετά το εξάμηνο απ ότι θυμάμαι... Απλώς είναι πολύ μικρά ακόμα για να τα αφήσετε 2μηνων κ να γυρίσετε στη δουλειά..  Εγώ στο πρώτο μου δεν δούλευα κ δεν το κατάλαβα..  Τώρα όμως που δουλεύω δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσω κ να γυρίσω στη δουλειά..  Με τπτ..  Αν πάρουμε κ το 6μηνο τότε θα είναι το μωρό 8μηνων..  Θα τρώει πια οπότε όλα καλά..  Καλύτερα από 2 μηνών νομίζω..  Βέβαια τώρα με τις δουλειές σας δεν ξέρω πως βολεύει..  Ότι αποφασίσετε πάντως..  Με το καλό να έρθουν κ θα βρούμε όλες λύση για όλα..  Υγεία πρώτα.. 

Καλημέρα!

Ναι το γνωρίζω για το μειωμένο ωράριο. Ξέρω ακριβώς τι δικαιούμαι αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω αποφασίσει τελικά τι θα κάνω. Ήδη λείπω από τη δουλειά από 10 Ιουλίου λόγω του ότι είμαι από τότε με άδειες ασθένειας για τις αποκολλησεις και τις αιμορραγιες. Ήδη έχουν αρχίσει τα μικροπροβλήματα στη δουλειά, τα μαθαίνω από συναδέλφους. Δεν είναι εύκολο να αφήσεις ένα βρέφος το ξέρω και το αντιλαμβάνομαι πλήρως ακόμη και μετά από 6 μήνες πόσο μάλλον λιγότερο. Εκτός όμως από το τι θα πουν στη δουλειά υπάρχει και το οικονομικό θέμα σε μια περίοδο με πολύ αυξημένα έξοδα. Η σκέψη μου είναι να κάτσω μέχρι  και τον Αύγουστο και να ξεκινήσω από Σεπτέμβρη. 2 μήνες η άδεια λοχείας, 3 μήνες από ΟΑΕΕΔ και την καλοκαιρινή μου άδεια. Σχεδον 6 μηνών θα είναι πάλι το μωράκι, πάνω που θα αρχίζει να τρώει σιγά σιγά τροφές. Αν χρειαστεί θα γυρίσω και πιο σύντομα. Δεν θα είμαι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία και θα βρούμε λύσεις. Ούτως ή άλλως θα πρέπει να βρεθεί κάποια κοπέλα για όποτε γυρίσω στη δουλειά. Θα δούμε, ας έρθει με το καλό η Μπέμπα και όλα τα αλλά θα γίνουν. 

 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/1/2019 at 1:42 ΜΜ, palmoira είπε:

Αντε με το καλό να βγουν τα αποτελέσματα! 

Καλημέρα κοριτσια! Πάνε και οι γιορτές...φέτος ήταν λίγο περίεργα για εμένα. Ναι μεν πέρασα όμορφα, είδα λίγο περισσότερο αγαπημένα πρόσωπα αλλά το μυαλό μου ήταν συνέχεια στο μωρό! Δεν με ένοιαζε τίποτε άλλο! Αφήστε που πρώτη χρονιά δεν πολυευχαριστηθηκα φαΐ και ήμουν και εσώκλειστη σπίτι! Με το φαγητό Φουσκώνω τόσο πολύ ειδικά το βράδυ που και μόνο στη σκέψη το απέφευγα.Ήπια όμως λιγη σαμπάνια για το καλό! Επίσης έχω ξαναγίνει υπερευαίσθητη. Με το παραμικρό φεύγει το δάκρυ κορόμηλο! Τώρα περιμένω πως και πως τις εκπτώσεις για να ψωνίσω για το μωρό, να πλυθούν και να τακτοποιηθούν. 

Αυριο θα πάει η μητέρα μου και για την άδεια τοκετου στο γιατρό του ΕΟΠΥΥ. Αντε να δούμε...

Παραπονιάρα Νικολ! :)

Καλημέρα....το ότι φουσκώνεις εύκολα το έχω και εγώ.. προσπάθησε να τρως συχνά και λίγες ποσότητες... είναι βάσανο το ξέρω ειδικά όταν πείνας πολύ.. αλλά εμένα με βοηθάει...μια από τα ίδια.. περιμένω πως και πως να ξεκινήσουν οι εκπτώσεις

On 2/1/2019 at 3:08 ΜΜ, Fly_high είπε:

Ευχαριστούμε για τη συμβουλή! Πολύ σωστό αυτό με τις μεγάλες συσκευασίες! Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ και ας περιμένω τώρα το τρίτο μου! Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως να το εφαρμόσουμε! Η sudocrem είναι η αγαπημένη μου, νομίζω θα την ξανά προτιμήσω! Από ηλεκτρονικό φαρμακείο λέω να πάρω πάνες για το μωρό, έχω δει ένα που έχει newborn πάνες (168 τμχ νομίζω) με 21 ευρώ!

Με το καλό κορίτσι μου τα αποτελέσματα, εύχομαι να πάνε όλα καλά! Γιατί έκανες παρακέντηση; Βρήκαν κάτι που δεν τους άρεσε στο β επιπέδου ή ήταν δίκη σου επιλογή;

Καλημέρα...όλα καλά.. τελικά δεν βρήκαν τίποτα στην παρακέντηση... έκανα γιατί στην 24 βδομάδα το μωρό ήταν μικρό πολύ και οι γιατροί ανησυχούσαν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Margigo είπε:

Καλημέρα....το ότι φουσκώνεις εύκολα το έχω και εγώ.. προσπάθησε να τρως συχνά και λίγες ποσότητες... είναι βάσανο το ξέρω ειδικά όταν πείνας πολύ.. αλλά εμένα με βοηθάει...μια από τα ίδια.. περιμένω πως και πως να ξεκινήσουν οι εκπτώσεις

Καλημέρα...όλα καλά.. τελικά δεν βρήκαν τίποτα στην παρακέντηση... έκανα γιατί στην 24 βδομάδα το μωρό ήταν μικρό πολύ και οι γιατροί ανησυχούσαν

Μπράβο! Άδικα το άγχος λοιπόν αλλά καλύτερα που αποκλεισατε κάθε πιθανότητα! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Margigo είπε:

Πωωω βρε..την τελευταία βδομάδα παρόλο το ότι νυστάζω, δεν με πιάνει ο ύπνος με τίποτα.. σαν ζόμπι μέχρι τις 2 00     3,00 κάθομαι στο κρεβάτι.πφφφ

Καλημέρα! Εγώ κοιμάμαι από τις 12 μέχρι τις 3 και μετά ζόμπι! Ξανά κοιμάμαι στις 7:30-8 μέχρι τις 11! Έχει τρελαθεί το βιολογικό ρολόι εντελώς...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες,τι κανετε κοριτσια?? Και εγω αργα κοιμαμαι επειδη πλακωνομαι στις ταινιες ομως :D 

Ηθελα να βγω να ξεκινησω τα ψωνια ρε κοριτσια αλλα εδω εχουμε ακομα χιονι και παγο και ειναι επικίνδυνο να παρω το αμαξι. Ρωτησα στα mothercare και μου ειπαν πως ηδη ξεκινησαν οι εκπτωσεις ως και 50% . Θα δω αν αυριο ειναι καλυτερα τα πραγματα για να βγω.Θελω να παρω και για μενα νυχτικα πιτζαμες,γενικα ειναι πολλα τα ψωνια και ανυπομονω να ξεκινησω. 

Πως τα πατε με τις κοιλιτσες σας?Σημερα το πρωι το μπεμπακι μου ηταν πολυ κινητικο και εβλεπα την κοιλια μου να κανει κυματισμούς ειχε πολυ πλακα :wub: Σε μια βδομαδουλα εχω και ραντεβου με το γιατρο επιτελους

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες,τι κανετε κοριτσια?? Και εγω αργα κοιμαμαι επειδη πλακωνομαι στις ταινιες ομως :D 

Ηθελα να βγω να ξεκινησω τα ψωνια ρε κοριτσια αλλα εδω εχουμε ακομα χιονι και παγο και ειναι επικίνδυνο να παρω το αμαξι. Ρωτησα στα mothercare και μου ειπαν πως ηδη ξεκινησαν οι εκπτωσεις ως και 50% . Θα δω αν αυριο ειναι καλυτερα τα πραγματα για να βγω.Θελω να παρω και για μενα νυχτικα πιτζαμες,γενικα ειναι πολλα τα ψωνια και ανυπομονω να ξεκινησω. 

Πως τα πατε με τις κοιλιτσες σας?Σημερα το πρωι το μπεμπακι μου ηταν πολυ κινητικο και εβλεπα την κοιλια μου να κανει κυματισμούς ειχε πολυ πλακα :wub: Σε μια βδομαδουλα εχω και ραντεβου με το γιατρο επιτελους

Νικολ εάν έχετε πάγο μην το ρισκάρεις. Είμαστε σαν μπαλίτσες και το κέντρο βάρους μας έχει αλλάξει οπότε πέφτουμε εύκολα. Δεν θα τελειώσουν τα πράγματα που θέλεις να πάρεις μην αγχώνεσαι! Λίγο υπομονή, πόσο θα κρατήσει το χιόνι? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Η κοιλιά μου με τραβάει προς το κρεβάτι))))(():):-P..εγώ σήμερα έχω ραντεβού για το τελευταίο Doppler.. ευτυχώς ι άνδρας μου σήμερα δεν δουλεύει και θα έχω μια παρέα..

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες,τι κανετε κοριτσια?? Και εγω αργα κοιμαμαι επειδη πλακωνομαι στις ταινιες ομως :D 

Ηθελα να βγω να ξεκινησω τα ψωνια ρε κοριτσια αλλα εδω εχουμε ακομα χιονι και παγο και ειναι επικίνδυνο να παρω το αμαξι. Ρωτησα στα mothercare και μου ειπαν πως ηδη ξεκινησαν οι εκπτωσεις ως και 50% . Θα δω αν αυριο ειναι καλυτερα τα πραγματα για να βγω.Θελω να παρω και για μενα νυχτικα πιτζαμες,γενικα ειναι πολλα τα ψωνια και ανυπομονω να ξεκινησω. 

Πως τα πατε με τις κοιλιτσες σας?Σημερα το πρωι το μπεμπακι μου ηταν πολυ κινητικο και εβλεπα την κοιλια μου να κανει κυματισμούς ειχε πολυ πλακα :wub: Σε μια βδομαδουλα εχω και ραντεβου με το γιατρο επιτελους

Εγώ δεν έχω πάρει τπτ.... αλλά με πιάνει ένα άγχος για το τι θα πρέπει να πάρω... σκέφτομαι όμως να παρω πιτζάμες με κουμπιά γιατί νυχτικά δεν φοράω και μετά θα είναι άχρηστα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Νικολ εάν έχετε πάγο μην το ρισκάρεις. Είμαστε σαν μπαλίτσες και το κέντρο βάρους μας έχει αλλάξει οπότε πέφτουμε εύκολα. Δεν θα τελειώσουν τα πράγματα που θέλεις να πάρεις μην αγχώνεσαι! Λίγο υπομονή, πόσο θα κρατήσει το χιόνι? 

Ναι δεν ρισκαρω θα περιμενω να καθαρισει ο δρομος. 

Για Νυχτικο το σκεφτομουν και εγω @Margigo ελεγα να παρω ενα μονο φθηνο για το μαιευτηριο,ουτε εγω φοραω και ασε που θα κρυωνω νομιζω.Προτιμω πιτζαμουλες.Καλη επιτυχια με το Doppler :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Margigo είπε:

Η κοιλιά μου με τραβάει προς το κρεβάτι))))(():):-P..εγώ σήμερα έχω ραντεβού για το τελευταίο Doppler.. ευτυχώς ι άνδρας μου σήμερα δεν δουλεύει και θα έχω μια παρέα..

Εγώ δεν έχω πάρει τπτ.... αλλά με πιάνει ένα άγχος για το τι θα πρέπει να πάρω... σκέφτομαι όμως να παρω πιτζάμες με κουμπιά γιατί νυχτικά δεν φοράω και μετά θα είναι άχρηστα

Κ είχα πάρει πιτζάμες στο πρώτο κορίτσια κ τις είχα καταευχαρηστηθει κ μετά..  Είχα πάει από το oysho λογικά έχει σε όλη την Ελλάδα (είναι σαν τα ζάρα) κ είχα πάρει παντελόνια πιτζαμας κ μπλουζάκια ξεχωριστά μονόχρωμα με κουμπιά κ ήταν μια χαρά!! Πολύ ωραία κ βολικά κ καλής ποιότητας.. Το ίδιο θα κάνω κ τώρα.. Κ εγω για τέλος του μήνα με βλέπω να ψωνίζω..  Δεν αγχώνομαι!! Έχω ακόμα..

Πηγα σήμερα στο ΙΚΑ κ βγαίνω σε άδεια τοκετού στις 31/1,  γτ η ΠΉΤ μου είναι τελικά 28/3 κ όχι 27/3.. Πήγε μια μέρα αργότερα!! Άσχετα ότι πάω με Καισαρική.. :-) κ ούτως ή άλλως νωρίτερα θα μπω... 

Εγώ γτ πέφτω για ύπνο από τις 10 κ ξυπνάω ξανά στις 10το πρωί?? Τι έχω πάθει θεέ μου??  Μάλλον με κουράζει ο μικρός πολύ.. 

Πήγα κ γιατρο κ είναι το μωρό μου 1.500 γρ..  Όλα καλά μου είπε..  Οπότε συνεχίζουμε..

Γενικά έσεις πως είστε?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι δεν ρισκαρω θα περιμενω να καθαρισει ο δρομος. 

Για Νυχτικο το σκεφτομουν και εγω @Margigo ελεγα να παρω ενα μονο φθηνο για το μαιευτηριο,ουτε εγω φοραω και ασε που θα κρυωνω νομιζω.Προτιμω πιτζαμουλες.Καλη επιτυχια με το Doppler :)

Νικόλ Μ πίστεψε με ειδικά στο Γένεσις με μαγιό Θ θες ν Είσαι!Για τόση ζέστη μιλάμε.. ψύχρα έχει μόνο όταν έρχονται το πρωι Ν αερισουν τα δωμάτια Κ ανοίγουν για λίγο παράθυρα. Όλη την υπόλοιπη μέρα....Δλδ ρόμπα ή ζακέτα Θ χρειαστείς αν κάνεις καμία βόλτα κάτω στην υποδοχή..ή στο κυλικείο(για κυλικείο δεν παίρνω όρκο Γτ δε πήγα Κ ποτέ απλά μπαινοβγαίνουν έβλεπα Κ έξω Κ ανοίγει η πορτα εκεί..)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...