Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Στην εγκυμοσυνη που ειχα και τελικα εχασα το μωρο στις 30 εβδομαδες μου ειπε η γενετιστρια οτι δεν αιματωνοταν καλα το μωρο γιατι επαθα καποιου ειδους θρομβωση σε καποιο αγγειο. ενω εκανα αντιπηκτικες απο την αρχη, μετα πηγα σε αιματολογο και μου ειπε να τις σταματησω και τισ σταματησα κάπου στον 3ο μηνα και μετα ξαναπήγα γιατι εκανα την εξεταση d dimmers και βγηκε οριακη και τις ξεκινησα ξανα νομιζω 5ο μηνα. στην ερωτηση αν θα το ειχα γλιτωσει κανοντας αντιπηκτικες, μου απαντησε πως οχι, 

       

      Νομίζω ότι ακριβώς με σιγουριά δεν γνωρίζουν γι'αυτό περνονται Κ πολλές φορές προληπτικά. Είναι ένα πεδιο που δεν είναι ξεκάθαρο ο ενδομητρίος θάνατος. Με σιγουριά κάνεις δεν μπορεί να σου απαντήσει αν μπορούσε θα το είχες αποφύγει σίγουρα. 

Σπέρματεγχυση 2018 -2020


Recommended Posts

Just now, florans00 είπε:

Καλημέρα, το 2016 στη διάρκεια της εγκυμοσύνης είχα πολλά θέματα,είχε βγει η αυχενική υψηλή, το παλέψαμε αλλά δυστυχώς στον 8ο "έφυγε", δε βρέθηκε κάτι, και από τότε προσπαθούμε για μια νέα εγκυμοσύνη..

@florans00 αγάπη λυπάμαι τοσο να ακουω τετοια εξετασεις θρομβοφιλιας εχεις κάνει;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 30/3/2019 at 11:42 ΜΜ, florans00 είπε:

Ναι, θα το κάνω, σε ευχαριστώ πολύ πολύ:),πριν 18 μέρες έκανα και σαλπιγγογραφια, η μία μου η σάλπιγγα είναι off δυστυχώς μου την έκοψε ο γιατρός όταν έκανα καισαρική όπου πέθανε το μωρό μου, με απογοήτευσε γιατί δε μου είπε ότι μου έκανε αυτή τη ζημιά... αλλά έχω ελπίδα και πίστη ότι θα κρατήσω το μωρό μου στην αγκαλιά μου

Φαντάζομαι ότι δεν σε παρακολουθεί ο γιατρός που σου έκοψε την σάλπιγγα και δεν σου το είπε ε??

Η σπεργματέγχυση συνήθως συστήνεται σε περιπτώσεις που η ανδρική γονιμότητα είναι μέτρια προς καλή. Σε εμένα δεν είχε επιτυχία και για αυτό προχώρησα σε εξωσωματική, όμως γνωρίζω περιπτώσεις που είχε επιτυχία!!!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εμενα στο πρώτο μου παιδί πέτυχε με την πρώτη αλλά στο δεύτερο έκανα 6 αποτυχημένες προσπάθειες και τώρα πήγα σε εξωσωματική. Αν βιάζεστε δεν δίνει σίγουρα αποτελέσματα αλλιώς κάνε κανά δύο τρεις να σου φύγει το ότι προσπάθησες και ελπίζω να σταθείς τυχερή..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/2/2019 at 12:25 PM, florans00 said:

Καλημερα,ευχαριστω ολες για τη θετικη σας ενεργεια,το εχω αναγκη,οπως και πολλες γυναικες που ειμαστε στην ιδια κατασταση..

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Και μεις αυτό το μήνα θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία.….

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια....εμείς θα πάμε για τον Μάιο με φυσικό κύκλο μας είπε...πολύ καλές εξέτασεις κ εμένα και του άντρα μου αλλά τίποτα μετά από 1.5χρονο .. ανεξήγητη υπογονιμότητα...πολύ θα χαρώ να ακούσω τα αποτελέσματα και την δικιά σας εμπειρία... εύχομαι αυτό το μήνα να γράψετε εδώ για το δικό σας σπορακι μέσα στην κοιλιτσα..μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 4/4/2019 at 2:01 PM, florans00 said:

Efouko καλη επιτυχια ευχομαι..!!!

Ευχαριστώ πολύ! Τη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για να μου πει πως θα ξεκινήσουμε. Εσείς έχετε ξαναδοκιμάσει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εγω εχω την τεταρτη και πεμπτη θα κανω τη σπερματεγχυση,ειναι και για εμας η πρωτη φορα...ειμαι ομως πολυ χαλαρη ελπιζω να παραμεινω και μεχρι την πεμπτη,καλη μας επιτυχια λοιπον...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, florans00 said:

καλησπερα,εγω εχω την τεταρτη και πεμπτη θα κανω τη σπερματεγχυση,ειναι και για εμας η πρωτη φορα...ειμαι ομως πολυ χαλαρη ελπιζω να παραμεινω και μεχρι την πεμπτη,καλη μας επιτυχια λοιπον...

Καλή επιτυχία κοριτσάκι!!! 

6 hours ago, Nikoleta32 said:

Καλησπέρα! Τη Δευτέρα πάω για υπέρηχο να δούμε και να ορίσουμε ημερομηνία! Όπως όλες είμαι και εγώ αγχωμενη..το θέλω πολυ

Με το καλό Νικολέτα !!! Σκέψου θετικά και όλα να σας πάνε τέλεια εύχομαι!!! Εγώ χτες είχα αίμα στο σκούπισμα και δεν μου εχει ξανατυχει. Οπότε κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα μπας και..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια στην σπερματεγχυνση ειναι απαραιτητη η ενεση hcg ?exv kanei 5 σπερματεγχυσεις και σε καμια δεν εκανα την ενεση επερνα μονο σερπαφαρ κλπ και πηγαινα για υπερυχο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...