Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Μανούλες Μαΐου 2019


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, marirene είπε:

εγώ από την άλλη @mama16 θέλω να περάσει γρήγορα αυτό το διάστημα... δεν με μπορώ άλλο έγκυο! θέλω να ξαναβάλω τα ρούχα μου και να μπορώ να κινηθώ άνετα.... 

η αλήθεια βέβαια είναι ότι ένα σοκ η μικρούλα σου θα το πάθει... χρειάζεται υπομονή από πλευράς σου, να της αφιερώνεις χρόνο ώστε σιγά σιγά να συνηθίσει την παρουσία του μωρού. θυμάμαι και εγώ ήμουν αρκετά αγχωμένη περιμένοντας το 2ο .... 

Ναι θα χρειαστεί υπομονή από πλευράς μου κ ελπίζω να μην ζηλεύει πολύ γιατί στεναχωριέμαι.. Πάντως χαρά στο κουράγιο σου που περιμένεις τρίτο! Εγώ τώρα που έμεινα έγκυος σκέφτομαι κ μόνο ένα παιδάκι να ειχα μια χαρά θα ήταν τόσο αγχωμενη που είμαι τώρα!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Το αφήσαμε λίγο το θεματακι... Φαντάζομαι θα είστε απασχολημένες πλέον ακόμα περισσότερο όσες έχετε κ άλλα παιδάκια. Πότε γεννησατε? Εγώ 20 Μαίου έναν μπέμπη 2460! Τώρα πλέον φτάσαμε τα 5 κιλά. Τα μεγαλύτερα παιδάκια όσες έχετε ζηλεύουν? Εμένα η μεγάλη ζηλεύει αρκετά. Κάθε μέρα πάει τάχα να τον χαιδεψει κ βάζει κ τα νύχια της για να το ευχαριστιεται!!! Τι κάνουν τα δικά σας στην ηλικία που είναι σήμερα? Εμένα ο μπέμπης όλη μέρα βγάζει κραυγουλες, με το που τον μιλάς σκάει χαμόγελο, άλλες φορές γελάει κ με ήχο, βάζει οοολη τη μέρα τα χέρια στο στόμα κ βγάζει σάλια. Γυρνάει μέχρι τα πλάγια κ δεν του αρέσει καθόλου όταν τον βάζω μπρούμυτα.... Τώρα περιμένω πως κ πως πότε θα αρχίσει να γυρνάει μόνος του μπρούμυτα κ ανάσκελα!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...