Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι θα πάρω κ τέτοια,απλά θα μπορούν να ανιχνεύσουν την ορμόνη? Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά

      Και τα ψηφιακά της clear blue είναι πάνω από 25 μονάδες χοριακης αν θυμάμαι καλά άρα αν το κανείς αύριο το πρωί σίγουρα θα δείξει !!! Αφού ήδη κάτι αχνοφαίνεται απλώς το ψηφιακό δεν θα σε μπερδέψει 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαΐου 2019


Recommended Posts

Κορίτσια μου μετά από ενάμιση χρόνο σχεδόν που άνοιξα το θέμα μανούλες Ιανουαρίου 2018 , να μαι πάλι εδώ ναι ανοίξω το θέμα αυτό. Την Παρασκευή έμαθα ότι θα γίνω για δεύτερη φορά μανούλα και η αλήθεια είναι ότι σοκαρίστηκα καθως ο γιος μου είναι 8μιση μηνων.Περιμενω να συγκεντρωθουμε να τα λέμε από εδώ!!

  • Μου αρέσει 2

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα! @dimitroula30 σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις άλλο ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! Να έχεις μια όμορφη  κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! Εγώ είμαι πιο παλιά μανούλα χαχα ..ανήκω στις μανουλες Ιουνίου 2015...έχω μια κόρη 3ων ετών κ τα προηγούμενα Χριστούγεννα είχα μια παλινδρόμηση ... Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρουμε...προς στιγμήν όλα δείχνουν καλά...είμαι στην 6η εβδομάδα κύησης κ βλέπω κάθε εβδομάδα το γιατρό μου προληπτικά ως τον 3ο μήνα...άντε να μαζευτούμε σιγά σιγά ...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εγκυούλες!! Έχω αγχωθεί πολύ γιατί είναι πολύ μικρός ο πρώτος μου. @marirene πόση διαφορά έχουν τα πρώτα σου παιδάκια; Εγώ στερούμε τις αγκαλίτσες με τον μπέμπη μου γιατί φοβάμαι . Το Σάββατο θα πάω και στην γιατρό μου. 


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

μην φοβάσαι... δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. εμένα έχουν κάτι λιγότερο από 2,5 χρόνια διαφορά, και αν εξαιρέσεις το διάστημα μετά την καισαρική που μου είχε πει ο γιατρός να μην σηκώνω βάρη, τις αγκαλιές δεν τις σταμάτησα. και τώρα στην 3η τα ίδια...

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@marirene με το καλό κ το τρίτο σου μωράκι! @dimitroula30 να μην φοβάσαι τις αγκαλίτσες..είναι μικρούλη βέβαια το μωράκι σου κ δεν μπορείς να του εξηγήσεις αλλά όσο μπορείς όταν το έχεις αγκαλίτσα να κάθεσαι! Σε ποια εβδομάδα είστε ακριβώς κορίτσια? Εγώ σήμερα είμαι 6+2 κ έχω πέμπτη ραντεβού ..ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα...την περασμένη Παρασκευή που πήγα απλως αναβοσβηνε δεν την έπιανε ηχητικά ο υπέρηχος...έχω τρελή αγωνία ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, έγκυος κ εγώ περίπου στην 6 εβδομάδα πιστεύω, την Παρασκευή έχω γιατρό αλλά με ένα πρόχειρο υπολογισμό στο ίντερνετ ανήκω κ εγώ στις μανουλες Μαίου! Εμένα είναι δεύτερο μωράκι, η πρώτη κόρη είναι 22 μηνών. @dimitroula30 η αλήθεια είναι ότι κ εγώ αγχώνομαι για την μεγάλη μου, φαντάζομαι εσύ που είναι 8,5 μηνών αλλά θα τα καταφέρεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες @mama16 με το καλό το μωράκι σου...μάλλον ειμαστε στην ίδια εβδομάδα...εγώ είχα τελευταία περίοδο 20/8 αλλά λόγω μεγάλου κύκλου μάλλον είμαι μια εβδομαδα πισω στη σύλληψη σύμφωνα με τις μετρήσεις του γυναικολόγου ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , dimitra2222 είπε:

Καλώς ήρθες @mama16 με το καλό το μωράκι σου...μάλλον ειμαστε στην ίδια εβδομάδα...εγώ είχα τελευταία περίοδο 20/8 αλλά λόγω μεγάλου κύκλου μάλλον είμαι μια εβδομαδα πισω στη σύλληψη σύμφωνα με τις μετρήσεις του γυναικολόγου ...

Αλήθεια άντε ωραία... Εγώ είχα περίοδο 23 Αυγούστου, οπότε ναι θα έχουμε πολύ λίγες μέρες διάφορα!! Αλλά την Παρασκευή θα πάω για να δω σίγουρα!! Εσύ πότε πηγές? Άκουσες κ καρδούλα ή όχι ακόμα?

ΠΗΤ πότε έχετε κορίτσια! Σας είπαν οι γιατροί?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!! εγώ με τελευταία περίοδο 3/8 κ μεγαλύτερο κύκλο είμαι σημερα 9 εβδ + 1 ημ. με ΠΗΤ 14/5... τελος του μηνα θα παω για την αυχενικη.

με το καλο τα μωρακια μας!

  • Μου αρέσει 1

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , marirene είπε:

καλημέρα!! εγώ με τελευταία περίοδο 3/8 κ μεγαλύτερο κύκλο είμαι σημερα 9 εβδ + 1 ημ. με ΠΗΤ 14/5... τελος του μηνα θα παω για την αυχενικη.

με το καλο τα μωρακια μας!

Άντε ωραία, να περάσει γρήγορα αυτός ο καιρός να δούμε όλες τα μωράκια μας!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια, πόσο χαίρομαι σαν να είναι το πρώτο μου πάλι!!! Εγώ είχα πρώτη και τελευταία περίοδο στις 27-8. από τότε που γέννησα τον μικρούλη μου έκανε να μου έρθει 8μήνες!! Ανυπομονώ να πάω για υπέρηχο το Σάββατο


HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , dimitroula30 είπε:

Αχ κορίτσια, πόσο χαίρομαι σαν να είναι το πρώτο μου πάλι!!! Εγώ είχα πρώτη και τελευταία περίοδο στις 27-8. από τότε που γέννησα τον μικρούλη μου έκανε να μου έρθει 8μήνες!! Ανυπομονώ να πάω για υπέρηχο το Σάββατο

Α δεν έχεις πάει κ εσύ ακόμα για υπέρηχο ε???? Χαχαχα η πρώτη σου περίοδος ήταν κ η τυχερή!!! Μετά από 2 χρόνια ξανά περίοδος!!

Link to comment
Share on other sites

@mama16 να φανταστείς είχα προγραμματισμένο ραντεβού για τεστ ΠΑΠ την επόμενη μέρα από αυτή που έμαθα ότι είμαι έγκυος, πήρα τη γιατρό και μου είπε έλα σε μια βδομάδα για υπέρηχο!! Ναι ήταν η πρώτη και η τυχερή. Και τη μέρα της ωορρηξίας έιχα τη βάφτιση του γιου μου!!! Το σύμπαν συνωμοτεί!!!!

  • Χαχα 1

HBNJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , dimitroula30 είπε:

@mama16 να φανταστείς είχα προγραμματισμένο ραντεβού για τεστ ΠΑΠ την επόμενη μέρα από αυτή που έμαθα ότι είμαι έγκυος, πήρα τη γιατρό και μου είπε έλα σε μια βδομάδα για υπέρηχο!! Ναι ήταν η πρώτη και η τυχερή. Και τη μέρα της ωορρηξίας έιχα τη βάφτιση του γιου μου!!! Το σύμπαν συνωμοτεί!!!!

Να φανταστώ προέκυψε κ εσένα η εγκυμοσύνη σου έτσι? Δεν το προγραμματισατε?? Έτσι τυχερή να είσαι πάντα!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...