Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Η άποψη σας ;


Recommended Posts

Καλησπερα σας! Τον προηγούμενο μήνα είχα περίοδο από τις 16-20/11. Μετά από 1 βδομάδα περίπου αφού μου είχε τελειωσει είχα πόνο στο στήθος. Μέχρι και σήμερα έχω πόνο και χθες παρατήρησα ότι μπορω να διακρίνω τις φλέβες μου(αλλά δεν εστιάζω τόσο εκεί γιατί μπορεί να ήταν αλλά λόγω του ότι κάνω υποθέσεις μπορεί να μου φάνηκε).Επισης έχω τις τελευταίες 6-7 μέρες έχει πρηστεί πολύ η κοιλιά μου νιώθω φούσκωμα και δυσκοιλιότητα. Είχα κάτι περίεργους πόνους κάτω χαμηλά αλλά δεν ξέρω αν ήταν κράμπες ή πόνοι λόγω του εντέρου. Έκανα τεστ προχθες αλλά ήταν αρκετά νωρίς υποθέτω κι έδειξε αρνητικό. Σήμερα αισθάνομαι και ελαφρώς πόνο στη μέση. Ακόμα δεν έχουν έρθει οι μέρες μου για να διακρίνω αν έχω καθυστέρηση η όχι.Να προσθέσω ότι με τον σύντροφο μπυ είχαμε ελεύθερη επαφή αλλά προσέχαμε.Υπαρχει περίπτωση να είμαι, έχει συμβεί σε κάποια άλλη γυναίκα να έχει τέτοια συμπτώματα, και ποσό πιθανό κατά τη γνώμη σας είναι να είμαι ; Ποτέ είναι η σωστή περίοδος για να κάνω ένα ακόμα τεστ εγκυμοσύνης ; Ευχαριστώ πολύ για την ανάγνωση και για το ενδιαφέρον σας 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν ξεκινησε να σε ποναει το στηθος λογικα ηταν απο ωορρηξια

το οτι φαινονται οι φλεβες,μπορει να ειναι συμπτωμα

το φουσκωμα,κ τα πονακια μπορει να ειναι απο την δυσκοιλιοτητα,το οποιο δ ειναι στανταρ συμπτωμα εγκυμοσυνης

σε μια εβδομαδα ξανα τεστ η χοριακη,αν εχεις σταθερο κυκλο

τωρα ειναι πολυ νωρις ακομη

η μεση μπορει να ειναι κ τυχαια

αν με το προσεχαμε εννοεις διακεκομμενη επαφη,τοτε ναι υπαρχει πιθανοτητα να εμεινεις εγκυος.δ ειναι τροπος αντισυλληψης

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...