Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

'Ισως για να μην τις γνωρίσει κάποιος που τις ξέρει (και ξέρει για τη βάφτιση), και κάνει το συνδυασμό με το nick name. Δηλαδή αν εγώ διαβάσω στο φόρουμ ότι π.χ. η angel θα παντρευτεί στον Άγ. Ελευθέριο στα Πατήσια το Σάββατο 27 Αυγούστου στις 7 το απόγευμα και είμαι καλεσμένη σε αυτό το γάμο από την Μαρία Παπαδοπούλου ή ξέρω απλά ότι η Μαρία παντρεύεται τότε, συμπεραίνω ότι angel=Mαρία Παπαδοπούλου από τα Πατήσια και η Μαρία ίσως δε θέλει να φαίνεται ποια ακριβώς είναι.


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ασε Χριστινακι με το ενα ματι ανοιχτο ειμαι σημερα. ειναι κι αυτος ο μουχλοκαιρος και νιωθω πολυ πεσμενη. τωρα περιμενω να ξυπνησει η μικρη μου, να την ταϊσω κι αυτην και να τη παρω μαζι μου στο κρεββατι.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έφτασαααααααααα!!!Να ξέρεις,όπως σου είπα και στο πμ,ότι μπορεί να φαίνεται ότι είμαι online,αλλά πολλές φορές σηκώνομαι για να κάνω κάτι ή να μιλήσω στο τηλέφωνο και περνάει ώρα μέχρι να επιστρέψω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω το ιδιο κανω, αλλα επειδη την αλλη φορα σου ειχα στειλει πμ για το facebook και δεν μου απαντησες, ελεγα μηπως δεν τα κοιτας

Δεν έχω πάρει τέτοιο δικό σου πμ...η μόνη που με ρώτησε σε πμ για facebook,ήταν η Πένυ,χτες το βράδυ.Πάντα τα κοιτάω και πάντα απαντάω σε όλα.Λες να μην απαντούσα σε σένα??Δεν υπήρχε περίπτωση...;)

Link to comment
Share on other sites

οκ Χριστινακι μου. λοιπον θα σε αφησω για την ωρα γιατι η κορη μου εν τω μεταξυ ξυπνησε, εφαγε και τωρα παμε για την αναπαυλα του μεσημεριου. τα λεμε αργοτερα!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

οκ Χριστινακι μου. λοιπον θα σε αφησω για την ωρα γιατι η κορη μου εν τω μεταξυ ξυπνησε, εφαγε και τωρα παμε για την αναπαυλα του μεσημεριου. τα λεμε αργοτερα!

ΟΚ,να της δώσεις ένα φιλάκι από μένα!!Θα τα πούμε το βράδυ,όταν γυρίσω από τον γιατρό.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!!Την σκαπούλαρα τελικά!!!!:D:D:D

Έκανα έναν πολύ καλό υπέρηχο σε έμπειρο ακτινολόγο και όχι μόνο δεν είναι πολύποδες,αλλά ψευδοπολύποδες,που τους έχει πάρα πολύς κόσμος,

αλλά και το μέγεθός τους είναι πάρα πολύ μικρό.Καμιά σχέση με αυτά που μου είπε ο άλλος ο...να μην πω.Να τους τραβήξω τώρα μια μήνυση που θα έμπαινα στο χειρουργείο χωρίς να υπάρχει λόγος????:mad::-x:-x

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο κοριτσάρα μου, πολύ χαίρομαι!! Καλά από λάθος διαγνώσεις γιατρών γίνεται χαμός, είσαι η 3η περίπτωση που ακούω τελευταία. Άντε στρώσου τώρα στις κατασκευές! Παρεμπιπτόντως κάτι είχες πει για Αθήνα το Μάρτιο, αν δεν έκανες την εγχείρηση, για να μην ξεχνιόμαστε δηλαδή.. ;)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...