Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Τα ινοφερτ είναι για γυναίκες με πολυκοιστικες αλλά επειδή περιέχουν κυρίως ινοσοτολη που την έχουν όλα τα συμπληρώματα που χρησιμοποιούνται για την γονιμότητα κάνουν ακριβώς την ίδια δουλειά με τις βιταμίνες για βελτίωση γονιμότητας. 

      Ευτυχώς τις ακύρωσα τις ινοφερτ, ούτως ή άλλως δεν είναι για την δική μου περίπτωση,δεν έχω πολυκυστικες.Θα συνεχίσω τα μολερς,το φιλισιν και θα ξεκινήσω το q10,πιστεύω είμαι καλυμμένη 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

[quote name=glitter;89046 θα πάμε και στη γαμοβάφτιση της Χριστίνας' date=' σιγά μην τη ρωτήσουμε κιόλας, αφού κανονίσαμε ήδη να της κουβαληθούμε και στο γαμήλιο ταξίδι!! χα χα χα:lol::lol:[/quote]

Λες γι'αυτό να είπε ότι θα την χάσουμε μια βδομάδα λόγω δουλειάς??Για να μας ξεφορτωθεί??:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Άσε...ευτυχώς που η πεθερά μου είναι ένας άγγελος και την λατρεύω!

Φαντάζεσαι να ήταν σαν τις θανάσιμες των άλλων κοριτσιών και να την έθαβα??Δεν με ξέπλενε μετά τίποτα!!:tongue:

Σε τέτοια περίπτωση θα έλπιζες στην εχεμύθεια της κοπέλας!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λες γι'αυτό να είπε ότι θα την χάσουμε μια βδομάδα λόγω δουλειάς??Για να μας ξεφορτωθεί??:lol::lol::lol::lol:

τη πατησε τωρα! μας εχει βαλει φωτο το προσκλητηριο! θα της κατσικωθουμε θελει δε θελει!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως (χωρις πλακα) οταν θα μοιρασω προσκλητηρια, θα σας στειλω κι εσας ενα ηλεκτρονικο μεσω π.μ. κι οποιος μπορει ερχεται.

Εγώ θα αργήσω πολύ να σας καλέσω σε βάφτιση.Μην σας πω ότι τον καιρό που θα βαφτίζω,θα παντρεύετε τα παιδιά σας!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

τη πατησε τωρα! μας εχει βαλει φωτο το προσκλητηριο! θα της κατσικωθουμε θελει δε θελει!

:lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια,γιατί κάποιες κοπέλες όταν βάζουν φωτό από τα προσκλητήριά τους,κρύβουν την εκκλησία και την μέρα??Υπάρχει περίπτωση να πάει κανείς απρόσκλητος?:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια,γιατί κάποιες κοπέλες όταν βάζουν φωτό από τα προσκλητήριά τους,κρύβουν την εκκλησία και την μέρα??Υπάρχει περίπτωση να πάει κανείς απρόσκλητος?:roll:

Ποτέ δεν ξέρεις!!!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ποτε δεν ξερεις τι γινεται! εγω οταν ανεβασα το δειγμα του δικου μου, αλλοίωσα μονο τα ονοματα μας.

Εντάξει για τα ονόματα,το καταλαβαίνω,αλλά σιγά μην τρέχει ο άλλος σε ξένες βαφτίσεις.Ειδικά στην Αθήνα που είναι και τεράστια.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερεις τι μυαλο κυβερναει ο καθενας Χριστινιω μου!

κοριτσακια, εγω σας αφηνω γι' αποψε. οχι οτι νυσταξα, αλλα κουραστηκα και θελω να παω να ισιωσω το κορμακι μου. φιλια πολλα! καληνυχτα!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...