Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν υπάρχει θεραπεία,η μόνη λύση είναι να αφαιρέσουν την χολή.Εγώ έχω πολύποδες,όχι πέτρες όπως όλος ο κόσμος και αν τους αφήσεις μπορεί και να μεταλλαχτούν με άσχημες συνέπειες.Απλά ο γιατρός που θα πάω αύριο έχει καλύτερα μηχανήματα και είναι πολύ πιο έμπειρος από αυτούς του ιατρικού κέντρου που πήγα.Μακάρι να είμαι τυχερή.Και είχα πάρει κάτι υφάσματα να κάνω κάτι ωραίες κατασκευές,αλλά τελικά δεν είχα όρεξη,λόγω άγχους και έμεινα με την χαρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Θα κατηγορηθούμε στο τέλος για δημιουργία κλίκας!!!:lol:

Σάντυ τί κάνεις??Είπα να σου στείλω μήνυμα ότι είμαστε εδώ,αλλά είδα ότι δεν ήσουν στο parents και υπέθεσα ότι θα κοιμάσαι.

Link to comment
Share on other sites

Cristina οι κατασκευές μπορούν να περιμένουν, προέχει η υγεία σου τώρα! Μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα αύριο!

Ευχαριστώ πολύ!!Μακάρι,γιατί αρκετά έχω στο κεφάλι μου,δεν χρειάζονται και άλλα.

Λοιπόν,πήρα κάτι υφάσματα που μου ψιλοάρεσαν,αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα.Θα ράψω μικρές καρδιές,πεταλούδες,λουλούδια,κλπ,θα τα γεμίσω με το υλικό που βάζουμε στα μαξιλάρια και θα ρίξω μέσα λίγες σταγόνες αιθέριο έλαιο.Μετά θα τα βάλω στις ντουλάπες και σε άλλα σημεία και θα μοσχοβολάει ο τόπος.Το θέμα είναι ότι ψάχνω και άλλα υφάσματα που να μου αρέσουν περισσότερο,αλλά εδώ δεν βρήκα.Πού έχει τέτοια μαγαζιά στην Αθήνα??Μην μου πείτε κέντρο,γιατί ο Χάρης δεν θα με πάει με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια περασα πριν λιγο μια μινι λαχταρα! πηγα να δω το λαχειο κι εχουμε πιασει τη σειρα και τα 2 πρωτα ψηφια! παρα λιγο ρε γ@#$%^&ο! 850.000 ευρω καθαρα εδωσε η 5αδα!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα κατηγορηθούμε στο τέλος για δημιουργία κλίκας!!!:lol:

Έλα ντε! Μήπως να ανοίξουμε ένα θέμα για πάρτη μας? ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ:lol::lol:

Άννα την επόμενη φορά να είναι μεγάλη λαχτάρα με μεγάλα κέρδη!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια περασα πριν λιγο μια μινι λαχταρα! πηγα να δω το λαχειο κι εχουμε πιασει τη σειρα και τα 2 πρωτα ψηφια! παρα λιγο ρε γ@#$%^&ο! 850.000 ευρω καθαρα εδωσε η 5αδα!

Δεν πειράζει μωρέ...υγεία να έχετε και πού ξέρεις??Την επόμενη φορά μπορεί να είστε πιο τυχεροί!!

Κι αν σου κάτσει????????????:P

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!Μακάρι,γιατί αρκετά έχω στο κεφάλι μου,δεν χρειάζονται και άλλα.

Λοιπόν,πήρα κάτι υφάσματα που μου ψιλοάρεσαν,αλλά δεν βρήκα αυτό που ήθελα.Θα ράψω μικρές καρδιές,πεταλούδες,λουλούδια,κλπ,θα τα γεμίσω με το υλικό που βάζουμε στα μαξιλάρια και θα ρίξω μέσα λίγες σταγόνες αιθέριο έλαιο.Μετά θα τα βάλω στις ντουλάπες και σε άλλα σημεία και θα μοσχοβολάει ο τόπος.Το θέμα είναι ότι ψάχνω και άλλα υφάσματα που να μου αρέσουν περισσότερο,αλλά εδώ δεν βρήκα.Πού έχει τέτοια μαγαζιά στην Αθήνα??Μην μου πείτε κέντρο,γιατί ο Χάρης δεν θα με πάει με τίποτα.

Δεν ξέρω αλλού εκτός από κέντρο και να είναι και οικονομικά, Πειραιά ίσως? Κι η μαμά μου όταν έραβε, μόνο Αθήνα-κέντρο κατέβαινε για υφάσματα. Πολύ ωραία ιδέα πάντως!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ! μακαρι! σε λιγο καιρο θα μετακομισουμε στο πατρικο μου για να γλιτωσουμε το ενοικιο. το θεμα ειναι οτι θα παω με πολυ βαρια καρδια, καθως η περιοχη δεν μου αρεσει καθολου. γι' αυτο και παιρνω λαχειο καθε εβδομαδα μπας κι αλλαξει η τυχη μου!


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...