Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts

αχ! μακαρι! σε λιγο καιρο θα μετακομισουμε στο πατρικο μου για να γλιτωσουμε το ενοικιο. το θεμα ειναι οτι θα παω με πολυ βαρια καρδια, καθως η περιοχη δεν μου αρεσει καθολου. γι' αυτο και παιρνω λαχειο καθε εβδομαδα μπας κι αλλαξει η τυχη μου!

Σε ποιά περιοχή θα μετακομίσετε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

στον Πειραια υπαρχει ενα πολυ καλο υφασματαδικο. οταν ροβολησεις κατα δω παλι, θα σε παω

Ο Χάρης δεν με αφήνει να κάνω βήμα μόνη μου!!Νομίζει ότι είναι υπεύθυνος για μένα,όταν έρχομαι στην Αθήνα,λες και είμαι πεντάχρονο,άσχετα που έχω γυρίσει τον μισό πλανήτη μόνη μου.Και ενώ του είπα τόσες φορές ότι θέλω να πάω στον Πειραιά,δεν με πηγαίνει,γιατί είναι μακριά.Η αλήθεια είναι ότι τον ξεθεώνω όλη μέρα να με γυρνάει από δω και από κει και δεν τον πιέζω.Άσε που κάθομαι πολύ λίγο κάθε φορά,5 μερούλες μόνο και δεν προλαβαίνω να κάνω όλα όσα θέλω.Όταν όμως έρθω για μόνιμα,θα τριγυρίζω μόνη μου και τότε ποιός με πιάνει!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ουφ πολύ μπερδεύομαι που μου βγαίνουν ανάποδα, όλα τα κουφά σε μένα, πρέπει να διαβάζω τα ποστ από κάτω προς τα πάνω.. Επίσης ένα άλλο κουφό (που μου συμβαίνει και στο parents και εδώ) είναι ότι ενώ περιμένω μια απάντηση, δε βγαίνει καμία αυτόματα, αλλά πρέπει να αλλάξω σελίδα και να επιστέψω για να τη δω δημοσιευμένη. Και αρχικά νόμιζα μήπως τύχαινε και άλλαζα σελίδα και στελνόταν το μήνυμα την ώρα που άλλαξα τη σελίδα, αλλά τελικά πολλές απαντήσεις είχαν σταλεί την ώρα που εγώ είχα ανοιχτή τη συγκεκριμένη σελίδα, εγώ όμως δεν τις έβλεπα! Έπρεπε να αλλάξω σελίδα και να ξαναγυρίσω!:confused:


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο Χάρης δεν με αφήνει να κάνω βήμα μόνη μου!!Νομίζει ότι είναι υπεύθυνος για μένα,όταν έρχομαι στην Αθήνα,λες και είμαι πεντάχρονο,άσχετα που έχω γυρίσει τον μισό πλανήτη μόνη μου.Και ενώ του είπα τόσες φορές ότι θέλω να πάω στον Πειραιά,δεν με πηγαίνει,γιατί είναι μακριά.Η αλήθεια είναι ότι τον ξεθεώνω όλη μέρα να με γυρνάει από δω και από κει και δεν τον πιέζω.Άσε που κάθομαι πολύ λίγο κάθε φορά,5 μερούλες μόνο και δεν προλαβαίνω να κάνω όλα όσα θέλω.Όταν όμως έρθω για μόνιμα,θα τριγυρίζω μόνη μου και τότε ποιός με πιάνει!!;)

Πότε λες να ξαναέρθεις για βόλτα? Και πότε για μόνιμα?


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν πολυκαταλαβα τι θες να πεις, αλλα εγω οταν καταχωρω μια απαντηση, βγαινω εξω κι ανανεωνω τη σελιδα πατωντας "πινακας ελεγχου", μεχρι να δω μια νεα απαντηση


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ένα άλλο κουφό (που μου συμβαίνει και στο parents και εδώ) είναι ότι ενώ περιμένω μια απάντηση, δε βγαίνει καμία αυτόματα, αλλά πρέπει να αλλάξω σελίδα και να επιστέψω για να τη δω δημοσιευμένη. Και αρχικά νόμιζα μήπως τύχαινε και άλλαζα σελίδα και στελνόταν το μήνυμα την ώρα που άλλαξα τη σελίδα, αλλά τελικά πολλές απαντήσεις είχαν σταλεί την ώρα που εγώ είχα ανοιχτή τη συγκεκριμένη σελίδα, εγώ όμως δεν τις έβλεπα! Έπρεπε να αλλάξω σελίδα και να ξαναγυρίσω!:confused:

Αυτό συμβαίνει και σε μένα και λογικά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Πότε λες να ξαναέρθεις για βόλτα? Και πότε για μόνιμα?

Για βόλτα θα ερχόμουν τώρα τον Μάρτιο,αλλά αν χειρουργηθώ,εννοείται πως δεν θα έρθω.Τελευταία φορά ήμουν τέλη Ιανουαρίου,αλλά δεν είχαμε "κλικοποιηθεί"!!!!Πάντως,γνώρισα μια κοπέλα από το parents,της οποίας η γιαγιά πίνει κάθε μέρα καφέ με την πεθερά μου.Και τον Δεκέμβριο βοήθησα μια άλλη κοπέλα από Θεσσαλονίκη να κάνει τις μπομπονιέρες της.Πού θα μου πάει,θα βρεθώ και με σας!!

Για μόνιμα δεν ξέρω να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

δεν πολυκαταλαβα τι θες να πεις, αλλα εγω οταν καταχωρω μια απαντηση, βγαινω εξω κι ανανεωνω τη σελιδα πατωντας "πινακας ελεγχου", μεχρι να δω μια νεα απαντηση

Αυτό λέει.Πίστευε πως όσο είναι σε μια σελίδα,θα εμφανιζόταν κάθε καινούρια απάντηση αυτόματα.Κι εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για βόλτα θα ερχόμουν τώρα τον Μάρτιο,αλλά αν χειρουργηθώ,εννοείται πως δεν θα έρθω.Τελευταία φορά ήμουν τέλη Ιανουαρίου,αλλά δεν είχαμε "κλικοποιηθεί"!!!!Πάντως,γνώρισα μια κοπέλα από το parents,της οποίας η γιαγιά πίνει κάθε μέρα καφέ με την πεθερά μου.Και τον Δεκέμβριο βοήθησα μια άλλη κοπέλα από Θεσσαλονίκη να κάνει τις μπομπονιέρες της.Πού θα μου πάει,θα βρεθώ και με σας!!

Για μόνιμα δεν ξέρω να σου πω...

Εντάξει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή! Ώστε βγήκαν γνωστές η γιαγιά της με την πεθερά σου? Μικρός ο κόσμος!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέει.Πίστευε πως όσο είναι σε μια σελίδα,θα εμφανιζόταν κάθε καινούρια απάντηση αυτόματα.Κι εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή.

Αυτό θα ήταν το σωστό. Είναι δουλειά αυτή, μπες-βγες???:mad:

δεν ξερω τι θα κανεις, αλλα 5 Ιουνιου σε θελω στη Δραπετσωνα με το Χαρη και τη Σαντυ και το απογευμα πατε κι απο τη Χριστινα

Εγώ πολύ ευχαρίστως! Δεν είμαστε και πολύ μακριά (Αιγάλεω μένω). Εννοείται θα πάμε και στη γαμοβάφτιση της Χριστίνας, σιγά μην τη ρωτήσουμε κιόλας, αφού κανονίσαμε ήδη να της κουβαληθούμε και στο γαμήλιο ταξίδι!! χα χα χα:lol::lol:


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα κανεις, αλλα 5 Ιουνιου σε θελω στη Δραπετσωνα με το Χαρη και τη Σαντυ και το απογευμα πατε κι απο τη Χριστινα

Έχω την εντύπωση ότι η Χριστίνα παντρεύεται μία ώρα μετά την δική σας βάφτιση.Στις 12 δεν είστε εσείς??

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή! Ώστε βγήκαν γνωστές η γιαγιά της με την πεθερά σου? Μικρός ο κόσμος!

Άσε...ευτυχώς που η πεθερά μου είναι ένας άγγελος και την λατρεύω!

Φαντάζεσαι να ήταν σαν τις θανάσιμες των άλλων κοριτσιών και να την έθαβα??Δεν με ξέπλενε μετά τίποτα!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...