Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

εχω τρελλα ευχαριστα νεα! η φιλη μου γεννησε ενα αγορακι 2650! εχτες και σημερα θα παμε να το δουμε! εχουμε και τον ιδιο γιατρο! ειναι το 3ο της παιδακι, εχει ενα κοριτσακι 12χρ και ενα αγορακι 10χρ!

πολυ χαρηκα!!!rolleyes.gif ο μπεμπης ηρθε!!!

Να σας ζήσει ο μικρός!!!...Κι απ'ότι διαβάζω έχετε πολλά παιδάκια στην παρέα σας!!!...Τι καλά :D

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια!!!!!

Καλως ηρθες στη παρεα μας jo !!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες !!!!!!

Κοριτσια απο κλωτσιες αλλο τιποτα μολις ξαπλωσω πιο πολυ γινετε χαμος αλλα και ολη μερα το παρτυ συνεχιζετε!!!!!

Καλη εβδομαδα σε ολες!!!!!

Καλή εβδομάδα και σε σένα κοπελιά....άντε να δω αν σε πετύχω ποτε online....:tongue:

Δεν μας είπες πως περάσατε στο πάρτυ?:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα!!!...Ήρθα κι εγώωωωω :D:D:D

Τι κάνετε????

Polixenia, ναι αυτές τις φόρμες τις έεχω δει κι εγώ, είναι όντως ωραίες, αλλά προς το παρόν δεν έχω αγοράσει καμιά...

Γιώτα, τι κάνεις εσύ?....Πετρούπολη μένεις??????...Πλάκα κάνεις???...Εγώ μένω Παλατιανή, πίσω απ'τον Λακιώτη....!!:D:D

Μεγιά και καλοφόρετα όλα τα δωράκια της γιαγιάς!!...Αχ, αυτές οι μαμάδες έχουν κατουρηθεί επάνω τους όλες ή μου φαίνεται??:tongue::tongue::tongue:

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη τι μαγαζί έχεις?

Καλώς την!! Μόνο η δικιά μου είναι στην κοσμάρα της!! Της λέω σήμερα (καλά που έγραψε αυτά η Γιώτα για την δικιά της μαμά): Καλά ρε μαμά, εδώ οι άλλες κοπέλες με ένα μωρό έχουν αγοράσει ήδη προίκα μωρού, εμείς με δύο ακόμα καθόμαστε;; Πάει τώρα το χάσαμε το τρένο. Εγώ γυρνάω 15 Αυγούστου και ήδη δυσκολεύομαι πολύ στο περπάτημα. Αλλά θα πάει ο άντρας μου να με αντικατάστήσει επάξια. Ευτυχώς έχει άποψη σε όλα και συμφωνούμε κιόλας.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

NADIMOR,adraki,LIANAKI,polixenia,YOTOU ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή!

Υοτοu σώστα μάντεψες περιμενώ αγοράκι.Ευχαριστώ που με συμπεριέλαβες στο πινακάκι!Κορίτσια επειδή οι εργασίες στο σπίτι συνεχίζονται,δεν θα είμαι καθημερινά on line.Θα προσπαθήσω να μπαίνω οσο πιο συχνά μπορώ να σας διαβάζω και να μοιραζόμαστε σκέψεις.Καλή εβδομάδα!!!!


Ac6Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελόου γκέρλζ....!!! :cool:

Ελπίζω να είστε όλες καλά, ούτε να σας διαβασω δεν προλαβαίνω, με τον ταλιμπάν να αλωνίζει και εγώ με την κοιλιά να σέρνεται, από πίσω..!!:rolleyes:

Τα νέα μου είναι ο απάλευτος με τη ζέστη, ανακατωσούρες, ζαλάδες, συσπάσεις και κράμπες... Κατα τ' άλλα, μιαααααα χαρά...!!!! :lol::lol::lol:

Τον Αύγουστο θα κάνω και την ενεσούλα για το ρέζους, μαζί με τη μηνιαία εξέταση..!! Η μπουμπού εξελίσσεται σε θρεφταράκι, ήταν 1 κιλό αρχές του μήνα, υγιέστατη, όλα καλά...!! Καμπύλη ζαχάρου καλή, εξετάσεις καλές, μόνο ο αιματοκρίτης ξεχνά να σταθεροποιηθεί, 29,4... :shock::shock::shock:

Τα κιλά δε θέλω να τα σκέφτομαι, είμαι 85 κι έχω αλλους 2 μήνες φουλ, τέλειααααααα....!!!! :P:D:p:D:cool::cool:


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Τσα!!!...Ήρθα κι εγώωωωω :D:D:D

Τι κάνετε????

Polixenia, ναι αυτές τις φόρμες τις έεχω δει κι εγώ, είναι όντως ωραίες, αλλά προς το παρόν δεν έχω αγοράσει καμιά...

Γιώτα, τι κάνεις εσύ?....Πετρούπολη μένεις??????...Πλάκα κάνεις???...Εγώ μένω Παλατιανή, πίσω απ'τον Λακιώτη....!!:D:D

Μεγιά και καλοφόρετα όλα τα δωράκια της γιαγιάς!!...Αχ, αυτές οι μαμάδες έχουν κατουρηθεί επάνω τους όλες ή μου φαίνεται??:tongue::tongue::tongue:

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη τι μαγαζί έχεις?

καλημερα κοριτσακια!!!

nadi παλατιανη μενω!!! κοντα στην εκκλησια!

αχ ευχαριστω!!! και να πεις οτι δεν εχει αλλα εγγονια! αλλα 2 εχει αλλα κανει σαν τρελλη με τα μωρα! μαγαζι με ειδη υγιεινης- υδραυλικα- θερμανση (ενα πραγμα σαν τον λακιωτη)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς την!! Μόνο η δικιά μου είναι στην κοσμάρα της!! Της λέω σήμερα (καλά που έγραψε αυτά η Γιώτα για την δικιά της μαμά): Καλά ρε μαμά, εδώ οι άλλες κοπέλες με ένα μωρό έχουν αγοράσει ήδη προίκα μωρού, εμείς με δύο ακόμα καθόμαστε;; Πάει τώρα το χάσαμε το τρένο. Εγώ γυρνάω 15 Αυγούστου και ήδη δυσκολεύομαι πολύ στο περπάτημα. Αλλά θα πάει ο άντρας μου να με αντικατάστήσει επάξια. Ευτυχώς έχει άποψη σε όλα και συμφωνούμε κιόλας.

χαχαχαχαχα! μια χαρα τοτε!:-P

Link to comment
Share on other sites

NADIMOR,adraki,LIANAKI,polixenia,YOTOU ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή!

Υοτοu σώστα μάντεψες περιμενώ αγοράκι.Ευχαριστώ που με συμπεριέλαβες στο πινακάκι!Κορίτσια επειδή οι εργασίες στο σπίτι συνεχίζονται,δεν θα είμαι καθημερινά on line.Θα προσπαθήσω να μπαίνω οσο πιο συχνά μπορώ να σας διαβάζω και να μοιραζόμαστε σκέψεις.Καλή εβδομάδα!!!!

καλη συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Καλα ειστε;;;

Jo καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Γιωτα να σας ζησει το αγορακι!!! ομορφο εεεεε;;;;

Andraki δεν μας ειπες πως περασατε.....

Τα δικα μας νεα....ολο κατι βαρβατες κλωτσιες τρωω απο τον μεγαλο σε σημειο που με ποναει!! Στον υπνο χαλια,μολις γυρισω πλευρο θελω πιπι γιατι με πιεζουν πολυ κ οι 2!!! Κ απο τωρα δυσκολευομαι να σηκωθω...πως θα περασουν 6 εβδ τουλαχιστον;;;;;:rolleyes::shock::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...