Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Έχω μπλέξει με γραφειοκρατεία τον τελευταιο καιρό και δεν πολυ μπαινω, αλλα διαβασα τα νέα σας!

Όλες έχουμε κράμπες τελικά ε?:rolleyes:, ευτυχώς είναι λίγες και πιο πολύ το βράδυ.

Εχθές πήγα ΙΚΑ να παρω χαρτί γιατρού...ολα καλα, βγαινοντας σε άδεια θα πάω να καταθέσω τα δικαιολογητικά! Άντε να ξεμπερδεύω με αυτά, γιατί οι αντοχές μειώνονται! Νιώθω ατονία ρε κορίτσια τελευταία, ιδίως μετά τη δουλειά και έχω και τη μικρή μου, που θέλει να παίζουμε η καημένη κι εγώ είμαι τεζα!:-(

Την άλλη Παρασκευη βγαίνω σε άδεια επιτέλους!!!Γιούπι!

Α επίσης πήγα για υπέρηχο και η μπέμπα είναι 1430kg!!! Όλα καλά!

Καλό απόγευμα!

fatsaki άντε να ξεκουραστείς! Ήρωας είσαι και με παιδάκι 2 ετών και με δουλειά και εγκυούλα! Υπομονή και οι διακοπούλες σου έρχονται!!!


bg1136850.jpg
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

fatsaki άντε να ξεκουραστείς! Ήρωας είσαι και με παιδάκι 2 ετών και με δουλειά και εγκυούλα! Υπομονή και οι διακοπούλες σου έρχονται!!!

καθυστεριμενη καλημερα και απο εμενα!

εχω πηξει σημερα με διαφορα θεματα του μαγαζιου, ζεστενομαι κιολας!

φατσακι μια χαρα το μωρακι! μπραβο! μαζι περνουμε αδεια!

ναντι φανταζεσαι εμας με τα μωρα να τρεχουμε απο παιδοτοπους σε παιδοτοπους? χαμος!!! το λιανακι που μενει?

polixenia που εισαι? μπες να μας πεις νεα με τον γιατρο!

μετραω μερες για τις διακοπες!!! 8 αυγουστου αναχωρουμε για το εξωτικο τολο!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω μπλέξει με γραφειοκρατεία τον τελευταιο καιρό και δεν πολυ μπαινω, αλλα διαβασα τα νέα σας!

Όλες έχουμε κράμπες τελικά ε?:rolleyes:, ευτυχώς είναι λίγες και πιο πολύ το βράδυ.

Εχθές πήγα ΙΚΑ να παρω χαρτί γιατρού...ολα καλα, βγαινοντας σε άδεια θα πάω να καταθέσω τα δικαιολογητικά! Άντε να ξεμπερδεύω με αυτά, γιατί οι αντοχές μειώνονται! Νιώθω ατονία ρε κορίτσια τελευταία, ιδίως μετά τη δουλειά και έχω και τη μικρή μου, που θέλει να παίζουμε η καημένη κι εγώ είμαι τεζα!:-(

Την άλλη Παρασκευη βγαίνω σε άδεια επιτέλους!!!Γιούπι!

Α επίσης πήγα για υπέρηχο και η μπέμπα είναι 1430kg!!! Όλα καλά!

Καλό απόγευμα!

Κουράγιο καλή μου, λίγες μέρες έμειναν, μετά βγαίνεις σε αδειούλα!!!..Κι η μπεμπούλα σου μια χαρά, είναι...μπράβο!!!!
καθυστεριμενη καλημερα και απο εμενα!

εχω πηξει σημερα με διαφορα θεματα του μαγαζιου, ζεστενομαι κιολας!

φατσακι μια χαρα το μωρακι! μπραβο! μαζι περνουμε αδεια!

ναντι φανταζεσαι εμας με τα μωρα να τρεχουμε απο παιδοτοπους σε παιδοτοπους? χαμος!!! το λιανακι που μενει?

polixenia που εισαι? μπες να μας πεις νεα με τον γιατρο!

μετραω μερες για τις διακοπες!!! 8 αυγουστου αναχωρουμε για το εξωτικο τολο!!!:-P

Κι εγώ στις 6 Αυγούστου φεύγωωωωω......

Καλέ σου λέω θα αναστενάξουν οι παιδότοποι....:lol::lol::lol:

Κι εγώ 2 μέρες δουλειάς έχω ακόμα, μετά παίρνω την καλοκαιρινή μου άδεια και μόλις τελειώσει αυτή στο καπάκι ξεκινά αυτή της κυοφορίας. Αν καταφέρω να πάρω και το εξάμηνο του ΟΑΕΔ, θα γυρίσω στη δουλειά σε 10 μήνες....ουάου!!!!!!!!!....Ο βλάκας ο γιατρός του ΙΚΑ που πήγα να μου γράψει την άδεια, δεν την έγραψε γιατί είναι νωρίς λέει ακόμα....:mad:...θα ξαναπάω τέλη Αυγούστου, μόλις επιτρέψω απο διακοπές...


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Συγνώμη που δεν μπήκα να σας γράψω χτες, αλλά δεν προλάβαινα!

Λοιπόν, τα νέα από το γιατρούλη είναι τα εξής:

Τα μπεμπάκια χαίρουν άκρας υγείας! Είναι 1203 γρ ο ένας και 1129 γρ ο άλλος και μεγαλώνουν παράλληλα, δόξα τω Θεώ! Ο "πάνω" γύρισε το κεφαλάκι του από δεξιά και γι'αυτό φουσκώνει και σκληραίνει η κοιλιά μου σαν ροδάκινο!! Είπε ότι αν έχω συσπάσεις θα πετρώνει όλη η κοιλιά και κάποια στιγμή θα μου φέρουν και πόνο οπότε θα το καταλάβουμε.

Σε μένα από την άλλη, μειώθηκε ο τράχηλος σε σχέση με πριν 4 βδομάδες με αποτέλεσμα να είμαι σε επιφυλακή. Αν δούμε σε 2 βδομάδες γυρνώντας από τις διακοπές να έχει μειωθεί άλλο τόσο όσο μειώθηκε τώρα, δύσκολα τα πράγματα. Θα την βγάλω ξάπλα ως το τέλος -για να μην σου πω και σε κανένα νοσοκομείο με ορό- έτσι μου είπε. Μας έκοψε εννοείται το σεξ, το περπάτημα, και γενικά να μην κάνω τίποτα και όχι κάθε μέρα θάλασσα και κούραση. Μόνο μια βουτιά προσεκτικά και πίσω. Μου ανέβασε το μαγνήσιο στα 3 τη μέρα και 1/4 yutopar κάθε βράδυ μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης προληπτικά. Τις ενέσεις κορτιζόνης θα τις κάνουμε σε 2 εβδομάδες μόλις γυρίσουμε από τις διακοπές απευθείας.

Αυτά κορίτσια!! Τρέχω και δεν φτάνω για να διευθετήσουμε κάποια θέματα γιατί Κυριακή φεύγουμε!! (Το "τρέχω" το λέω μεταφορικά χαχαχα!)

Αααα παραγγείλαμε εκτός από κρεβατάκια σήμερα και το καρότσι!!! Γιούπιιι!!!! :P:p:p


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω μπλέξει με γραφειοκρατεία τον τελευταιο καιρό και δεν πολυ μπαινω, αλλα διαβασα τα νέα σας!

Όλες έχουμε κράμπες τελικά ε?:rolleyes:, ευτυχώς είναι λίγες και πιο πολύ το βράδυ.

Εχθές πήγα ΙΚΑ να παρω χαρτί γιατρού...ολα καλα, βγαινοντας σε άδεια θα πάω να καταθέσω τα δικαιολογητικά! Άντε να ξεμπερδεύω με αυτά, γιατί οι αντοχές μειώνονται! Νιώθω ατονία ρε κορίτσια τελευταία, ιδίως μετά τη δουλειά και έχω και τη μικρή μου, που θέλει να παίζουμε η καημένη κι εγώ είμαι τεζα!:-(

Την άλλη Παρασκευη βγαίνω σε άδεια επιτέλους!!!Γιούπι!

Α επίσης πήγα για υπέρηχο και η μπέμπα είναι 1430kg!!! Όλα καλά!

Καλό απόγευμα!

Πολύ καλή η μπέμπα σου!! Μπράβο!!

Ξαπλωμένη να παίζεις με την μικρούλα σου! Είναι φυσικό να μειώνονται οι αντοχές όσο φτάνουμε προς το τέλος.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια καλησπέρα,

Χαιρομαι που μαθαινω για τα μωρακια που είναι όλα καλά .Μεγαλώνουν !!!!

Τι παιδοτοπους διάβασα ,τι παιδικες χαρές !!! Την άνοιξη θα ναι μια χαρα τα μπεμπάκια για εξορμησεις ! Κι εγω κοντογειτονια είμαι , νεο ηράκλειο οπότε βαλτε με και μενα στο κλαμπ. Fatsaki θα χουμε και τα μεγαλα να προσεχουν τα μωρά .. λέμε τώρα .. μωρα μωρε ειναι κι αυτά ακόμα ασχετα αν θα λέγονται πια μεγαλα αδερφάκια !

Πανε οι 10 μερες αδεια κορίτσια , δευτερα επιστρεφω αλλά ευτυχως μόνο για 4 μερουλες και ύστερα ξεκινα η καλοκαιρινη αδειούλα Εγω αργω ακόμα για την αδεια της εγκυμοσύνης.

Fatsaki σε καταλαβαινω , τα ίδια περναω κι εγω και ειδικα τωρα που την είχα σπιτι τη μικρη μαζί μου , με έβγαλε off .. μα που τη βρίσκουν τόση ενέργεια ήθελα να ξερα. Ευτυχως κοιμομασταν μαζί το μεσημέρι 2 ωριτσες απαραιτητως και έτσι το πάλευα .

Πηρα και τις αιματολογικες μου χθες, αιματοκριτης 28 , φεριτινη 6. Δυο φορες την ημερα σίδηρο που πίνω ήθελα να ξερα που πάει. Δευτερα παω στη γυναικολογο να δω τι θα μου πει.

Παω να ξαπλωσω κι εγω, το σίδερο μπορει να περιμενει μέχρι άυριο


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Συγνώμη που δεν μπήκα να σας γράψω χτες, αλλά δεν προλάβαινα!

Λοιπόν, τα νέα από το γιατρούλη είναι τα εξής:

Τα μπεμπάκια χαίρουν άκρας υγείας! Είναι 1203 γρ ο ένας και 1129 γρ ο άλλος και μεγαλώνουν παράλληλα, δόξα τω Θεώ! Ο "πάνω" γύρισε το κεφαλάκι του από δεξιά και γι'αυτό φουσκώνει και σκληραίνει η κοιλιά μου σαν ροδάκινο!! Είπε ότι αν έχω συσπάσεις θα πετρώνει όλη η κοιλιά και κάποια στιγμή θα μου φέρουν και πόνο οπότε θα το καταλάβουμε.

Σε μένα από την άλλη, μειώθηκε ο τράχηλος σε σχέση με πριν 4 βδομάδες με αποτέλεσμα να είμαι σε επιφυλακή. Αν δούμε σε 2 βδομάδες γυρνώντας από τις διακοπές να έχει μειωθεί άλλο τόσο όσο μειώθηκε τώρα, δύσκολα τα πράγματα. Θα την βγάλω ξάπλα ως το τέλος -για να μην σου πω και σε κανένα νοσοκομείο με ορό- έτσι μου είπε. Μας έκοψε εννοείται το σεξ, το περπάτημα, και γενικά να μην κάνω τίποτα και όχι κάθε μέρα θάλασσα και κούραση. Μόνο μια βουτιά προσεκτικά και πίσω. Μου ανέβασε το μαγνήσιο στα 3 τη μέρα και 1/4 yutopar κάθε βράδυ μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης προληπτικά. Τις ενέσεις κορτιζόνης θα τις κάνουμε σε 2 εβδομάδες μόλις γυρίσουμε από τις διακοπές απευθείας.

Αυτά κορίτσια!! Τρέχω και δεν φτάνω για να διευθετήσουμε κάποια θέματα γιατί Κυριακή φεύγουμε!! (Το "τρέχω" το λέω μεταφορικά χαχαχα!)

Αααα παραγγείλαμε εκτός από κρεβατάκια σήμερα και το καρότσι!!! Γιούπιιι!!!! :P:p:p

Τέλεια οι άντρακλες σου Polixenia! Μια χαρούλα είσαι! Σκέψου ότι θα βγάλεις όχι ένα παιδάκι, αλλά δύο! Τώρα καλές διακοπούλεεες! Με γεια και τα πραγματάκια σας!!

Marigia κι εγώ την ίδια απορία έχω! Με δύο χαπάκια σίδηρο και κάθε φορά κατεβαίνω από μια μονάδα! Τώρα θα τις κάνω τις εξετάσεις από εδώ, γιατί γυρνάω 16 και 17 έχω ραντεβού με γιατρό, οπότε να τα έχω έτοιμα!

Όσες μπορούμε με αδειούλες κορίτσια είναι ό,τι καλύτερο τον πρώτο καιρό να είμαστε με τα ζουζουνάκια μας και για τον θηλασμό και για όλα! Εγώ είμαι από τις τυχερούλες, γιατί είμαι εκπαιδευτικός, οπότε ένα χρονάκι σπίτι!


bg1136850.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Συγνώμη που δεν μπήκα να σας γράψω χτες, αλλά δεν προλάβαινα!

Λοιπόν, τα νέα από το γιατρούλη είναι τα εξής:

Τα μπεμπάκια χαίρουν άκρας υγείας! Είναι 1203 γρ ο ένας και 1129 γρ ο άλλος και μεγαλώνουν παράλληλα, δόξα τω Θεώ! Ο "πάνω" γύρισε το κεφαλάκι του από δεξιά και γι'αυτό φουσκώνει και σκληραίνει η κοιλιά μου σαν ροδάκινο!! Είπε ότι αν έχω συσπάσεις θα πετρώνει όλη η κοιλιά και κάποια στιγμή θα μου φέρουν και πόνο οπότε θα το καταλάβουμε.

Σε μένα από την άλλη, μειώθηκε ο τράχηλος σε σχέση με πριν 4 βδομάδες με αποτέλεσμα να είμαι σε επιφυλακή. Αν δούμε σε 2 βδομάδες γυρνώντας από τις διακοπές να έχει μειωθεί άλλο τόσο όσο μειώθηκε τώρα, δύσκολα τα πράγματα. Θα την βγάλω ξάπλα ως το τέλος -για να μην σου πω και σε κανένα νοσοκομείο με ορό- έτσι μου είπε. Μας έκοψε εννοείται το σεξ, το περπάτημα, και γενικά να μην κάνω τίποτα και όχι κάθε μέρα θάλασσα και κούραση. Μόνο μια βουτιά προσεκτικά και πίσω. Μου ανέβασε το μαγνήσιο στα 3 τη μέρα και 1/4 yutopar κάθε βράδυ μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης προληπτικά. Τις ενέσεις κορτιζόνης θα τις κάνουμε σε 2 εβδομάδες μόλις γυρίσουμε από τις διακοπές απευθείας.

Αυτά κορίτσια!! Τρέχω και δεν φτάνω για να διευθετήσουμε κάποια θέματα γιατί Κυριακή φεύγουμε!! (Το "τρέχω" το λέω μεταφορικά χαχαχα!)

Αααα παραγγείλαμε εκτός από κρεβατάκια σήμερα και το καρότσι!!! Γιούπιιι!!!! :P:p:p

Μπράβο Polixenaki μου, όλα καλά....τα αγοράκια σου θεριεύουν!!!....Λίγο προσοχή στις διακοπούλες, ε?.....Εύχομαι ο τράχηλος να μην αλλάξει και να μη χρειαστεί να μείνεις ξάπλα...

Με το καλό να παραλάβετε και τα επιπλάκια σας και το καρότσι!!

Κοριτσακια καλησπέρα,

Χαιρομαι που μαθαινω για τα μωρακια που είναι όλα καλά .Μεγαλώνουν !!!!

Τι παιδοτοπους διάβασα ,τι παιδικες χαρές !!! Την άνοιξη θα ναι μια χαρα τα μπεμπάκια για εξορμησεις ! Κι εγω κοντογειτονια είμαι , νεο ηράκλειο οπότε βαλτε με και μενα στο κλαμπ. Fatsaki θα χουμε και τα μεγαλα να προσεχουν τα μωρά .. λέμε τώρα .. μωρα μωρε ειναι κι αυτά ακόμα ασχετα αν θα λέγονται πια μεγαλα αδερφάκια !

Πανε οι 10 μερες αδεια κορίτσια , δευτερα επιστρεφω αλλά ευτυχως μόνο για 4 μερουλες και ύστερα ξεκινα η καλοκαιρινη αδειούλα Εγω αργω ακόμα για την αδεια της εγκυμοσύνης.

Fatsaki σε καταλαβαινω , τα ίδια περναω κι εγω και ειδικα τωρα που την είχα σπιτι τη μικρη μαζί μου , με έβγαλε off .. μα που τη βρίσκουν τόση ενέργεια ήθελα να ξερα. Ευτυχως κοιμομασταν μαζί το μεσημέρι 2 ωριτσες απαραιτητως και έτσι το πάλευα .

Πηρα και τις αιματολογικες μου χθες, αιματοκριτης 28 , φεριτινη 6. Δυο φορες την ημερα σίδηρο που πίνω ήθελα να ξερα που πάει. Δευτερα παω στη γυναικολογο να δω τι θα μου πει.

Παω να ξαπλωσω κι εγω, το σίδερο μπορει να περιμενει μέχρι άυριο

Marigiaki τι κάνεις?...Κοντοχωριανή κι εσύ :D....ωραία, θα βρούμε έναν παιδότοπο κάπου ενδιάμεσα να πηγαίνουμε...:D:D:D....Ο αιματοκρίτης δεν λέει ν'ανέβει,ε?...Πότε παίρνεις εσύ την άδεια κυοφορίας?
Τέλεια οι άντρακλες σου Polixenia! Μια χαρούλα είσαι! Σκέψου ότι θα βγάλεις όχι ένα παιδάκι, αλλά δύο! Τώρα καλές διακοπούλεεες! Με γεια και τα πραγματάκια σας!!

Marigia κι εγώ την ίδια απορία έχω! Με δύο χαπάκια σίδηρο και κάθε φορά κατεβαίνω από μια μονάδα! Τώρα θα τις κάνω τις εξετάσεις από εδώ, γιατί γυρνάω 16 και 17 έχω ραντεβού με γιατρό, οπότε να τα έχω έτοιμα!

Όσες μπορούμε με αδειούλες κορίτσια είναι ό,τι καλύτερο τον πρώτο καιρό να είμαστε με τα ζουζουνάκια μας και για τον θηλασμό και για όλα! Εγώ είμαι από τις τυχερούλες, γιατί είμαι εκπαιδευτικός, οπότε ένα χρονάκι σπίτι!

Τυχερήηηηηηηηη...:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μπήκα για να σας χαιρετήσω!!!

Από αύριο και για 2 εβδομάδες θα λείπουμε διακοπούλες, στη Χαλκιδική και εύχομαι να ξεκουραστούμε και να πάνε όλα καλά.

Θα έχουμε υπολογιστή αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το ιντερνετ, οπότε σας χαιρετάω καλού κακού!!

Καλά να περάσετε οσες ξεκινάτε διακοπούλες μέσα σε αυτό το διάστημα που θα λείπω και όσες μείνετε εδώ καλή υπομονή, μέχρι να έρθει και εσάς η αδειούλα σας!!

Φιλάκια!! :D


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μπήκα για να σας χαιρετήσω!!!

Από αύριο και για 2 εβδομάδες θα λείπουμε διακοπούλες, στη Χαλκιδική και εύχομαι να ξεκουραστούμε και να πάνε όλα καλά.

Θα έχουμε υπολογιστή αλλά δεν ξέρω τι γίνεται με το ιντερνετ, οπότε σας χαιρετάω καλού κακού!!

Καλά να περάσετε οσες ξεκινάτε διακοπούλες μέσα σε αυτό το διάστημα που θα λείπω και όσες μείνετε εδώ καλή υπομονή, μέχρι να έρθει και εσάς η αδειούλα σας!!

Φιλάκια!! :D

καλημερα κοριτσια!

μπηκα στα γρηγορα γιατι προσπαθω να μαζευτω στην δουλεια γιατι σταματαω τελος της εβδομαδας για 2 εβδομαδες και μετα θα δουλεψω κανα 15ημερο και μετα τελος!

polixeniaki καλα να περασετε και καλη ξεκουραση! και εγω μετραω μερες!

εχτες πηγαμε θαλασσιτσα και περασαμε τελεια!

φιλακια σε ολα τα μωρακια σας!!!icon_razz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!:D:D:D

Οι περισσότερες αυτή τη στιγμή είστε διακοπές (και καλά κάνετε), μπήκα να σας πω πως τρέχω αυτές τις μέρες κι εγώ να τελειώσω με τη δουλειά, κάτι γιατρούς, κάτι εξετάσεις, πλυντήρια - σιδερώματα, βαλίτσες γιατί το Σάββατο φεύγουμε κι εμείς..!!

Αν δεν προλάβω να ξαναμπώ μέχρι τότε, σας εύχομαι να περάσετε τέλεια, να ξεκουραστείτε, να πάρετε δυνάμεις γιατί απ'τον Οκτώβριο και μετά μας περιμένει πολλή δουλειά...:tongue::D:D:D...

Φιλάκια στα μπεμπάκια σας, εντός κι εκτός κοιλίτσας...:rolleyes:!!!


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!! μαλλον θα μεινω μονη μου απο οτι βλεπω... βεβαια εγω δεν δουλευω και μενω κ σε νησι! καλα να περασετε οολες κ οποτε μπορειτε λετε κ μια καλημερα!! εμενα η μικρη εχει ζωηρεψει πολυ.. κλωτσια που μου ριχνει η μικρουλα μου!! σημερα περημενουμε κ τα αποτελεσματα των εξετασεων αιματος να δουμε αν θα αρχισουμε το σιδερο ή θα κανουμε την πρωτη μας καμπυλη..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!! μαλλον θα μεινω μονη μου απο οτι βλεπω... βεβαια εγω δεν δουλευω και μενω κ σε νησι! καλα να περασετε οολες κ οποτε μπορειτε λετε κ μια καλημερα!! εμενα η μικρη εχει ζωηρεψει πολυ.. κλωτσια που μου ριχνει η μικρουλα μου!! σημερα περημενουμε κ τα αποτελεσματα των εξετασεων αιματος να δουμε αν θα αρχισουμε το σιδερο ή θα κανουμε την πρωτη μας καμπυλη..

goodmorning ladies!

νατασακι εγω μεχρι το σαββατο εδω θα ειμαι και θα τα λεμε! καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις!

nadi και εμεις δευτερα φευγουμε, καλες διακοπες και καλη ξεκουραση! να περασετε τελεια!!!

τα δικα μου νεα ειναι οτι επιτελους σε 5 μερες φευγουμε για διακοπες και το εχω τοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοο αναγκη! πρεπει να φτιαξω τα πραγματα και να κανω και μερικα ψωνια. η μπεμπα εχτες επαιζε με τον μπαμπα της συνθηματικα χτυπηματακια! και ηταν τελεια!

φιλακια πολλα!!!icon_razz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στις τελευταιες των Μοικανων ... Εγω ετοιμάζομαι για Παρασκευή να παω Ναυπλιο και ύστερα στο βουνό για ξεκουραση .

Τα νεα απο το μπεμπέ σουπερ ! Ειμαστε 1 ολοκληρο κιλό !

Τελικά τα ξεκινησα τα γιουτοπαρ κι εγω , μισο παίρνω ανα 8ωρο και έχω τις γνωστες παρενεργειες.. Σημερα το πήρα 8.00 και συνηλθα στις 9.30 απ την τρεμούλα ..

Η μικρουλα μου κανει διακοπες ήδη Ναυπλιο στη πεθερά μου και μου λειπει μωρε αλλά καλή και η ξεκουραση δεν μπορώ να πω.

Για αιματοκρίτη χαπακωνομαι φουλ με σίδηρο και πορτοκαλάδες , μοσχάρια και λίγο συκώτι μπας κι ανεβει γιατί καισαρικη με 28 αιματοκ δεν μπαίνω ... Η γυναικολογος είναι θετική πάντως πως ολα θα πάνε καλά μεχρι τότε ...

Αυτα κοριτσακια μου και τα λέμε μεχρι να φυγω κι εγω .


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...