Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!! Καλα ειστε;;;

Jo καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Γιωτα να σας ζησει το αγορακι!!! ομορφο εεεεε;;;;

Andraki δεν μας ειπες πως περασατε.....

Τα δικα μας νεα....ολο κατι βαρβατες κλωτσιες τρωω απο τον μεγαλο σε σημειο που με ποναει!! Στον υπνο χαλια,μολις γυρισω πλευρο θελω πιπι γιατι με πιεζουν πολυ κ οι 2!!! Κ απο τωρα δυσκολευομαι να σηκωθω...πως θα περασουν 6 εβδ τουλαχιστον;;;;;:rolleyes::shock::rolleyes:

καλημερα σεβακι! κουκλος ο μικρος! και τα αλλα της παιδια ειναι πολυ ομορφα!

και εγω θελω συνεχεια πιπι! και δεν μπορω να γυρισω πλευρο ευκολα, μονο απο τα αριστερα κοιμαμαι. θα πατε πουθενα διακοπες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα σεβακι! κουκλος ο μικρος! και τα αλλα της παιδια ειναι πολυ ομορφα!

και εγω θελω συνεχεια πιπι! και δεν μπορω να γυρισω πλευρο ευκολα, μονο απο τα αριστερα κοιμαμαι. θα πατε πουθενα διακοπες?

Εμενα με βολευει στα δεξια πια....αριστερα με πιεζουν πιο πολυ!!!

Ειχαμε φυγει 1 εβδ τον Ιουνιο.....τωρα κ να θελαμε δεν μας αφηνει ο γιατρος!!! εσεις;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με βολευει στα δεξια πια....αριστερα με πιεζουν πιο πολυ!!!

Ειχαμε φυγει 1 εβδ τον Ιουνιο.....τωρα κ να θελαμε δεν μας αφηνει ο γιατρος!!! εσεις;;;;

παμε 8-20 αυγουστου στο τολο, και μας ειπε ο γιατρος να παμε οπου θελουμε γιατι δεν βλεπει να γενναω νωριτερα, μαλλον παμε για τελευταιες μερες κοντα στην πητ. αλλα επιλεξαμε καπου κοντα για σιγουραντζα! θα με ξαναδει 30 αυγουστου. εσενα λογικο ειναι να μην σε αφηνει με τα διδυμα, 6 εβδομαδες, δηλ μολις μπεις στο μηνα σου θα κανεις την καισαρικη η θα το αφησει και οσο πιο πολυ παει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Καλα ειστε;;;

Jo καλως ηρθες στην παρεα μας!!!

Γιωτα να σας ζησει το αγορακι!!! ομορφο εεεεε;;;;

Andraki δεν μας ειπες πως περασατε.....

Τα δικα μας νεα....ολο κατι βαρβατες κλωτσιες τρωω απο τον μεγαλο σε σημειο που με ποναει!! Στον υπνο χαλια,μολις γυρισω πλευρο θελω πιπι γιατι με πιεζουν πολυ κ οι 2!!! Κ απο τωρα δυσκολευομαι να σηκωθω...πως θα περασουν 6 εβδ τουλαχιστον;;;;;:rolleyes::shock::rolleyes:

Πω πω μην τα λες έτσι ρε Σέβη!! Αυτό το 6 εβδομάδες στο τέλος μου ήρθε λίγο απότομο!!!! Να τα μετράμε με τους μήνες καλύτερα να μην αγχώνομαι κι εγώ;;; Λοιπόν στον 7ο είμαστε!!

Καλημέραααα!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για το πιπί μην δίνετε σημασία. Νομίζουμε ότι θέλουμε πιπί δεν είναι αληθινό!

Εγώ σήμερα η γουρούνα κοιμήθηκα κατά τη μία το βράδυ και ξύπνησα 11!!

Μια ώρα πιπί έκανα! χαχαχαχα


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω μην τα λες έτσι ρε Σέβη!! Αυτό το 6 εβδομάδες στο τέλος μου ήρθε λίγο απότομο!!!! Να τα μετράμε με τους μήνες καλύτερα να μην αγχώνομαι κι εγώ;;; Λοιπόν στον 7ο είμαστε!!

Καλημέραααα!

καλημερα!

εγω εχω αλλες 10 εβδομαδες και απο οτι λεει ο ντοκτορ παμε για τελευταια εβδομαδα. τα διδυμα ειναι πιο κοντα, 8 εβδομαδες πες, δηλ 2 ολοκληρους μηνες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για το πιπί μην δίνεται σημασία. Νομίζουμε ότι θέλουμε πιπί δεν είναι αληθινό!

Εγώ σήμερα η γουρούνα κοιμήθηκα κατά τη μία το βράδυ και ξύπνησα 11!!

Μια ώρα πιπί έκανα! χαχαχαχα

ετσι και εγω, παω και κανω 2 σταγονες! νομιζω οτι θελω! ωραια κουβεντα πιασαμε!!! χαχαχαχαχα

images?q=tbn:ANd9GcSSBGKs1yjZCUvq1Udjz38Lvy11-RUrZtIiuzYJZbLZagTyoT32

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα... Τελικά μάλλον πρέπει να αγχώθηκα για την προίκα γιατί χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα αιματάκι σταγόνες και κατάλαβα ότι θα γεννούσα και έκλαιγα σε όλο το όνειρο, ότι γεννάω και δεν έχουμε πάρει τίποτα!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

ετσι και εγω, παω και κανω 2 σταγονες! νομιζω οτι θελω! ωραια κουβεντα πιασαμε!!! χαχαχαχαχα

images?q=tbn:ANd9GcSSBGKs1yjZCUvq1Udjz38Lvy11-RUrZtIiuzYJZbLZagTyoT32

χαχαχα πολύ αστείο!! Τέτοια θα τους βάζω κι εγώ να κάνουνε και θα τους βγάζω φώτο!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα... Τελικά μάλλον πρέπει να αγχώθηκα για την προίκα γιατί χτες είδα στον ύπνο μου ότι είχα αιματάκι σταγόνες και κατάλαβα ότι θα γεννούσα και έκλαιγα σε όλο το όνειρο, ότι γεννάω και δεν έχουμε πάρει τίποτα!!

το αγχος ειναι λογικο να υπαρχει και τα ονειρα κλασσικη περιπτωση, ελα μωρε εγω θα πηγαινα να τα παρω τελος αυγουστου ασχετως που τα πηρε η μαμα μου πιο νωρις,ε δεν μενουμε και σε κανενα χωριο, αν δεν μπορεσεις εσυ, θα παει ο αντρας σου, το ιδιο ειναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το αγχος ειναι λογικο να υπαρχει και τα ονειρα κλασσικη περιπτωση, ελα μωρε εγω θα πηγαινα να τα παρω τελος αυγουστου ασχετως που τα πηρε η μαμα μου πιο νωρις,ε δεν μενουμε και σε κανενα χωριο, αν δεν μπορεσεις εσυ, θα παει ο αντρας σου, το ιδιο ειναι!

Έτσι λέω κι εγώ αλλά το υποσυνείδητο λειτουργεί πάντα αυτοβούλως!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γραφω γρηορα γρηγορα γιατι τρεχω!!!!!

Περασαμε παρα πολυ ωραια δεν ηρθαν 10 παιδακια λογο αρρωστιας αλλα ηταν τελεια!!!!

Ο μικρος ξετελαθηκε μολις φυγαν ολοι μου λεει μαμα θελω να κανω παρτυ χαχαχα

Μολις εβγαλε ο αντρας μου την τουρτα γιατι ηταν τεραστια και δεν μπορουσα να την σηκωσω τρελαθηκε εσκασε ενα τεραστιο χαμογελο που βουρκωσα με το παιδακι μου .....

Επεξε με τα παιδακια μια χαρα!!!!!

Εγω οχι απλος κουραστικα ξεπατωθηκα απο τις 3:30 που γυρισα απο την δουλεια καθισα σε καρεκλα στις 11:30.....το παρτυ το καναμε στην αυλη μας και πρεπει να ανβοκατεβηκα τις σκαλες περιπου 100 φορες μπορει να λεω και λιγες!!!!!

Αυτα τα του παρτυ και του χρονου να ειμαστε καλα!!!!!!

Κοριτσια χθες πηγα στο ιατριο και ειχε πολυ κοσμο χτυπαω την πορτα και ρωταω τον γιατρο εαν μπορω να δωσω το βιβλιαριο μου να μου γραψει μια θεια μου που περιμενε ηδη στη σειρα γιατι ειμαι εγκυος και πηγαινω καθε μερα και γινετε χαμος και μου λεει ειστε εκγυος?

Σχεδον κανενας δεν με καταλαβαινει λεω στο αντρα μου θα γεννησω και θα νομιζουν οτι το ιοθετησαμε χαχαχαχα


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γραφω γρηορα γρηγορα γιατι τρεχω!!!!!

Περασαμε παρα πολυ ωραια δεν ηρθαν 10 παιδακια λογο αρρωστιας αλλα ηταν τελεια!!!!

Ο μικρος ξετελαθηκε μολις φυγαν ολοι μου λεει μαμα θελω να κανω παρτυ χαχαχα

Μολις εβγαλε ο αντρας μου την τουρτα γιατι ηταν τεραστια και δεν μπορουσα να την σηκωσω τρελαθηκε εσκασε ενα τεραστιο χαμογελο που βουρκωσα με το παιδακι μου .....

Επεξε με τα παιδακια μια χαρα!!!!!

Εγω οχι απλος κουραστικα ξεπατωθηκα απο τις 3:30 που γυρισα απο την δουλεια καθισα σε καρεκλα στις 11:30.....το παρτυ το καναμε στην αυλη μας και πρεπει να ανβοκατεβηκα τις σκαλες περιπου 100 φορες μπορει να λεω και λιγες!!!!!

Αυτα τα του παρτυ και του χρονου να ειμαστε καλα!!!!!!

Κοριτσια χθες πηγα στο ιατριο και ειχε πολυ κοσμο χτυπαω την πορτα και ρωταω τον γιατρο εαν μπορω να δωσω το βιβλιαριο μου να μου γραψει μια θεια μου που περιμενε ηδη στη σειρα γιατι ειμαι εγκυος και πηγαινω καθε μερα και γινετε χαμος και μου λεει ειστε εκγυος?

Σχεδον κανενας δεν με καταλαβαινει λεω στο αντρα μου θα γεννησω και θα νομιζουν οτι το ιοθετησαμε χαχαχαχα

τελεια περασατε δηλαδη! δεν πειραζει που δεν φαινεσαι! δεν θα ταλαιπωρηθεις να χασεις και τα κιλα! αν εχεις παρει!

Link to comment
Share on other sites

Polixenia τα λεω οπως ειναι!!! τον ρωτησα τον γιατρο για το ποτε με βλεπει κ μου λεει οσο πας!!!! Δυστυχως ειναι χαμηλα τα μωρα,οποτε εαν φτασουμε στις 36 εβδ,δλδ να μπω στον 9ο θα ειμαστε τελεια!!!!!!!

Andraki τι κουραση θα τραβηξες αλλα τουλαχιστον περασατε καλα!!!

Καλε κοιλιτσα δεν εχεις κανει καθολου;;;; εγω δεν χωραω πουθενα,ολο βρισκω...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...