Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άσχετο! Τις φατσούλες πώς τις βάζετε;;;; Σε μένα δεν εχει για να διαλέξω φατσούλες!!!

οταν θες να γραψεις μηνυμα, πας στο πρωτο και πατας το quote δηλ απαντηση και ειναι στο πλαι δεξια, πατας επανω και την βαζεις! :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε μένα δεν έχει... κλαψ...!

για δες επανω εκει που εχει το μεγεθος των γραμματων την γραμματοσειρα και το χρωμα των γραμματων εχει διπλα μια φατσουλα για πατα την εχει να διαλεξεις, αλλιως :-(

Link to comment
Share on other sites

για δες επανω εκει που εχει το μεγεθος των γραμματων την γραμματοσειρα και το χρωμα των γραμματων εχει διπλα μια φατσουλα για πατα την εχει να διαλεξεις, αλλιως :-(

Δεν βλέπω ούτε αυτό για μέγεθος γραμμάτων, χρώμα κλπ! Μόνο τίτλο μηνυματος και απο κάτω κατευθείαν το μήνυμα...


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ούτε αυτό για μέγεθος γραμμάτων! Μόνο τίτλο μηνυματος και απο κάτω κατευθείαν το μήνυμα...

περιεργο μου φαινεται, πατας το quote?

για δες κατω κατω προσθετες επιλογες που λεει εμφανιση της υπογραφης και Αυτόματη ανάλυση των links στο κείμενο μηπως ειναι κλικαρισμενο το απενεργοποιηση των smiles στο κειμενο? αν ειναι πατα επανω να ξεκλικαρεις

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν παιρνεις χαπι σιδηρο? εγω περνω απο τον 4ο μηνα, κατι εχασα? ο γαστρεντερολογος γιατι? και εγω δεν εχω πολλες κραμπες μονο οταν τεντωνομαι.

σιδηρο δεν παιρνω γτ εχω crohn αυτοανοσο εντερου και η δυσκοιλιοτητα του σιδηρου θα ειναι δυσκολη!!! προσπαθουμε να το αποφυγουμε οοοσο μπορεσουμε... δυσκολη κατασταση!

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ούτε αυτό για μέγεθος γραμμάτων, χρώμα κλπ! Μόνο τίτλο μηνυματος και απο κάτω κατευθείαν το μήνυμα...
σιδηρο δεν παιρνω γτ εχω crohn αυτοανοσο εντερου και η δυσκοιλιοτητα του σιδηρου θα ειναι δυσκολη!!! προσπαθουμε να το αποφυγουμε οοοσο μπορεσουμε... δυσκολη κατασταση!

α! γιαυτο, ξερω εχει η αδελφη μιας φιλης μου. δυσκολο! ολα καλα να πανε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε??:D

Γιώτα, αν είμαστε και ίδια ηλικία, είναι πολύ πιθανό να σε ξέρω αφού μένουμε τόσο κοντά...:D

Λιανάκι, καλά λένε τα κορίτσια, άσε τις πολλές βόλτες....εγώ σήμερα φόρεσα ένα κάπρι ελαστικό που έχω και συνειδητοποίησα πως τσίτωσε στην κοιλιά μου, ενώ πριν 1-2 εβδομάδες μου ήταν μια χαρά. Και μέσα σε 6 μέρες πήρα ένα κιλό (ακόμα!)....Περνάει ο καιρός γρήγορα και δεν έχουμε τις ίδιες αντοχές. Εγώ δυσκολεύομαι πολύ στο να σηκωθώ απ'το κρεβάτι, κάθε φορά που σηκώνομαι ή την ώρα που ξαπλώνω πετρώνει η κοιλιά μου, αυτό πλέον είναι στάνταρ. Τα πόδια μου όσο κι αν τα ξεκουράσω δεν ξεπρήζονται τελείως όπως συνέβαινε μέχρι πρότινος, έχουν αρχίσει απ'το βάρος και πονάνε τα γόνατα....κατα τα άλλα όμως, μια χαρά!!!:D:D

Κι ακόμα δεν μπήκα στον 7ο. Ωρέ γλέντια!!!.....Δηλαδή στον 9ο πως θα είμαι?.....Ξάπλα μόνο?....Θα σηκώνομαι ή θα με τσουλάνε σαν βαρελάκι??:lol::lol::lol:

Polixenaki, περιμένουμε τα νέα σου απ'τον γιατρό...όλα καλά...:D

Ρώτησα χθες αυτό που μου είπες, θα σου στείλω πμ.

Νατασάκι, τι κάνεις εσύ?...Για τις κράμπες που λες, έπαθα πριν λίγες μέρες την πρώτη, δεν την πρόλαβα και ξύπνησα απ'τον πόνο. Εγώ πάντα την παθαίνω στην γάμπα. Όσο κι αν έτριψα το σημείο εκείνη την ώρα, την δουλειά της την είχε κάνει και το πρωί ψιλοκούτσαινα...Μαγνήσιο παίρνω κι εγώ (και σίδηρο επίσης), το ασβέστιο δεν αντέχω με τίποτα...μπλιαξ, χάλια γεύση...


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites

περιεργο μου φαινεται, πατας το quote?

για δες κατω κατω προσθετες επιλογες που λεει εμφανιση της υπογραφης και Αυτόματη ανάλυση των links στο κείμενο μηπως ειναι κλικαρισμενο το απενεργοποιηση των smiles στο κειμενο? αν ειναι πατα επανω να ξεκλικαρεις

Εγώ βλέπω μόνο τις 2 επιλογές Εμφανιση της υπογραφης και Αυτόματη ανάλυση των links. Δεν έχει άλλη!!

ΥΓ. Το βρήκα!!! Πήγα επάνω στις επιλογές του φόρουμ!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε??:D

Γιώτα, αν είμαστε και ίδια ηλικία, είναι πολύ πιθανό να σε ξέρω αφού μένουμε τόσο κοντά...:D

Λιανάκι, καλά λένε τα κορίτσια, άσε τις πολλές βόλτες....εγώ σήμερα φόρεσα ένα κάπρι ελαστικό που έχω και συνειδητοποίησα πως τσίτωσε στην κοιλιά μου, ενώ πριν 1-2 εβδομάδες μου ήταν μια χαρά. Και μέσα σε 6 μέρες πήρα ένα κιλό (ακόμα!)....Περνάει ο καιρός γρήγορα και δεν έχουμε τις ίδιες αντοχές. Εγώ δυσκολεύομαι πολύ στο να σηκωθώ απ'το κρεβάτι, κάθε φορά που σηκώνομαι ή την ώρα που ξαπλώνω πετρώνει η κοιλιά μου, αυτό πλέον είναι στάνταρ. Τα πόδια μου όσο κι αν τα ξεκουράσω δεν ξεπρήζονται τελείως όπως συνέβαινε μέχρι πρότινος, έχουν αρχίσει απ'το βάρος και πονάνε τα γόνατα....κατα τα άλλα όμως, μια χαρά!!!:D:D

Κι ακόμα δεν μπήκα στον 7ο. Ωρέ γλέντια!!!.....Δηλαδή στον 9ο πως θα είμαι?.....Ξάπλα μόνο?....Θα σηκώνομαι ή θα με τσουλάνε σαν βαρελάκι??:lol::lol::lol:

Polixenaki, περιμένουμε τα νέα σου απ'τον γιατρό...όλα καλά...:D

Ρώτησα χθες αυτό που μου είπες, θα σου στείλω πμ.

Νατασάκι, τι κάνεις εσύ?...Για τις κράμπες που λες, έπαθα πριν λίγες μέρες την πρώτη, δεν την πρόλαβα και ξύπνησα απ'τον πόνο. Εγώ πάντα την παθαίνω στην γάμπα. Όσο κι αν έτριψα το σημείο εκείνη την ώρα, την δουλειά της την είχε κάνει και το πρωί ψιλοκούτσαινα...Μαγνήσιο παίρνω κι εγώ (και σίδηρο επίσης), το ασβέστιο δεν αντέχω με τίποτα...μπλιαξ, χάλια γεύση...

νατασακι καλο μεσημερι!

nadimor μενω μονο 2 χρονια στην παλατιανη, απο οταν παντρευτηκα, ειχε σπιτι ο καλος μου εκει και μετακομισα, πριν εμενα γερακα 27 χρονια!

και εγω εχτες δραμα, ποναγα απο τις κλωτσιες και ειχα σφιξιμο (πετρωμα?)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...