Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ποιό σας αρέσει περισσότερο;


Recommended Posts

Γειά χαρά νταν και πάλι από μια συμφορουμίτισσα σας. Αυτή τη φορά δε θα ρωτήσω για μένα αλλά για τη φουκαριαρα τη κολλητή μου και πιθανότατα για τη μέλλουσα βαπτισιμιά μου. 

Ποιό απ' τα δύο αυτά ονοματακια σας αρέσει περισσότερο; Σας φαίνεται πιο εύηχο και πιο ταιριαστό για μια μικρή τσακπίνα που μας έχει πάρει τα μυαλά; 

Το Μελίνα ή το Μαρίλια;

Το έκανα και ψηφοφορία τρομαρα μου αλλά κάτι πήγε λάθος. Οπότε περιμένω τις απαντήσεις σας γραπτώς.

Φιλιά πολλά :)

 

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 51 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Γειά χαρά νταν και πάλι από μια συμφορουμίτισσα σας. Αυτή τη φορά δε θα ρωτήσω για μένα αλλά για τη φουκαριαρα τη κολλητή μου και πιθανότατα για τη μέλλουσα βαπτισιμιά μου. 

Ποιό απ' τα δύο αυτά ονοματακια σας αρέσει περισσότερο; Σας φαίνεται πιο εύηχο και πιο ταιριαστό για μια μικρή τσακπίνα που μας έχει πάρει τα μυαλά; 

Το Μελίνα ή το Μαρίλια;

Το έκανα και ψηφοφορία τρομαρα μου αλλά κάτι πήγε λάθος. Οπότε περιμένω τις απαντήσεις σας γραπτώς.

Φιλιά πολλά :)

 

Φυσικα το ΜΕΛΙΝΑ.... με το καλο! Καλοφωτιστο να ειναι το παιδακι! Παντα αξια!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι μάλλον η μόνη που αγάπησε το Μαρίλια περισσότερο χαχα σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας έως τώρα... Θα περιμένουμε κι άλλες γνώμες μιας που βαπτιζόμαστε τον χειμώνα. Σας φιλώ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Είμαι μάλλον η μόνη που αγάπησε το Μαρίλια περισσότερο χαχα σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας έως τώρα... Θα περιμένουμε κι άλλες γνώμες μιας που βαπτιζόμαστε τον χειμώνα. Σας φιλώ

Προσωπικα μου αρεσει πολυ το μαριλια κ μαλιστα επαιζε σαν ενδεχομενο σε κοριτσι αλλα αν αποφασιζαμε να διναμε δυο ονοματα, συγκεκριμενα μαρια-ηλιανα η μαρια-ευαγγελια. Ο μονος λογος που προτιμω το μελινα ειναι γτ ειναι μονο του

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Είμαι μάλλον η μόνη που αγάπησε το Μαρίλια περισσότερο χαχα σας ευχαριστώ όλες για τις απαντήσεις σας έως τώρα... Θα περιμένουμε κι άλλες γνώμες μιας που βαπτιζόμαστε τον χειμώνα. Σας φιλώ

Κι εγώ το Μαρίλια αγάπησα χαχαχ:wub: 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vikib είπε:

Προσωπικα μου αρεσει πολυ το μαριλια κ μαλιστα επαιζε σαν ενδεχομενο σε κοριτσι αλλα αν αποφασιζαμε να διναμε δυο ονοματα, συγκεκριμενα μαρια-ηλιανα η μαρια-ευαγγελια. Ο μονος λογος που προτιμω το μελινα ειναι γτ ειναι μονο του

Αααα στη προκειμένη περίπτωση πάλι δύο ονόματα θα έχει το κοριτσάκι μας. Το Μαρία είναι το σίγουρο... Απλά ψάχνουν ποιο υποκοριστικό είναι πιο εύηχο χεχε.

Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ και τα δύο άλλα το Μαρίλια λόγο ρ και λ μου φαίνεται πιο εύηχο.... Για να δούμε.... Γιατί μου φαίνεται θα τη λαδωσω και θα τη φωνάζουμε ψιτ χαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Αααα στη προκειμένη περίπτωση πάλι δύο ονόματα θα έχει το κοριτσάκι μας. Το Μαρία είναι το σίγουρο... Απλά ψάχνουν ποιο υποκοριστικό είναι πιο εύηχο χεχε.

Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ και τα δύο άλλα το Μαρίλια λόγο ρ και λ μου φαίνεται πιο εύηχο.... Για να δούμε.... Γιατί μου φαίνεται θα τη λαδωσω και θα τη φωνάζουμε ψιτ χαχαχα

Μηπως τοτε να ψαξετε για το δευτερο κ να σας μεινω το υποκοριστικο μαριλια; 

Το μελινα ειναι πολυ ομορφο για να χαθει σε εναν συνδυασμο

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Μηπως τοτε να ψαξετε για το δευτερο κ να σας μεινω το υποκοριστικο μαριλια; 

Το μελινα ειναι πολυ ομορφο για να χαθει σε εναν συνδυασμο

Μάλλον δεν με κατάλαβες. Ξέρουν και τα δύο ονόματα που θα πάρει η μικρή. Δεν ξέρουν αν θα τη φωνάζουν Μαρίλια ή Μελίνα. Αν τη φωνάζουν Μελίνα δε θα χαθεί.... Το θέμα είναι να αποφασίσουν το υποκοριστικό.... :)


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μάλλον δεν με κατάλαβες. Ξέρουν και τα δύο ονόματα που θα πάρει η μικρή. Δεν ξέρουν αν θα τη φωνάζουν Μαρίλια ή Μελίνα. Αν τη φωνάζουν Μελίνα δε θα χαθεί.... Το θέμα είναι να αποφασίσουν το υποκοριστικό.... :)

Το Μελινα θα ψηφιζα κ γω. Αλλα ατοφιο οχι να προκυπτει ως υποκοριστικο γιατι απλα δεν ειναι υποκοριστικο. Ειναι ονομα κανονικο απο μονο του. Δηλαδη αν τη φωναζετε μελινα θα της ευχονται χρονια πολλα την ημερα που γιορταζει η μελινα και θα ειναι μπερδεμα. Οποτε καλυτερα το μαριλια που ειναι ξεχωριστο και ηχεί και το Μαρια μεσα σε αυτο εν αντιθεση με το Μελινα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...