Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ποιό σας αρέσει περισσότερο;


Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , Artemis20 είπε:

καλημερα! κ το μελιτη απο το μελιτινη βγαινει? εμεμα παντως μου αρεσει περισσοτερο το μαριλια. επισης το μελινα το δινουν αρκετα συχνα τα τελευταια χρονια.το μαριλια μου φαινεται πιο σπανιο.

Αν δεν βαπτίζεται έτσι λογικά βγαίνει από το Μελιτίνη και αυτό όπως το Μελίτα. Δεν ξέρω κάποια Μελίτη να σου πω την αλήθεια το ακούω πρώτη φορά οπότε ότι και να σου πω δεν θα είναι σωστό. Ότι το Μελίνα έχει φορεθεί αρκετά έχεις δίκιο. Αλλά είναι και γλυκό το άτιμο σαν όνομα... Βλέπεις το κοριτσάκι γλυκό σαν μέλι εεε σου έχετε το Μελινα αμέσως χαχαχα.

Το άκουσα πάντως σήμερα και από το Μαλαματένια το Μελίνα κορίτσια. 

πρίν από 27 λεπτά , gmnth03 είπε:

Κ εγω μαριλια ψηφιζω. (οι συμπεθερες δεν μαλλιοτραβιουνται να υποθεσω :wink:

Χαχαχα απ' ότι ξέρω όχι δεν τίθεται θέμα!!! Θα ρωτήσω για σιγουριά μη με πάρουν τα μαλλιοτραβηγματα όταν τη βαπτιζω χαχαχαχαχα

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Στην αρχη το διορθωναν αλλα πλεον μετα απο 3χρονια βαρεθηκαν οι ανθρωποι,κ τα παρατησαν:lol:

Ακόμη καλέ να το εμπεδώσουν; Εμένα πριν βαπτιστεί επειδή ήξεραν ότι θα πάρει της πεθεράς τη φώναζαν Βαλαντουλα.... Ναααα τη τη βαλαντουλα..... Ααααχ σκασμουλια μου ερχόταν να πω αλλά οκ χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αν δεν βαπτίζεται έτσι λογικά βγαίνει από το Μελιτίνη και αυτό όπως το Μελίτα. Δεν ξέρω κάποια Μελίτη να σου πω την αλήθεια το ακούω πρώτη φορά οπότε ότι και να σου πω δεν θα είναι σωστό. Ότι το Μελίνα έχει φορεθεί αρκετά έχεις δίκιο. Αλλά είναι και γλυκό το άτιμο σαν όνομα... Βλέπεις το κοριτσάκι γλυκό σαν μέλι εεε σου έχετε το Μελινα αμέσως χαχαχα.

Το άκουσα πάντως σήμερα και από το Μαλαματένια το Μελίνα κορίτσια. 

Χαχαχα απ' ότι ξέρω όχι δεν τίθεται θέμα!!! Θα ρωτήσω για σιγουριά μη με πάρουν τα μαλλιοτραβηγματα όταν τη βαπτιζω χαχαχαχαχα

Ακόμη καλέ να το εμπεδώσουν; Εμένα πριν βαπτιστεί επειδή ήξεραν ότι θα πάρει της πεθεράς τη φώναζαν Βαλαντουλα.... Ναααα τη τη βαλαντουλα..... Ααααχ σκασμουλια μου ερχόταν να πω αλλά οκ χαχαχαχα

Ε τι να λεμε τωρα κολλημενα μυαλα! Κ για πες απο προσωπικη σ αποψη ποσοι την φωναζουν με το υποκοριστικο π της εδωσες κ ποσοι σαν της πεθερας σου;;;:lol: κουβεντα να γινεται δηλαδη


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ε τι να λεμε τωρα κολλημενα μυαλα! Κ για πες απο προσωπικη σ αποψη ποσοι την φωναζουν με το υποκοριστικο π της εδωσες κ ποσοι σαν της πεθερας σου;;;:lol: κουβεντα να γινεται δηλαδη

Πλέον όλοι με το υποκοριστικό. Το απαίτησε ο σύζυγος χωρίς να πω το παραμικρό.... Δε του αρέσει ούτε του ίδιου το όνομα της πεθεράς μου. Εγώ επέμενα να το βγάλουμε επειδή δεν είχε ακουστεί... Άμα είναι τους είπε να τη φωνάζετε έτσι θα τη φωνάζαμε και εμείς έτσι το παιδί το λένε τάδε.... Σούζα όλοι... Ακόμη κι εγώ έμεινα καγκελο.... Παρεμπιπτόντως εμένα όταν με νευριάζει τη φωνάζω με της πεθεράς χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Πλέον όλοι με το υποκοριστικό. Το απαίτησε ο σύζυγος χωρίς να πω το παραμικρό.... Δε του αρέσει ούτε του ίδιου το όνομα της πεθεράς μου. Εγώ επέμενα να το βγάλουμε επειδή δεν είχε ακουστεί... Άμα είναι τους είπε να τη φωνάζετε έτσι θα τη φωνάζαμε και εμείς έτσι το παιδί το λένε τάδε.... Σούζα όλοι... Ακόμη κι εγώ έμεινα καγκελο.... Παρεμπιπτόντως εμένα όταν με νευριάζει τη φωνάζω με της πεθεράς χαχαχαχαχα

Μπραβο ο αντρας σου!!!! Αχαχαχαχα σοβαρα;;; ειναι αυτο π λεμε οταν ειναι ολα ωραια μ μοιαζει αυτο το παιδι κ οταν γινεται κατι ιδια ο πατερας σου εισαι!!:razz:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μπραβο ο αντρας σου!!!! Αχαχαχαχα σοβαρα;;; ειναι αυτο π λεμε οταν ειναι ολα ωραια μ μοιαζει αυτο το παιδι κ οταν γινεται κατι ιδια ο πατερας σου εισαι!!:razz:

Χαχαχαχαχα κάτι τέτοιο μα ναι χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nataliag είπε:

Κι εγώ το Μαρίλια προτιμώ, πέραν του ότι είναι πιο τραγουδιστό, είναι και πιο ασυνήθιστο, το Μελίνα είναι πολυφορεμένο! Εμείς έχουμε Μελίτα! 

Αχ και το Μελίτα σκέτο μέλι χιχι. Από το Μελιτίνη;

Και το Ναταλία το δικό σου όμως τέλειο. Θα έβγαζα έτσι την μικρή μου αλλά έχω τάξιμο και θα χαθεί... Ίσως το τρίτο χαχαχα


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2019 at 7:46 ΜΜ, Mamacita Alina είπε:

Γειά χαρά νταν και πάλι από μια συμφορουμίτισσα σας. Αυτή τη φορά δε θα ρωτήσω για μένα αλλά για τη φουκαριαρα τη κολλητή μου και πιθανότατα για τη μέλλουσα βαπτισιμιά μου. 

Ποιό απ' τα δύο αυτά ονοματακια σας αρέσει περισσότερο; Σας φαίνεται πιο εύηχο και πιο ταιριαστό για μια μικρή τσακπίνα που μας έχει πάρει τα μυαλά; 

Το Μελίνα ή το Μαρίλια;

Το έκανα και ψηφοφορία τρομαρα μου αλλά κάτι πήγε λάθος. Οπότε περιμένω τις απαντήσεις σας γραπτώς.

Φιλιά πολλά :)

 

Μαρίλια!!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Αχ και το Μελίτα σκέτο μέλι χιχι. Από το Μελιτίνη;

Και το Ναταλία το δικό σου όμως τέλειο. Θα έβγαζα έτσι την μικρή μου αλλά έχω τάξιμο και θα χαθεί... Ίσως το τρίτο χαχαχα

όχι, από το Μελίτα! :grin:

υπάρχει Άγιος Μελίτων (βασικά παραπάνω από ένας, η δικιά μας γιορτάζει στις 24/04, όμως νομίζω υπάρχει κι άλλος Άγιος Μελίτων, κάπου στα τέλη Ιούνη, αν δεν απατώμαι, αρχές Ιούλη?) 

Ευχαριστώ για το κομπλιμάν, κι εμένα μου αρέσει το όνομά μου, αλλά έχεις δίκιο, δε μου αρέσουν καθόλου τα διπλά, εκτός από τη μικρότερή μας, που έχει ΄''αναγκαστικά'' δυό ονόματα, για τις άλλες επιλέξαμε μονά! 


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, nataliag είπε:

όχι, από το Μελίτα! :grin:

υπάρχει Άγιος Μελίτων (βασικά παραπάνω από ένας, η δικιά μας γιορτάζει στις 24/04, όμως νομίζω υπάρχει κι άλλος Άγιος Μελίτων, κάπου στα τέλη Ιούνη, αν δεν απατώμαι, αρχές Ιούλη?) 

Ευχαριστώ για το κομπλιμάν, κι εμένα μου αρέσει το όνομά μου, αλλά έχεις δίκιο, δε μου αρέσουν καθόλου τα διπλά, εκτός από τη μικρότερή μας, που έχει ΄''αναγκαστικά'' δυό ονόματα, για τις άλλες επιλέξαμε μονά! 

Αααα πολύ ωραία δε το ήξερα.

Με τα διπλά εγώ δεν έχω θέμα. Και η πρώτη μου κόρη διπλό έχει. Απλά ακούγεται το πρώτο (το υποκοριστικό του έστω) γιορτάζουμε όμως και το δεύτερο...Προσωπικά μου θυμίζει πριγκιπικό το διπλό όνομα και δε θα έλεγα όχι να είχα κι εγώ άλλο ένα! Αν και μου αρέσει το Αλινα πολύ (ψωνααααρα λέει χαχαχα) :) να χαίρεσαι τα παιδάκια σου καταλαβαίνω ότι έχεις κοριτσάκια απ' τα συμφραζόμενα κι εσύ χιχι.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Αααα πολύ ωραία δε το ήξερα.

Με τα διπλά εγώ δεν έχω θέμα. Και η πρώτη μου κόρη διπλό έχει. Απλά ακούγεται το πρώτο (το υποκοριστικό του έστω) γιορτάζουμε όμως και το δεύτερο...Προσωπικά μου θυμίζει πριγκιπικό το διπλό όνομα και δε θα έλεγα όχι να είχα κι εγώ άλλο ένα! Αν και μου αρέσει το Αλινα πολύ (ψωνααααρα λέει χαχαχα) :) να χαίρεσαι τα παιδάκια σου καταλαβαίνω ότι έχεις κοριτσάκια απ' τα συμφραζόμενα κι εσύ χιχι.

λατρεύω το Αλίνα, ήταν στις επιλογές μας για την 3η αλλά κέρδισε το Σεραφίνα, γιατί δεν αρεσε στην αδερφή της! καθόλου ψωνάρα δε σε βρίσκω! :grin:


VBSEp3.pngtvCAp3.png
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, nataliag είπε:

λατρεύω το Αλίνα, ήταν στις επιλογές μας για την 3η αλλά κέρδισε το Σεραφίνα, γιατί δεν αρεσε στην αδερφή της! καθόλου ψωνάρα δε σε βρίσκω! :grin:

Σεραφίνα τι τέλειο!!! Το ακούω πρώτη φορά!!!! Οοο σε ευχαριστώ πολύ!! :)


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Μαριλια ψηφιζω και εγω!!! Αν και τα 2 ειναι πολυ ομορφα ονόματα, το Μελινα (μετα τη Βανδη) ειναι πιο συχνο! 

Χαχαχα Βανδή και συζητούσαμε το μεσημέρι ποια είναι που έβγαλε τη κόρη της Μελίνα και δε μας ερχόταν χαχαχα απίστευτο!!! 

Το Μαρίλια τελικά κερδίζει έως τώρα κάτι που δε περίμενα μετά τα απανωτά Μελίνα.... Για να δούμε για να δούμε... Σε λίγες μέρες λογικά θα έχουν διαλέξει τα παιδιά! :)

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...