Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μμαλλπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

      Ευχαριστώ πολύ..είμαι 37..πρώτη διέγερση το 21 2 ωοθυλάκια το ένα άδειο το άλλο έφτασε 3ης μέρας αρνητικό..το 22 διέγερση με ένα ωάριο πάλι τον επόμενο μήνα κάναμε με 2 ωοθυλάκια το ένα δεν γονιμοποιηθηκε κ βάλαμε τα δύο μαζί πάλι αρνητικό.μαλλον απέτυχαν λόγω εμβρύων.α έχω ένα ινομυωμα που δεν ενοχλεί.εχω κ κάποια αυτοάνοσα κ προδιάθεση για ζάχαρο..ο σύζυγος εχει κιρσοκήλη κ δεν είναι καλά τα σπερμοδιογραμματα.γιαυτο δεν κάνω συνέχεια εξωσωματική δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα κ σκέφτομαι τη δωρεά..με τον γιατρό είχα μιλήσει τον Νοέμβριο κ μου είχε πει πάλι για διέγερση οπότε σκέφτομαι να πάρω κ άλλη γνώμη.Να σου ζήσουν τα μικρακια σου!!!

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

επειδη εχω ενα μωρο να κοιταξω κ δεν αντεχω να γραφω με το ενα χερι θα σου πω οτι φασκεις κ αντιφασκεις οταν κοιμηθει η μικρη θα σου εξηγησω κ τον λογο μην νομιζεις οτι βγαινω χωρις να απαντησω

κ για να μην ξεχνιομαστε να πω οτι την μια σε ενοχλει να γραφουν για τα της εγκυμοσυνης κ απο την αλλη λες ισα ισα που χαιροσουν να τα διαβαζεις


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πανω που λεω ηρεμησε κ να μπω να γραψω ανοιγει τα ματια κ κλαιει λες κ με παιρνει χαμπαρι!!!!εχουν σπασει τα νευρα μου!!!!!

ανετακι δεν καταλαβα κανεις τσιγαρο?τερμα ο θηλασμος?

Θα σε ενημερώσω εγώ , ξενυχτισμένη μάνα...:P

Η Αννετ , δεν θηλαζει πια , γιατί ο μικρός εκανε εμετούς με το δικό της γάλα.....μην με ρωτησεις γιατί ....δεν ξέρω:tongue::tongue:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσαρες.....εδώ μόλις ξύπνησε,θηλάζει,θα φάει και φύγαμε για βολτάνα...

ΤΕΛΕΙΑ μέρα σήμερα!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ανδριανή , όλα καλά .....το μονο που με ενοχλεί , ξερεις τι ειναι ?

το σουτιεν !!!!!!!!!!!! κ μια πιεση , σαν καψιμο , ψηλα στην κοιλιά ....


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσαρες.....εδώ μόλις ξύπνησε,θηλάζει,θα φάει και φύγαμε για βολτάνα...

ΤΕΛΕΙΑ μέρα σήμερα!!

ναι.....πολύ ωραία μερα ....το μεσημερι ζήλεψα ενα καφεδάκι στον ήλιο:P:p:p

αλλά δεν εχω βγει.....

μιλησα με μια φιλη στο τηλ νωριτερα , στεναχωρήθηκα λιγο κι αμεσως πετρωσε η κοιλιά μου:shock::shock:


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κ για να μην ξεχνιομαστε να πω οτι την μια σε ενοχλει να γραφουν για τα της εγκυμοσυνης κ απο την αλλη λες ισα ισα που χαιροσουν να τα διαβαζεις

αστο ρε Ανδριανούλα , αστο να παέι άστο:P:p:p:p


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ανδριανή , όλα καλά .....το μονο που με ενοχλεί , ξερεις τι ειναι ?

το σουτιεν !!!!!!!!!!!! κ μια πιεση , σαν καψιμο , ψηλα στην κοιλιά ....

ερχεται η ωρα!!!!!προετιμασια για γεννα ειναι μην αγχωνεσε ειναι φυσιολογικο


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια , η παντα κ η κουνουπιερα πλένονται ?

θα μας φερουν αυριο το κρεββατάκι κ σιφινιέρα-αλλαξιέρα κ θα ξεκινησω τα πλυσίματα.

Επισης εχω παρει ενα σαν στρωματάκι-παπλωματάκι για την αλλαξιερα , να το πλυνω ?

Βοηθηστε .....την άσχετη μανα


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ερχεται η ωρα!!!!!προετιμασια για γεννα ειναι μην αγχωνεσε ειναι φυσιολογικο

ναι μωρε, νιωθω ξερεις απο μεσα πιεση ...περιεργο κ τα σουτιεν θέλω να τα σκίσω λεμεεεε....

αα,,,νωρίς είναι ακομα

κλεισαμε για την καισαρική , 11 Απριλίου:P:p

εκτός απροόπτου βεβαίως - βεβαίως


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

κ για να μην ξεχνιομαστε να πω οτι την μια σε ενοχλει να γραφουν για τα της εγκυμοσυνης κ απο την αλλη λες ισα ισα που χαιροσουν να τα διαβαζεις

min προσπαθεις να με βρεις λαθος γτ δεν θα τα καταφερεις αυτο ειναι το αρχικο μνμ μου και δεν νομιζω να βλεπεις καπου οτι μιλαω σε προσωπικο επιπεδο

ο τιτλος του καφε εδω ποτε θα γινω επιτελους μανουλα υπαρχει μια ωραια παρεα και να στε ολες καλα,αλλα σας παρακαλω σκεφτητε αυτα που γραφετε και το γεγονος οτι εχετε ακυρωσει τον καφε γτ κοπελες που προσπαθουν να κανουν ενα παιδακι,ή ειχαν μια αποβολη και θελουν να μιλησουν για το προβλημα τους απλα δεν μπορουν εδω πλεον.το γτ ειναι πασιφανες να μην το αναλυσω.μην πεσετε να με φατε (και αν το κανετε δεν με απασχολει καθολου ομως αυτη ειναι η αληθεια)και πολυ ευκολα μπορειτε να ανοιξετε ενα καφε που θα φιλοξενει την παρεουλα σας και τουλαχιστον θα γνωριζετε οτι δεν θα πληγωνετε κοριτσακια που μπαινουν και διαβαζουν τα χαρουμενα σας ,και τις μεθοδους που κανετε για να κλεισετε το ''μαγαζακι σας''.την καλημερα μου σε ολες!!!

και με αυτο το πμ πραγματικα νιωθω δικαιωμενη γτ εχω απολυτο δικιο οσο παραξενο και αν σας φαινετε

Μα τί κάθεσαι κι εσύ κι ασχολείσαι, μου λες? Άστες, το επίπεδο είναι φανερό όπως είπες, τί σκας? Πριν λίγους μήνες είχα μπει κι εγώ γιατί προσπαθώ αρκετό καιρό για μπεμπέ, και ήθελα να μοιραστώ τα άγχη μου, τις αγωνίες μου, και να χω και 2 άτομα να τα λέμε που και που, να ξεχνιέμαι λίγο. Τελικά δεν έμεινα για πάνω από μια εβδομάδα, για τους λογους που αναφέρεις. Δεν μου έδιναν καμία σημασία, ήταν όλες μια κλίκα και γενικώς με έγραφαν. φυσικά η συζήτηση ήταν πάντα γύρω απ'τα μωρά τους και τί να πώ κι εγώ? Είμαι άσχετη απ'αυτά. Δεν τις κακολογώ, καλά κάνουν κι έιναι μια παρέα και κολλητές και ανταλλάζουν τις απόψεις τους, αλλά το θέμα Πότε θα γίνω μανούλα δεν ήταν πλέον γιαυτές.Κι έτσι αποχώρησα αθόρυβα γιατί δεν ήθελα να τους χαλάσω την παρέα. Πού και πού μπαίνω και βλέπω νέα τους, γιατί τις είχα ψιλογνωρίσει τότε, να δω αν γέννησε καμιά κλπ. Αλλά πάρε δώσε δεν έχω. Εκτός από 2-3 περίεργες, οι άλλες νορμάλ είναι.

.................................................. .................................................. ..................

Τέλωσπάντων, νομίζω ότι δεν αξίζει ν'ασχολείσαι

και μην το συνεχιζετε αλλο ας σταματησει το θεμα εδω!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσαρες.....εδώ μόλις ξύπνησε,θηλάζει,θα φάει και φύγαμε για βολτάνα...

ΤΕΛΕΙΑ μέρα σήμερα!!

ακομα θηλαζεις?:shock::shock::shock::shock: κ με τα δοντακια τι γινεται? εγω γαλα δεν εχω αλλα οσο εχω της το δινω το πολυ 60γρ αυτο με στεναχωρησε πολυ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ακομα θηλαζεις?:shock::shock::shock::shock: κ με τα δοντακια τι γινεται? εγω γαλα δεν εχω αλλα οσο εχω της το δινω το πολυ 60γρ αυτο με στεναχωρησε πολυ

Εσύ , κοπελιά , να σταματήσεις να στεναχωριέσαι επιτέλους κ να αρχίσεις να χαίρεσαι !!!!!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...