Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

ηρθε ο αντρας μου βαζω να φαμε και θα ξαναμπω καποια στιγμη.


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρε κουφετακι παρεξηγεις δεν σου ειπε κανεις να απολογηθεις αλλα δεν μπορεις να κρινεις τις αλλες οτι μιλαν συνεχεια για τις κοιλιες τους ενω εσυ μιλας στο συγκεκριμενο θεμα για τα παιδια σου κ δεν σου ειπε κανεις οτι εγινες φορτικη

συγνωμη αλλα εμενα δεν με πειραξε ποτε αυτο το πραγμα ισα ισα που μ'αρεσε να διαβαζω τις ιστοριες γτ θυμομουν πολλες φορες τα δικα μου και φυσικα τα μοιραζομουν μαζι σας


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω πιστευω οτι το θεμα πρεπει να ληξει οκ δεν μπορουσαμε να μιλαμε στο αλλο καφε μιλαμε εδω με το να αναμοχλευουμαι καταστασεις μονο κακο κανουμε!!!! ας σταματησει εδω και ας παμε παρακατω!!!!!


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα εμενα δεν με πειραξε ποτε αυτο το πραγμα ισα ισα που μ'αρεσε να διαβαζω τις ιστοριες γτ θυμομουν πολλες φορες τα δικα μου και φυσικα τα μοιραζομουν μαζι σας

επειδη εχω ενα μωρο να κοιταξω κ δεν αντεχω να γραφω με το ενα χερι θα σου πω οτι φασκεις κ αντιφασκεις οταν κοιμηθει η μικρη θα σου εξηγησω κ τον λογο μην νομιζεις οτι βγαινω χωρις να απαντησω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως την τσουπρα

ρε μινακι να ρωτησω..εσυ απο που μπαινεις εδω γιατι εγω μπαινω απο το πμ που μου εστειλες πηγα να το βρω στην αρχη εκει που ειναι ολα τα τοπικ κ δεν το βρηκα γιατι;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω ενα μωρο να κοιταξω κ δεν αντεχω να γραφω με το ενα χερι θα σου πω οτι φασκεις κ αντιφασκεις οταν κοιμηθει η μικρη θα σου εξηγησω κ τον λογο μην νομιζεις οτι βγαινω χωρις να απαντησω

αστο ρε κοπελα μου ο καθενας νομιζει οτι νομιζει εγω ειπα αυτο που θεωρω σωστο και απο κει και περα ο καθενας κανει οτι νομιζει παντος το θεμα δεν το τραβηξα μονη μου.κοιτα το παιδακι σου!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα ειναι η μικρη χαιδευει κοιλια και λεει το μωρακι????? της λεω ξανα και ξανα δεν εχει μωρακι εκει αυτη λες και μιλαω στο τοιχο χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχχα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι η μικρη χαιδευει κοιλια και λεει το μωρακι????? της λεω ξανα και ξανα δεν εχει μωρακι εκει αυτη λες και μιλαω στο τοιχο χαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχχαχαχχα

ελα μωρε..κ η μικρη του αδελφου μου ετσι λεει συνεχεια επειδη με ρωτουσαν μπροστα της ποτε περιμενω κλπ..μου ελεγε εχεις μωρακι στην κοιλιτσα ε;κ εγω εχω 3:shock:..τι σου λεει που θα της κανεις αδελφακι;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...