Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva1234 είπε:

καλημερα κοριτσια! δευτερα 79,44 χοριακη σημερα 305,6! μαλλον ειναι αισιοδοξο δειγμα σωστα;;;δευτερα παμε γιατρο!!

Αισιόδοξο το βλέπω και εγώ!!!Ανέβηκα πάρα πολύ!!!Άντε με το καλό το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

καλημερα κοριτσια! δευτερα 79,44 χοριακη σημερα 305,6! μαλλον ειναι αισιοδοξο δειγμα σωστα;;;δευτερα παμε γιατρο!!

Μια χαρά ειναι, διπλασιασμό θέλουμε. Με το καλό!!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1234 είπε:

καλημερα κοριτσια! δευτερα 79,44 χοριακη σημερα 305,6! μαλλον ειναι αισιοδοξο δειγμα σωστα;;;δευτερα παμε γιατρο!!

Μπραβο κοριτσι ,πολυ καλα ανεβηκε,με το καλο ο πρωτος υπερηχος...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε? Από χθες υποφέρω,  είχα μόνο αναγούλες,  χθες ήρθε και ο εμετός αλλά έχω και πολλούς πονοκεφάλους....Δεν ξέρω γιατί, πίστευα πως είναι μάτι,  τόσο πολύ όμως? Να σκάσω μου έρχεται....


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε? Από χθες υποφέρω,  είχα μόνο αναγούλες,  χθες ήρθε και ο εμετός αλλά έχω και πολλούς πονοκεφάλους....Δεν ξέρω γιατί, πίστευα πως είναι μάτι,  τόσο πολύ όμως? Να σκάσω μου έρχεται....

Πόσων εβδομάδων εισαι;;;Εγώ είμαι καλά...Δεν έχω έντονα συμπτώματα. Πονάει το στήθος και έχω υπνηλία. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε? Από χθες υποφέρω,  είχα μόνο αναγούλες,  χθες ήρθε και ο εμετός αλλά έχω και πολλούς πονοκεφάλους....Δεν ξέρω γιατί, πίστευα πως είναι μάτι,  τόσο πολύ όμως? Να σκάσω μου έρχεται....

αααχχ ουτε κ εγω ειμαι καλα...βεβαια εμετους δεν κανω αλλα νιωθω το στομαχι στο λαιμο μου οοοολη τη μερα. Ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη? Συγγνωμη αν το εχεις ξαναναφερει.

  • Λυπημένη/-ος 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marianeo241 είπε:

Πόσων εβδομάδων εισαι;;;Εγώ είμαι καλά...Δεν έχω έντονα συμπτώματα. Πονάει το στήθος και έχω υπνηλία. 

8εβ και 2ημ είμαι 

Just now, kastel είπε:

αααχχ ουτε κ εγω ειμαι καλα...βεβαια εμετους δεν κανω αλλα νιωθω το στομαχι στο λαιμο μου οοοολη τη μερα. Ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη? Συγγνωμη αν το εχεις ξαναναφερει.

Πω πω είναι ότι χειρότερο ο εμετός. Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, η πρώτη δεν είχε καλό τέλος, σταμάτησε η καρδούλα του μωρού μας στην 36η εβδομάδα. Τέλος όμως δεν θέλω να σας ψυχοπλακωνω. Τώρα πάμε αισιόδοξα σε αυτήν την εγκυμοσύνη. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Κορίτσια από συμπτώματα πως τα πάτε? Από χθες υποφέρω,  είχα μόνο αναγούλες,  χθες ήρθε και ο εμετός αλλά έχω και πολλούς πονοκεφάλους....Δεν ξέρω γιατί, πίστευα πως είναι μάτι,  τόσο πολύ όμως? Να σκάσω μου έρχεται....

Απο την εγκυμοσυνη ειναι κοριτσι μου,να ξαπλωνεις και κανε υπομονη,απο τις ορμονες ειναι.Ετσι χαλια ημουν στο γιο μου...Οταν περασουν θα τα ξεχασεις..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Απο την εγκυμοσυνη ειναι κοριτσι μου,να ξαπλωνεις και κανε υπομονη,απο τις ορμονες ειναι.Ετσι χαλια ημουν στο γιο μου...Οταν περασουν θα τα ξεχασεις..

Εγώ νόμιζα ότι είναι από μάτι και τους έχω πρήξει όλους να με ξεματιαζουν, έχω φορέσει ότι φυλαχτό μου έχουν φέρει, θα με δει κανείς και θα γελάει..γενικά πιστεύω πολύ στο μάτι. 


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Εγώ νόμιζα ότι είναι από μάτι και τους έχω πρήξει όλους να με ξεματιαζουν, έχω φορέσει ότι φυλαχτό μου έχουν φέρει, θα με δει κανείς και θα γελάει..γενικά πιστεύω πολύ στο μάτι. 

Φίλη και εγώ πιστεύω πολύ στο μάτι βασικά δεν το πιστεύω απλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχει... Για αυτό καλά κάνεις με τα φυλαχτά χαχχαχχαχαα εγώ φοράω πάντα σταυρό... Και μη λέτε ότι είστε έγκυος κορίτσια!! Μόνο στους απόλυτα δικούς σας! Εμένα το ξέρουν ήδη πόσο άτομα από τη χαρά μου όταν το έμαθα κ το έχω σκύλομετανιωσει!! Πάντως εγώ ούτε μια αναγούλα κ αυτό είναι κακό γτ όλη την ώρα τρώω... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

8εβ και 2ημ είμαι 

Πω πω είναι ότι χειρότερο ο εμετός. Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου, η πρώτη δεν είχε καλό τέλος, σταμάτησε η καρδούλα του μωρού μας στην 36η εβδομάδα. Τέλος όμως δεν θέλω να σας ψυχοπλακωνω. Τώρα πάμε αισιόδοξα σε αυτήν την εγκυμοσύνη. 

Εαν θελεις να μιλησεις δεν εχω κανενα προβλημα..λυπαμαι για αυτο που εγινε, συνεβη και στη κολλητη μου δυστυχως προσπαθησα να ειμαι διπλα της οσο με ηθελε.

Μαζι ειμαστε εμεις! Εγω ειμαι ειμαι 8+5.

Just now, Mariaia είπε:

Φίλη και εγώ πιστεύω πολύ στο μάτι βασικά δεν το πιστεύω απλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχει... Για αυτό καλά κάνεις με τα φυλαχτά χαχχαχχαχαα εγώ φοράω πάντα σταυρό... Και μη λέτε ότι είστε έγκυος κορίτσια!! Μόνο στους απόλυτα δικούς σας! Εμένα το ξέρουν ήδη πόσο άτομα από τη χαρά μου όταν το έμαθα κ το έχω σκύλομετανιωσει!! Πάντως εγώ ούτε μια αναγούλα κ αυτό είναι κακό γτ όλη την ώρα τρώω... 

Εγω δεν το εχω πει σε κανεναν! Ουτε στους δικους μου... λογω της προηγουμενης ατυχης εγκυμοσυνης, σκεφτηκα οτι δεν θα ηθελα να τους ξαναστεναχωρησω αν ξανασυμβει. Δεν ειναι και παιδακια πλεον, δεν ξερω τι προβλημα υγιεια μπορει να τους φερει.

Τι τυχερη που δεν εχεις τιποτα...ετσι να συνεχισεις!


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Φίλη και εγώ πιστεύω πολύ στο μάτι βασικά δεν το πιστεύω απλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχει... Για αυτό καλά κάνεις με τα φυλαχτά χαχχαχχαχαα εγώ φοράω πάντα σταυρό... Και μη λέτε ότι είστε έγκυος κορίτσια!! Μόνο στους απόλυτα δικούς σας! Εμένα το ξέρουν ήδη πόσο άτομα από τη χαρά μου όταν το έμαθα κ το έχω σκύλομετανιωσει!! Πάντως εγώ ούτε μια αναγούλα κ αυτό είναι κακό γτ όλη την ώρα τρώω... 

Εισαι πολυ τυχερη που δεν εχεις αναγουλες,ειναι χαλια..Εμενα απο τους δικους μου το ξερουν γονεις κι αδερφια αλλα στη δουλεια το ξερουν ολοι στην κλινικη(να μην πω στο νοσοκομειο)αλλα δεν γινοταν να το κρυψω...εχει τοσα βαρη και μικροβια που καποια πραγματα δεν μπορω να τα κανω και πρεπει να ξερουν γιατι..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Εισαι πολυ τυχερη που δεν εχεις αναγουλες,ειναι χαλια..Εμενα απο τους δικους μου το ξερουν γονεις κι αδερφια αλλα στη δουλεια το ξερουν ολοι στην κλινικη(να μην πω στο νοσοκομειο)αλλα δεν γινοταν να το κρυψω...εχει τοσα βαρη και μικροβια που καποια πραγματα δεν μπορω να τα κανω και πρεπει να ξερουν γιατι..

Ναι όντως εσύ δε μπορούσες να κάνεις αλλιώς! Κορίτσια ποναω από χθες στον κόλπο.  Σαν τσιμπιες... Το έχετε ξανά ακούσει αυτό το πράγμα????? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...