Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Καλημέρα κορίτσι μου! Μη δίνεις σημασία στα όνειρα, απο το άγχος κ την αγωνια σου τα βλεπεις.  Θα το δεις οτι θα εχεις τα Καλύτερα αποτελέσματα ever!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε κορίτσια!

Εύχομαι μια όμορφη μέρα για όλες μας!

@fairy-mary τα όνειρα σίγουρα έχουν να κάνουν με το άγχος σου για σήμερα. Ηρέμησε και θα δεις όλα θα είναι καλά. Περιμένουμε νέα σου!

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Καλημέρα κορίτσια !!

ολα θα πανε καλα κ η Παναγίτσα θα είναι μαζί σου !!

15 ώρες πρίν, Eirini1988 είπε:

@Depykal τώρα είδα ότι έχεις γενέθλια.. Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα με υγεία!! Με το καλό να έρθει και το μωράκι σας!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Το χάρηκα πολύ γιατί έκανε αισθητή την παρουσία του ακόμα και τώρα που δεν είναι εδώ. Και η αλήθεια είναι ότι με εξέπληξε...
@Geo81 δεν έχουμε μεγάλο αυτοκίνητο αλλά το παίρνει μια χαρά όταν το δοκιμάσαμε πριν λίγο καιρό. Μεγάλο ρόλο βέβαια στην απόφαση έπαιξε και ότι το έχουν φίλοι μας, και μετά από 3 παιδιά εξακολουθεί να είναι σαν καινούργιο..

Με γεια το καρότσι σας ,είναι τέλειο !!καλες βόλτες !!!κ Μπραβο στο σύζυγο !!

@Depykal ετεροχρονισμένα χρόνια σου πολλά και καλα !!και του χρόνου με πιο γεμάτη αγκαλιά !!

On 13/8/2020 at 12:17 ΠΜ, Despoina Mar είπε:

Κορίτσια ΣΟΣ

Έχει βγάλει καμια αιμοραιδες?? Δεν είχα θέμα ποτε ουτε τώρα κ πριν λίγο παρατηρησα μ τ καθρεφτάκι γτ κάτι σαν να ένιωθα και είδα μια φουσκαλιτσα κ σοκαριστικα:roll:

Ευχομαι Δεσποινακι με τις συμβουλές που σου έδωσαν να είσαι καλύτερα !παντως θα φύγουν συντομα κ το μόνο σίγουρο μετά την γεννά θα χαθούν εντελώς !!

  • Μου αρέσει 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary said:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Καλημερα κοριτσακι μου!!!! Ολα θα πανε καλα, η αμνιο ειναι υποθεση ρουτινας στις μερες μας. Μη δινεις σημασια στα ονειρα, κατι οι ορμονες κατι η αγωνια σου ε δε θελει και πολυ!!! Χαλαρωσε οσο μπορεις τωρα και σε λιγες ωρες θα εχει τελειωσει η αγωνια της εξετασης!

Καλημερα αγαπημενες μου!! Μια νεα μερα ειναο σημερα και ευχομαι να μας βρισκει ολες καλα!!!! Παραμονη της Παναγιας μας και ευχομαι η Χαρη της να μας βοηθησει ολες να παρουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!

ολα θα πανε καλα κ η Παναγίτσα θα είναι μαζί σου !!

Με γεια το καρότσι σας ,είναι τέλειο !!καλες βόλτες !!!κ Μπραβο στο σύζυγο !!

@Depykal ετεροχρονισμένα χρόνια σου πολλά και καλα !!και του χρόνου με πιο γεμάτη αγκαλιά !!

Ευχομαι Δεσποινακι με τις συμβουλές που σου έδωσαν να είσαι καλύτερα !παντως θα φύγουν συντομα κ το μόνο σίγουρο μετά την γεννά θα χαθούν εντελώς !!

Καλημεραααα κορίτσι μ ναι ναι τις ακολουθώ και θ φανεί.. Εσυ τ κανεις??? Πως είσαι?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημεραααα κορίτσι μ ναι ναι τις ακολουθώ και θ φανεί.. Εσυ τ κανεις??? Πως είσαι?? 

Καλα είμαι κούκλα μου !αντιβιωση παίρνω για άλλη μια φορά αλλα ολα καλα !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Κορίτσι μου όλα θα πάνε μια χαρά!! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα! Λίγη προσοχή για 3 μέρες μετά και λίγη υπομονή για τα αποτελέσματα!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!! Επιτέλους το απόγευμα φεύγουμε κ εμείς!!!! Είμαι επιφυλακτική λίγο με τα κρούσματα αλλά θα είμαστε προσεκτικοί με τον κωλοιιοοοο !!! 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Καλημέρα κορίτσι μου όλες σε έχουμε στη σκέψη μας.να μας στείλεις

Από το κακό ύπνο είναι τα όνειρα ...και εγώ σήμερα προσπάθησα να κοιμηθώ κ έβλεπα αίμα 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου όλες σε έχουμε στη σκέψη μας.να μας στείλεις

Από το κακό ύπνο είναι τα όνειρα ...και εγώ σήμερα προσπάθησα να κοιμηθώ κ έβλεπα αίμα 

Καλημέρα! Και εγω κάτι έβλεπα για αποβολές στον 7 μήνα... Είναι ο μόνιμος φόβος μας σε συνδυασμό με τις ορμόνες της εγκυμοσυνης! Καλά αποτελέσματα @fairy-mary!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!

Πολύ χαρήκα!

Πολύ καλά τα νέα σας!

Ήρθε η ώρα να ηρεμήσεις και εσύ και να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου!

Σε ποιά εβδομάδα είσαι και έφτασε 1340;;;

Αχ μπουτάκια που θα τσιμπήσεις όταν γεννηθεί!

Ελπίζω να έχω και εγώ ευχάριστη κατάληξη!

Καλημέρα γλυκιά μου!28+1 ήμουν χθες αλλά από την αρχή μας βγαίνει κάποιες μέρες μεγαλύτερη.

Όλα καλά θα πάνε κ σε σένα.σημερα δεν είναι η μέρα;;καλή επιτυχία,βαθιές ανάσες κ θα δεις θα τελειώσει γρήγορα κ θετικά!!

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε μια χαρά!! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα! Λίγη προσοχή για 3 μέρες μετά και λίγη υπομονή για τα αποτελέσματα!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!! Επιτέλους το απόγευμα φεύγουμε κ εμείς!!!! Είμαι επιφυλακτική λίγο με τα κρούσματα αλλά θα είμαστε προσεκτικοί με τον κωλοιιοοοο !!! 

Άντε έφτασε η μέρα των διακοπών;;;;τέλεια τέλεια!!να περάσετε υπεροχα,να βγάλετε πολλές φωτό,να ξεκουραστειτε,να γεμίσετε τις μπαταρίες σας γιατί έρχεται κ η τσουπρα;-):x καλό ταξίδι κ φιλάκια πολλά στον αεικίνητο :P:x

Καλημέρα γλυκιες μου φιλενάδες!καλό ΠΣΚ να έχουμε κ καλη Παναγιά!αυτός ο μήνας είναι καθοριστικός για πολλές από μας,όλα όμως θα πάνε καλά,σας το λέω ..κ μετά θα έχουμε μπει στην τελική ευθεία!!τα όνειρα που κάνουμε για τα μωράκια μας,είναι πλέον τόσο κοντά!

Εμεις ετοιμαζόμαστε τώρα για την καθιερωμένη βόλτα μας κ μέσα στο Σουκου σκέφτομαι να κατεβάσω τα ρούχα του Βασίλη,να δω τι θα κρατήσω κ να ξεκινήσω πλυντήρια κ σίδερο!!;-)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...

Καλη επιτυχια @fairy-mary μου σημερα..ολα καλα θα πανε θα δεις...

Παντως κ τα δικα μου ονειρα τωρα στην εγκυμοσυνη ειναι οτι χειροτερο...

Αχ κοριτσια η αδερφη μου μου πηρε την φωτογραφικη την instax mini που βγαινει το χαρτακι με τη φωτογραφια...Μου φαινεται θα χαλασω πολλα λεφτα σε χαρτακια οταν γεννηθει ο μπεμπης...

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Κορίτσια μου άργησα να σας στείλω γιατί μίλησα μετά την εξέταση με άλλα.ποσα άτομα.με τον γυναικολόγο μου,την παιδίατρο,χαμός,τεσπά.λοιπον είδαμε την μπεμπουλα μας κ το συμπέρασμα είναι ότι είναι ΥΓΙΗΣ. Το γράφω με κεφάλαια για να το βλέπω λ να το εμπεδωνω κι εγώ.ανθυποβολη το λένε στην ψυχολογία, χααχαχα!έχουμε ένα νεφρακι,το άλλο δεν το βρήκε ο εμβρυολογος κ κοίταξε καλά.σε αυτήν την εβδομάδα μας είπε σίγουρα θα φαινόταν,τώρα αν υπάρχει κάποιο κ είναι τόσο ατροφικο κ μικρό που δεν φαίνεται,δεν έχει σημασια γιατί αντίστοιχα δεν θα λειτουργεί κιόλας.αλλααααα το βασικό είναι ότι αυτό που έχουμε κανει την δουλειά για δύο.λειτουργουσε σωστά όπως κ το ουροποιητικό σύστημα,παρήγαγε αμνιακό όσο χρειαζόταν, χωρίς όμως να είναι ταλαιπωρημένο ή ζορισμενο.πολυ ευχαριστημένος ο εμβρυολογος.τα έστειλε κ στον γυναικολόγο κ εξίσου τα ίδια μου είπε κ αυτός.οι υπόλοιπες μετρήσεις μια χαρά κ μας είπε ότι αμνιο(γιατί ρώτησα εγώ) δεν χρειάζεται με αυτό το εύρημα κ ότι το βγάζουμε από το μυαλό μας.επιλεγω να τους εμπιστευτώ για να μην τρελαθώ(εννοείται τα ανέλυσα κ με τον γυναικολόγο μου όλα πόση ώρα στο τηλ) όλοι οι γιατροί που απευθυνθηκα μου είπαν ότι είναι σχετικά συχνό αυτό κ δεν χρήζει ανησυχίας,κατά πάσα κληρονομικό(η γιαγιά του άντρα μου είναι μονονεφρη,το έμαθε τυχαία βέβαια στα 75).θα κλείσω κ ένα ραντεβού άμεσα με μια παιδονεφρολογο να της κάνω κάποιες ερωτήσεις κ να με κατατοπίσει(ήδη την βρήκα) κ όλα καλά.θελω να είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά.ο άντρας μου βγήκε χαρούμενος από το εξεταστηριο κορίτσια μου.γυρναει κ μου λέει 'ουφ,μου φυγε ένα βάρος!!'  του λέω 'πας καλά;;'  κ μου απαντάει αυτό που σας είπα στην αρχή 'δεν άκουσες τι είπε ο γιατρός;;έχουμε μια υγιής κόρη!υγιης'  

Αυτά κορίτσια μου.σας ευχαριστώ για την θετική σας σκέψη.κ σορυ για τις λεπτομέρειες κ το τεραααααστιο σεντονι:P

Κορίτσι μου!! Μπραβο!! Χαίρομαι πολύ για την μπαλαρίνα σου!! Είναι πολύ καλα στην υγεία της και ειναι πολύ σημαντικο αυτό!! Αρχισε να εξασκεί και το χόμπι της από την κοιλιά!!! Ήρθε τώρα η ώρα να το βγάλετε από το μυαλό σας!! Βασικά κάνε και το ραντεβού με την παιδονεφρολογο! Πολύ καλά το σκέφτηκες! Και μετά θα το βγάλετε τελείως! Σε κάθε περίπτωση τώρα θα χαλαρώσετε σίγουρα!!! 

  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου...Πάει και αυτή η εβδομάδα....Άντε να τελειώσει και ο Αύγουστος και το καλοκαίρι για φέτος τουλάχιστον και να έρθει το φθινόπωρο!!Τι τέλεια όλο και πλησιάζουμε στον δικό σας μήνα!!!!
 

Σημερα το πρωί ξύπνησα κουρασμένη και όχι τίποτα άλλο πήγα και έκανα και την καμπύλη σακχάρου!Χάλια διαδικασία....όλο αναγούλες και πονοκέφαλο είχα!!! Πάλι  καλά πήγα με τον άντρα μου και βάσταγε....χαχα :D

 

Οσο για τα όνειρα @fairy-mary είναι καθαρό άγχος και τίποτα περισσότερο...Εγώ σταμάτησα να ψάχνω τι σημαίνουν και στο Ίντερνετ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...