Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Εντάξει Ειρήνη @Υβόννη έχω πεθάνει με τα φασολάκια ... δεν θα πρωτότυπησω από τα κορίτσια.... χαχαχαχαχα είσαι τρελουλαααααααα :tongue: και πάνω απ όλα να έχεις άντρα τον μπατμαν;;;;;;; Εντάξει ρισπεκτ !!!!! Επίσης ήθελα να πω στο @Φραουλίνο πες στον αντρουλη σου να κάνει ταχύρυθμα σεμινάρια στους άνδρες μας στο σιδεροοοοοοο:wub:

Just now, Marilou77 είπε:

Κι εγω το σκεφτηκα αυτο αλλα καμια σχεση δεν θελει ίντερνετ, κοιτα στον κωτσοβολο με 110€ μοτορολα

Ε εισαι απο τις τυχερες, βασικα εισαι απο τις ανωμαλες χαχαχαχαχα κουβερτα; πας καλα; εγω εδω κ με το κλιματιστικο οταν το ανοιγω εγω χωρις τιποτα, ο Χρήστος σαν μουμια τυλιγμενος διπλα μου

Εμείς έχουμε κάμερα philips avent έχει μουσική , μέχρι κ θερμοκρασία και λειτουργεί ασύρματα χωρίς Ίντερνετ 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 είπε:

Εντάξει Ειρήνη @Υβόννη έχω πεθάνει με τα φασολάκια ... δεν θα πρωτότυπησω από τα κορίτσια.... χαχαχαχαχα είσαι τρελουλαααααααα :tongue: και πάνω απ όλα να έχεις άντρα τον μπατμαν;;;;;;; Εντάξει ρισπεκτ !!!!! Επίσης ήθελα να πω στο @Φραουλίνο πες στον αντρουλη σου να κάνει ταχύρυθμα σεμινάρια στους άνδρες μας στο σιδεροοοοοοο:wub:

Εμείς έχουμε κάμερα philips avent έχει μουσική , μέχρι κ θερμοκρασία και λειτουργεί ασύρματα χωρίς Ίντερνετ 

Το ειδαμε κι εμεις για Phillips, πιο ακριβή βεβαία, αλλα δεν ειχε διαθεσημα κομμάτια. Υπηρχε έλλειψη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Απο την υπετενταση ειναι, εγω τοσο νωρις που σηκωθηκα ηπια καφε ξανακοιμηθηκα λίγο και τωρα εκανα το μπανακι μου να δροσιστο

Οχι μη το σχολιάσεις, στο χωριο ηταν, καλοκαιρι παραθυρα ανοιχτα, φυση, πω πω λες να μου ρούφηξε κ αιμα; θα τρελαθωωωωω.......

Παντως η αληθεια ειναι πως δε μου λειπει καθόλου η καουρα, μα καθολου λεμε, τωρα μεσα σαυτη τη ζεστη φανταζεσαι να ειχα κ αυτη;

Ναι ναι κι εγω φασολακι θα επελεγα τωρα που το κανω εικονα, ευγε κ ξανα ευγε Ειρήνη, ειναι σημαντικο να μπορεις να βρισκεις λυση σε προβληματα με πρακτικούς τροπους, σοβαρα μιλάω

_ Αγάπη μου που πας;

_Βερτη

_ Κοιτα μην αργήσεις κ κλείσει ο σκλαβενιτης;

 

Χαχαχαχαχαχαχα μολις τωρα το διαβασα κ ειπα να το μοιραστώ μαζι σας

Ααααα είδα κ εγώ ένα που μας ταιριάζει.Να βάλουν κ παιδότοπο τα μπουζούκια για τα πιτσιρίκια

  • Χαχα 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ααααα είδα κ εγώ ένα που μας ταιριάζει.Να βάλουν κ παιδότοπο τα μπουζούκια για τα πιτσιρίκια

Σωστο! χαχαχα  Μαζι με τον φραπε κ τη μπουγάτσα (για Θεσσαλονίκη μιλαω) 

Αχ ζουμε μεγαλες στιγμες!!!!!!!! :tongue:

Just now, Υβόννη είπε:

Κοιτα η καταψυξη ειχε φασολακια, μπιφτεκια, ψαρι, κουνουπιδι-μπροκολο μιξ, κοτοπουλο. Νομιζω το φασολακι εχει ανατομικο σχημα και βολευε!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι κοιταμε για σιτα τωρα. Βεβαια αρχαια παραθυρα εδω αλλα κατι θα βρουμε βολικο! Ουτε καν σχολιαζω το αποξηραμενο ευρημα κατω απο το κρεβατι!

Κι εσυ σεξυ μορφη στον υπνο! Καλα παμε βλεπω ολες χιχιχιι! Μην παραμυθιαζεσαι εμ την καουριτσα! Θα ερθει ξανα! Ισως η μπουκλα λιγο πατικωθηκε αλλα θα ξεπεταχτει ξανα χαχαχα! Κι εμενα ερχεται και φευγει!!

Μολις τωρα ειδα στο t-shirts 24.gr μπλουζακια για οικογένεια κ ειχε ενα σετ οικογένεια μπατμαν κ δε σκεφτηκα χαχαχα. Εμενα μου αρεσε ενα αλλο με τη μπλουζα των γονιων οπου δειχνει μια μπαταρια αδεια κ του πσιδιου γεματη ενεργεια, τι γλυκουλικα

Just now, Marilou77 είπε:

Σωστο! χαχαχα  Μαζι με τον φραπε κ τη μπουγάτσα (για Θεσσαλονίκη μιλαω) 

Αχ ζουμε μεγαλες στιγμες!!!!!!!! :tongue:

Μολις τωρα ειδα στο t-shirts 24.gr μπλουζακια για οικογένεια κ ειχε ενα σετ οικογένεια μπατμαν κ δε σκεφτηκα χαχαχα. Εμενα μου αρεσε ενα αλλο με τη μπλουζα των γονιων οπου δειχνει μια μπαταρια αδεια κ του πσιδιου γεματη ενεργεια, τι γλυκουλικα

* και σε σκεφτηκα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

εχω δυο μέρες τώρα πόνους στο στομάχι και φοβερή υπνηλία ολημερίς. Ώρες ώρες νιώθω ένα χαζό ανακάτεμα... Τι στο καλό εγώ στις αρχές όταν δεν είχα τίποτα τώρα θυμήθηκα; Άσε δε κάτι εξάψεις. Ανοιχτό το κλιματιστικό κι εγώ ιδρώνω.. 
Πρωι πρωί σήμερα έκανα την εξέταση αίματος και ούρων να τα έχω μέχρι τη Δευτέρα που θα ξαναπάω στο γιατρό.

Ο άντρας μου κορίτσια σήμερα μου έκανε έκπληξη!! Είχαμε κάνει μαζί την έρευνα και είχαμε καταλήξει σε καρότσι και θα πηγαίναμε να το παραγγείλουμε όταν επέστρεφε. Τελικά έκανε τα πάντα εκείνος και σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο σπίτι! Το καρότσι μας είναι το stokke xplory (πανάκριβο η αλήθεια είναι αλλά χαλάλι αφού αυτό ήθελε). Ποσό το χάρηκα δε λέγεται...

Εντωμεταξυ να ελπίζω ότι πλέον τελειώνουμε με τις β επιπέδου;;; Τι αγωνία και κακό. Όλες και κάτι ακούσαμε. Σημασία έχει ότι τλχστον στο τέλος όλα δείχνουν να πάνε καλά για όλες μας. @MumMaria εύχομαι να ακούσετε καλά νέα σήμερα. Να περάσετε όμορφα με τον άντρα σου και περιμένουμε νέα!!

@Gogo1994 αν σου πω ότι μου άνοιξες την όρεξη για αλμυρό κρουασάν;;; Έχω να φάω αλλαντικά απ το Γενάρη και έχει από την ώρα που διάβασα το μνμ σου το σκέφτομαι..

  • Μου αρέσει 3

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

εχω δυο μέρες τώρα πόνους στο στομάχι και φοβερή υπνηλία ολημερίς. Ώρες ώρες νιώθω ένα χαζό ανακάτεμα... Τι στο καλό εγώ στις αρχές όταν δεν είχα τίποτα τώρα θυμήθηκα; Άσε δε κάτι εξάψεις. Ανοιχτό το κλιματιστικό κι εγώ ιδρώνω.. 
Πρωι πρωί σήμερα έκανα την εξέταση αίματος και ούρων να τα έχω μέχρι τη Δευτέρα που θα ξαναπάω στο γιατρό.

Ο άντρας μου κορίτσια σήμερα μου έκανε έκπληξη!! Είχαμε κάνει μαζί την έρευνα και είχαμε καταλήξει σε καρότσι και θα πηγαίναμε να το παραγγείλουμε όταν επέστρεφε. Τελικά έκανε τα πάντα εκείνος και σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο σπίτι! Το καρότσι μας είναι το stokke xplory (πανάκριβο η αλήθεια είναι αλλά χαλάλι αφού αυτό ήθελε). Ποσό το χάρηκα δε λέγεται...

Εντωμεταξυ να ελπίζω ότι πλέον τελειώνουμε με τις β επιπέδου;;; Τι αγωνία και κακό. Όλες και κάτι ακούσαμε. Σημασία έχει ότι τλχστον στο τέλος όλα δείχνουν να πάνε καλά για όλες μας. @MumMaria εύχομαι να ακούσετε καλά νέα σήμερα. Να περάσετε όμορφα με τον άντρα σου και περιμένουμε νέα!!

@Gogo1994 αν σου πω ότι μου άνοιξες την όρεξη για αλμυρό κρουασάν;;; Έχω να φάω αλλαντικά απ το Γενάρη και έχει από την ώρα που διάβασα το μνμ σου το σκέφτομαι..

Και εγώ τρελαθηκααα χρόνια είχα να φαω.εεε πρόσεχα πρόσεχα τα αλλαντικά δε πειράζει τώρα στον 7ο το χάρηκα.

Αχ κορίτσι Μ εγώ από τις ορμόνες Μ του είχα φωνάξει που πήγε κ το έκλεισε μόνος του το καρότσι ενώ το είχαμε δει μαζι κ το είχα εγκρίνει.ασεεε.Απο καούρες ανακατεματα κ εξάψεις φουλ κ εγω

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

Σαε ευχαριστω για τις ευχες σας..Ολες του χρονου στα γενεθλια μας να ημαστε με τα μωρακια μας να χωνουν τα δαχτυλακια τους στην τουρτα μας...

Καλη επιτυχια σε οσες εχουν εξετασεις...ειναι ο μηνας της Παναγιτσας κ ολα θα πανε καλα...

@Marilou77 ασε εγω του λεω θα παρουμε με καμερα κ αυτος μου λεει μονο αν βρεις να μην συνδεεται με wifi κ εχει ραδιενεργεια το παιδι μου...

Εγω παντως κοριτσια κοιμαμαι ενα 10ωρο σιγουρα κ με κουβερτα...τι να πω μαλλον ειμαι η ανωμαλη της υποθεσης..με διαλειμματα βεβαια για τουαλετα αλλα κ ο υπνος ειναι υπνος...το θεμα μου ειναι η δυσκιλιοτητα..βεβαια πινω χυμο ολυμπο πορτοκαλι μηλο καροτο κ κανει δουλεια καθε 2-3 μερες....

 

Χρονια πολλα κοπέλα μ με υγεια και ευτυχία κ με το καλό τ μωράκι σας:grin:

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Depykal πολύχρονη κοριτσάκι μου !!! Με το καλό ο μπεμπακος σας!!! Με υγεία και ευτυχία !!!

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

εχω δυο μέρες τώρα πόνους στο στομάχι και φοβερή υπνηλία ολημερίς. Ώρες ώρες νιώθω ένα χαζό ανακάτεμα... Τι στο καλό εγώ στις αρχές όταν δεν είχα τίποτα τώρα θυμήθηκα; Άσε δε κάτι εξάψεις. Ανοιχτό το κλιματιστικό κι εγώ ιδρώνω.. 
Πρωι πρωί σήμερα έκανα την εξέταση αίματος και ούρων να τα έχω μέχρι τη Δευτέρα που θα ξαναπάω στο γιατρό.

Ο άντρας μου κορίτσια σήμερα μου έκανε έκπληξη!! Είχαμε κάνει μαζί την έρευνα και είχαμε καταλήξει σε καρότσι και θα πηγαίναμε να το παραγγείλουμε όταν επέστρεφε. Τελικά έκανε τα πάντα εκείνος και σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο σπίτι! Το καρότσι μας είναι το stokke xplory (πανάκριβο η αλήθεια είναι αλλά χαλάλι αφού αυτό ήθελε). Ποσό το χάρηκα δε λέγεται...

Εντωμεταξυ να ελπίζω ότι πλέον τελειώνουμε με τις β επιπέδου;;; Τι αγωνία και κακό. Όλες και κάτι ακούσαμε. Σημασία έχει ότι τλχστον στο τέλος όλα δείχνουν να πάνε καλά για όλες μας. @MumMaria εύχομαι να ακούσετε καλά νέα σήμερα. Να περάσετε όμορφα με τον άντρα σου και περιμένουμε νέα!!

@Gogo1994 αν σου πω ότι μου άνοιξες την όρεξη για αλμυρό κρουασάν;;; Έχω να φάω αλλαντικά απ το Γενάρη και έχει από την ώρα που διάβασα το μνμ σου το σκέφτομαι..

Εντάξει τέλειο καροτσι !!!!!! Όντως πανακριβο αλλά το βλέπω έτσι στιβαρό και ωραίο!!! Φαντάζομαι έχετε μεγάλο αυτοκίνητο για να το βάζετε μέσα ή στιβάζεται εύκολα ; 

  • Μου αρέσει 2

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιααα!! @MumMaria καλη επιτυχία κοπέλα μ περιμενουμε νέα!! 

@Gogo1994 συμπεθερουλα παθουσα κ εγώ από ανακάτεμα τα κ αυπνιες φουλ.. Αντε οι αυπνιες τα ανακάτεμα τα τώρα τι στο καλο! 

@Eirini1988   κοπέλα μ κ εγώ ανακάτεμα τα και εξάψεις φουλ.. Μεγεια το καρότσι σας!! 

@Υβόννη τα φασολακια έδωσαν πονο.. Θ πάρω ν έχω κ εγώ στ καταψυξη Γ ώρα ανάγκης χαχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Γεια σας κοριτσιααα!! @MumMaria καλη επιτυχία κοπέλα μ περιμενουμε νέα!! 

@Gogo1994 συμπεθερουλα παθουσα κ εγώ από ανακάτεμα τα κ αυπνιες φουλ.. Αντε οι αυπνιες τα ανακάτεμα τα τώρα τι στο καλο! 

@Eirini1988   κοπέλα μ κ εγώ ανακάτεμα τα και εξάψεις φουλ.. Μεγεια το καρότσι σας!! 

@Υβόννη τα φασολακια έδωσαν πονο.. Θ πάρω ν έχω κ εγώ στ καταψυξη Γ ώρα ανάγκης χαχα

Ότι δεν είχαμε συμπεθερουλα το πάθαμε τώρα Α μωρέ ταιριάζουν τελικααα τα καμάρια μας

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

εχω δυο μέρες τώρα πόνους στο στομάχι και φοβερή υπνηλία ολημερίς. Ώρες ώρες νιώθω ένα χαζό ανακάτεμα... Τι στο καλό εγώ στις αρχές όταν δεν είχα τίποτα τώρα θυμήθηκα; Άσε δε κάτι εξάψεις. Ανοιχτό το κλιματιστικό κι εγώ ιδρώνω.. 
Πρωι πρωί σήμερα έκανα την εξέταση αίματος και ούρων να τα έχω μέχρι τη Δευτέρα που θα ξαναπάω στο γιατρό.

Ο άντρας μου κορίτσια σήμερα μου έκανε έκπληξη!! Είχαμε κάνει μαζί την έρευνα και είχαμε καταλήξει σε καρότσι και θα πηγαίναμε να το παραγγείλουμε όταν επέστρεφε. Τελικά έκανε τα πάντα εκείνος και σήμερα το πρωί μου το έφεραν στο σπίτι! Το καρότσι μας είναι το stokke xplory (πανάκριβο η αλήθεια είναι αλλά χαλάλι αφού αυτό ήθελε). Ποσό το χάρηκα δε λέγεται...

Εντωμεταξυ να ελπίζω ότι πλέον τελειώνουμε με τις β επιπέδου;;; Τι αγωνία και κακό. Όλες και κάτι ακούσαμε. Σημασία έχει ότι τλχστον στο τέλος όλα δείχνουν να πάνε καλά για όλες μας. @MumMaria εύχομαι να ακούσετε καλά νέα σήμερα. Να περάσετε όμορφα με τον άντρα σου και περιμένουμε νέα!!

@Gogo1994 αν σου πω ότι μου άνοιξες την όρεξη για αλμυρό κρουασάν;;; Έχω να φάω αλλαντικά απ το Γενάρη και έχει από την ώρα που διάβασα το μνμ σου το σκέφτομαι..

μεγειααααα τελειο!!!!!! <3 <3

  • Ευχαριστώ 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!! 

@Depykal χρόνια πολλά γλυκιά μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένη και από του χρόνου να γιορτάζεις τα γενεθλιακια σου με όλη την όμορφη οικογένεια σου!! Με το καλό να έρθει το μωρακι σας και να σας κάνει τη ζωή ομορφότερη από ποτέ!!! :wub:

@Geo81 εντάξει κορίτσι μου του το είπα, λέει 20€ την ώρα παίρνει το άτομο!! Χαχαχαχα

@MumMaria μου αντε να περάσουν γρήγορα οι ώρες να πάτε να δείτε τη μπεμπούλα σας!! Όλα να είναι τέλεια γλυκό μου κορίτσι και να τη χαρείτε να κάνει εκεί τις ζουζουνιες της μέσα στην κοιλίτσα σου!! :grin:Περιμένουμε τα νέα σου!

@Gogo1994 καλά αποτελέσματα και σε σένα Γωγουλα μας για τις εξετάσεις!! Ααχ δεν θα σχολιάσω το ζαμπον τυρί γιατί έχω ξεκινήσει διατροφή και οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες! Έτρεξε λίγο σαλακι που το σκέφτηκα ενώ έτρωγα τη σκανδιναβική φρυγανιά μου με το μιλνερ.. :roll:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα κοριτσακια μου!!! 

@Depykal χρόνια πολλά γλυκιά μου, να είσαι πάντα ευτυχισμένη και από του χρόνου να γιορτάζεις τα γενεθλιακια σου με όλη την όμορφη οικογένεια σου!! Με το καλό να έρθει το μωρακι σας και να σας κάνει τη ζωή ομορφότερη από ποτέ!!! :wub:

@Geo81 εντάξει κορίτσι μου του το είπα, λέει 20€ την ώρα παίρνει το άτομο!! Χαχαχαχα

@MumMaria μου αντε να περάσουν γρήγορα οι ώρες να πάτε να δείτε τη μπεμπούλα σας!! Όλα να είναι τέλεια γλυκό μου κορίτσι και να τη χαρείτε να κάνει εκεί τις ζουζουνιες της μέσα στην κοιλίτσα σου!! :grin:Περιμένουμε τα νέα σου!

@Gogo1994 καλά αποτελέσματα και σε σένα Γωγουλα μας για τις εξετάσεις!! Ααχ δεν θα σχολιάσω το ζαμπον τυρί γιατί έχω ξεκινήσει διατροφή και οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες! Έτρεξε λίγο σαλακι που το σκέφτηκα ενώ έτρωγα τη σκανδιναβική φρυγανιά μου με το μιλνερ.. :roll:

ευχαριστώ κοριτσακι μου...εγώ δεν αντιστάθηκα με τέτοια πείνα απο χθες 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ενταξει το φασολακι το τυλιξα σε χαρτοπετσετα πρωτα μη φανταστειτε! Αλλα εκανε τη δουλιτσα του! Μεσογειακη διατροφη καλε οχι αστεια χιχιχιχιχι!!! Και μεσογειακο κωλαρακι χαχαχα! Παντως η μαρκα ειναι Ja, μια γερμανικη! Σε περιπτωση που παιζει ρολο χαχαχ!

@Marilou77τα ειδα κι εγω τα μπατμαν μολις τωρα ποθυ το ειπες!! Θα παρωωωωωω! Να θυμομαστε τα χτεσινα χαχαχα!!:ph34r: Νιντζα βρηκα αλλα αν ειχε αυτακια θα εμοιαζε μπατμαν!

@Geo81τελεια καμερα, μπηκε στη λιστα μας!

@Eirini88με γεια το καροτσι!!! Καλες βολτες και να το χαρειτε ευχομαι με το μπεμπακο σου μεσα!!!

Ρε κοριτσια και το @Φραουλίνοτρωει φρυγανια πιτουρο, που μονο εμενα μου βγηκε το ονομα σε αυτη την παρεα!!! Μπραβο Φραουλινο μου, στο υψος μας εμεις με τα πιτουρα μας! @Gogo1994νομιζω σημερα βεβαια με το κρουασανακι σου εχεις λιγουρεψει ολο το φορουμ μας χαχαχα! Να δω αυριο ποσες θα πανε φουρνο για πρωινο!!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Depykal τώρα είδα ότι έχεις γενέθλια.. Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα με υγεία!! Με το καλό να έρθει και το μωράκι σας!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Το χάρηκα πολύ γιατί έκανε αισθητή την παρουσία του ακόμα και τώρα που δεν είναι εδώ. Και η αλήθεια είναι ότι με εξέπληξε...
@Geo81 δεν έχουμε μεγάλο αυτοκίνητο αλλά το παίρνει μια χαρά όταν το δοκιμάσαμε πριν λίγο καιρό. Μεγάλο ρόλο βέβαια στην απόφαση έπαιξε και ότι το έχουν φίλοι μας, και μετά από 3 παιδιά εξακολουθεί να είναι σαν καινούργιο..

  • Μου αρέσει 4

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...