Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

πρίν από 34 λεπτά , fairy-mary είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Έχω ραντεβού το μεσημέρι..όλο άσχημα όνειρα έβλεπα το βράδυ..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Θα σας γράψω!

Θα πάνε όλα μια χαρά!! :) Τα άσχημα όνειρα είναι πολύ λογικο να έρθουν. .. Τι να κάνουμε κάπου πρεπει να ξεσπάσει όλο το άγχος κάθε φορά με όλα αυτά που περνάμε!! Περιμένουμε όταν τελειώσεις τα νέα σου!! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 said:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε μια χαρά!! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα! Λίγη προσοχή για 3 μέρες μετά και λίγη υπομονή για τα αποτελέσματα!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!! Επιτέλους το απόγευμα φεύγουμε κ εμείς!!!! Είμαι επιφυλακτική λίγο με τα κρούσματα αλλά θα είμαστε προσεκτικοί με τον κωλοιιοοοο !!! 

Καλο σας ταξιδι γλυκια μου!!! Να περασετε τελεια!!!!!!!! Ετοιμα τα μπαγαζια σας; Ο κωλοιοςςςςςς μας εχει ολους εξαντλησει αλλα ναι με λιγη προσοχη θα ειναι ολα μια χαρουλα!!!! Να περασετε τελεια και περιμενουμε να μας στελνεις τα νεακια σας, ειδικα του Γιωργακη μας! Καλο δρομο να εχετε και καλη ξεκουραση σε ολη την οικογενεια!!

Just now, Athina28 said:

Καλημέρα κορίτσια μου...Πάει και αυτή η εβδομάδα....Άντε να τελειώσει και ο Αύγουστος και το καλοκαίρι για φέτος τουλάχιστον και να έρθει το φθινόπωρο!!Τι τέλεια όλο και πλησιάζουμε στον δικό σας μήνα!!!!
 

Σημερα το πρωί ξύπνησα κουρασμένη και όχι τίποτα άλλο πήγα και έκανα και την καμπύλη σακχάρου!Χάλια διαδικασία....όλο αναγούλες και πονοκέφαλο είχα!!! Πάλι  καλά πήγα με τον άντρα μου και βάσταγε....χαχα :D

 

Οσο για τα όνειρα @fairy-mary είναι καθαρό άγχος και τίποτα περισσότερο...Εγώ σταμάτησα να ψάχνω τι σημαίνουν και στο Ίντερνετ...

Καλα αποτελεσματα Αθηνουλα μας!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε μια χαρά!! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα! Λίγη προσοχή για 3 μέρες μετά και λίγη υπομονή για τα αποτελέσματα!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!! Επιτέλους το απόγευμα φεύγουμε κ εμείς!!!! Είμαι επιφυλακτική λίγο με τα κρούσματα αλλά θα είμαστε προσεκτικοί με τον κωλοιιοοοο !!! 

Καλα να περασετε κοπέλα μ να ξεκουραστείτε και να το χαρείτε!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 είπε:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε μια χαρά!! Σαν διαδικασία δεν είναι τίποτα! Λίγη προσοχή για 3 μέρες μετά και λίγη υπομονή για τα αποτελέσματα!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!! Περιμένουμε νέα σου!!

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια μου!!! Επιτέλους το απόγευμα φεύγουμε κ εμείς!!!! Είμαι επιφυλακτική λίγο με τα κρούσματα αλλά θα είμαστε προσεκτικοί με τον κωλοιιοοοο !!! 

@Geo81, αχ τι καλα!! Διακοπές κανε κ για μας καμια βουτιά κορίτσι μου, να περάσετε τέλεια! Κ να το απολαύσετε επισης, οσο για τον κορονοιο, προσεχτικά κ ολα θα πανε μια χαρά, θα σου πια μικρη ιστορια

 

Ο γιατρός, η πανουκλα, ο φοβος κ ο τρομος

Μια φορα ηταν ενας γιατρος που χρειαστηκε να λειψει απο το χωριο του για 1 εβδομάδα, βγαίνοντας απο το χωριό συναντάει τη πανούκλα, τη πλησιαζει κ τη ρωτάει, καλα πάλι εσυ εδω; δε πιστεύω να παρεις πάλι πολλούς, οχι του απαντά εκείνη, μονο 100. Μετα απο μια εβδομάδα επιστρέφει ο γιατρος στο χωριο κ μαθαινει οτι χαθηκαν 1000 ατομα, αγανακτισμένος παει να τη βρει και της λεει καλα ουτε το λόγο σου δε κρατας πια, 100 δε μου χες πει; γιατι πηρες 1000 ατομα; Αααα ολα κι ολα γιατρε του λεει η πανούκλα, εγω τον λογο μου τον κρατησα, πηρα μονο 100, τους υπόλοιπους 900 τους πηρε ο φόβος κ ο τρόμος.

Συμπερασμα: θα συνεχίζουμε κανόνισα τις ζωές μας, προσεχτικά, ο φοβος κ ο τρόμος απο μονοι τους ειναι αρκετοί για να μας κανουν ζημια.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες! 

@fairy-mary κοριτσάκι μου όλα θα πάνε μια χαρά σήμερα!! Όλο το άγχος είναι μέχρι να το πάρεις απόφαση και να γίνει η εξέταση και μετά θα ηρεμήσεις γιατί τα αποτελέσματα θα σε ανταμειψουν! Θα είσαι χαλαρή από εδώ και πέρα και θα απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου και με το 100% πια!! :)Θα το πω και τρίτη φορά για το arsa επειδή το έχω ψάξει πολύ λόγω του άντρα μου ότι από μόνο του δεν είναι τίποτα αλλά αντε αν σου βάλουν το βρωμομικροβιο να το βγάλεις.. Την καλύτερη απόφαση πήρες και όπου να ναι θα έχουν όλα τελειώσει ευχάριστα!!! :wub:

@Geo81 καλό ταξίδι και να περάσετε τέλεια!! Πάρτε τα μέτρα σας όσο γίνεται και μην το έχετε πολύ στο μυαλό σας, κοιτάξτε να χαλαρώσετε και να ξεκουραστείτε!!! 

@Marilou77 τι ωραία ιστοριουλα μας είπες! Πόσο αληθινή, ταυτίστηκα!! Όχι για τον Κορονοϊο, για τα άλλα χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα γλυκιές μου φιλενάδες! 

@fairy-mary κοριτσάκι μου όλα θα πάνε μια χαρά σήμερα!! Όλο το άγχος είναι μέχρι να το πάρεις απόφαση και να γίνει η εξέταση και μετά θα ηρεμήσεις γιατί τα αποτελέσματα θα σε ανταμειψουν! Θα είσαι χαλαρή από εδώ και πέρα και θα απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου και με το 100% πια!! :)Θα το πω και τρίτη φορά για το arsa επειδή το έχω ψάξει πολύ λόγω του άντρα μου ότι από μόνο του δεν είναι τίποτα αλλά αντε αν σου βάλουν το βρωμομικροβιο να το βγάλεις.. Την καλύτερη απόφαση πήρες και όπου να ναι θα έχουν όλα τελειώσει ευχάριστα!!! :wub:

@Geo81 καλό ταξίδι και να περάσετε τέλεια!! Πάρτε τα μέτρα σας όσο γίνεται και μην το έχετε πολύ στο μυαλό σας, κοιτάξτε να χαλαρώσετε και να ξεκουραστείτε!!! 

@Marilou77 τι ωραία ιστοριουλα μας είπες! Πόσο αληθινή, ταυτίστηκα!! Όχι για τον Κορονοϊο, για τα άλλα χαχαχα

@Φραουλίνο, αλίμονο χαχαχαχαχα, ειδες τι ζημια μπορει να κάνει αυτο το δίδυμο; (φοβος κ τρομος)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

  • Μου αρέσει 7

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

Ωραία γλυκιά μου,κι ας αργήσατε,σκοπός είναι να γίνει σωστά.ξαπλωσε,ξεκουράσου τώρα κ σε 2-3 μέρες θα ηρεμησεις τελείως.:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

Μπραβο κορίτσι μ όλα καλά.. Χαλάρωσε τώρα κ μην το σκέφτεσαι.. Όλα θ είναι τέλεια!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

Τελεια!! Πάει κι αυτό!!!! Ξεκουράσου τωρα, η Παναγία θα σου δωσει τα καλύτερα αποτελέσματα!!!!! :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

Τέλεια!! Τώρα λίγο ξεκούραση και λιιιγο υπομονή, κ όλα θα πάνε μια χαρά!!! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !!! Ξέρουμε τι επικρατεί στα μαιευτήρια με το κορωνοιο;;;

Καλησπέρα!

Υποχρεωτικά τέστ covid στην έγκυο και μόνο ένας συνοδός.

Εδώ στην Αθήνα αφήνουν μόνο να έρθει κάποιος στην καφετέρια εφόσον φοράει μάσκα και εφόσον θερμομετρηθεί.

Γενικά επισκέψεις δεν επιτρέπονται στα δωμάτια

Αυτά ξέρω :)


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary said:

Καλησπέρα!

Υποχρεωτικά τέστ covid στην έγκυο και μόνο ένας συνοδός.

Εδώ στην Αθήνα αφήνουν μόνο να έρθει κάποιος στην καφετέρια εφόσον φοράει μάσκα και εφόσον θερμομετρηθεί.

Γενικά επισκέψεις δεν επιτρέπονται στα δωμάτια

Αυτά ξέρω :)

Αν δηλαδή ο άντρας μου είναι ο συνοδός και πχ η μαμά μου στην καφετέρια,  αν ο πρώτος κατέβει στην καφετέρια μπορεί να ανέβει η μαμά μου σε μένα;;;


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Αν δηλαδή ο άντρας μου είναι ο συνοδός και πχ η μαμά μου στην καφετέρια,  αν ο πρώτος κατέβει στην καφετέρια μπορεί να ανέβει η μαμά μου σε μένα;;;

Απ οτι έχω καταλάβει όχι.

Γιατί νομίζω κάνουν και στο συνοδό τεστ covid.

Αλλά δε στο λέω με 100% σιγουριά.

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...