Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, fairy-mary said:

Καλησπέρα κορίτσια!

Γύρισα πριν λίγο.

Όλα πήγαν καλά, αργήσαμε λίγο γιατί το μωρό δεν είχε καλή θέση αλλά όλα οκ.

Δε πόνεσα καθόλου.

Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα.

Τα πρώτα μου είπαν σε 2-3 εργάσιμες και τα τελικά σε 10-12.

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Τωρα ξεκουραση, απολαυσε ξαπλα οσο γινεταιι και ηρεμια και σε 2-3 μερες θα παρουμε την πρωτη ανασα!! Σε λιγες μερες θα φυγει και αυτη η περιπετεια!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια γεια σας!χαθηκα λιγο αλλα ειχαμε κοσμο αυτες τις μερες κ γυρνοβολουσαμε!να πω χρονια πολλα για αυριο σε οσες γιορταζουν,η Παναγια βοηθος σε ολες μας.καλη επιτυχια σε οσες κοπελες περιμενουν αποτελεσματα.χτες εκανα καμπυλη ζαχαρου ολα μια χαρα,παει κ αυτο!! γλυκο Μαρακι πολυ χαρηκα με τα νεα για την μπεμπα σου!!κοριτσαρος λεμε! Φιλια πολλα σε ολες!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρόνια πολλα μανουλιτσες μου ευχομαι η Παναγίτσα να είναι μαζί μας, σε λίγο καιρό θ ζήσουμε το ωραιότερο θαυμα της:x χρόνια πολλα κορίτσια μου @MumMaria , @fairy-mary, @Marilou77  @KarMar84 ??δεν θυμάμαι αν ξεχνάω κάποια ας με συγχωρεσει.. Και όσους έχετε που γιορτάζουν κορίτσια μου.. Αλήθεια κάποιο από τα παιδακια μας θ γιορτάζει σμρ?? Καλά να περασετεεεε:x

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου και χρονια πολλα για τη μερα!!!! Να μας εχει η Παναγιτσα καλα, να μας προστατευει εμας και τα παιδακια μας και να εχουμε ολες μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Την ευλογια της ευχομαι στα σπιτικα ολων μας!!!

Χρονια πολλα @Despoina Mar @MumMaria @Marilou77 @Maria mariaa @KarMar84 @fairy-maryνα σας χαιρομαστε κοριτσακια μου!!!! Χρονια πολλα και σε οποια αλλη κοπελα γιορταζει, χρονια πολλα αν εχετε αδερφια, γονεις, συζυγους ή αλλους συγγενεις που εχουν τον ονομα της Παναγιτσας!! Να μας προστατευει ολους η Χαρη της!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φίλες μου.χρονια μας πολλά να είμαστε όλες κάτω από τη σκέπη της Παναγίτσας μας.Χρονια πολλά σε όλες όσες γιορτάζουν.Αχ του χρόνου ας είμαστε κάπου βόλτα με τα παιδάκια μας.

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Και ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!!! Επισης θα πω κι εγω με τη σειρα μου χρονια πολλα @MumMaria, @Despoina Mar, @KarMar84, @fairy-mary κ σε οποια αλλη κοπελα γιορτάζει η εχει συγγενή που γιορτάζει, βασικά σήμερα γιορτάζουμε όλοι!!!! Κορίτσια μου η Παναγία να μαε εχει ολες καλα κ τ μωράκια μας κ του χρονου να γιορτάσουμε και με αυτα μαζί στην αγκαλιά μας!!!!!! Καλή κ ευλογημένη Παναγία να Έχουμε!!!! :x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά κορίτσια με την ευλογία της Παναγίας για όλες μας!!χρόνια πολλά στα κορίτσια που γιορταζουν να περάσετε όμορφα!!!καλό σαββατοκύριακο με ωραίες αναμνήσεις κ του χρόνου όλες με τα παιδάκια μας αγκαλιτσά..οι ήδη μανούλες να παίζουν κ να ασχολούνται πολύ με τα παιδάκια τους.φιλακια σε όλες!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και ανταποδίδω  σε όσες γιορτάζουν!

Μακάρι η Παναγία να μας έχει όλες καλά και τα μωράκια μας!

Καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουμε και αγωνιούμε!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Χρονια πολλά στις εορτάζουσες (είστε τόσο πολλές που δεν υπάρχει περίπτωση να σας θυμηθώ όλες) και στους ανθρώπους σας που γιορτάζουν σήμερα... Η Παναγία να προστατεύει εμάς και τα μωράκια μας! Να έχουμε όλες ένα όμορφο διήμερο και του χρόνου να γιορτάσουμε αυτή τη μέρα με τα μωράκια μας!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα αγαπημένες,καλή Παναγιά να έχουμε!!!να περάσετε όλες όμορφα σήμερα,να γιορτάσετε γιατί όλο κ κάποιον που γιορτάζει θα έχετε.σας ευχαριστώ για τις ευχές κ ανταποδιδω:grin: η Παναγίτσα να μας φυλάει όλες,και εμάς κ τα μωράκια μας κ τις οικογένειες μας.:x

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν...παντα με υγεια κ ευτυχεια..γιορταζω κ εγω σημερα κ του χρονου θα γιορταζει κ το μωρακι μου μαζι μου.. 

Καλα να περασετε σημερα κ η Παναγιτσα να μας προσεχει..μ

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν...παντα με υγεια κ ευτυχεια..γιορταζω κ εγω σημερα κ του χρονου θα γιορταζει κ το μωρακι μου μαζι μου.. 

Καλα να περασετε σημερα κ η Παναγιτσα να μας προσεχει..μ

Αχ σε ξέχασα χρόνια πολλαααα!!! 

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκά μου κορίτσια! 

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του γκρουπ που γιορτάζουν!! :) Να έχετε πάντα υγεία κοριτσακια μας όμορφα και του χρόνου όλες αγκαλιά με τα μωράκια σας και γεμάτες ευτυχία!!! :wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...