Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

      Αν τα γλυκούλια ❤️ Πως μεγάλωσαν τόσο γρήγορα ρε συ,ούτε που το κατάλαβα! 

      Άσε,θέλω τόσο πολύ ένα ακόμη παιδάκι,θέλω να ξαναζήσω την εγκυμοσύνη,τη βρεφική ηλικία,τα πάντα από την αρχή!Και ειλικρινά ας περάσω πάλι τις ίδιες δυσκολίες,δε με πειράζει καθόλου,αρκεί να κάνω ένα ακόμη μωρουδακι ❤️Εσύ το σκέφτεσαι? Έχεις άλλα έμβρυα ?

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Χαχαχαχα μαλλον δεν το γραψα καλα.μονο αλλαξιερα πηρα τα αλλα θα τα παρω:P

Ευα μ χαλαρηηη κ εσυ !!μπραβοο!!ετσι έχεις πλάνο τουλάχιστον !ολα θα τα πάρουμε μωρε εντάξει !!

Just now, Marilou77 είπε:

Και ως τοτε καλε η μικρη τι θα κάνει γυμνισμο; χαχαχα

Ευα πλακα μου κανεις εμεις δεν πηραμε ουτε τα μισα. Βγες γρηγορα απο τις μη αγχωτικες κ μπες με τις αγχωτικες χαχαχαχαχα

Μαλλον θα έχει ύψος για 9μηνων !!ετσι την ονειρεύτηκα μετά το ουαου του γιατρού όταν είδε το πόδι της χαχαχχααχ

Καλα τα έλεγες ναι χαχαχά

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Marilou77 είπε:

Καλημέρα!! Δε τα σκεφτηκα η αληθεια ειναι ολα αυτα που ειπες, αλλα μη νομιζεις κι εγω επειδη τον βρισκουμε σταθερο ξετσουτσουνεψα κ δεν ειμαι ολο ξαπλα, οκ μονο μαγειρεύω δεν κανω δουλειες κ δεν βγαινω εξω αλλα να καθομαι μπαλκόνι κουραζομαι παω μέσα, ξανασηκωνομαι αυτα. Τωρα θα προσεχω λιγο περισσότερο ομως

Γωγουλα με το καλο να δεις κι εσυ το παλικαρι σου, περιμενουμε νεα σου!!!!

Κορίτσια μου εγω σημερα ειμαι 30 w 1 d μπηκα στον ογδοο δλδ; πω πω περναει ο καιρος. Δε μου λετε κορίτσια οταν γεννησουμε με το καλο τα συμπτωματα θα μας φυγουν σωστα; δε πιστευω να μας μεινει κανενα ετσι; αν κ εχω ακομα μπροστα μου, απο την ολη εγκυμοσύνη αυτο που πιστευω θα μου λειψει θα ειναι τα χτυπηματακια στη κοιλια. Κ θα σας εξομολογηθώ κ κατι ακομα, βέβαια λιγο προτρεχω αλλα να λόγω ηλικιας ελεγα πρωτα ο Θεός παντα στα κοντα να προσπαθουσα για το δευτερο η Σάρα, αλλα τωρα με τον τραχηλο δεν ξέρω, βεβαια οχι δεν κανω σχεδια γιατι ο Θεός εχει κανει καινούργιο συκώτι μαζι μου. Οποτε οτι πει ο Θεός αν θελει να μου στειλει κι αλλο καλοδεχουμενο κ παλι ευγνώμων ειμαι γιατι κ ο μπεμπης μου δωρο Θεού ειναι!!!!!

Να σου στείλει και φυσικά καλά κανεις και σκέφτεσαι για δευτερο.. Ευχομαι να πάνε όλα καλά και όταν με το καλό αποφασίσετε να έρθει και δευτεροοο

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου..Σημερα εκανα την καμπυλη κ περιμενω την Δευτερα αποτελεσματα...αφηστε εχω παρει 11 κιλα μεχρι τωρα κ με εχει παρει πολυ απο κατω αλλα ρε κοριτσια δεν μπορω να σταματησω το φαγητο..δεν τρωω ολη μερα απλα τρωω μεγαλες μεριδες κ σιγουρα θα φαω κ γλυκακι...τωρα αποφασισα το βραδυ να τρωω μονο σαλατα η φρουτο..

Καλα αποτελέσματα.. Μη σκας για τα κιλά.. Κιλά είναι και θα φύγουν αρκεί να τρέφεται σωστά το μωράκι.. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

@ΕΥΑ! και @demifilol καλά ψώνια κορίτσια... Δήμητρα μεγάλα πάρτα τα φορμάκια.. Πήρε φορά η μικρή! Εμένα οι διαδυκτιακές αγορές με γονάτισαν οικονομικά. Κάθε φορά που έρχεται πακέτο αναρωτιέται ο άντρας μου τι άλλο μπορεί να έχω πάρει.. Σήμερα μου υποσχέθηκε να στήσει τα έπιπλα του μωρού γιατί χθες μ αυτά και με εκείνα που διάθεση...

@Υβόννη pasta greca (του το είχε πει ενασ φίλος του σεφ στην Αγγλία που δουλεύει σε ιταλικό) είχε το μενού χθες!!! Και ο άτιμος έχει γίνει πολύ καλός. Και πλέον ψάχνει ιδέες και σε διάφορα σάιτ του τι θα μαγειρέψει. Ελπίζω να συνεχίσει και όταν γεννηθεί ο μπέμπης γιατί καλόμαθα...

Χαχα Ειρήνη με έχεις πεθανει κ εγώ όλα από τ ιντερνετ, προχθεςτ λέω αυτά ήταν τελειώσαμε κ γελουσε.. (Εχω τα είδη από τ φαρμακείο μόνο) έχει φοβηθεί τ μάτι τους.. 

 

Καλε κορίτσια το πινακακι μας σε ποια σελίδα είναι θυμάται καμια??? 

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !!Ευχομαι καλούς υπερήχους στα κορίτσια !!Μαριλου μου κ Ειρηνη μου μην αγχώνεστε για τον τράχηλο ,,έχετε πίστη στα μωράκια σας κ στον γιατρό σας ,,ακολούθηστε τις οδηγίες τους κ ολαααα θα σας πανε καλα !!(μην ξεχνάτε είμαστε σε καλες εβδομάδες )))!Συμπεθερα μ καλη ,,πολύ όμορφα τα νέα σου για την κορακλα σου !!!(να μην κουράζεσαι κ θα αντέξει μέχρι τέλους ) @Φραουλίνοολα τα κορίτσια σου στέλνουμε την αγάπη κ τη στήριξη μας !!Να σε έχει καλα η Παναγία!! @Evitheodorou Καλη επιτυχία στο ντομπλερ ,θα περιμενουμε νέα ! @Gogo1994 καλη αντάμωση με τον γιοκα σου !

χθες είχα το ντομπλερ κορίτσια ,δοξα τω θεω ολα είναι καλα ,2100 η μικρή ,πανύψηλη την χαρακτήρισε ο γιατρός ,,ευχομαι όλες ν έχετε καλα αποτελέσματα !!!Ειμαι χαρούμενη που πορευόμαστε μαζί,ακούσατε τα άγχη μου ,τις σχιζοφρένειες μου ,τα θέματα μου ,,κ ένα έχω να πω :ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ !!!

 

Καλα αποτελέσματα να έχεις από την καμπύλη!οσον αφορά τα κιλά μην σε προβληματίζουν τόσο πολύ ,ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός ,πρόσεξε λίγο να τρως πιο υγιεινά ,,κ να χαίρεσαι που έχεις γερο μωράκι !ολα τ αλλα μη σε απασχολούν κ σε ρίχνουν !

Τέλεια.... Με το καλο φτου φτου Σκορδά

Να σου πω.  Πίστη παντα στη ζωή μας.. Και ανθρώπους να μας στηρίζουν δίπλα μας... Με το καλό, ευχομαι να πάνε όλα τέλεια στη ζωή σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Τέλεια.... Με το καλο φτου φτου Σκορδά

Να σου πω.  Πίστη παντα στη ζωή μας.. Και ανθρώπους να μας στηρίζουν δίπλα μας... Με το καλό, ευχομαι να πάνε όλα τέλεια στη ζωή σου

Σε Ευχαριστω πολύ !!!!κ σε σένα ολα καλα ευχομαι !!!

@Marilou77 Και μένα τελείωσαν !!!πηραμε φορά σήμερα!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου σε όλες σαςςς 

Τώρα σε λίγο θα πάω.ευχαριστωωω που με έχετε στο μυαλό σας.Στοιχηνατα πέσανε στα 2 κιλά συμφωνήσαμε κ εγώ κ ο αντρουλης μου...λέτε να μας εκπλήξει προς τα πάνω? Δε ξέρω είναι κ απρόβλεπτος ο γιοκας μας 

Κορίτσια μου σας διάβασα όλες έχουμε καλά νέα βλέπω πολύ χαίρομαι.Τα δικά μου είναι ότι χθες ήθελα τοοοσο πολύ μια γαριδομακαρονάδα κ είχαν φοβηθεί όλοι η μαμά μου ο άντρας μου μου έλεγαν αχ ναι αλλά να τη φαω νωρίς να μην έχω θέμα.χαχαχα μια χαρά την έφαγα 9 η ώρα όλη τη τσάκισα κ κορίτσια ΔΕΝ είχα καούρες.πρωτο βράδυ μετά από καιρό.Πολυ πλακααα χαχχαα

Αντε καλά αποτελέσματα κοριτσάκι... Μια χαρά η γαριδομακαρονάδα... Εγώ σήμερα ξυπνησα με διάθεση για ψαράκι. Τσίπουρα ψητή  στη σχαρα θέλω παρακαλω. Και θα την έχω χαχαχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου!!! Το ματι σημερα δεν ανοιγε με τιποτα εδω!! Ο αντρας μου δουλευει παρα πολυ τον τελευταιο καιρο και δεν τον βλεπω παρα ελαχιστα..Αλλα σημερα εβαλε τη δουλεια πιο αργα επιτηδες και περιμενε να ξυπνησουμε μαζι!!! Πολυ χαρηκα κοριτσια μου!!

@MumMaria συμπεθερουλα μου η νυφουλα μοιαζει της πεθερας!!!!! Τροφαντη τροφαντη και κουκλαρα!!!! Ολα θα πανε τελεια κοριτσι μου, κουραστηκες και με τον μικρο και το σιδερο που εριξες αυτο τον καιρο. Τωρα ξεκουραση και θα εισαι μια χαρα!

@Marilou77ειδα σου απαντησαν τα κοριτσια μας για τον τραχηλο! Κι εγω πιστευω αν ακολουθεις οδηγιες οπως κανεις θα πανε ολα τελεια!!!!! Θαυματουργη η βρωμη ασε!! Εστειλα και στη μαια να την ευχαριστησω! Μου ειπε καο η μπανανα τη βοηθουσε εκεινη και να μασαει αρκετη ωρα αμαυγδαλα. Για το δευτερι παιδακι μην ξαναλουσω για Σαρα! Δεν ειδες η Μπαλατσινου; Καλυτερη ειναι απο εμας; Οχι φυσικα χιχιχι! Ας ερθει ο μπεμπαρος και μετα κοριτσακι μου να κανρις οτι λεει η ψυχουλα σου! Τωρα η προσπαθεια ια ειναι αλλιως γιατι θα εισαι ηδη μανουλα!!! Εχεις καιρο να το δεις αλλα με τη βοηθεια του Θεου ολα γινονται!!

@Gogo1994 με το καλο σημερα!!!! Να δειτε εναν τελειο μπεμπακο!!! Γαριδομακαροναδα; Και οχι καουρα; Καλε αυτο το μωρο εχει και ακριβα γουστα τελικα!!! Παραδοσιακη φρουτοκρεμιτσα στο μελλον χλωμο να τρωει!!! 

@demifilolνα τη και η αλλη η ψηλη κουκλαρα μας!!!! Υπεροχα νεα κοριτσακι μου!!!! Εμεις ευχαριστουμε φιατι εισαι το παραδειγμα μου! Δινεις τεραστιο αγωνα υπομονης και πειθαρχιας και παντα εισαι εδω για ολες μας!!!! Απο την αρχη ξεκινησες δυναμικα, εστιαστηκες στα θετικα και να τωρα η μπεμπα σου κοτζαμ κοπελαρα!!!! Με το καλο να την κρατησεις αγκαλιτσα

 

Καλη επιτυχια με τηβ καμπυλη κοριτσακι μου και μη σκας με τα κιλα!!!! Μη χαλας την ψυχολογια σου για τη ζυγαρια. Κιλα ειναι θα φυγουν οπως ηρθαν!!!! Να χαρεις το θαυματακι στην κοιλιτσα σου και ολα θα γινουν! 

Καλεειναι γλυκές οι συζυγοι.. Αυτό είναι το σημαντικό.. Να χουμε τέτοιους δίπλα μας... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Αντε καλά αποτελέσματα κοριτσάκι... Μια χαρά η γαριδομακαρονάδα... Εγώ σήμερα ξυπνησα με διάθεση για ψαράκι. Τσίπουρα ψητή  στη σχαρα θέλω παρακαλω. Και θα την έχω χαχαχαχα

Καλεειναι γλυκές οι συζυγοι.. Αυτό είναι το σημαντικό.. Να χουμε τέτοιους δίπλα μας... 

Γαριδομακαροναδα, τσιπούρα εσυ, που εκανες λαθος στον τόνο κ θυμήθηκα ποσο μου λειψε ενα τσιπουρακι με τους σχετικους μεζεδες φυσικα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Γαριδομακαροναδα, τσιπούρα εσυ, που εκανες λαθος στον τόνο κ θυμήθηκα ποσο μου λειψε ενα τσιπουρακι με τους σχετικους μεζεδες φυσικα

Χαχα έχω το τ9 και κάνει λάθη και μετά βαριέμαι να τα διορθωσω χαχαχαχα

Τσιπουρακι αχχχ

Καλαμαράκια επίσης θέλω να φάω σαν τρελή... Γενικά ότι έχει σχέση με θαλασσινό χαχαχαψα

  • Χαχα 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε @Marilou77και @demifilol μια αλλαξιερα πηρε το Ευακι μας @ΕΥΑ!και αμεσως να πας με τις αγχωτικες!!! Και ειδικα η Μαριλου κανει την κουλ αλλα εχει ηδη 1 συρταρι ετοιμασει και αλλο ενα αδειασει! Καμουφλαζ λοιπον ολαααααααααα! Αχαχαχαχαχα! Κοριτσακια μουυυυ η καθεμια ας το ζησει οπως θελει, σας πειραζω! Και η μαμα μου σαν εσας ειναι και με κοροιδευει! Σημερα με ρωτησε στο facebook "αγορασες ποδηλατο για το παιδι, θα προλαβεις τα επομενα 4 χρονια"΄; Και χιουμορακι η μανουλιτσα και ηλεκτρονικο!!

@Eirini1988οκ ειπαμε να βοηθησει στην κουζινα ο ανθρωπος αλλα εδω μιλαμε ξεδιπλωθηκε ταλενταρα! Ακου αλα γκρεκα ιταλικη μακαροναδα απο σεφ; Βρε μηπως να αφηνε το διδακτορικο ο ανθρωπος να παει σε κανενα μαστερ σεφ να γινει διασημος να βγαλει χρηματα να καλυψει και τις ονλαιν αγορες σας; Αχαχαχαχαχα!!

  • Χαχα 8

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Despoina Mar είπε:

Χαχα Ειρήνη με έχεις πεθανει κ εγώ όλα από τ ιντερνετ, προχθεςτ λέω αυτά ήταν τελειώσαμε κ γελουσε.. (Εχω τα είδη από τ φαρμακείο μόνο) έχει φοβηθεί τ μάτι τους.. 

 

Καλε κορίτσια το πινακακι μας σε ποια σελίδα είναι θυμάται καμια??? 

491 είναι.. Το έκανα screenshot τότε μην το ξεχάσω :razz:

  • Χαχα 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 said:

Χαχα έχω το τ9 και κάνει λάθη και μετά βαριέμαι να τα διορθωσω χαχαχαχα

Τσιπουρακι αχχχ

Καλαμαράκια επίσης θέλω να φάω σαν τρελή... Γενικά ότι έχει σχέση με θαλασσινό χαχαχαψα 

Να την και η αλλη εδω με τα θαλασσινα της!!!! Και τα τσιπουρα (δεν εβαλα τονο αχαχχαχα)! Προβλεπω μολις πας σπιτι με την κορακλα να βαλεις τον αντρα να τηγανιζει καλαμαρακι!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να την και η αλλη εδω με τα θαλασσινα της!!!! Και τα τσιπουρα (δεν εβαλα τονο αχαχχαχα)! Προβλεπω μολις πας σπιτι με την κορακλα να βαλεις τον αντρα να τηγανιζει καλαμαρακι!!!

Ασε θα μου πει να τα παραγγειλουμε.. Δεν θα θέλει να χάσει λεπτό από την κόρη του λέει.. Θα την αναλάβει εκείνος από την αρχή.. Και εγώ τον έρωτα.. Τον γιο χαχαχαχ

Γαι να δουμε.. Φάση θα χει παντως.. Ασε θα χω και 4 μέρες να δω τον γιο, και θα μαι στα πατωματα.. Εδώ μια ώρα μακριά του δεν μπορώ.. Πως θα αντέξω 4 μέρες??? 

Ο άντρας μου θα ρχεται να τον βλέπει.. Εγώ όμως? Από βιντεοκληση μόνο.. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλε @Marilou77και @demifilol μια αλλαξιερα πηρε το Ευακι μας @ΕΥΑ!και αμεσως να πας με τις αγχωτικες!!! Και ειδικα η Μαριλου κανει την κουλ αλλα εχει ηδη 1 συρταρι ετοιμασει και αλλο ενα αδειασει! Καμουφλαζ λοιπον ολαααααααααα! Αχαχαχαχαχα! Κοριτσακια μουυυυ η καθεμια ας το ζησει οπως θελει, σας πειραζω! Και η μαμα μου σαν εσας ειναι και με κοροιδευει! Σημερα με ρωτησε στο facebook "αγορασες ποδηλατο για το παιδι, θα προλαβεις τα επομενα 4 χρονια"΄; Και χιουμορακι η μανουλιτσα και ηλεκτρονικο!!

@Eirini1988οκ ειπαμε να βοηθησει στην κουζινα ο ανθρωπος αλλα εδω μιλαμε ξεδιπλωθηκε ταλενταρα! Ακου αλα γκρεκα ιταλικη μακαροναδα απο σεφ; Βρε μηπως να αφηνε το διδακτορικο ο ανθρωπος να παει σε κανενα μαστερ σεφ να γινει διασημος να βγαλει χρηματα να καλυψει και τις ονλαιν αγορες σας; Αχαχαχαχαχα!!

Χαχαχαχαχαχαχα δεν υπαρχεις χαχαχαχαχα, πρωτον κ η ευα παραδεχτηκε πως ετσι πως το εγραψε ηταν φυσικο να καταλαβουμε αυτο που καταλαβαμε, δεύτερον τα φιλια μου στη μανουλα σου, ποιος ξερει τι θα τις λες για να σου το πει αυτο χαχαχαχαχα, κ τριτον εμενα μου τα εφερε ολα η κουνιαδα μου το ενα συρταρι. Εγω πηρα μονο δυο φορμακια κ  τα αλλα πετσετες γουλιας, κ σελτεδακια, που αν αφηνα το τ9 @Nina13 θα εγραφα κεφτεδάκια χαχαχαχα, επισης το συρταρι ειναι ακομα αδειο γιατι λογω ριλαξινης αρνουμε να σιδερωσω τα πετσετακια, για τετοια τεμπελιτιδα μιλαμε, απο τη μια θελω να κανω τοσα κ κστσληγω να μην κανω τιποτα. 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχα δεν υπαρχεις χαχαχαχαχα, πρωτον κ η ευα παραδεχτηκε πως ετσι πως το εγραψε ηταν φυσικο να καταλαβουμε αυτο που καταλαβαμε, δεύτερον τα φιλια μου στη μανουλα σου, ποιος ξερει τι θα τις λες για να σου το πει αυτο χαχαχαχαχα, κ τριτον εμενα μου τα εφερε ολα η κουνιαδα μου το ενα συρταρι. Εγω πηρα μονο δυο φορμακια κ  τα αλλα πετσετες γουλιας, κ σελτεδακια, που αν αφηνα το τ9 @Nina13 θα εγραφα κεφτεδάκια χαχαχαχα, επισης το συρταρι ειναι ακομα αδειο γιατι λογω ριλαξινης αρνουμε να σιδερωσω τα πετσετακια, για τετοια τεμπελιτιδα μιλαμε, απο τη μια θελω να κανω τοσα κ κστσληγω να μην κανω τιποτα. 

Μακαρι να μουν κοντά να σε βοηθούσα. Με έχει πιασει μανία σήμερα και έχω κάνει γενική όλο το σπίτι για να βόλταρε ελευθερα το ΣΚ και να ασχοληθώ με τον γιόκα Μ... Και τον συζυγο φυσικά.. 

Να τους μαγειρέψω κάτι ωραίο, όπως κάθε μέρα χαχαχα

Πάντως εγώ το σίδερο το έκανα όλο σε μια μέρα.. Καθιστή βέβαια, μα το έκανα γιατί δεν μπορουσα να αγχώνομαι.. 

Όλα θα γίνουν.. Καντα σιγά σιγά και με την ηρεμία σου.. Μη ζορίζεσαι.. 

Αν ημουν κοντά θα σου κανα και κεφτεδακια βρε αδερφέ. Να πιουμε και μια μπυρα ανευ

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...