Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Argyroula είπε:

Κορίτσι μου!! Μακάρι να μπορούσα να σου στείλω με κάποιον τρόπο δύναμη και κουράγιο! Σε θαυμάζω πολύ! Κι εσένα και τον άντρα σου! Γιατί δεν μπορώ να φανταστω κάτι πιο δύσκολο αυτή τη στιγμή απ το να αποχαιρετας το μωρό σου! Είσαι η μαμά του, είστε οι γονείς του και θα την αγαπάτε για πάντα! Και κάποια στιγμή θα έρθουν πιο λαμπερές μέρες...είμαι σιγουρη γι αυτό! 

@Gogo1994 κορίτσι μου!! Τα έχουμε ξαναπεί για τους γιατρούς μας! Είναι αυστηροί! Εγώ θα έλεγα και λίγο άδεξιοι στον τρόπο που επικοινωνούν τις παρατηρήσεις τους! Είμαι σίγουρη ότι αν συνέβαινε κάτι άλλο σε σχέση με το πως τρέφεται το μωρό θα στο έλεγε και ο έμβρυολόγος. Αυτή η γιατρός έχει αυτή την υπόθεση (ότι το κρέας θα σε βοηθήσει να παίρνει κιλά το μωρό) όπως εμένα ότι το σεξ σκοτώνει (χάχα. αχ να πούμε και καμιά μαλ@@ια). Τελείως αβασιμο μπορεί να μην είναι αλλά όπως έχει φανεί δεν είναι αυτό το σημαντικό για να πάρει κιλά το μωρό. Αυτό μπορώ μετά βεβαιότητας να στο πω κι εγώ. Εμένα μου λέει να τρώω βραστά κοτόπουλα (που σίγουρα δεν προσφέρουν τίποτα στο μωρό μου μην πάρω κάνα πόντο τον νοιάζει). Εμπιστεύσου τον εαυτό σου και φάε όσο μπορείς περισσοτερα καλά γεύματα φρούτα σαλάτες κλπ που σίγουρα τα έχει ανάγκη. Εγώ άρχισα να του λέω ότι έτσι όπως μου τα λέει κάθε φορά με αγχώνει και έχει μαλακώσει πολύ. Ας πούμε την τελευταία φορά καθόταν και διαπραγματευομασταν αν θα πάρω 2 η 3 κιλά ακομα και στο τέλος συζητάγαμε που έχει καλά ταβερνάκια που να εμπιστεύεται για να πάω να φάω ψάρι (μέχρι εκεί)! Επίσης για να κλείσω το σεντόνι που έγραψα γιατί σε καταλαβαίνω πολύ πολύ που δεν σε χαλαρώνει εννοείται ότι είναι φυσιολογικοτατα τα κιλά του! Εννοείται ότι έχουν απόκλιση τα μηχανήματα  και του έμβρυολόγου είναι πιο ακριβη και γενικά οι μετρήσεις! Εμένα του γιατρου μου τον εβγάζε 33 εβδομάδες (ήμουν 29 και) και μου είπε προφανώς από την θέση! Επίσης είσαι τόσο σίγουρη για το πότε έγινε η σύλληψη? Με βάση την ΠΗΤ είσαι 32 εγώ είμαι πολύ σίγουρη ότι το έπιασα νωρίτερα απ ότι μου βγαίνει. Πολύ όμως... Το θυμάμαι σαν γλυκιά ανάμνηση χχαχαχα!! ΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΕΔΏ!!!! 

Κοπέλα μου δίκιο σε όλα έχεις...να γνωριστούν βρε οι γιατροί μας.μαζι σπούδαζαν? Πολλά κοινά βλέπω γιατί κ προφανώς κ εδώ το σεξ σκοτώνει χαχαχαχα

Just now, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στο doppler..πρώτα μέτρησε παλμους καρδιας και κινήσεις..μετά από μετρήσεις όλα καλά..είδε όσα έπρεπε όλα φυσιολογικά μου είπε προχωράμε καλά 1936 και πάλι χοντρουλα μου την είπε..δεν έβγαλε καλή φώτο είχε τα χέρια της στο πρόσωπο της..αλλά δεν πειράζει αρκεί που όλα πάνε καλά..ο τράχηλος 29 όλα καλά..

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια.καλεεε δεν είναι χοντρούλα εγώ παραπονιέμαι ότι είναι λεπτουλης.μια χαρά είναι η κοριτσάρα σουυυ

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοπέλα μου δίκιο σε όλα έχεις...να γνωριστούν βρε οι γιατροί μας.μαζι σπούδαζαν? Πολλά κοινά βλέπω γιατί κ προφανώς κ εδώ το σεξ σκοτώνει χαχαχαχα

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια.καλεεε δεν είναι χοντρούλα εγώ παραπονιέμαι ότι είναι λεπτουλης.μια χαρά είναι η κοριτσάρα σουυυ

περίμενα να είναι 2 και άλλα δεν πειράζει θα τα πάρει πιο μετά να μην ανχωθουμε..

Just now, Evitheodorou είπε:

περίμενα να είναι 2 και άλλα δεν πειράζει θα τα πάρει πιο μετά να μην ανχωθουμε..

και αφου κ εσένα δεν σου είπε ο γιατρός κάτι ανυσηχυτικο δε χρειάζεται να κάνουμε σκέψεις άσκοπες..


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στο doppler..πρώτα μέτρησε παλμους καρδιας και κινήσεις..μετά από μετρήσεις όλα καλά..είδε όσα έπρεπε όλα φυσιολογικά μου είπε προχωράμε καλά 1936 και πάλι χοντρουλα μου την είπε..δεν έβγαλε καλή φώτο είχε τα χέρια της στο πρόσωπο της..αλλά δεν πειράζει αρκεί που όλα πάνε καλά..ο τράχηλος 29 όλα καλά..

Ωραια Ευη μου!μια χαρα η ντρόπαλουλα σας!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοπέλα μου δίκιο σε όλα έχεις...να γνωριστούν βρε οι γιατροί μας.μαζι σπούδαζαν? Πολλά κοινά βλέπω γιατί κ προφανώς κ εδώ το σεξ σκοτώνει χαχαχαχα

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια.καλεεε δεν είναι χοντρούλα εγώ παραπονιέμαι ότι είναι λεπτουλης.μια χαρά είναι η κοριτσάρα σουυυ

Μπααα αποκλείεται!!! Ο δικός μου είναι 74 χρόνων!! Να είναι καλά γιατί έχει περάσει και τα πάντα τα τελευταία χρόνια από αρρώστιες! Τον αγαπάω κι ας μου την δίνει! Στο επόμενο όταν και αν με το καλό έρθει θα του κουνήσω μαντίλι!!! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στο doppler..πρώτα μέτρησε παλμους καρδιας και κινήσεις..μετά από μετρήσεις όλα καλά..είδε όσα έπρεπε όλα φυσιολογικά μου είπε προχωράμε καλά 1936 και πάλι χοντρουλα μου την είπε..δεν έβγαλε καλή φώτο είχε τα χέρια της στο πρόσωπο της..αλλά δεν πειράζει αρκεί που όλα πάνε καλά..ο τράχηλος 29 όλα καλά..

Όμορφα νέα Ευη μ !παει κ αυτο!!στα ίδια κιλά είμαστε κ εμένα ο εμβρυολογος μ είπε ότι Δ είναι χοντρή !ολα καλα ,,καλη συνεχεια να έχουμε !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στο doppler..πρώτα μέτρησε παλμους καρδιας και κινήσεις..μετά από μετρήσεις όλα καλά..είδε όσα έπρεπε όλα φυσιολογικά μου είπε προχωράμε καλά 1936 και πάλι χοντρουλα μου την είπε..δεν έβγαλε καλή φώτο είχε τα χέρια της στο πρόσωπο της..αλλά δεν πειράζει αρκεί που όλα πάνε καλά..ο τράχηλος 29 όλα καλά..

Τέλεια!! Αχ κοριτσαραα!! Γιατί τα λένε χοντρά τα παιδιά μας? Και δεν τα λένε μεγάλα? Δεν το καταλαβαίνω! Χιχι! Εγώ δεν έχω δει ούτε μια φορά κάτι άλλο εκτός από πλάτη και παΐδια! Για μουτράκι ούτε λόγος. Τώρα για τον τράχηλο θα με κατατοπισετε ρε κορίτσια δεν μου έχει μετρήσει ποτέ τίποτα! Μόνο στην αρχή που έλεγε κλειστός σε κάποιον υπέρηχο νομίζω στην αυχενική. Πόσο πρέπει να είναι κατά μέσο όρο?? 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Τέλεια!! Αχ κοριτσαραα!! Γιατί τα λένε χοντρά τα παιδιά μας? Και δεν τα λένε μεγάλα? Δεν το καταλαβαίνω! Χιχι! Εγώ δεν έχω δει ούτε μια φορά κάτι άλλο εκτός από πλάτη και παΐδια! Για μουτράκι ούτε λόγος. Τώρα για τον τράχηλο θα με κατατοπισετε ρε κορίτσια δεν μου έχει μετρήσει ποτέ τίποτα! Μόνο στην αρχή που έλεγε κλειστός σε κάποιον υπέρηχο νομίζω στην αυχενική. Πόσο πρέπει να είναι κατά μέσο όρο?? 

εμένα μόνο σήμερα τον ειδε τον τραχηλο κολπικα και όλες τις προηγούμενες φορές από την κοιλιά είχε ξεκινήσει από 43 τώρα μου είπε 29..αλλά φυσιολογικά όλα.

  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

περίμενα να είναι 2 και άλλα δεν πειράζει θα τα πάρει πιο μετά να μην ανχωθουμε..

και αφου κ εσένα δεν σου είπε ο γιατρός κάτι ανυσηχυτικο δε χρειάζεται να κάνουμε σκέψεις άσκοπες..

Εύη μου υπέροχα νέα!!!!! Μπήκες τελική ευθεία και εσυ και η μπεμπαρα σου❤️

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Τέλεια!! Αχ κοριτσαραα!! Γιατί τα λένε χοντρά τα παιδιά μας? Και δεν τα λένε μεγάλα? Δεν το καταλαβαίνω! Χιχι! Εγώ δεν έχω δει ούτε μια φορά κάτι άλλο εκτός από πλάτη και παΐδια! Για μουτράκι ούτε λόγος. Τώρα για τον τράχηλο θα με κατατοπισετε ρε κορίτσια δεν μου έχει μετρήσει ποτέ τίποτα! Μόνο στην αρχή που έλεγε κλειστός σε κάποιον υπέρηχο νομίζω στην αυχενική. Πόσο πρέπει να είναι κατά μέσο όρο?? 

δεν ήθελε σήμερα να βγει φωτογραφία δεν πειράζει..εντωμεταξυ έχει πάρει και θεση μου είπε αλλά ανάσκελα αλλά πάλι δεν μου είπε κατι ανυσηχιτικο..ίσως όμως γυριζει ακόμα κ πάει κανονικά..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, εδώ είμαι και εγώ και σας διαβάζω όσο μπορώ!! Καλή επιτυχία σε όλα τα ντοπλερ και ο καιρός πλησιάζει για όλες, είστε τόσο κοντά πια!

Εμάς δεν μας έλειπαν όλα τα άλλα, έχουμε και τη γραφειοκρατία με το νοσοκομείο και κάτι επιτροπές που στέλνουμε τις εξετάσεις του μωρού μας για να πάρουμε έγκριση και κάτι τέτοια.. Έχουμε και το τεστ covid και Δευτέρα πρωί θα κάνουμε την εισαγωγή και θα γίνει με πρόκληση..

Ειναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που ζούμε με τον άντρα μου και εγώ νιώθω όλη την ώρα τη μικρή μου και κλαίω συνέχεια που την αποχαιρετάω.. Της λέω πόσο την αγαπήσαμε και ας μην μπορέσαμε να τη γνωρίσουμε και πόσο ευγνώμονες νιώθουμε που ήρθε στη ζωή μας και μας έκανε πιο ευτυχισμένους από ποτέ.. Αλλά ότι πρέπει να της πούμε αντίο και να γίνει ένα αγγελάκι ανάμεσα στους άλλους αγγέλους στον ουρανό γιατί εκεί ανήκει και για να είναι καλά και να μην ταλαιπωρείται η ψυχούλα της..

Νιώθω σαν να μου ξεριζωνουν την καρδιά αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω και θέλω και εκείνη να είναι ήρεμη μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα. 

Αυτά αγαπημένες μου, δεν θέλω και εσάς να σας στεναχωρω με όλα αυτά και δεν κάνει αλλά είμαι από την αρχή μέρος αυτής της όμορφης ομάδας και νιώθω ότι οφείλω να είμαι εδώ και τώρα έστω και με αυτη την κακή εξέλιξη και όχι να φύγω έτσι.. Σας σκέφτομαι όλες και έχω δεθεί πολύ με το υπέροχο γκρουπακι μας.. 

Οτο και να σου πω θα ναι λίγο.. Μπροστά σε αυτό που περνας.. Καλά κανεις και της μιλάς, τα νιώθει όλα, την αγάπη σας για εκείνη και την λυπη σας, όλα.. Ξέρω ακριβώς τι εννοείς λέγοντας ότι σου ξεριζώσουμε τη καρδια.. Έτσι νιώθω για τον γιο μου. Αν παθει κάτι θα πεθανω.. 

Κράτα γερά και έχε πιστη, είσαι καλός άνθρωπος και η τυχη θα σας ξανά χαμογελάσει!!! Δεν μας στεναχωρείς.. Όλες εδώ είναι τόσο υποστηρικτικές και καλές, έχουν μάθει να σέβονται τις γυναίκες!! Η γυναίκα γεννάει, φέρνει το θαυμα.. Έτσι κι εσυ σε λίγο καιρό παλι θα μας λες ευχάριστα γεγονότα... Κάνε υπομονή και έχε επιμονή.. Ο θεος δεν ξέχνα... 

Όλα να πανε καλα ευχομαι και κλάψε όσο θες και μιλά μας συνέχεια. Εδώ θα μαστε να τα λέμε! Δεν σε γνωρίζω μα συμπασχω και σε συμπονώ, και ξέρω ότι η λυτρωση θα ρθει και για σένα, αργά ή γρήγορα θα ρθει, προσευχομαστενα σαι καλά με τον άντρα σου και να σας καμαρώνει από τους αγγελους όταν θα τις χαρίσετε ένα αδερφάκι... Κουραγιο

5 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.Ειμαστε 1770 στενοχωρήθηκα λίγο γιατί περίμενα παραπάνω μου είπε η γιατρός πάλι πιο πολύ κρέας.τι να πω...κοιτάει όλες τις εξετάσεις κ τις ροές κ είναι φυσιολογικα δεν υπάρχει κάποιο θέμα για να μη παίρνει.Εγω πήρα ένα κιλό μονο.Αυτο είναι καλό οκ αλλά θα ήθελα να είναι πιο μεγάλο το μωρό μου.Θα πάρω υπόθετα για τους μηκυτες.θα κάνω κάποιες γενικές και μου είπε κ καρδιογράφημα να έχει μια εικόνα.επισης κορίτσια για να ξέρετε κ εσείς μου είπε οπωσδήποτε να κάνουνε το εμβόλιο της γρίπης εμείς κ οι πολύ κοντινοί που θα έρχονται σε επαφή με το μωρο.

 

Έκλαψα με το μήνυμα σου κ μουδιασα.μη στενοχωρηθείς για αυτό.εκλαψα γιατί είμαστε μανουλες και απλά ένιωσα αυτό που λες...να ξεριζώνεται η καρδιά μου.Σε θαυμάζω για όλα.για τη σκέψη τη συμπεριφορά τις αποφάσεις την αντιμετώπιση...όλα.Σου εύχομαι μέσα από τη καρδούλα μου να σηκωθείς πιο δυνατή από αυτό και να ακούσω τα καλύτερα νέα για εσένα σύντομα οποία κ αν είναι αυτά κ όποτε θελήσεις.Αποχαιρετησε τον Άγγελο σου όπως θέλεις κ ξέσπασε...Αν δεν πέσεις δε σηκώνεσαι.Σε σκεφτόμαστε...

Να μηστεναχωριεσαι αν είναι μικρό το μωρό, (αν και μεταξυ μας εγώ το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό... Τι να πω δεν ξέρω) 

Αν όλα εξελίσσονται ομαλά και φυσιολογικά, απλά ακόλουθα τις συμβουλές, φαε λίγο περισσοτερο κρέας, αβγά και παρε τα φάρμακα σου σωστά.. Όλα μια χαρά θα ναι και τσαμπα αγχώνεσαι... 

Just now, Evitheodorou είπε:

δεν ήθελε σήμερα να βγει φωτογραφία δεν πειράζει..εντωμεταξυ έχει πάρει και θεση μου είπε αλλά ανάσκελα αλλά πάλι δεν μου είπε κατι ανυσηχιτικο..ίσως όμως γυριζει ακόμα κ πάει κανονικά..

Μια χαρά είναι και το δικό σου καλη μ.. Μη σκάτε για τα κιλά.. Το παν ειναι να πανε ολα φυσιολογικά και ομαλά.. Με το καλοοο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou είπε:

καλησπέρα κορίτσια όλα καλά στο doppler..πρώτα μέτρησε παλμους καρδιας και κινήσεις..μετά από μετρήσεις όλα καλά..είδε όσα έπρεπε όλα φυσιολογικά μου είπε προχωράμε καλά 1936 και πάλι χοντρουλα μου την είπε..δεν έβγαλε καλή φώτο είχε τα χέρια της στο πρόσωπο της..αλλά δεν πειράζει αρκεί που όλα πάνε καλά..ο τράχηλος 29 όλα καλά..

Κι άλλη μπουμπού... Υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου κι έτσι να συνεχίσει! Σας κάνει ντροπές τώρα και κρύβεται για να τη δείτε μια και καλή σε όλο της το μεγαλείο με το που γεννηθεί...

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, εδώ είμαι και εγώ και σας διαβάζω όσο μπορώ!! Καλή επιτυχία σε όλα τα ντοπλερ και ο καιρός πλησιάζει για όλες, είστε τόσο κοντά πια!

Εμάς δεν μας έλειπαν όλα τα άλλα, έχουμε και τη γραφειοκρατία με το νοσοκομείο και κάτι επιτροπές που στέλνουμε τις εξετάσεις του μωρού μας για να πάρουμε έγκριση και κάτι τέτοια.. Έχουμε και το τεστ covid και Δευτέρα πρωί θα κάνουμε την εισαγωγή και θα γίνει με πρόκληση..

Ειναι πολύ δύσκολο όλο αυτό που ζούμε με τον άντρα μου και εγώ νιώθω όλη την ώρα τη μικρή μου και κλαίω συνέχεια που την αποχαιρετάω.. Της λέω πόσο την αγαπήσαμε και ας μην μπορέσαμε να τη γνωρίσουμε και πόσο ευγνώμονες νιώθουμε που ήρθε στη ζωή μας και μας έκανε πιο ευτυχισμένους από ποτέ.. Αλλά ότι πρέπει να της πούμε αντίο και να γίνει ένα αγγελάκι ανάμεσα στους άλλους αγγέλους στον ουρανό γιατί εκεί ανήκει και για να είναι καλά και να μην ταλαιπωρείται η ψυχούλα της..

Νιώθω σαν να μου ξεριζωνουν την καρδιά αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω και θέλω και εκείνη να είναι ήρεμη μέχρι να έρθει εκείνη η ώρα. 

Αυτά αγαπημένες μου, δεν θέλω και εσάς να σας στεναχωρω με όλα αυτά και δεν κάνει αλλά είμαι από την αρχή μέρος αυτής της όμορφης ομάδας και νιώθω ότι οφείλω να είμαι εδώ και τώρα έστω και με αυτη την κακή εξέλιξη και όχι να φύγω έτσι.. Σας σκέφτομαι όλες και έχω δεθεί πολύ με το υπέροχο γκρουπακι μας.. 

Μεγαλείο ψυχής το ότι βρήκες τη ψυχική δύναμη να στείλεις εδώ στο γκρουπ μας σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια..κ να μας σκεφτείς..πολύ συγκινητικά όσα γράφεις κ δεν υπάρχουν λόγια για αυτές τις στιγμές..είναι πολύ δύσκολο αυτό που σου συνέβει αλλά υποκλίνομαι στο τρόπο που το αντιμετωπιζεις..να είστε δυνατοί κ ο θεός είναι μεγάλος άξιζετε τα καλύτερα μη το βάλετε κάτω..όλες μας μπορεί να αντιμετωπίζουμε δύσκολες καταστάσεις σε κάποια περίοδο της ζωής μας σκοπός είναι όμως να είμαστε δυνατές κ να ξεπερνάμε όσο δύσκολο κ αν είναι κ τις πιο τραγικές καταστάσεις..έχουμε αρκετά αγγελακια οι μανούλες τους δεν τα ξεχνανέ ποτέ αλλά όλες βρίσκουν τη δύναμη κ δεν το βάζουν κάτω θέλει χρόνο πάρε το χρόνο σου αλλά ξανασηκω κ μαζί με τον άντρα σου θα είστε πιο δυνατοί.!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα κορίτσια καλό σκ σε ολες να περασετε τέλεια ότι κ αν κάνετε.. Πρώτη νυχτα σμρ π δεν ζεσταθηκα καθολου:x

Καλημερουδιαααα καλό ΣΚ σε όλες μας

  • Μου αρέσει 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Να έχουμε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο όλες... Επιτέλους δρόσισε λιγάκι και κοιμόμαστε πιο άνετα. Εγώ βέβαια σταθερά ξυπνάω απ τις 6 μες στο άγριο χάραμα. Τι πράγμα κι αυτό! Και λέει η μάμα μου να κοιμηθώ τώρα που μπορώ γιατί με το που γεννηθεί ο μπέμπης θα γίνω κουκουβάγια...:shock:

  • Μου αρέσει 5

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...