Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 31 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευτυχώς τις ακύρωσα τις ινοφερτ, ούτως ή άλλως δεν είναι για την δική μου περίπτωση,δεν έχω πολυκυστικες.Θα συνεχίσω τα μολερς,το φιλισιν και θα ξεκινήσω το q10,πιστεύω είμαι καλυμμένη 

      Τον πήρα τηλ και μου είπε πως 30mg ημερησίως είναι μια χαρά.Γενικα πάντα ρωτάω,αλλά αυτή τη φορά έκανα βλακεία και αγόρασα βιταμίνες που δεν είναι κατάλληλες για μένα.Ευτυχως πήρα τη φαρμακοποιό μου και τις ακύρωσα,οπότε δεν θα παρω καθόλου ινοφερτ 

      Πήρα τηλ τη φαρμακοποιό μου και ευτυχώς μπορέσει και ακύρωσε την παραγγελία.Μονο το q10 και τις wellman θα αγοράσουμε 🙂Πάλι καλά,τζάμπα λεφτά θα έδινα και δεν μου περισσεύουν κιολας

      Καλα έκανες και τις ακύρωσες και πρόλαβες εγκαίρως ! Δεν φταις από το άγχος σου προσπαθείς το καλύτερο!

      1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Πολύ ευχάριστα νέα !!! Μακάρι να καταφέρει να πάρει μεγαλύτερη άδεια η έστω αυτές Τίς μέρες που θα καθίσει να ξεκουραστεί ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Σας Ευχαριστω όλες για τα καλα σας λόγια !!!Δεν ξέρω εάν το έχω αναφέρει ,,,αλλα δεν έχω πάρει τίποτε κ Δ έχω ετοιμάσει τίποτε !!!εεε μπορώ ν πω ότι σήμερα θα κάνω την πρώτη μου παραγγελία!!Αντε να δούμε κορίτσια μου ,,άραγε θα είμαι η πρώτη που θα γεννησω ;;;ειπαμεεεε πιο πολύ φοβάσαι παρα πονάς !!ρητο θα καταντήσει !!

Ναι συμπεθέρα!!!!!παραγγελίαααα γιουπιι!!τι σκέφτεσαι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Marilou77 said:

Δεν εφαγες πιτουρο(βρωμη) αυτο φταίει, εγω σαβουριαζω κ στα καπακια η βρωμη, δική σου συμπεθερα ειναι η @Υβόννη, τιποτα δεν εμαθες; χαχαχα

Η κορτιζόνη σε γεννημενο παιδι μαλλον δεν πιανει ε; για να ειναι ήσυχο το λεω χιχιχι, αχ τι με επιασε τωρα σορυ Μαράκι εσυ κουτουλας κι εγω σου κανω αστειάκια. Αν κοιμοσαστε το μεσημερι αυτο θα σε σωσει, διαφορετικά μονο υπομονη..

Φαε κοριτσι μου πριν σου χτυπησει η καουρα την πορτα. Καλα αποτελέσματα!!!

Γελαω τοσο πολυ που λες σαβουριαζω και μετα βρωμη!!!! Εκανα εικονα να χλαπακιαζουμε τσιζκεικ σσν της Μαριας μας και μετα διπλα.να και ενα μπολακι βρωμη!!!! Αχαχαχχααα οπως θελουμε τα προσαρμοζουμε ολα πολυ μου αρεσει!!!!! 

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι συμπεθέρα!!!!!παραγγελίαααα γιουπιι!!τι σκέφτεσαι;;

Φαρμακείο πρώτα πρώτα !ρουχα κ έπιπλα Δ πειράζει !αλλα ας έχω τα του φαρμακείου της μικρής !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Σας Ευχαριστω όλες για τα καλα σας λόγια !!!Δεν ξέρω εάν το έχω αναφέρει ,,,αλλα δεν έχω πάρει τίποτε κ Δ έχω ετοιμάσει τίποτε !!!εεε μπορώ ν πω ότι σήμερα θα κάνω την πρώτη μου παραγγελία!!Αντε να δούμε κορίτσια μου ,,άραγε θα είμαι η πρώτη που θα γεννησω ;;;ειπαμεεεε πιο πολύ φοβάσαι παρα πονάς !!ρητο θα καταντήσει !!

Κοιτα γκοτζαμ 2100 γρ κ ψηλη κορακλα θα κανεις, σημερα ναι επιβάλλεται να κανεις τα πρωτα σου ψωνια κ ας αργησες, το καλο πραμα αργει!!!!! 

Just now, Υβόννη είπε:

Γελαω τοσο πολυ που λες σαβουριαζω και μετα βρωμη!!!! Εκανα εικονα να χλαπακιαζουμε τσιζκεικ σσν της Μαριας μας και μετα διπλα.να και ενα μπολακι βρωμη!!!! Αχαχαχχααα οπως θελουμε τα προσαρμοζουμε ολα πολυ μου αρεσει!!!!! 

Απλα ειναι ολο τόσο αντιφατικό, να υποφερει το στομαχι σου, αλλα εσυ εκει..να θες να φας σαν να μην υπαρχει αυριο......τρομερο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Κοιτα γκοτζαμ 2100 γρ κ ψηλη κορακλα θα κανεις, σημερα ναι επιβάλλεται να κανεις τα πρωτα σου ψωνια κ ας αργησες, το καλο πραμα αργει!!!!! 

Απλα ειναι ολο τόσο αντιφατικό, να υποφερει το στομαχι σου, αλλα εσυ εκει..να θες να φας σαν να μην υπαρχει αυριο......τρομερο

Γιαυτο λέγεσαι εγκυουλα !!!χαχαχαχχαχα να τρως ότι θελεις κοπέλα μου !!!

Ρουχα να πάρω μήπως αμέσως για 9μηνων ;!!!χαχαχχαχα

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !!Ευχομαι καλούς υπερήχους στα κορίτσια !!Μαριλου μου κ Ειρηνη μου μην αγχώνεστε για τον τράχηλο ,,έχετε πίστη στα μωράκια σας κ στον γιατρό σας ,,ακολούθηστε τις οδηγίες τους κ ολαααα θα σας πανε καλα !!(μην ξεχνάτε είμαστε σε καλες εβδομάδες )))!Συμπεθερα μ καλη ,,πολύ όμορφα τα νέα σου για την κορακλα σου !!!(να μην κουράζεσαι κ θα αντέξει μέχρι τέλους ) @Φραουλίνοολα τα κορίτσια σου στέλνουμε την αγάπη κ τη στήριξη μας !!Να σε έχει καλα η Παναγία!! @Evitheodorou Καλη επιτυχία στο ντομπλερ ,θα περιμενουμε νέα ! @Gogo1994 καλη αντάμωση με τον γιοκα σου !

χθες είχα το ντομπλερ κορίτσια ,δοξα τω θεω ολα είναι καλα ,2100 η μικρή ,πανύψηλη την χαρακτήρισε ο γιατρός ,,ευχομαι όλες ν έχετε καλα αποτελέσματα !!!Ειμαι χαρούμενη που πορευόμαστε μαζί,ακούσατε τα άγχη μου ,τις σχιζοφρένειες μου ,τα θέματα μου ,,κ ένα έχω να πω :ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ !!!

 

Καλα αποτελέσματα να έχεις από την καμπύλη!οσον αφορά τα κιλά μην σε προβληματίζουν τόσο πολύ ,ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός ,πρόσεξε λίγο να τρως πιο υγιεινά ,,κ να χαίρεσαι που έχεις γερο μωράκι !ολα τ αλλα μη σε απασχολούν κ σε ρίχνουν !

Δημητρουλα μου καλημερα!!!τι ωραια νεα,μεγαλωνει η μπεμπουλα!! Εμεις μαζι τις παραγγελιες χαχα,τωρα θα ξεκινησω κ εγω με διαφορα

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Δημητρουλα μου καλημερα!!!τι ωραια νεα,μεγαλωνει η μπεμπουλα!! Εμεις μαζι τις παραγγελιες χαχα,τωρα θα ξεκινησω κ εγω με διαφορα

Καλημέρα Ευα μου !!!και εσυ άργησες κοπέλα μ Ε;;;μαλλον οι άλλες είναι αγχωτικες κ τα πήραν νωρίτερα χαχαχαχαχ

τι σκέφτεσαι να πάρεις πρώτα ;

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα Ευα μου !!!και εσυ άργησες κοπέλα μ Ε;;;μαλλον οι άλλες είναι αγχωτικες κ τα πήραν νωρίτερα χαχαχαχαχ

τι σκέφτεσαι να πάρεις πρώτα ;

Μαλλον χαχα!!Το μονο που εχω παρει ειναι επιπλο αλλαξιερα .  Φαρμακειο ,τα δικα μου πραγματα για το μαιευτηριο, τα πρωτα φορμακια του που θα εχω μαζι,καμια κουβερτουλα κ πετσετουλες για αρχη. την αλλη εβδομαδα θα μου στειλουν κουνια κ λικνο γνωστοι μου κ μετα θα βαλουμε στο προγραμμα  κ το στρωμα. 

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαλλον χαχα!!Το μονο που εχω παρει ειναι επιπλο αλλαξιερα .  Φαρμακειο ,τα δικα μου πραγματα για το μαιευτηριο, τα πρωτα φορμακια του που θα εχω μαζι,καμια κουβερτουλα κ πετσετουλες για αρχη. την αλλη εβδομαδα θα μου στειλουν κουνια κ λικνο γνωστοι μου κ μετα θα βαλουμε στο προγραμμα  κ το στρωμα. 

Αααααα τι καλα !!!εχεις πάρει πραγματάκια !!ας εστιάσεις στο στρώμα τωρα !!κ καρότσι να σκεφτείς !σιγα σιγά θα τα πάρουμε μωρε !!δεν μας αγχώνουν οι υπόλοιπες με τις λίστες τους !

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

@ΕΥΑ! και @demifilol καλά ψώνια κορίτσια... Δήμητρα μεγάλα πάρτα τα φορμάκια.. Πήρε φορά η μικρή! Εμένα οι διαδυκτιακές αγορές με γονάτισαν οικονομικά. Κάθε φορά που έρχεται πακέτο αναρωτιέται ο άντρας μου τι άλλο μπορεί να έχω πάρει.. Σήμερα μου υποσχέθηκε να στήσει τα έπιπλα του μωρού γιατί χθες μ αυτά και με εκείνα που διάθεση...

@Υβόννη pasta greca (του το είχε πει ενασ φίλος του σεφ στην Αγγλία που δουλεύει σε ιταλικό) είχε το μενού χθες!!! Και ο άτιμος έχει γίνει πολύ καλός. Και πλέον ψάχνει ιδέες και σε διάφορα σάιτ του τι θα μαγειρέψει. Ελπίζω να συνεχίσει και όταν γεννηθεί ο μπέμπης γιατί καλόμαθα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, demifilol είπε:

Γιαυτο λέγεσαι εγκυουλα !!!χαχαχαχχαχα να τρως ότι θελεις κοπέλα μου !!!

Ρουχα να πάρω μήπως αμέσως για 9μηνων ;!!!χαχαχχαχα

Και ως τοτε καλε η μικρη τι θα κάνει γυμνισμο; χαχαχα

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαλλον χαχα!!Το μονο που εχω παρει ειναι επιπλο αλλαξιερα .  Φαρμακειο ,τα δικα μου πραγματα για το μαιευτηριο, τα πρωτα φορμακια του που θα εχω μαζι,καμια κουβερτουλα κ πετσετουλες για αρχη. την αλλη εβδομαδα θα μου στειλουν κουνια κ λικνο γνωστοι μου κ μετα θα βαλουμε στο προγραμμα  κ το στρωμα. 

Ευα πλακα μου κανεις εμεις δεν πηραμε ουτε τα μισα. Βγες γρηγορα απο τις μη αγχωτικες κ μπες με τις αγχωτικες χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 είπε:

Και ως τοτε καλε η μικρη τι θα κάνει γυμνισμο; χαχαχα

Ευα πλακα μου κανεις εμεις δεν πηραμε ουτε τα μισα. Βγες γρηγορα απο τις μη αγχωτικες κ μπες με τις αγχωτικες χαχαχαχαχα

Χαχαχαχα μαλλον δεν το γραψα καλα.μονο αλλαξιερα πηρα τα αλλα θα τα παρω:P

  • Χαχα 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

@ΕΥΑ! και @demifilol καλά ψώνια κορίτσια... Δήμητρα μεγάλα πάρτα τα φορμάκια.. Πήρε φορά η μικρή! Εμένα οι διαδυκτιακές αγορές με γονάτισαν οικονομικά. Κάθε φορά που έρχεται πακέτο αναρωτιέται ο άντρας μου τι άλλο μπορεί να έχω πάρει.. Σήμερα μου υποσχέθηκε να στήσει τα έπιπλα του μωρού γιατί χθες μ αυτά και με εκείνα που διάθεση...

@Υβόννη pasta greca (του το είχε πει ενασ φίλος του σεφ στην Αγγλία που δουλεύει σε ιταλικό) είχε το μενού χθες!!! Και ο άτιμος έχει γίνει πολύ καλός. Και πλέον ψάχνει ιδέες και σε διάφορα σάιτ του τι θα μαγειρέψει. Ελπίζω να συνεχίσει και όταν γεννηθεί ο μπέμπης γιατί καλόμαθα...

Με τρομαζεις.......εγω στη θεση του θα σου εκοβα το ίντερνετ, ε δε θα μας βαλεις κ μεσα κοπελιά, οχι κ τιποτα αλλο μας επηρεαζεις κιόλας, (ναι εσενα περιμεναμε για να το ρίξουμε πανω σου χαχαχαχαχα) αχ τι ωραια που ειναι παντως αυτα τα μωρουδιακα , θελουμε να παρουμε κ να παρουμε λες κ δεν θα μεγαλώσουν, λες κ θα πανε Πανεπιστήμιο με το βρεφικο τους κρεβατι, αχ χαζομαμαδες εν δρασει, χαλάλι τους!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

@ΕΥΑ! και @demifilol καλά ψώνια κορίτσια... Δήμητρα μεγάλα πάρτα τα φορμάκια.. Πήρε φορά η μικρή! Εμένα οι διαδυκτιακές αγορές με γονάτισαν οικονομικά. Κάθε φορά που έρχεται πακέτο αναρωτιέται ο άντρας μου τι άλλο μπορεί να έχω πάρει.. Σήμερα μου υποσχέθηκε να στήσει τα έπιπλα του μωρού γιατί χθες μ αυτά και με εκείνα που διάθεση...

@Υβόννη pasta greca (του το είχε πει ενασ φίλος του σεφ στην Αγγλία που δουλεύει σε ιταλικό) είχε το μενού χθες!!! Και ο άτιμος έχει γίνει πολύ καλός. Και πλέον ψάχνει ιδέες και σε διάφορα σάιτ του τι θα μαγειρέψει. Ελπίζω να συνεχίσει και όταν γεννηθεί ο μπέμπης γιατί καλόμαθα...

Τελειαααα Ειρηνη μου !!!κ εμένα με βλέπω ν με κυνηγάει ο άντρας μου αλλα χαλαλι της μικρής !!Να τα στήσετε για να σα λες ανεβεί κ η διάθεση !!!!

  • Χαχα 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Τελειαααα Ειρηνη μου !!!κ εμένα με βλέπω ν με κυνηγάει ο άντρας μου αλλα χαλαλι της μικρής !!Να τα στήσετε για να σα λες ανεβεί κ η διάθεση !!!!

Οριστε.....πριν λιγο τα λεγα χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...