Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Just now, Pagotoula είπε:

Υπαρχει καθρεφτακι που μπαινει και βλεπεις το μωρο. Εγω ετσι την κυκλοφορω μονη μου ηδη. Η τιμη που περιγραφεις ειναι εξωφρενικη και (αποψη μου) δεν αξιζει να δωσεις τετοιο υπερογκο ποσο. Εκτος αν σου περισσευει προφανως. Ειδαλλως υπαρχουν πολλες αριστες επιλογες με τα μισα λεφτα και λιγοτερα.

Μάνα μου δεν μπορούμε να αλλάξουμε αυτοκίνητο που επείγει θα παρω κάθισμα με τόσα λεφτά; Το εγραψα για να κατάλαβετε οτι δεν ηταν σαν απλο μαξιλαράκι, αλλα στιβαρή κατασκευή.

  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Μάνα μου δεν μπορούμε να αλλάξουμε αυτοκίνητο που επείγει θα παρω κάθισμα με τόσα λεφτά; Το εγραψα για να κατάλαβετε οτι δεν ηταν σαν απλο μαξιλαράκι, αλλα στιβαρή κατασκευή.

Θα βρεις το καλυτερο στο μπατζετ που διαθετεις. ευτυχως υπαρχουν πολλες και αξιολογες λυσεις. θα βαλεις και τον καθρεφτακο και μια χαρα θα τον βολταρεις τον μπεμπη. απλα τις. πρωτες φορες ας εισαι η εσυ η ο αντρας σου πισω μαζι του, για να σας φυγει το αγχος. μετα την 1η φορα που θα τον βγαλεις μονη, θα παρεις το κολλαει και δεν θα το σκεφτεσαι.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Το αυτοκίνητο ειναι ενα και το οδηγώ εγω. Επομενως μπορώ να φανταστώ τι εχει να γίνει με τον αντίθετο προσανατολισμό!

 Οσον αφορα τα καθίσματα που ειδα στα lapin που ειναι απο νεογέννητο ως 4 χρόνων , δεν είχαν σαν απλό μαξιλαράκι μειωτηρα, αλλα σαν κάθισμα μεσα στο κάθισμα που μετα αφαιρείται είχαν και 800-900 ευρώ.

Εμάς μας κατέστρεψε η καραντίνα. Ξεσυνηθισε και αυτό ήταν. Θα τον βγάζεις καααααθε μέρα έστω για τον κύκλο του τετραγώνου. Να καταλαβαίνει ότι γρήγορα θα τον πάρεις. Αν δεις και αποδεις σαν εμένα βολεύεται με βόλτες του δεκαλεπτου και μετά ποδαρατο.

Καθρέφτης δεν μπαίνει αν τα πίσω καθίσματα δεν έχω στήριγμα για το κεφάλι. Το δικό μου δεν έχει. 800;;;; Επίχρυσο είναι. Από περιέργεια θα μπω να τα δω. 

Επανήλθα. Αν εννοείς αυτά που βλέπω της μάξι κοζι, είναι μαξιλάρια μειωτηρες που τα αφαιρεις όσο μεγαλώνει. Κάποια από αυτά έχουν ένα Ματσούκι κάθετο, καθόλου βολικό και τρώει χώρο πίσω. Επίσης κάποια έχουν ένα πελώριο πλαστικό στο πλάι...επίσης μείωνει τον χώρο πίσω. Σαν εταιρεία είναι πολύ καλή, αλλά κοίτα και αλλού...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ μενα ο μικρος μου δυσανασχετει στο καθισμα ακομα. Δηλαδη οταν κολλαμε στην κινηση πχ μετα απο ενα σημειο ξεκιναει το πανηγυρι. Αλλα αυτο ειναι και δεν γινεται τπτ αλλο. Πρεπει να ξερουν οτι οταν παμε καπου με το αμαξι η θεση τους ειναι στο καθισμα κ μονο εκει. Δεν ειναι ευκολο βεβαια να πλανταζουν κ να οδηγεις, πολλες φορες με πιανει τρελο αγχος αλλα νομιζω με τον καιρο συμβιβαζομαστε κ μεις οτι αυτο ειναι και δεν αλλαζει. 

Πολυ χρησιμες συμβουλες εχει το σαιτ του ινστιτουτου οδικης ασφαλειας "ΙΟΑΣ "

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Εμάς μας κατέστρεψε η καραντίνα. Ξεσυνηθισε και αυτό ήταν. Θα τον βγάζεις καααααθε μέρα έστω για τον κύκλο του τετραγώνου. Να καταλαβαίνει ότι γρήγορα θα τον πάρεις. Αν δεις και αποδεις σαν εμένα βολεύεται με βόλτες του δεκαλεπτου και μετά ποδαρατο.

Καθρέφτης δεν μπαίνει αν τα πίσω καθίσματα δεν έχω στήριγμα για το κεφάλι. Το δικό μου δεν έχει. 800;;;; Επίχρυσο είναι. Από περιέργεια θα μπω να τα δω. 

Επανήλθα. Αν εννοείς αυτά που βλέπω της μάξι κοζι, είναι μαξιλάρια μειωτηρες που τα αφαιρεις όσο μεγαλώνει. Κάποια από αυτά έχουν ένα Ματσούκι κάθετο, καθόλου βολικό και τρώει χώρο πίσω. Επίσης κάποια έχουν ένα πελώριο πλαστικό στο πλάι...επίσης μείωνει τον χώρο πίσω. Σαν εταιρεία είναι πολύ καλή, αλλά κοίτα και αλλού...

Ναι αυτα τα maxi cosi ειδα. Εννοειται αλλου θα κοιτάξω!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ele@n είπε:

Εμάς μας κατέστρεψε η καραντίνα. Ξεσυνηθισε και αυτό ήταν. Θα τον βγάζεις καααααθε μέρα έστω για τον κύκλο του τετραγώνου. Να καταλαβαίνει ότι γρήγορα θα τον πάρεις. Αν δεις και αποδεις σαν εμένα βολεύεται με βόλτες του δεκαλεπτου και μετά ποδαρατο.

Καθρέφτης δεν μπαίνει αν τα πίσω καθίσματα δεν έχω στήριγμα για το κεφάλι. Το δικό μου δεν έχει. 800;;;; Επίχρυσο είναι. Από περιέργεια θα μπω να τα δω. 

Επανήλθα. Αν εννοείς αυτά που βλέπω της μάξι κοζι, είναι μαξιλάρια μειωτηρες που τα αφαιρεις όσο μεγαλώνει. Κάποια από αυτά έχουν ένα Ματσούκι κάθετο, καθόλου βολικό και τρώει χώρο πίσω. Επίσης κάποια έχουν ένα πελώριο πλαστικό στο πλάι...επίσης μείωνει τον χώρο πίσω. Σαν εταιρεία είναι πολύ καλή, αλλά κοίτα και αλλού...

καλα ειναι κ φασεις που περνανε εμενα καποια στιγμη δεν ηθελε καθολου μετα ηθελε συνεχεια βολτα με το αμαξι τωρα θελει να πηγαινουμε καπου αλλα αν βγουμε κανουμε την βολτα μας κ παμε να ξαναμπουμε οσες ωρες κ αν εχουν περασει δεν θελει να κατσει με τιποτα στο καθισμα . οτι να ναι δηλαδη απλα θελουν να γινετε το δικο τους. 

 

Just now, nanoula90 είπε:

Κ μενα ο μικρος μου δυσανασχετει στο καθισμα ακομα. Δηλαδη οταν κολλαμε στην κινηση πχ μετα απο ενα σημειο ξεκιναει το πανηγυρι. Αλλα αυτο ειναι και δεν γινεται τπτ αλλο. Πρεπει να ξερουν οτι οταν παμε καπου με το αμαξι η θεση τους ειναι στο καθισμα κ μονο εκει. Δεν ειναι ευκολο βεβαια να πλανταζουν κ να οδηγεις, πολλες φορες με πιανει τρελο αγχος αλλα νομιζω με τον καιρο συμβιβαζομαστε κ μεις οτι αυτο ειναι και δεν αλλαζει. 

Πολυ χρησιμες συμβουλες εχει το σαιτ του ινστιτουτου οδικης ασφαλειας "ΙΟΑΣ "

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Τι κανετε??? Τα μπεμπακια σας?? 

Εμεις ειμαστε καλα, καναμε κ την βαφτιση του πρωτου λιτα κ ωραια και ευτυχως εγινε κ αυτο γτ ειχε καθυστερησει. Η μικρη κλωτσαει αρκετα κ φαινομαι για 7 μηνων σιγουρα. Πολυ μεγαλη κοιλιαααα. Απο κιλα εχω παρει γυρω στα 6.

Εσεις τι κανετε? Κανατε β επιπεδου?

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια. Τι κανετε??? Τα μπεμπακια σας?? 

Εμεις ειμαστε καλα, καναμε κ την βαφτιση του πρωτου λιτα κ ωραια και ευτυχως εγινε κ αυτο γτ ειχε καθυστερησει. Η μικρη κλωτσαει αρκετα κ φαινομαι για 7 μηνων σιγουρα. Πολυ μεγαλη κοιλιαααα. Απο κιλα εχω παρει γυρω στα 6.

Εσεις τι κανετε? Κανατε β επιπεδου?

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!! Με ποσα άτομα την κανατε την βάφτιση υπήρχε το πλαφόν τα 50?

 Μπραβο και για την β επιπεδου! Εγω δεν την εκανα ακομα, εχω μια σχετική αγωνία.

 Απο κιλά καλα τα πάω ακομα ειμαι στα 3,5. Αλλα η κοιλιά τούρλα ειναι!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Να σας ζήσει ο νεοφώτιστος!!! Με ποσα άτομα την κανατε την βάφτιση υπήρχε το πλαφόν τα 50?

 Μπραβο και για την β επιπεδου! Εγω δεν την εκανα ακομα, εχω μια σχετική αγωνία.

 Απο κιλά καλα τα πάω ακομα ειμαι στα 3,5. Αλλα η κοιλιά τούρλα ειναι!

Ααα εσυ εισαι πολυ καληηηη. Κορμαρα πως το καταφερες??? 

Ποτε εχεις β επιπεδου? 

Ναι υπηρχε το οριο ατομων. Ημασταν 42 ατομα. Ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσι μου!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα εσυ εισαι πολυ καληηηη. Κορμαρα πως το καταφερες??? 

Ποτε εχεις β επιπεδου? 

Ναι υπηρχε το οριο ατομων. Ημασταν 42 ατομα. Ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσι μου!

Με 4 μετρήσεις σακχάρου την μερα!!! Μονη μου δεν θα τα κατάφερνα!

 Μια χαρα λίγοι και καλοί!!!

την Παρασκευή εχω την β’

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 hours ago, nanoula90 said:

Γεια σας κοριτσια. Τι κανετε??? Τα μπεμπακια σας?? 

Εμεις ειμαστε καλα, καναμε κ την βαφτιση του πρωτου λιτα κ ωραια και ευτυχως εγινε κ αυτο γτ ειχε καθυστερησει. Η μικρη κλωτσαει αρκετα κ φαινομαι για 7 μηνων σιγουρα. Πολυ μεγαλη κοιλιαααα. Απο κιλα εχω παρει γυρω στα 6.

Εσεις τι κανετε? Κανατε β επιπεδου?

Καλημερα σε ολες!! 

Τι ωραια που κανατε βαφτιση!! Να σας ζησει!! :-P

Ολα πολυ καλα! Εκανα κ εγω την β επιπεδου μου την Τριτη και ολα οκ με τον μπεμπακο μου! 670 γραμμαρια ο πριγκιπακος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub:

Η κοιλιτσα εχει μεγαλωσει πολυ - θεωρουσα οτι ειναι τεραστια μεχρι που ειδα μια φιλη μου που μολις μπηκε στον μηνα της..... εχουμε ακομη δρομο!! Κ εμενα το αστερακι μου κλωτσαει και φερνει σβουρες!!!! 

Κιλακια την τελευταια φορα στο γραφειο του γιατρου ειχα παρει 6.... τωρα τολμω να πω πως μετα απο μινι (μεγκα) σαββατοκυριακο κραιπαλης θα ειναι σιγουρα 7...!!!!!!!δε θελω να γραψω 8 :twisted:

χτες εκανα και πολυ περπατημα, σιγουρα 4 χλμ, στο τελος με χτυπησε το παπουτσι και δε μπορουσα να γυρισω :tongue:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

Καλημερα σε ολες!! 

Τι ωραια που κανατε βαφτιση!! Να σας ζησει!! :-P

Ολα πολυ καλα! Εκανα κ εγω την β επιπεδου μου την Τριτη και ολα οκ με τον μπεμπακο μου! 670 γραμμαρια ο πριγκιπακος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub:

Η κοιλιτσα εχει μεγαλωσει πολυ - θεωρουσα οτι ειναι τεραστια μεχρι που ειδα μια φιλη μου που μολις μπηκε στον μηνα της..... εχουμε ακομη δρομο!! Κ εμενα το αστερακι μου κλωτσαει και φερνει σβουρες!!!! 

Κιλακια την τελευταια φορα στο γραφειο του γιατρου ειχα παρει 6.... τωρα τολμω να πω πως μετα απο μινι (μεγκα) σαββατοκυριακο κραιπαλης θα ειναι σιγουρα 7...!!!!!!!δε θελω να γραψω 8 :twisted:

χτες εκανα και πολυ περπατημα, σιγουρα 4 χλμ, στο τελος με χτυπησε το παπουτσι και δε μπορουσα να γυρισω :tongue:

Αχ μπραβο το μπουμπουκακι σου!

 Κοριτσια εγω σημερα ειχα παχύρευστα υγρά στο εσώρουχο, σαν της ωορρηξιας μετα απο μεγαλη κινητοποίηση του μπεμπη το πρωί. Γενικως εσεις εχετε; Δεν ξαναείχα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Αχ μπραβο το μπουμπουκακι σου!

 Κοριτσια εγω σημερα ειχα παχύρευστα υγρά στο εσώρουχο, σαν της ωορρηξιας μετα απο μεγαλη κινητοποίηση του μπεμπη το πρωί. Γενικως εσεις εχετε; Δεν ξαναείχα.

Λευκά ή υποκίτρινο ναι. Σε λίγο θα έχεις και τσισακια;)


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα . Είμαι καινούργιο μέλος . Είμαι στον 5ο μην α κ σκέφτομαι λογο οικονομικών να γεννήσω στο Παπαγεωργίου θέλω να μου πείτε τις εμπειριες σας γιατί φοβάμαι πολύ η αλήθεια ειναι Και εκτός από αυτό αν ξέρετε κάποιον γιατρό εκεί .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Λευκά ή υποκίτρινο ναι. Σε λίγο θα έχεις και τσισακια;)

Λευκά ηταν . Κατι εχω φανταστεί για τα τσισακια γιατι αφου εχω κανει και ειμαι οκ σκουπιζομαι και συνεχίζουν χωρις να καταλαβαινω οτι κανω.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...