Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 minutes ago, Καντι said:

Αχ μπραβο το μπουμπουκακι σου!

 Κοριτσια εγω σημερα ειχα παχύρευστα υγρά στο εσώρουχο, σαν της ωορρηξιας μετα απο μεγαλη κινητοποίηση του μπεμπη το πρωί. Γενικως εσεις εχετε; Δεν ξαναείχα.

Καλωσηρθες Καντι μου στον κοσμο των υγρων χιχιχι! Λοιπον εχω ρωτησει τη γιατρο απειρες φορες! Ειναι απολυτα φυσιολογικα, εκτος αν μυριζουν ασχημα ή αν εχεις φαγουρα. Μου ειπε οτι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης θα γινουν ολο και πιο εντονα και πιο κιτρινα! Μονο μια συμβουλη! Μην βαλεις σερβιετακι, απλα αλλαζε βρακι συχνα. Μαζευει υγρασια το σερβιετακι και δεν ειναι οτι καλυτερο αυτο. 

Κουνιεται το αντρακι σου ε; Γλυκουλακι μου!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

τα λευκα νομιζω ειναι οκ.. κ εγω καποιες μερες εχω πιο πολλα απο αλλεσ

παρακολουθησε την ποσοτητα κ αν ανησυχεις μεχρι το απογευμα παρε τον γιατρο

 

Όχι δεν ειναι πολλα ,ουτε ανησυχώ, απλα τωρα έκαναν την εμφάνιση τους.

Just now, Υβόννη είπε:

Καλωσηρθες Καντι μου στον κοσμο των υγρων χιχιχι! Λοιπον εχω ρωτησει τη γιατρο απειρες φορες! Ειναι απολυτα φυσιολογικα, εκτος αν μυριζουν ασχημα ή αν εχεις φαγουρα. Μου ειπε οτι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης θα γινουν ολο και πιο εντονα και πιο κιτρινα! Μονο μια συμβουλη! Μην βαλεις σερβιετακι, απλα αλλαζε βρακι συχνα. Μαζευει υγρασια το σερβιετακι και δεν ειναι οτι καλυτερο αυτο. 

Κουνιεται το αντρακι σου ε; Γλυκουλακι μου!!

Ξερω ξερω δεν βάζω! Ειμαι για καινούργια βρακιά και θελω να ειναι μονο βαμβακερά.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Όχι δεν ειναι πολλα ,ουτε ανησυχώ, απλα τωρα έκαναν την εμφάνιση τους.

Ξερω ξερω δεν βάζω! Ειμαι για καινούργια βρακιά και θελω να ειναι μονο βαμβακερά.

Και εγω το ιδιο!!! Καλα τα βρακια θα τα ελεγα βρακες!!!!! Πιο της γιαγιας πεθαινεις!!!!! Μα τι σεξυ περιοδος χαχαχαχα!! Ειλικρινα τα δικα μου ειναι αεροστατα!!!!! Τα απλωνω και γελαμε με τον αντρα μου!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Και εγω το ιδιο!!! Καλα τα βρακια θα τα ελεγα βρακες!!!!! Πιο της γιαγιας πεθαινεις!!!!! Μα τι σεξυ περιοδος χαχαχαχα!! Ειλικρινα τα δικα μου ειναι αεροστατα!!!!! Τα απλωνω και γελαμε με τον αντρα μου!

Εγω απλα νομιζω οτι σε αυτην την φαση ξεχείλωνω τα παλιά μου!

  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυο ερωτησεις γι αυτες που ξερουν πιο πολλα...

1. παιδιατρο πως βρισκουμε?? τον γνωριζουμε πριν την γεννα?

2. (ασχετο με το 1ο) - πανες αγκαλιας - τι διασταση? βλεπω να παιζει πολυ 70χ70 και 120χ120. θα ειναι τεραστια αν του παρω 120χ120? μου ακουγονται μικρα τα αλλα! :shock:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αχ μπραβο το μπουμπουκακι σου!

 Κοριτσια εγω σημερα ειχα παχύρευστα υγρά στο εσώρουχο, σαν της ωορρηξιας μετα απο μεγαλη κινητοποίηση του μπεμπη το πρωί. Γενικως εσεις εχετε; Δεν ξαναείχα.

Καλησπέρα,οταν είναι πολύ κινητική η μικρή  ή οταν κουράζομαι πολυ έχω αρκετά.Γενικά απο την αρχή βλέπω οτι έχω αρκετά.

  • Μου αρέσει 1

ibK9p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pap88 είπε:

Δυο ερωτησεις γι αυτες που ξερουν πιο πολλα...

1. παιδιατρο πως βρισκουμε?? τον γνωριζουμε πριν την γεννα?

2. (ασχετο με το 1ο) - πανες αγκαλιας - τι διασταση? βλεπω να παιζει πολυ 70χ70 και 120χ120. θα ειναι τεραστια αν του παρω 120χ120? μου ακουγονται μικρα τα αλλα! :shock:

1. Μπορείς να βρεις πριν, αν έχεις απορίες να τις συζητήσετε. Αλλιώς μπορείς να κρατήσεις αυτόν που έχει η κλινική αν δεν είσαι Αθήνα. Τρίτη επιλογή να ρωτήσεις γνωστούς σου να σου συστήσουν και παίρνεις τηλέφωνο για το πρώτο ραντεβού μόλις γυρίσετε σπίτι.

2. Πάνες αγκαλιάς μικρές μην πάρεις, σε ένα δίμηνο πάνε άκλαυτες. 120Χ120 δεν είχα βρει.  Ήθελα όμως μεγάλες για να κρατήσουν ρε παιδί μου καιρό. Πήρα λοιπόν σεντόνια λίκνου φανελένια και είναι ακριβώς το ίδιο. Και λίγο πιο μεγάλα να ήταν δεν θα με χάλαγαν... Δεν θυμάμαι όμως να σου πω τι διαστάσεις είναι. Ο μικρός είναι τώρα κοντά 7 μηνών και τις χρησιμοποιώ το βράδυ στο καρότσι αν θέλει να ξαπλώσει λίγο.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ranial83 είπε:

Καλησπέρα,οταν είναι πολύ κινητική η μικρή  ή οταν κουράζομαι πολυ έχω αρκετά.Γενικά απο την αρχή βλέπω οτι έχω αρκετά.

Α γεια σου , ειχε ενα δίωρο που εκανε βόλτες!

Just now, Zoyla είπε:

Έχει καμία κοπέλα περιδεση τράχηλου στο Ρέα; πόσο κόστισε; 

Φαντάζομαι οτι παίζει ρόλο ο γιατρος.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zoyla είπε:

Έχει καμία κοπέλα περιδεση τράχηλου στο Ρέα; πόσο κόστισε; 

Εγω εβαλα πεσσο, αλλα εχω την εντυπωση χωρις να μαι σιγουρη οτι κυμαινεται καπου στα 500ε.

Just now, Καντι είπε:

Α γεια σου , ειχε ενα δίωρο που εκανε βόλτες!

Φαντάζομαι οτι παίζει ρόλο ο γιατρος.

Ειναι φυσιολογικο μιλαμε για πολλα υγρα, να ναι καλα τα ξεχυλωμενα βρακακια μας χαχα. Καλα αποτελεσματα για αυριο!!! 

4 ώρες πρίν, pap88 είπε:

Δυο ερωτησεις γι αυτες που ξερουν πιο πολλα...

1. παιδιατρο πως βρισκουμε?? τον γνωριζουμε πριν την γεννα?

2. (ασχετο με το 1ο) - πανες αγκαλιας - τι διασταση? βλεπω να παιζει πολυ 70χ70 και 120χ120. θα ειναι τεραστια αν του παρω 120χ120? μου ακουγονται μικρα τα αλλα! :shock:

Εγω κρατησα αυτον του μαιευτηριου, ετυχε κ το ιατρειο ειναι κοντα μας κιολας. Για τα ιατρικα θεματα τον εμπιστευομαι απολυτα, αλλα για τα θεματα θηλασμου πχ εχει μαυρα μεσανυχτα χαχαχα. Δεν με πειραζει ομως γιατι αυτα τα θεματα τα ειχα ψαξει. Κ γενικοτερα οι περισσοτεροι παιδιατροι δεν εχουν γνωσεις πανω σε θεματα θηλασμου, διατροφης μητερας κατα τη διαρκεια, ακομα κ διατροφης παιδιου. Δεν λεω να γινουμε γιατροι στη θεση του γιατρου αλλιμονο. Απλα να ψαχνομαστε κ να ενημερωνομαστε και απο μονες μας. Εν τω μεταξυ πως εφτασα απο μια σου τοσο απλη ερωτηση να καταληξω να λεω για θηλασμους κλπ κλπ, ο Θεος κ η ψυχη του χαχαχα

Οσο για τις πανες αγκαλιας θα λεγα να παρεις τις μεγαλες αναμεσα σε αυτα που προανεφερες! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Ele@n said:

1. Μπορείς να βρεις πριν, αν έχεις απορίες να τις συζητήσετε. Αλλιώς μπορείς να κρατήσεις αυτόν που έχει η κλινική αν δεν είσαι Αθήνα. Τρίτη επιλογή να ρωτήσεις γνωστούς σου να σου συστήσουν και παίρνεις τηλέφωνο για το πρώτο ραντεβού μόλις γυρίσετε σπίτι.

2. Πάνες αγκαλιάς μικρές μην πάρεις, σε ένα δίμηνο πάνε άκλαυτες. 120Χ120 δεν είχα βρει.  Ήθελα όμως μεγάλες για να κρατήσουν ρε παιδί μου καιρό. Πήρα λοιπόν σεντόνια λίκνου φανελένια και είναι ακριβώς το ίδιο. Και λίγο πιο μεγάλα να ήταν δεν θα με χάλαγαν... Δεν θυμάμαι όμως να σου πω τι διαστάσεις είναι. Ο μικρός είναι τώρα κοντά 7 μηνών και τις χρησιμοποιώ το βράδυ στο καρότσι αν θέλει να ξαπλώσει λίγο.

Σ ευχαριστω.. Αθηνα ειμαι - θελω να βρω καποιον κοντα στο σπιτι καθοτι οι γνωστοι μου πανε σε γιατρους πιο μακρυα.. θα το κοιταξω μηπως βρουμε πριν την γεννα

εχεις δικιο θα παρω τις μεγαλες - ηθελα καποιοσ να το επιβεβαιωσει :wub:

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, nanoula90 said:

Εγω κρατησα αυτον του μαιευτηριου, ετυχε κ το ιατρειο ειναι κοντα μας κιολας. Για τα ιατρικα θεματα τον εμπιστευομαι απολυτα, αλλα για τα θεματα θηλασμου πχ εχει μαυρα μεσανυχτα χαχαχα. Δεν με πειραζει ομως γιατι αυτα τα θεματα τα ειχα ψαξει. Κ γενικοτερα οι περισσοτεροι παιδιατροι δεν εχουν γνωσεις πανω σε θεματα θηλασμου, διατροφης μητερας κατα τη διαρκεια, ακομα κ διατροφης παιδιου. Δεν λεω να γινουμε γιατροι στη θεση του γιατρου αλλιμονο. Απλα να ψαχνομαστε κ να ενημερωνομαστε και απο μονες μας. Εν τω μεταξυ πως εφτασα απο μια σου τοσο απλη ερωτηση να καταληξω να λεω για θηλασμους κλπ κλπ, ο Θεος κ η ψυχη του χαχαχα

Οσο για τις πανες αγκαλιας θα λεγα να παρεις τις μεγαλες αναμεσα σε αυτα που προανεφερες! 

χιχι σ ευχαριστω.. ναι θα παρω  τις μεγαλες!!!!!!!! 

σκοπευω να παρω συμβουλο θηλασμου που μου προτεινε η αδερφη μου για να με βοηθησει λιγο με αυτο.. απο τη δικη της εμπειρια λεει δεν θα τα καταφερνε διαφορετικα!


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ElektraGr said:

Αχ βρε κορίτσια χθες με τόση ζέστη πήγε 4 και για να κοιμηθω ....Κι ερχεται κ ανοδος λενε...Τι θα κανουμεεεε;

αθηνα εισαι και συ?? 

χθες δε καταλαβα τπτ απο ζεστη κοιμηθηκα σαν πουλακι

σημερα ομως ζεστενομαι και νομιζω προμηνυεται βασανιστικο βραδυ...... ηδη εχω βαλει aircon που με επηρρεαζει στο ιγμοριο :evil:

πρεπει να παμε θαλασσιτσα για μπανιο το σκ.... δε μπορω να σκεφτω καπου καθαρα στην αθηνα :unsure:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...