Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Δεκεμβρίου 2020!!!!


Recommended Posts

Just now, Nancy_ είπε:

Κλείνεις ραντεβού με τον ΕΦΚΑ online από το efka.gov.gr στο τμήμα παροχών. Σου δίνουν από εκεί ένα χαρτί που πάνω υπογράφει ο γιατρός σου την βεβαίωση κυοφορίας και βάζει την ΠΗΤ, μετά υπογράφει από κάτω εργοδότης ότι σταματάς την εργασία και δεν θα επιστρέψεις πριν τις 63 ημέρες και μετά από κάτω υπεύθυνη δήλωση της ασφαλισμένης. Όταν ξεκινήσει η άδεια σου, δηλαδή 56 ημέρες πριν την ΠΗΤ, πηγαίνεις στο ΕΦΚΑ, πάλι με ραντεβού, δίνεις αυτό το χαρτί και το iban που είσαι πρώτος δικαιούχος. Μετά τον τοκετό κάνεις μία εξουσιοδότηση στον άντρα σου και μαζί με τρία αντίγραφα πιστοποιητικό γέννησης τα πάει στο ΕΦΚΑ. Αυτά μου είπε!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ!!

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι είπε:

Εννοειται οποίος έρθει σε επαφή με το μωρο πρεπει να το κανει.

 Του κοκκυτη γινεται σε συγκεκριμένη εβδομαδα, δεν κανω λάθος ε;

 Το να βγάλετε τον μικρο απο το δωμάτιο δεν ειναι μικρή αλλαγή! Το ξέρεις οτι πρεπει να το κανεις άμεσα για να μην νιώσει οτι τον βγάζετε έξω για να μπει η μπουμπου, δεν πρεπει να τα συνδέσει ετσι. Καλο κουράγιο.

Κι εμενα ο δικος μου κατα τις 6 το πρωι αρχίζει πρόγραμμα. Άμα ξυπνήσει ο σπόρος και αρχίσει τις γυμναστικές επιδείξεις τελείωσε ο δικος μας ύπνος!

 Σημερα ειχε κολλήσει την μούρη του και τον θώρακα του προς τα  έξω και ενιωθα την καρδια του να χτυπαει με το χέρι μου οπως ακριβως την δικια μου. Βάζω και το χέρι του άνδρα μου που ηταν παγωμένο και γκλουπ έκανε αναστροφή.

 Κι εγω με μαξιλαρι στα πόδια κοιμάμαι.

Έχω πάρει ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης θηλασμού!! θα ξεκινήσω να το χρησιμοποιώ! Αλλά σκέφτομαι αν δυσκολεύομαι από τώρα στον ύπνο τι θα γίνει σε 1 μήνα??

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Φφφ ασε με ειλικρινα με λουζει κρυος ιδρωτας οταν το σκεφτομαι. Κ ξερω οτι δεν θα γινει ευκολα. Βασικα μεσα μου νομιζω δεν θα γινει ποτε. 

Του κοκκυτη συστηνεται να γινεται απο την 27η εβδομαδα κ μετα!

Αν δεν χωρατε σίγουρα και οι 4 στο δωμάτιο πρεπει οπωσδήποτε να το κανεις άμεσα. Θα ειναι μεγαλη η απόρριψη που θα νιώσει , θα φάει που θα φάει την φρίκη που θα σας βλέπει αγκαλιά αν τον βγάλετε και έξω και το συνδυάσει χρονικά θα ειναι χειρότερη η κατάσταση.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nancy_ είπε:

Έχω πάρει ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης θηλασμού!! θα ξεκινήσω να το χρησιμοποιώ! Αλλά σκέφτομαι αν δυσκολεύομαι από τώρα στον ύπνο τι θα γίνει σε 1 μήνα??

Η αληθεια ειναι οσο προχωραμε θα δυσκολευομαστε κ περισσοτερο. Κ οχι μονο στον υπνο. Εγω θυμαμαι οτι ειχα καουρες και δεν μπορουσα να φαω ευκολα. Οοομως πλησιαζουμε σιγα σιγα κοριτσια!! Καποιες απο δω σε εναν μηνα μπαινουν στον μηνα τους!!!

Just now, Καντι είπε:

Αν δεν χωρατε σίγουρα και οι 4 στο δωμάτιο πρεπει οπωσδήποτε να το κανεις άμεσα. Θα ειναι μεγαλη η απόρριψη που θα νιώσει , θα φάει που θα φάει την φρίκη που θα σας βλέπει αγκαλιά αν τον βγάλετε και έξω και το συνδυάσει χρονικά θα ειναι χειρότερη η κατάσταση.

Οχι δεν θελω να νιωσει κατι τετοιο. Αν δω οτι δυσκολευεται θα κοιμαται με τον μπαμπα στο δωματιο του για να συνηθισει ή θα κοιμουνται στο δωματιο μας και γω με την μπεμπα στο παιδικο. Τον πρωτο καιρο μεχρι να βρουμε τι δουλευει καλυτερα για μας.

Η αληθεια ειναι οτι το λατρευουμε που κοιμαται διπλα μας. Και επειδη ο αντρας μου ξυπναει πιο νωρις απο μενα να παει για δουλεια, οταν φευγει εκεινος, ο μικρος ερχεται αμεσως κ παιρνει τη θεση του διπλα μου χαχα. Ειναι το πιο ομορφο συναισθημα να τον εχω διπλα μου κ να τον μυριζω και να τον χαιδευω. Πιστευω θα βρουμε την χρυση τομη

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το βρηκα το εμβολιο - πηγα σε ενα φαρμακειο κεντρικο που ειναι κοντα στο σπιτι μου και λογω της ευπαθους ομαδας μου το εδωσαν! μενει να το βρουμε και για τον αντρα μου τωρα!!

@Καντι απο που θα παρεις τα πετσετακια σεντονια? εγω εχω αγορασει μερικα αλλα μπερδευομαι με τις ποσοτητες. παρειγγειλα απο spitishop και πηρα και απο κεντια 

επισης κ εμεις παραλαβαμε κουνια και αλλαξιερα. ειναι πολυ ομορφα ολα - συρταριερα δεν πηρα. σκοπευω να του αδειασω μια δικη μου ντουλαπα. βεβαια εγω ειμαι και λιγο "ρακοσυλλεκτρια", δεν πεταω ευκολα πραγματα :tongue: ο αντρας μου ανυπομονει να με δει να πεταω 

Για τον  υπνο που γραφετε, εγω γενικα βολευομαι και κοιμαμαι... το προβλημα μου ειναι οτι με πιανουν αυπνιες καποιες φορες το βραδυ. σηκωνομαι δλδ για τουαλετα και μετα για 1,5-2 ωρες δεν μου κολλαει υπνος. κ οχι επειδη δε βολευομαι απλα ξαγρυπναω. μετα το πρωι ειμαι κομματια :evil:

@Nancy_ ευχαριστουμε μας βοηθησες πολυ με τα εγγραφα!! 

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, pap88 είπε:

Κορίτσια το βρηκα το εμβολιο - πηγα σε ενα φαρμακειο κεντρικο που ειναι κοντα στο σπιτι μου και λογω της ευπαθους ομαδας μου το εδωσαν! μενει να το βρουμε και για τον αντρα μου τωρα!!

@Καντι απο που θα παρεις τα πετσετακια σεντονια? εγω εχω αγορασει μερικα αλλα μπερδευομαι με τις ποσοτητες. παρειγγειλα απο spitishop και πηρα και απο κεντια 

επισης κ εμεις παραλαβαμε κουνια και αλλαξιερα. ειναι πολυ ομορφα ολα - συρταριερα δεν πηρα. σκοπευω να του αδειασω μια δικη μου ντουλαπα. βεβαια εγω ειμαι και λιγο "ρακοσυλλεκτρια", δεν πεταω ευκολα πραγματα :tongue: ο αντρας μου ανυπομονει να με δει να πεταω 

Για τον  υπνο που γραφετε, εγω γενικα βολευομαι και κοιμαμαι... το προβλημα μου ειναι οτι με πιανουν αυπνιες καποιες φορες το βραδυ. σηκωνομαι δλδ για τουαλετα και μετα για 1,5-2 ωρες δεν μου κολλαει υπνος. κ οχι επειδη δε βολευομαι απλα ξαγρυπναω. μετα το πρωι ειμαι κομματια :evil:

@Nancy_ ευχαριστουμε μας βοηθησες πολυ με τα εγγραφα!! 

Θα τα δω αυτα που λες, μου αρέσουν απο down town, bebejou millou , άνεμος ,θα δούμε...

 ο ανδρας σου θα περαστεί ως φροντιστής ευπαθούς ομάδας.

 Μεγεια τα πραγματάκια  σας!!! 

 Εγω πάλι όλο δίνω πράγματα κι όλο ψωνίζω καινούργια, βασικα πάντα δίνω γιατι δεν μου χωράνε στις ντουλάπες.

 Για τουαλέτα σηκώνομαι 4 φορές καθε βράδυ και μετα πέφτω σαν τούβλο και ξανά κοιμάμαι.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Καλώς την! Καλημερα!

 Γραψε ποτε εχεις πητ και σε ποιο γιατρο εισαι; 

Να σε βάλω στο πινακακι μας.

Καλα και ήσυχα θα ελεγα....νομιζω οι μερες για μενα περνάνε σύμφωνα με τους υπερήχους αυτός ειναι ο στόχος.

 Γενικως κανονίζω και βγαίνω για καφε με φιλενάδες , αλλα τρώω πολυ πρήξιμο απο μανούλα και συζυγουλη.

 Δεν μπορώ να κλειστώ μεσα....

 αποφάσισα απο 1 Νοέμβρη να ψωνίσω πετσετες σεντονια κλπ για το μπεμπέ. Εχω βρει ποια θελω και απο ποια μαγαζιά. 

29 με 31 Οκτώβρη θα παραλάβω κούνια συρταριερα.

εσεις πως ειστε απο πράγματα; Τα εχετε πάρει.

 Και το βασικότερο σ αυτόν τον μήνα πρεπει να βγάλω δυο βιβλιοθήκες απο αυτο που θα γίνει παιδικό δωμάτιο....

Υποτιθεται οτι απο τις 28 εβδομάδες και μετα ειναι βιώσιμα τα μωράκια μας. Ειναι μεγαλη ανάσα.

 Το αστεράκι σου μεγάλωσε!!!

 Για τα εμβόλια το ήξερα απο φίλες μου οτι ειναι σχεδόν υποχρεωτικό να το κανεις, οποτε ειχα πάει στο φαρμακείο της γειτονιάς απο τον προηγούμενο μήνα και τους ειπα να μας κρατήσουν δυο οταν έρθουν. Με πηρε η φαρμακοποιός προχτές που παρέλαβε την πρώτη παρτίδα με το σταγονόμετρο και μου ειπε τα εχει τα δυο δικά μας αλλα δίνονται μονο με συνταγή γιατρου. Δεν μπορείς να τα αγοράσεις και να θέλεις. Οποτε εςτειλα μήνυμα στον γιατρο μου και μου ειπε οτι θελει να το κάνουμε και μας τα έγραψε και στους δυο και τα πήραμε.

Ως έγκυες ειμαστε απο τις πρώτες κατηγορίες που τα παίρνουμε και οι σύζυγοι απ οτι εχω διαβάσει ως φροντιστές ευπαθών ομάδων. Την αιτιολόγηση δεν την ειδα γιατι έκανα αυλη συνταγογραφηση. Να κάνετε ολες παρεπιπτωντος δυο λεπτά δουλειά.

 Επισης θα τον ρωτήσω απο κοντα τον γιατρο και για το έμβολο του κοκκυτη που κάποιες το κάνουνε. Εχω πάνω απο 20 χρόνια να κανω οποιοδήποτε εμβολιο , αλλα δεν ειναι να πειραματιζόμαστε με τα μωρά μας.

 Μια χαρα θα εισαι σπίτι δεν θα βαρεθείς καθόλου!!! Εγω δεν καταλαβαινω πως περνάει η μερα.

15/12 στο Αλεξάνδρας κ ο γιατρός μου είναι ο χατζηπαπάς. :D

Κ γω παντως κορίτσια έχω αυπνιες όταν ξυπνήσω για γάλα του μικρού κ από καουρες άλλο τίποτα ότι κ να φάω δυσκολευομαι πολυ να χωνέψω... Από κιλά πως ειστε; εγώ είμαι 28 εβδομάδων κ έχω πάρει 10 κιλά:roll: 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vagia1985 είπε:

15/12 στο Αλεξάνδρας κ ο γιατρός μου είναι ο χατζηπαπάς. :D

Κ γω παντως κορίτσια έχω αυπνιες όταν ξυπνήσω για γάλα του μικρού κ από καουρες άλλο τίποτα ότι κ να φάω δυσκολευομαι πολυ να χωνέψω... Από κιλά πως ειστε; εγώ είμαι 28 εβδομάδων κ έχω πάρει 10 κιλά:roll: 

Κι εγω σημερα 28 εβδομάδων και εχω πάρει 6. Στον μικρο σου ποσα ειχες πάρει; Θα πας με καισαρική;

On 12/8/2020 at 1:09 ΠΜ, Καντι είπε:

 

Φτιάχνω πινακακι με πητ,  οποία θελει μου λέει τι αλλο να συμπληρώσω. Λέω να βάλουμε και μαιευτήρια, μαιευτήρα και εμβρυγενετιστη.

@Anast20  3/12, κοριτσάκι, Έλενα, Παφίλης 

@Elektra_Gr 6/12, διδυμα  αγοράκια , Νοσοκομείο Αγίου Νικόλαου Κρήτης 

@Nat92 7/12

@manoulaMeXara 11/12

@xxolga 14/12 αγόρι,  Μιχαλοδημητρακης, Γεωργακιλα

@Vagia1985 15/12, αγόρι, Χατζηπαπας, Αλεξάνδρα 

@Nancy_ 16/12 αγόρι , Αθάνατος, Δαγκλής 

@valkyrie 17/12, αγόρι, ΡΕΑ 

@ranial83 17/12, κοριτσάκι, ιασω

@DimitraL 18/12, αγόρι , ΡΕΑ 

@Athina28 19/12 αγόρι , Ιασώ, Δεμη, Κούρτης 

@Xrysagr 20/12

@Maria95 20/12 κορίτσι Ιασω

@Hanna83 20/12 αγόρι 

@korina84 21/12 αγόρι, ιασω

@pap88 21/12 , αγόρι, ιασω 

@Dimitra1979 22/11 αγόρι , Αρεταίειο

@Nantia1286 23/12 κοριτσι, Γεννεσις θες/νίκης, Αυγουστινακης, Ζορμπας

@Depykal 23/12 , αγόρι, πανεπιστημιακό Ιωαννίνων 

@Zoyla 23/12, κορίτσι, ΡΕΑ,  Χρηστάκης, Γεωργακοπούλου 

@miti85 24/12, αγόρι, μητέρα 

@Mts_dreamer 24/12 αγόρι , διαβαλκανικό Θες/νίκης, Γρηγοριάδου, Αθανασιαδης

@Καντι 26/12 αγόρι , μητέρα , Σφακιανουδης, Μαλλιγιαννης 

@nanoula90 28/12 κοριτσι, ΡΕΑ , Σπανοπουλος

 @Eleni1988 31/12, κορίτσι, euromedica Ρόδος 

@Viik 4/1


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Καντι said:

Θα τα δω αυτα που λες, μου αρέσουν απο down town, bebejou millou , άνεμος ,θα δούμε...

 ο ανδρας σου θα περαστεί ως φροντιστής ευπαθούς ομάδας.

 Μεγεια τα πραγματάκια  σας!!! 

 Εγω πάλι όλο δίνω πράγματα κι όλο ψωνίζω καινούργια, βασικα πάντα δίνω γιατι δεν μου χωράνε στις ντουλάπες.

 Για τουαλέτα σηκώνομαι 4 φορές καθε βράδυ και μετα πέφτω σαν τούβλο και ξανά κοιμάμαι.

4 φορες;;; Εγω σηκωνομαι μια και παλι γκρινιαζω

7 hours ago, Vagia1985 said:

15/12 στο Αλεξάνδρας κ ο γιατρός μου είναι ο χατζηπαπάς. :D

Κ γω παντως κορίτσια έχω αυπνιες όταν ξυπνήσω για γάλα του μικρού κ από καουρες άλλο τίποτα ότι κ να φάω δυσκολευομαι πολυ να χωνέψω... Από κιλά πως ειστε; εγώ είμαι 28 εβδομάδων κ έχω πάρει 10 κιλά:roll: 

Κ εγω το ιδιο - εκλεισα την 29 σημερα και δεκα κιλα!! :roll::tongue:


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

4 φορες;;; Εγω σηκωνομαι μια και παλι γκρινιαζω

Κ εγω το ιδιο - εκλεισα την 29 σημερα και δεκα κιλα!! :roll::tongue:

Ξανά κοιμάμαι εύκολα.

 Έκλεισες την 29 ή μπήκες στην 29. Σύμφωνα με το τικερ καταλαβαινω οτι μπήκες κι εγω στην 28.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι said:

Ξανά κοιμάμαι εύκολα.

 Έκλεισες την 29 ή μπήκες στην 29. Σύμφωνα με το τικερ καταλαβαινω οτι μπήκες κι εγω στην 28.

Σημερα ολοκληρωνω 29 εβδομαδες και αυριο θα ειμαι 29+1

 

για εσενα εγω το μεταφραζω οτι ολοκληρωσες τις 28 και αυριο θα ξεκινησεις την 29


D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, pap88 είπε:

Σημερα ολοκληρωνω 29 εβδομαδες και αυριο θα ειμαι 29+1

 

για εσενα εγω το μεταφραζω οτι ολοκληρωσες τις 28 και αυριο θα ξεκινησεις την 29

Στις 12 Δεκέμβρη θα εισαι 40 εβδομάδων; Εγω καταλαβαινω οτι θα εισαι 39 + 1, οτι δηλαδη ειναι η μερα που την ξεκινάς την εβδομαδα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Στις 12 Δεκέμβρη θα εισαι 40 εβδομάδων; Εγω καταλαβαινω οτι θα εισαι 39 + 1, οτι δηλαδη ειναι η μερα που την ξεκινάς την εβδομαδα.

Αχ ποοοσο με μπερδευαν κ μενα αυτα χαχα. 

Καλημερα κοριτσια! Καλο ΣΚ ευχομαι!!

Δεν θα δωσω παραδειγμα τις 39 βδομαδες γτ δεν με βοηθανε ουτε εμενα χαχαχα.

Πες οτι πχ σημερα το τικερακι σου ελεγε 1 week and 1 day pregnant. Αυτο σημαινει οτι εχεις ηδη κλεισει μια εβδομαδα (7 ημερες) εγκυμοσυνης και σημερα εισαι στην 8η ημερα που ουσιαστικα ειναι η 1η μερα της 2ης εβδομαδας!! Αρα διανυεις την 2η εβδομαδα (εισαι στην αρχη) μεχρι και το αλλο Σαββατο που θα την κλεισεις αλλα το τικερακι σου θα δειχνει 2 weeks pregnant. Στο 2+1 θα εισαι ουσιαστικα στην 3η εβδομαδα αφου θα εισαι 15 ημερων! 

Καπως ετσι στις 12 Δεκεμβρη πχ η pap88 θα ειναι 39+1. Δηλαδη θα εχει συμπληρωσει 39 εβδομαδες και θα εχει παρει και μια ημερα απο την 40η μεχρι και την ΠΗΤ της που θα κλεισει τις 40!

Αν σε πονοκεφαλιασα προκαταβολικα συγγνωμη, αν σε μπερδεψα παραπανω πες οτι δεν εγραψα ποτε χαχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ ποοοσο με μπερδευαν κ μενα αυτα χαχα. 

Καλημερα κοριτσια! Καλο ΣΚ ευχομαι!!

Δεν θα δωσω παραδειγμα τις 39 βδομαδες γτ δεν με βοηθανε ουτε εμενα χαχαχα.

Πες οτι πχ σημερα το τικερακι σου ελεγε 1 week and 1 day pregnant. Αυτο σημαινει οτι εχεις ηδη κλεισει μια εβδομαδα (7 ημερες) εγκυμοσυνης και σημερα εισαι στην 8η ημερα που ουσιαστικα ειναι η 1η μερα της 2ης εβδομαδας!! Αρα διανυεις την 2η εβδομαδα (εισαι στην αρχη) μεχρι και το αλλο Σαββατο που θα την κλεισεις αλλα το τικερακι σου θα δειχνει 2 weeks pregnant. Στο 2+1 θα εισαι ουσιαστικα στην 3η εβδομαδα αφου θα εισαι 15 ημερων! 

Καπως ετσι στις 12 Δεκεμβρη πχ η pap88 θα ειναι 39+1. Δηλαδη θα εχει συμπληρωσει 39 εβδομαδες και θα εχει παρει και μια ημερα απο την 40η μεχρι και την ΠΗΤ της που θα κλεισει τις 40!

Αν σε πονοκεφαλιασα προκαταβολικα συγγνωμη, αν σε μπερδεψα παραπανω πες οτι δεν εγραψα ποτε χαχα

Όχι μια χαρα τα γράφεις!!! Αλλα στην εγκυμοσυνη εχουμε ξεχάσει τα μαθηματικά μας!!!

 ΤΟν ανδρα μου χτες τον πηρε ενας φίλος του τηλεφωνο και του ειπε οτι ειμαι έξι μηνών. Του λέω καλα δεν ξέρεις ποσο ειμαι;;;;; Και προσπαθούσε να με πείσει κιόλας !!! 

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Όχι μια χαρα τα γράφεις!!! Αλλα στην εγκυμοσυνη εχουμε ξεχάσει τα μαθηματικά μας!!!

 ΤΟν ανδρα μου χτες τον πηρε ενας φίλος του τηλεφωνο και του ειπε οτι ειμαι έξι μηνών. Του λέω καλα δεν ξέρεις ποσο ειμαι;;;;; Και προσπαθούσε να με πείσει κιόλας !!! 

Αχαχαχαχαχαχα κ μενα το κανει αυτο. Μου λεει πως εισαι στον 7ο αφου θελουμε 2,5 μηνες ακομα??? Αρα εισαι 6,5!  Ναι του λεω, εχω κλεισει τον 6ο μηνα κ εχω παρει και 2 βδομαδες απο τον 7ο! Αρα ειμαι στον 7ο! Και με κοιταει ετσι :confused::blink::blink: χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...