Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Β Χοριακή


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα έκανα την Πέμπτη χωρίακι βγήκε θετική με χαμηλές μονάδες όμως 24.75 μου είπε ο γιατρός να ξανά κανω αύριο και ότι πρέπει να ανέβουν η μονάδες επισεις μου είπαν ότι μπορεί να έγινε η σύλληψη πιο ;της και να την έκανα νωρίς την εξέταση και κα είναι στην αρχή για αυτό να έδειξε τόσο χαμηλά επισεις έχω άστατο κύκλο δν είναι σταθερός έχω ανχοθει παρά πολλή έχει τύχη δε κάμοια κάτι τέτοιο ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Κατερίνακι είπε:

Κορίτσια καλησπέρα έκανα την Πέμπτη χωρίακι βγήκε θετική με χαμηλές μονάδες όμως 24.75 μου είπε ο γιατρός να ξανά κανω αύριο και ότι πρέπει να ανέβουν η μονάδες επισεις μου είπαν ότι μπορεί να έγινε η σύλληψη πιο ;της και να την έκανα νωρίς την εξέταση και κα είναι στην αρχή για αυτό να έδειξε τόσο χαμηλά επισεις έχω άστατο κύκλο δν είναι σταθερός έχω ανχοθει παρά πολλή έχει τύχη δε κάμοια κάτι τέτοιο ????

Εμενα κ στισ 2 εγκυμοσυνεσ που πηγα με 5 μερςσ καθυστερηση περιπου για χοριακη εβγαινε περιπου 80 μοναδεσ..κ τωρα κ τα 2 μου μωρα ειναι μαζι νου στο κρεβατι.. 

Θελω να πω με τοσο αστατο κυκλο καλα λεει ο γιατροσ. .

Μην απογοητευεσαι ουτε να ξεσηκωνεσαι...μασ ενδιαφερει να διπλασιαζεται..κανε ξανα στο ιδιο εργαστηριο..

Ευχομαι να πανε ολα καλα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2020 at 12:11 ΜΜ, Κατερίνακι είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου με υγεία και εσύ και τα παιδάκια σου. Πήγα σήμερα το πρωί περιμένω απαντήσεις το μέσημερι στο ίδιο εργαστήριο πήγα:):)

Ποσο ηταν??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα ξέρετε κάποιο καλό γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο η Έλενα ς η Αλεξάνδρας γιατί εγώ έχω ιδιοτικο και μου ζήτησε αρκετά λευτα και δν έχω την δυνατότητα να τα δώσω στης 24 μπαίνω στον 2 μήνα και έχω πολλη ανχος να πάνε όλα καλά; Γιατί η αλήθεια είναι έχω αίμα λίγο πίνω ουτροτζεσταν κάθε 6 ώρες και ξεκούραση μου είπε για αυτό θέλω κάποιον γιατρό καλο αν ξέρετε... Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...