Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ να κλείσω τα μάτια μου θέλω τόσο εξάντληση που νιώθω κ όταν ξυπνήσω να έχουν όλα περάσει...να μην έχω αιμα κ με θετική σκέψη να ελπιζω σε αυτό το μωράκι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Είστε η στήριξη μου σήμερα!!!

Κοιμησου κοριτσακι μου ταλαιπωρηθηκες πολυ ,σου ειπα αυριο ξεκινα μια αλλη μερα! Ξεκουρασου τωρα...τραβηξες πολλα αυτες τις 2 μερες μη χαλας αλλο το συστημα σου ολα θα πανε καλα!! Θα δεις !! Ψυχραιμια !!Σε φιλώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Κοιμησου κοριτσακι μου ταλαιπωρηθηκες πολυ ,σου ειπα αυριο ξεκινα μια αλλη μερα! Ξεκουρασου τωρα...τραβηξες πολλα αυτες τις 2 μερες μη χαλας αλλο το συστημα σου ολα θα πανε καλα!! Θα δεις !! Ψυχραιμια !!Σε φιλώ! 

Σε ευχαριστώ  πολύ νεφέλη μου..Για όλα σήμερα...αλήθεια με βοηθησες πολύ!!!

Μακάρι αύριο να είναι όλα άλλιως...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ  πολύ νεφέλη μου..Για όλα σήμερα...αλήθεια με βοηθησες πολύ!!!

Μακάρι αύριο να είναι όλα άλλιως...

Θα ειναι !!προσευχουλες ολες θα κανουμε τι νομιζεις ;εγω αναψα ηδη καντηλακι!! ολα θα πανε καλά εχε πιστη !!!χχχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Θα ειναι !!προσευχουλες ολες θα κανουμε τι νομιζεις ;εγω αναψα ηδη καντηλακι!! ολα θα πανε καλά εχε πιστη !!!χχχ

Να είσαι καλά κορίτσι μου..Και όλες εδώ μέσα οι γλυκιες μανουλες!!!

Μόνο προσευχή απόψε κ εγώ...!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ να κλείσω τα μάτια μου θέλω τόσο εξάντληση που νιώθω κ όταν ξυπνήσω να έχουν όλα περάσει...να μην έχω αιμα κ με θετική σκέψη να ελπιζω σε αυτό το μωράκι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Είστε η στήριξη μου σήμερα!!!

νατασακι μ γλυκο κ γω ξεκινησα με χοριακη 120 μετα απο 2 μερες 200 κ μετα απο αλλες 2 2500...ειχε παει θεο ....στο καπακι βλεπω αιμα...ποτάμι κ εγω ...παλουκωσου μ λεει ο ντοκ...παλουκωνομαι κ εγω κ ξανα κανω χοριακη μετα απο αλλες 2 μερες....7000κ κατι ηταν....ελα να σε δω μ λεει...κ το χω ξαναπει εγω 5+2 ακουσα καρδια απο τον κοκοβιο μ....ουτε στα πιο τρελα μ ονειρα ετσι.δεν βρισκω τον λογο να σε ανχωνουν με μεγαλη χοριακη κ αιμα γιατί κ εγω ετσι ήμουν αγαπη...

το μικρο σ εκει είναι κ δεν παει πουθενα να το ξες...εχει τημ καλύτερη μανουλα τ κοσμου δεν ειναο χαζο να φυγει.

σε αγαπω πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

νατασακι μ γλυκο κ γω ξεκινησα με χοριακη 120 μετα απο 2 μερες 200 κ μετα απο αλλες 2 2500...ειχε παει θεο ....στο καπακι βλεπω αιμα...ποτάμι κ εγω ...παλουκωσου μ λεει ο ντοκ...παλουκωνομαι κ εγω κ ξανα κανω χοριακη μετα απο αλλες 2 μερες....7000κ κατι ηταν....ελα να σε δω μ λεει...κ το χω ξαναπει εγω 5+2 ακουσα καρδια απο τον κοκοβιο μ....ουτε στα πιο τρελα μ ονειρα ετσι.δεν βρισκω τον λογο να σε ανχωνουν με μεγαλη χοριακη κ αιμα γιατί κ εγω ετσι ήμουν αγαπη...

το μικρο σ εκει είναι κ δεν παει πουθενα να το ξες...εχει τημ καλύτερη μανουλα τ κοσμου δεν ειναο χαζο να φυγει.

σε αγαπω πολύ 

Αχ ματάκια μου γλυκά...πάλι θα με κάνεις να κλάψω.. τόσο νωρίς τον άκουσες τον κοκοβιο???ρε τι κοριτσάρα είναι αυτή...Εγώ σηνερα 5+4 Δεν είδαμε να πάλλεται ούτε ακούσαμε.

Κ τώρα το βράδυ κ αιμα..τα χω δει όλα σήμερα...

Σε ευχαριστώ για τα τόσα όμορφα λόγια σου..να σε χαίρεται η κορακλα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ ματάκια μου γλυκά...πάλι θα με κάνεις να κλάψω.. τόσο νωρίς τον άκουσες τον κοκοβιο???ρε τι κοριτσάρα είναι αυτή...Εγώ σηνερα 5+4 Δεν είδαμε να πάλλεται ούτε ακούσαμε.

Κ τώρα το βράδυ κ αιμα..τα χω δει όλα σήμερα...

Σε ευχαριστώ για τα τόσα όμορφα λόγια σου..να σε χαίρεται η κορακλα σου!!!

@natassaki2006 ασε τος συνομιλίες και πέσε να κοιμηθείς να ξεκουραστείς και εσυ και το σπορακι σου! Αύριο θα είναι μια καινούργια μέρα! Εμείς εδώ οι σουσουραδες μπορει να μιλάμε μέχρι αυριο το πρωι

Επίσης μιας κ ειστε τοσες! Μεταφερετε μου λιγη θετική ενέργεια για την 3η και τελευταία χοριακη που θα κάνω..λογικα θα είναι μεγάλος αριθμός αφου ειμαι 5w6d και θα πάω και σε δοκιμαστικο για  και καινουργια δουλειά μιας και ειμαι καλυτερα και μου ετυχε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ ματάκια μου γλυκά...πάλι θα με κάνεις να κλάψω.. τόσο νωρίς τον άκουσες τον κοκοβιο???ρε τι κοριτσάρα είναι αυτή...Εγώ σηνερα 5+4 Δεν είδαμε να πάλλεται ούτε ακούσαμε.

Κ τώρα το βράδυ κ αιμα..τα χω δει όλα σήμερα...

Σε ευχαριστώ για τα τόσα όμορφα λόγια σου..να σε χαίρεται η κορακλα σου!!!

αμ  ηξερα εγω που τημ έλεγα κοκοβιο απο εμβρυο κιολας...αχαχχαχαχαχ νουμερο ειναι μανα μ....κ μες στον κορονοιο βγηκε κ προωρο...τι να πω βιαζοταν πολύ...τι αυγο εβαλα ηθελα να ξερα μοναχα..τρενο εξπρες ηταν μαλλον....σφαίρα ολα...η λες να ταν μαραθωνοδρομος η κοπελια με το χρυσό αυγο??? χαχαχαχα λιγο χιουμορ μας κανει καλο.. 

ξουτ παλιό αιμα απο το κοριτσάκι μ το καλο.   κ συ μπιζέλι μ όμορφο κατσε εκει που εισαι...

ααααα εκεί εισαι??? ναι ναι οκ ...οτι πεις .

σ κανει κολπα μ λεει εκει ειναι μαμα ...

το οτι δεν ακουσες η δεν ειναι καρδιά 5+4  αθτο ειναι το φυσιολογικο αγαπη... μην κοιτάς την ζαβη εμενα κ τον κοκοβιο...ειμαστε απο αλλο πλανήτη εμεις...

τοσο καιρό δινεις δύναμη σε ολες...τωρα ητθε η ωρα να την δωσεις στον εαυτο σ κ στο 5πλασιο...παντα χαμογελάς κ ας μην σε εχω διε ποτε( τον βλεπω απο τον γραπτο σ λογο) αθτο το χαμογελο δείξε το στο δικο σ μπιζελι.. θα σε ακούσει... να προσεχεις τον εαυτο σ πολύ κ οτι κ να γινει ειμαι σίγουρη πτι ξες να το αντιμετωπίσεις....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

@natassaki2006 ασε τος συνομιλίες και πέσε να κοιμηθείς να ξεκουραστείς και εσυ και το σπορακι σου! Αύριο θα είναι μια καινούργια μέρα! Εμείς εδώ οι σουσουραδες μπορει να μιλάμε μέχρι αυριο το πρωι

Επίσης μιας κ ειστε τοσες! Μεταφερετε μου λιγη θετική ενέργεια για την 3η και τελευταία χοριακη που θα κάνω..λογικα θα είναι μεγάλος αριθμός αφου ειμαι 5w6d και θα πάω και σε δοκιμαστικο για  και καινουργια δουλειά μιας και ειμαι καλυτερα και μου ετυχε! 

Μια χαρα θα πας κοριτσι μου και εσυ ,γιατί να μην ειναι καλή; Ολα καλά θα πανε για ολες μας ,απλα καποιες δυστυχως ταλαιπωρουνται πιο πολυ για καποιο λογο! Να ερθουν ολα οπως τα επιθυμεις Και στη δουλιτσα και σε ολα !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Μια χαρα θα πας κοριτσι μου και εσυ ,γιατί να μην ειναι καλή; Ολα καλά θα πανε για ολες μας ,απλα καποιες δυστυχως ταλαιπωρουνται πιο πολυ για καποιο λογο! Να ερθουν ολα οπως τα επιθυμεις Και στη δουλιτσα και σε ολα !!

Γιατί συνηθίζετε να μου έρχονται αναποδιες στα επαγγελματικά παντα.. Αλλά δεν πειράζει το παλεύω! Θα είναι μεγάλη ανακούφιση αν με προσλάβουν ειδικα τωρα που ειμαι έγκυος. Σε ευχαριστω πολυ! Οτι καλυτερο σε όλες μας ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 minutes ago, FlowerMom said:

Τα δικά μου νέα, που αναρωτιέμαι αν συνεχίζει η εγκυμοσύνη μου ή όχι μιας και 8η εβδομάδα δεν ακούσαμε καρδιά είναι τα εξής: 

Χοριακή Δευτέρα βράδυ: 16.515

χοριακή Πέμπτη πρωί: 20.350

αυξήθηκε αλλά όχι πολύ όποτε δεν ξέρω πλέον τι να πιστέψω... :unsure:

Κορίτσια κανένα σχόλιο ;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, FlowerMom είπε:

Κορίτσια κανένα σχόλιο ;;;

μετα απο ενα σημειο κ μετα οι χοριακες δεν διπλασιαζονται ομως μετα απο την πρωτη χοριακη σου θα επρεπε να ειναι αρκετα αυξημενη. την πρωτη χοριακη ποτε την εκανες?αν ειναι πριν δυο.εβδομαδες τοτε μαλλον δεν παει πολυ καλα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Γιατί συνηθίζετε να μου έρχονται αναποδιες στα επαγγελματικά παντα.. Αλλά δεν πειράζει το παλεύω! Θα είναι μεγάλη ανακούφιση αν με προσλάβουν ειδικα τωρα που ειμαι έγκυος. Σε ευχαριστω πολυ! Οτι καλυτερο σε όλες μας ευχομαι!

Τη μοιρα μας ποτε δε τη ξερουμε απο κει που δε τα περιμενουμε μας ερχονται τα καλυτερα ή κ τα κακα ακομα αλλά ειχε πει ο ροκυ(σταλονε)μονο η ζωη χτυπαει πιο δυνατα απο ολους τους αντιπαλους αλλα μπορεις να νικησεις αν καταφερεις να δυναμωσεις και να ξανασηκωθεις!!και θα κερδισεις,δε θα σε κερδισει ο αντιπαλος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Τη μοιρα μας ποτε δε τη ξερουμε απο κει που δε τα περιμενουμε μας ερχονται τα καλυτερα ή κ τα κακα ακομα αλλά ειχε πει ο ροκυ(σταλονε)μονο η ζωη χτυπαει πιο δυνατα απο ολους τους αντιπαλους αλλα μπορεις να νικησεις αν καταφερεις να δυναμωσεις και να ξανασηκωθεις!!και θα κερδισεις,δε θα σε κερδισει ο αντιπαλος

Καλά τα λέει ο Ροκυ..θα σας πω αύριο τα καταφέραμε! 

Just now, FlowerMom είπε:

Κορίτσια κανένα σχόλιο ;;;

Συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλα αν κ είμαι ήδη μαμα δεν γνωρίζω να σου πω.. Ότι έχω μάθει ειναι απο την ομαδα! Σου ευχομαι οτι καλυτερο παντως απο την καρδιά μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, FlowerMom είπε:

Κορίτσια κανένα σχόλιο ;;;

Δεν εχω ιδεα και εγω καθολου απο χοριακες :-(  και ειχαμε το θεμα νατασακι σημερα και χαθηκε κοριτσι μου το δικο σου ποστ, σιγουρα κοπελες απο εδω γνωριζουν και θα το δουνε αυριο να σου απαντησουν.ευχομαι να πανε ολα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...