Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Θα του δώσουμε λέει 3-4 μέρες αυτά ακριβώς ήταν τα λόγια του ..αν περάσει τα 20 χιλιοστά κ συνεχίζουμε να μη βλέπουμε η ακούμε καρδιά πάμε για καθάρισμα.ετσι μου τα είπε.. Κ πέσαμε να πεθάνουμε.

Ο άντρας μου βγαίνοντας μου είπε πάμε κ σε 2ο για 2η γνώμη?Εγώ όμως ήμουν τόσο χάλια που δεν τον άκουγα καν.. 

Πολυ καλα σου ειπε ο αντρας σου.Αν θες σου στελνω τη δικη μου υπερηχογραφιστρια.Ειναι εξαιρετικη.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Άστο παπακι μου.δυσκολες στιγμές.. Μου μαύρισε η ψυχή..!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Μακάρι!

Αν πραγματικά βγεις αληθινή θα έρθω να σε βρω..με έριξε στα τάρταρα αυτός ο γιατρός σήμερα..τόση σιγουριά ότι δεν είναι καλή κύηση...σηνερα 5w +4..Μακάρι χίλιες φορές μακάρι.. 

Νατασσακι μου γλυκό κατά τη γνώμη μου είναι πολύ νωρίς ακόμα.. Και γω όταν ήμουν σαν και σένα στην ίδια βδομάδα ο γιατρός δεν τόλμησε να μου κάνει υπέρηχο γιατί δεν θα βλέπαμε τίποτα και θα στεναχωριομουν.. Μου είπε όταν θα είσαι 7 εβδομάδων θα ρθεις και θα τα δούμε όλα και καρδουλα.. Και όντως έτσι έγινε. Πιστεύω ότι θα είναι όλα καλά... Είμαι σιγουρη θαύματα γίνονται όπως έγινε και σε μένα... Θα δεις ότι θα πάνε όλα τέλεια έχε πίστη αγάπη και είμαι σίγουρη ότι μέσα σου μεγαλώνει μια ψυχούλα που ήρθε για να μείνει.... Είμαστε όλες δίπλα σου❤️

  • Μου αρέσει 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Πολυ καλα σου ειπε ο αντρας σου.Αν θες σου στελνω τη δικη μου υπερηχογραφιστρια.Ειναι εξαιρετικη.

Είναι Αθήνα?

Just now, Katzei1982 είπε:

Νατασσακι μου γλυκό κατά τη γνώμη μου είναι πολύ νωρίς ακόμα.. Και γω όταν ήμουν σαν και σένα στην ίδια βδομάδα ο γιατρός δεν τόλμησε να μου κάνει υπέρηχο γιατί δεν θα βλέπαμε τίποτα και θα στεναχωριομουν.. Μου είπε όταν θα είσαι 7 εβδομάδων θα ρθεις και θα τα δούμε όλα και καρδουλα.. Και όντως έτσι έγινε. Πιστεύω ότι θα είναι όλα καλά... Είμαι σιγουρη θαύματα γίνονται όπως έγινε και σε μένα... Θα δεις ότι θα πάνε όλα τέλεια έχε πίστη αγάπη και είμαι σίγουρη ότι μέσα σου μεγαλώνει μια ψυχούλα που ήρθε για να μείνει.... Είμαστε όλες δίπλα σου❤️

Σε ευχαριστώ  πολύ καρδούλα μου!!!

Τελικά κ οι πολύ υψηλές χοριακες πάλι προβληματισμούς φέρνουν.. Και όταν δεν είναι δίδυμα μάλλον προβλήματα.. τι να πω...Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Νατασσακι μου γλυκό κατά τη γνώμη μου είναι πολύ νωρίς ακόμα.. Και γω όταν ήμουν σαν και σένα στην ίδια βδομάδα ο γιατρός δεν τόλμησε να μου κάνει υπέρηχο γιατί δεν θα βλέπαμε τίποτα και θα στεναχωριομουν.. Μου είπε όταν θα είσαι 7 εβδομάδων θα ρθεις και θα τα δούμε όλα και καρδουλα.. Και όντως έτσι έγινε. Πιστεύω ότι θα είναι όλα καλά... Είμαι σιγουρη θαύματα γίνονται όπως έγινε και σε μένα... Θα δεις ότι θα πάνε όλα τέλεια έχε πίστη αγάπη και είμαι σίγουρη ότι μέσα σου μεγαλώνει μια ψυχούλα που ήρθε για να μείνει.... Είμαστε όλες δίπλα σου❤️

Ακριβως το ιδιο της ειπα κ εγώ ,για αυτο δεν εχω παει ακομα.θα παω 6+4 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι Αθήνα?

Σε ευχαριστώ  πολύ καρδούλα μου!!!

Τελικά κ οι πολύ υψηλές χοριακες πάλι προβληματισμούς φέρνουν.. Και όταν δεν είναι δίδυμα μάλλον προβλήματα.. τι να πω...Μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Ποντάρω μαζί με την @Balloo... Όσα έβαλε εκείνη και ακόμα περισσότερα εγώ... Αν πας 7η βδομάδα για σιγουριά θα τα ακούσεις όλα... Δεν μπορεί όλοι οι γιατροί να λένε ελάτε την 7η βδ και εσενα να περίμεναν από την 5η να ακούσουν καρδούλα. Κάτι δεν πάει καλά... Μην αγχώνεσαι λουλούδι μου είμαι σίγουρη όλα θα είναι τέλεια... Θα προσεύχομαι για σένα σου δίνω τον λόγο  μου γιατί είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος. Σου στέλνω ένα τεράστιο φιλί ❤️

  • Μου αρέσει 5

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Ποντάρω μαζί με την @Balloo... Όσα έβαλε εκείνη και ακόμα περισσότερα εγώ... Αν πας 7η βδομάδα για σιγουριά θα τα ακούσεις όλα... Δεν μπορεί όλοι οι γιατροί να λένε ελάτε την 7η βδ και εσενα να περίμεναν από την 5η να ακούσουν καρδούλα. Κάτι δεν πάει καλά... Μην αγχώνεσαι λουλούδι μου είμαι σίγουρη όλα θα είναι τέλεια... Θα προσεύχομαι για σένα σου δίνω τον λόγο  μου γιατί είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος. Σου στέλνω ένα τεράστιο φιλί ❤️

Δεν ξέρω τι να πω πραγματικά τα λόγια σου..Και τα λόγια όλων σας βάλσαμο στην καρδιά μου..Μακάρι η ομάδα μας να διαψεύσει τα πάντα...

Γτ η αλήθεια είναι ότι δε θέλω να σας αφήσω να φύγω.....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ναι σε καταλαβαίνω....Και έχεις δίκιο αν δεν με είχε δει ο γιατρός τίποτα από όλα αυτά δε θα συνεβαινε..απλά ο σάκος είναι πολύ μεγάλος.. Για τις μέρες που είμαι.. 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες.. Ειλικρινά.. προσπαθώ να ηρεμήσω γτ αν ακόμα αυτό το μωράκι προσπαθεί εγώ του κάνω κακό με τόσο κλαμμα σήμερα..

Βρε αγάπη, μην απελπίζεσαι! Εγώ ΞΕΚΙΝΗΣΑ με χαμηλή χοριακη, έλεγα πάει, με καφέ, έλεγα ξαναπάει,  έκανα να δω και ακούσω το μωρό πάνω από 2 εβδομάδες! Όλα καλά θα πάνε, μην κλαις και έπηρεαζεις και το μικρό! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σου στέλνω την αγάπη μου και θα προσευχηθώ να πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κοριτσια μου δυστυχως τα νεα μου δεν είναι μάλλον ευχάριστα.2 μέρες τώρα έχω περάσει δύσκολα.πηγα τη Τρίτη για υπέρηχο κ ο γιατρός μου περίμενε ν δει 2 μωρά.αντιθετα είδε ένα ευτυχώς μες τη μήτρα.μετα έψαχνε λόγω των υψηλών πολύ χοριακωνμην τυχόν υπάρχει κ Εξωμήτριο.κ βλέποντας μια σκιά στη σαλπθγγα με κράτησε Αθήνα κ με έστειλε σημερα στο μαλιγιαννη που τον εμπιστεύεται για υπέρηχο.εκείνος λοιπόν μου είπε ότι δεν έχω Εξωμήτριο αλλά ο σάκος είναι 18χιλ για 5εβδ κ 4 ημερες  πολύ μεγάλος κ έπρεπε να βλέπει έστω καρδιά.το έψαχνε πόση ώρα κ κατέληξε ότι μάλλον η λύση δεν εξελίσσεται καλά κ μάλλον δεν έχει έμβρυο μέσα.

 

Δλδ δεν συνάδουν οι χοριακες κ ο μεγάλος σάκος στο ότι δεν ακούνε η βλέπουμε έστω καρδιά.το μόνο που έχω είναι λεκιθικος σακος 2.5 χιλιοστά.αυτο.μας απογοήτευσε εντελώς.εγω έπεσα να πεθάνω.ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι νωρίς κ θέλει να με δει τη Τρίτη που θα είμαι 6εβδ κ 2 ημερες.επιμενει ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο...

Εγώ δε  ξέρω τι να πιστέψω τα χω χαμενα.. όλο κλαίω κ δεν μπορώ να το πιστέψω ότι όλα αυτά υψηλές χοριακες σακος ναυτιες στήθος πρησμένο δεν έχω μωρό.

Πείτε μου τις γνώμες σας θέλω τόσο πολύ να σας ακούσω.. Δεν έγραφα τίποτα γτ στη ήθελα να σας στεναχώρησω που είστε όλες εγκυουλες αλλά πάω να σκάσω.. Κ είστε οι μόνες που με νιώθετε.. Σας ευχαριστώ που με ψάχνατε κ ρωτούσατε για μένα.. 

Ειλικρινά εύχομαι να μη νιώσει καμμία κοπέλα όπως ένιωσα εγώ σήμερα.. 

Νατασακι μου εγώ πιστεύω ότι έχουν κανει λάθος και τσάμπα σε τρομάζουν!!! Αρχικά πόσων εβδομάδων είσαι τώρα???και πώς γίνεται να είναι ο ένας σάκος 18 χιλ.και ο άλλος 2.5??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ακριβως το ιδιο της ειπα κ εγώ ,για αυτο δεν εχω παει ακομα.θα παω 6+4 

Μα έτσι είναι και γω όταν πήγα την 5η βδ. Μου λέει ο γιατρός δεν τολμώ ούτε για αστείο να σου κάνω υπέρηχο γιατί δεν πρόκειται να δείξει τίποτα και ξέρω ότι θα πέσεις στα πατώματα... Κάνε μου λέει υπομονή στην 7η να τα δούμε όλα. Και όντως είδαμε και ακούσαμε τα πάντα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους γιατροι είναι αυτοί που παίζουν με την ψυχή και τον πόνο του κάθε ζευγαριού. Τίποτα κορίτσια μόνο λεφτά είμαστε για κάτι τέτοιους.. Ουστ κοπριτες... Συγνώμη αλλά φουντωσα μεσημέριατικα 

Just now, natassaki2006 είπε:

Δεν ξέρω τι να πω πραγματικά τα λόγια σου..Και τα λόγια όλων σας βάλσαμο στην καρδιά μου..Μακάρι η ομάδα μας να διαψεύσει τα πάντα...

Γτ η αλήθεια είναι ότι δε θέλω να σας αφήσω να φύγω.....

Που να πας καλέ? Εδώ θα σαι δεν σε αφήνουμε να φύγεις ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Νατασακι μου εγώ πιστεύω ότι έχουν κανει λάθος και τσάμπα σε τρομάζουν!!! Αρχικά πόσων εβδομάδων είσαι τώρα???και πώς γίνεται να είναι ο ένας σάκος 18 χιλ.και ο άλλος 2.5??

Γλυκιά μου είναι 5w +4 .Ο απέξω είναι 18χιλ κ ο λεκιθικος σακος μέσα το στρογγυλακι 2.5.ετσι μου ειπε ο μαλιγιαννης σήμερα 

Just now, Katzei1982 είπε:

Μα έτσι είναι και γω όταν πήγα την 5η βδ. Μου λέει ο γιατρός δεν τολμώ ούτε για αστείο να σου κάνω υπέρηχο γιατί δεν πρόκειται να δείξει τίποτα και ξέρω ότι θα πέσεις στα πατώματα... Κάνε μου λέει υπομονή στην 7η να τα δούμε όλα. Και όντως είδαμε και ακούσαμε τα πάντα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους γιατροι είναι αυτοί που παίζουν με την ψυχή και τον πόνο του κάθε ζευγαριού. Τίποτα κορίτσια μόνο λεφτά είμαστε για κάτι τέτοιους.. Ουστ κοπριτες... Συγνώμη αλλά φουντωσα μεσημέριατικα 

Που να πας καλέ? Εδώ θα σαι δεν σε αφήνουμε να φύγεις ❤️❤️❤️

Σε λατρεύω...!!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Μα έτσι είναι και γω όταν πήγα την 5η βδ. Μου λέει ο γιατρός δεν τολμώ ούτε για αστείο να σου κάνω υπέρηχο γιατί δεν πρόκειται να δείξει τίποτα και ξέρω ότι θα πέσεις στα πατώματα... Κάνε μου λέει υπομονή στην 7η να τα δούμε όλα. Και όντως είδαμε και ακούσαμε τα πάντα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους γιατροι είναι αυτοί που παίζουν με την ψυχή και τον πόνο του κάθε ζευγαριού. Τίποτα κορίτσια μόνο λεφτά είμαστε για κάτι τέτοιους.. Ουστ κοπριτες... Συγνώμη αλλά φουντωσα μεσημέριατικα 

Ναι αστα αστα ! Εμενα μου ειπε και το αλλο..τι θες να δουμε ενα μαυρο σακο μονο; Τι θα καταλαβεις; Μη κανουμε και συνεχεια χωρις λογο..μετα τον ρωτησα αν ειναι 2 διοτι η χοριακη μου ειναι υψηλη και μου ειπε και 2 να ειναι παλι παιζει ενας σακος να φανει και πιο μετά ο αλλος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Βρε αγάπη, μην απελπίζεσαι! Εγώ ΞΕΚΙΝΗΣΑ με χαμηλή χοριακη, έλεγα πάει, με καφέ, έλεγα ξαναπάει,  έκανα να δω και ακούσω το μωρό πάνω από 2 εβδομάδες! Όλα καλά θα πάνε, μην κλαις και έπηρεαζεις και το μικρό! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Σου στέλνω την αγάπη μου και θα προσευχηθώ να πάνε όλα καλά!!!

Σε ευχαριστώ ρενακι μου..ναι το φοβάμαι σήμερα ότι τόση στεναχώρια αν το μωράκι μου είναι εκεί το εχω τρελάνει ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι αστα αστα ! Εμενα μου ειπε και το αλλο..τι θες να δουμε ενα μαυρο σακο μονο; Τι θα καταλαβεις; Μη κανουμε και συνεχεια χωρις λογο..μετα τον ρωτησα αν ειναι 2 διοτι η χοριακη μου ειναι υψηλη και μου ειπε και 2 να ειναι παλι παιζει ενας σακος να φανει και πιο μετά ο αλλος.

Δηλ πραγματικά ώρες ώρες ευγνομονω τον Θεό που μου στείλε αυτό τον γιατρό στο πλάι μου... Τον νιώθουμε σαν πατέρα μας και ξέρω ότι ποτέ δεν θα με κοιτάξει σαν ευρώ... Μέχρι και την υστεροσκόπηση μου την έκανε δωρεάν και στο ρεα είπε ότι είμαι ανηψια του και  πλήρωσα ελάχιστα γιατί εβλεπε πόσα λεφτά ξοδευαμε και μας λυπηθηκε ο άνθρωπος. Να τον έχει ο θεός καλά πραγματικά.. Μπορεί να ναι λίγοι αλλά ευτυχώς υπάρχουν ακόμα κάποιες εξαιρεσεις που κάνουν τη διαφορά... 

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Γλυκιά μου είναι 5w +4 .Ο απέξω είναι 18χιλ κ ο λεκιθικος σακος μέσα το στρογγυλακι 2.5.ετσι μου ειπε ο μαλιγιαννης σήμερα 

Σε λατρεύω...!!!:x

Να δεις ότι τσάμπα σκας...εγώ στον πρώτο υπέρηχο είδα μόνο σάκο και σήμερα 7η βδομάδα ακούσαμε καρδούλες....

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ ρενακι μου..ναι το φοβάμαι σήμερα ότι τόση στεναχώρια αν το μωράκι μου είναι εκεί το εχω τρελάνει ...!!!

ποσο ειvαι η χοριακη σου . Κ εμεvα κατι τετοια μου λεγαv κ οταv πηγα για τελευταιο υπερηχο τηv επομεvη θα εκαvα αποξεση ακουσα καρδια. Χοριακη ειχα γυρω στις 80000 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...