Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Ακούσαμε καρδούλες.!! Το μεγάλο έχει 146 παλμούς αλλά το μικρακι μου δεν πάει καλά... Πολύ μικρός σάκος, μια βδομάδα πίσω αλλά η ψυχούλα μου προσπαθεί να μεγαλώσει και έχει 119 παλμούς...

  • Μου αρέσει 13

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Ακούσαμε καρδούλες.!! Το μεγάλο έχει 146 παλμούς αλλά το μικρακι μου δεν πάει καλά... Πολύ μικρός σάκος, μια βδομάδα πίσω αλλά η ψυχούλα μου προσπαθεί να μεγαλώσει και έχει 119 παλμούς...

Έφη μου, τώρα σε σκεφτόμουν!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για το δεύτερο μωράκι!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Ακούσαμε καρδούλες.!! Το μεγάλο έχει 146 παλμούς αλλά το μικρακι μου δεν πάει καλά... Πολύ μικρός σάκος, μια βδομάδα πίσω αλλά η ψυχούλα μου προσπαθεί να μεγαλώσει και έχει 119 παλμούς...

Μπράβο βρε κοπελιά! Θα μεγαλώσει και το άλλο μην σκας! Όλα καλά μπράβο 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Έφη μου, τώρα σε σκεφτόμουν!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και για το δεύτερο μωράκι!!!

Τι χαρά να ακούς καρδιά... Τι χαρά... δεν μου έδωσε ελπίδες βέβαια ο γιατρός για το 2ο..

Just now, Renaki80 είπε:

Μπράβο βρε κοπελιά! Θα μεγαλώσει και το άλλο μην σκας! Όλα καλά μπράβο 

Δεν μου έδωσε πιθανότητες να ξέρεις... Αλλά πολεμαει ρε συ το μικρακι μου..

  • Μου αρέσει 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Τι χαρά να ακούς καρδιά... Τι χαρά... δεν μου έδωσε ελπίδες βέβαια ο γιατρός για το 2ο..

Δεν μου έδωσε πιθανότητες να ξέρεις... Αλλά πολεμαει ρε συ το μικρακι μου..

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το μικρακι σου! Πότε θα ξαναπάς?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το μικρακι σου! Πότε θα ξαναπάς?

Μακάρι...Προσπαθεί να μεγαλώσει η ψυχούλα μου  .. την επόμενη βδομάδα έχω να πάω στον εξωσωματικο μου πάλι..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό και ενημέρωσέ τον!  Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Τον πήρα αμέσως...μου έκοψε αντιπηκτικες κ σαλοσπιρ κ να τον παρω αυριο πρωί τηλ.τα υπόλοιπα όλα να τα συνεχίσω κ να είναι μόνο ξάπλα.

Εγώ πιστεύω ότι ίσως είναι αποβολή...

Just now, Papaki@ είπε:

Πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο Νατασακι μην ανησυχείς συμβαίνει συχνά άμα παίρνεις σαλοσπιρ λογικά θα στα κόψει, μη φοβάσαι δεν είναι τόσο πολύ είναι αραιωμένο 

Κατακόκκινο.. Αλλά Ναι όχι κ πολύ πηχτό.. Μόνο αυτό δεν περίμενα να δω σηνερα τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

@Efinikolaou μπράβο!! Τελεια τα νέα σου! Εύχομαι ότι καλύτερο και για το δεύτερο μωράκι!

@natassaki2006 Μην απελπιζεσαι, κι άλλα κορίτσια είχαν αιμορραγία και τελικά πήγαν όλα καλά! Απλά καταλαβαίνω ότι σου ήρθαν όλα μαζεμένα γλυκιά μου.. Λίγη υπομονή ακόμα..

  • Μου αρέσει 2

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Μακάρι...Προσπαθεί να μεγαλώσει η ψυχούλα μου  .. την επόμενη βδομάδα έχω να πάω στον εξωσωματικο μου πάλι..

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου..παλεύει κ το μικρούλι σου κ θα τα καταφέρει...

Πόσο εβδομάδων ήσουν σήμερα???

Τι τέλεια νέα..!!

Just now, Katerina 11 είπε:

@Efinikolaou μπράβο!! Τελεια τα νέα σου! Εύχομαι ότι καλύτερο και για το δεύτερο μωράκι!

@natassaki2006 Μην απελπιζεσαι, κι άλλα κορίτσια είχαν αιμορραγία και τελικά πήγαν όλα καλά! Απλά καταλαβαίνω ότι σου ήρθαν όλα μαζεμένα γλυκιά μου.. Λίγη υπομονή ακόμα..

Μπορεί να συνάδουν κιόλας...!!!Θα δείξει...σε ευχαριστώ πολύ.. όντως δύσκολη μέρα σηνερα...!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Τον πήρα αμέσως...μου έκοψε αντιπηκτικες κ σαλοσπιρ κ να τον παρω αυριο πρωί τηλ.τα υπόλοιπα όλα να τα συνεχίσω κ να είναι μόνο ξάπλα.

Εγώ πιστεύω ότι ίσως είναι αποβολή...

Τι έγινε???? Δεν έχω δει 

Just now, Katerina 11 είπε:

@Efinikolaou μπράβο!! Τελεια τα νέα σου! Εύχομαι ότι καλύτερο και για το δεύτερο μωράκι!

@natassaki2006 Μην απελπιζεσαι, κι άλλα κορίτσια είχαν αιμορραγία και τελικά πήγαν όλα καλά! Απλά καταλαβαίνω ότι σου ήρθαν όλα μαζεμένα γλυκιά μου.. Λίγη υπομονή ακόμα..

Μακάρι!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ μπράβο κοριτσάκι μου..παλεύει κ το μικρούλι σου κ θα τα καταφέρει...

Πόσο εβδομάδων ήσουν σήμερα???

Τι τέλεια νέα..!!

Μπορεί να συνάδουν κιόλας...!!!Θα δείξει...σε ευχαριστώ πολύ.. όντως δύσκολη μέρα σηνερα...!!

Νατάσα ρι έπαθες?? Βάση υπέρηχου 7+1 είπε αυτός...


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Τον πήρα αμέσως...μου έκοψε αντιπηκτικες κ σαλοσπιρ κ να τον παρω αυριο πρωί τηλ.τα υπόλοιπα όλα να τα συνεχίσω κ να είναι μόνο ξάπλα.

Εγώ πιστεύω ότι ίσως είναι αποβολή...

Κατακόκκινο.. Αλλά Ναι όχι κ πολύ πηχτό.. Μόνο αυτό δεν περίμενα να δω σηνερα τι να πω..

Κορίτσι μου η αποβολή έχει έντονους πόνους και αίμα και κομμάτια ... δεν ακουγεται κατι τέτοιο όπως το περιγράφεις ... άκου το γιατρό και ξεκουράσου όσο μπορείς .. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσι μου η αποβολή έχει έντονους πόνους και αίμα και κομμάτια ... δεν ακουγεται κατι τέτοιο όπως το περιγράφεις ... άκου το γιατρό και ξεκουράσου όσο μπορείς .. 

Αυτό κάνω φοβάμαι κ να κουνηθώ.. Αλλά σήμερα συγχιστηκα στεναχωρήθηκα όλη μέρα σχεδον έκλαιγα έκανα ταξίδι 2 υπέρηχους όλες 2 μέρες.. οπότε ίσως το αίμα ν είναι από ταλαιπωρία.. να είναι η περίοδος Όχι Ε?

Τι λέω έχω χαζέψει σήμερα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou said:

Κορίτσια μου γύρισα!!!! Ακούσαμε καρδούλες.!! Το μεγάλο έχει 146 παλμούς αλλά το μικρακι μου δεν πάει καλά... Πολύ μικρός σάκος, μια βδομάδα πίσω αλλά η ψυχούλα μου προσπαθεί να μεγαλώσει και έχει 119 παλμούς...

Μπράβο !! 
Αχ μωρέ δώστου μια ευκαιρία .. εντάξει και αυτοί οι γιατροί ξέρουν γιατί βλέπουν πολλά αλλά δώσε μια ευκαιρία και σε αυτήν την ψυχούλα που προσπαθεί ...  μακαρι να πέσει έξω .. 

Just now, natassaki2006 said:

Αυτό κάνω φοβάμαι κ να κουνηθώ.. Αλλά σήμερα συγχιστηκα στεναχωρήθηκα όλη μέρα σχεδον έκλαιγα έκανα ταξίδι 2 υπέρηχους όλες 2 μέρες.. οπότε ίσως το αίμα ν είναι από ταλαιπωρία.. να είναι η περίοδος Όχι Ε?

Τι λέω έχω χαζέψει σήμερα..

Νομίζω ότι είναι από όλα αυτά που περιγράφεις .. είχες 2 δύσκολες μέρες. Προσπάθησε όσο μπορείς να ηρεμήσεις και να σκέφτεσαι ότι όλα θα  πάνε καλά !! 
Αν μπορείς κανε αυτό ... θετικές όμορφες σκέψεις ... για ένα νέο γερό μωράκι !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο !! 
Αχ μωρέ δώστου μια ευκαιρία .. εντάξει και αυτοί οι γιατροί ξέρουν γιατί βλέπουν πολλά αλλά δώσε μια ευκαιρία και σε αυτήν την ψυχούλα που προσπαθεί ...  μακαρι να πέσει έξω .. 

Νομίζω ότι είναι από όλα αυτά που περιγράφεις .. είχες 2 δύσκολες μέρες. Προσπάθησε όσο μπορείς να ηρεμήσεις και να σκέφτεσαι ότι όλα θα  πάνε καλά !! 
Αν μπορείς κανε αυτό ... θετικές όμορφες σκέψεις ... για ένα νέο γερό μωράκι !! 

Αχ να κλείσω τα μάτια μου θέλω τόσο εξάντληση που νιώθω κ όταν ξυπνήσω να έχουν όλα περάσει...να μην έχω αιμα κ με θετική σκέψη να ελπιζω σε αυτό το μωράκι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Είστε η στήριξη μου σήμερα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Μπράβο !! 
Αχ μωρέ δώστου μια ευκαιρία .. εντάξει και αυτοί οι γιατροί ξέρουν γιατί βλέπουν πολλά αλλά δώσε μια ευκαιρία και σε αυτήν την ψυχούλα που προσπαθεί ...  μακαρι να πέσει έξω .. 

Νομίζω ότι είναι από όλα αυτά που περιγράφεις .. είχες 2 δύσκολες μέρες. Προσπάθησε όσο μπορείς να ηρεμήσεις και να σκέφτεσαι ότι όλα θα  πάνε καλά !! 
Αν μπορείς κανε αυτό ... θετικές όμορφες σκέψεις ... για ένα νέο γερό μωράκι !! 

Μακάρι να γίνει κάτι γιατί προσπαθεί μωρέ το μικρακι μου ....άσε που νομίζω ότι είναι κ κοριτσάκι αυτό..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...