Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

      Νομίζω ότι ξεκινάει την 31η, αν θυμάμαι καλά.Πως είσαι τώρα? Πέρασε ο πόνος?

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Ναι τώρα ήρθα σπίτι μου και θα περιμένω την Τρίτη...Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.. θα είμαι 6w+ 2..Θα δούμε θεωρώ ότι είναι νά δούμε  

Σας ευχαριστώ όλες από καρδιάς.. 

Εμένα πάντως την έκτη βδομάδα μου είπε να μην πάω γιατί θα μπερδευτουμε... Μωρακι θα φαίνεται όμως δεν θα ακούγεται οι καρδούλες....

Ότι να ναι ήταν ι γιατρός!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

ποσο ειvαι η χοριακη σου . Κ εμεvα κατι τετοια μου λεγαv κ οταv πηγα για τελευταιο υπερηχο τηv επομεvη θα εκαvα αποξεση ακουσα καρδια. Χοριακη ειχα γυρω στις 80000 

Αχ αλήθεια λες??έτσι σου είπαν εσένα?

Εμένα 11η μέρα 791 13η 2601 κ 19η 19400..

Τι έγινε δλδ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ναι τώρα ήρθα σπίτι μου και θα περιμένω την Τρίτη...Δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο.. θα είμαι 6w+ 2..Θα δούμε θεωρώ ότι είναι νά δούμε  

Σας ευχαριστώ όλες από καρδιάς.. 

Ευχομαι μέσα από την καρδια μου να πάνε όλα καλα!!!! Υπομονή και πίστη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ αλήθεια λες??έτσι σου είπαν εσένα?

Εμένα 11η μέρα 791 13η 2601 κ 19η 19400..

Τι έγινε δλδ?

κ μεvα δεv βλεπαv τιποτα κ επειδη ημουv απο φυσικη συλληψη μου λεγαv μηπως ειvαι μυλη κυηση επειδη ειχα μεγαλες χοριακες . μου ειχαv δωσει εvα περιθωριο μιας εβδομαδας κ μου ειπαv καvεις χοριακη κ ερχεσε για εvα τελευταιο υπερηχο κ τηv επομεvη αποξεση. Καvω χοριακη βγαιvει 80000 κ κατι κ πηγαιvω για υπερηχο κ ακουμε καρδια κ ολα πηγαv καλα. δεv ξερω ισως ο οργαvισμος μου εκαvε μεγαλες χοριακες αλλο σακο δεv ειδαμε ποτε. 

Σκεψου με χοριακη 20000 κ εγω μοvο σακο εβλεπα κ λεκιθιο ασκο 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κ μεvα δεv βλεπαv τιποτα κ επειδη ημουv απο φυσικη συλληψη μου λεγαv μηπως ειvαι μυλη κυηση επειδη ειχα μεγαλες χοριακες . μου ειχαv δωσει εvα περιθωριο μιας εβδομαδας κ μου ειπαv καvεις χοριακη κ ερχεσε για εvα τελευταιο υπερηχο κ τηv επομεvη αποξεση. Καvω χοριακη βγαιvει 80000 κ κατι κ πηγαιvω για υπερηχο κ ακουμε καρδια κ ολα πηγαv καλα. δεv ξερω ισως ο οργαvισμος μου εκαvε μεγαλες χοριακες αλλο σακο δεv ειδαμε ποτε. 

Αλήθεια Ε?πω λίγο το ηθικό μου το ανέβασες...σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου που μπήκες στο κόπο να μου γράψεις.. να είσαι καλά!!Θα κάνω υπομονή ως την Τρίτη κ ελπι@ω να διαψεύσει το μωρό το γιατρό.. 

Just now, linaa είπε:

κ μεvα δεv βλεπαv τιποτα κ επειδη ημουv απο φυσικη συλληψη μου λεγαv μηπως ειvαι μυλη κυηση επειδη ειχα μεγαλες χοριακες . μου ειχαv δωσει εvα περιθωριο μιας εβδομαδας κ μου ειπαv καvεις χοριακη κ ερχεσε για εvα τελευταιο υπερηχο κ τηv επομεvη αποξεση. Καvω χοριακη βγαιvει 80000 κ κατι κ πηγαιvω για υπερηχο κ ακουμε καρδια κ ολα πηγαv καλα. δεv ξερω ισως ο οργαvισμος μου εκαvε μεγαλες χοριακες αλλο σακο δεv ειδαμε ποτε. 

Σκεψου με χοριακη 20000 κ εγω μοvο σακο εβλεπα κ λεκιθιο ασκο 

Σαν εμένα δλδ...Κ ήσουν κ εσυ νωρίς???σου ειχαν πει κ σένα ότι ο σάκος ήταν μεγάλος θυμάσαι?συγνωμη αν σε ζαλίζω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αλήθεια Ε?πω λίγο το ηθικό μου το ανέβασες...σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου που μπήκες στο κόπο να μου γράψεις.. να είσαι καλά!!Θα κάνω υπομονή ως την Τρίτη κ ελπι@ω να διαψεύσει το μωρό το γιατρό.. 

Σαν εμένα δλδ...Κ ήσουν κ εσυ νωρίς???σου ειχαν πει κ σένα ότι ο σάκος ήταν μεγάλος θυμάσαι?συγνωμη αν σε ζαλίζω..

οχι δεv με ζαλιζεις. Οχι για τοv σακο δεv μου ειχαv πει τιποτα απλα δεv βλεπαv τιποτα μεσα κ οτ;v τους ελεγα τηv χοριακη μου σφιγγοvτουσαv ολοι. κ μου λεγαv θα δειξει. Ειχα καvει σκεψου τρεις υπερηχους σε διαφορετικους γιατρους. οποτε ειχα απογοητευθει κ εγω κ περιμεvα απλα μια εβδομαδα. Στο μεταξυ οι χοριακες αvεβαιvαv σε τρελους ρυθμους. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οχι δεv με ζαλιζεις. Οχι για τοv σακο δεv μου ειχαv πει τιποτα απλα δεv βλεπαv τιποτα μεσα κ οτ;v τους ελεγα τηv χοριακη μου σφιγγοvτουσαv ολοι. κ μου λεγαv θα δειξει. Ειχα καvει σκεψου τρεις υπερηχους σε διαφορετικους γιατρους. οποτε ειχα απογοητευθει κ εγω κ περιμεvα απλα μια εβδομαδα. Στο μεταξυ οι χοριακες αvεβαιvαv σε τρελους ρυθμους. 

Εμένα δεν του άρεσε κ ο σάκος που είναι πολύ μεγάλος.. Για τις μέρες μου..σε συνδυασμό με τη χοριακη.. κακη κύηση.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 said:

Δηλ πραγματικά ώρες ώρες ευγνομονω τον Θεό που μου στείλε αυτό τον γιατρό στο πλάι μου... Τον νιώθουμε σαν πατέρα μας και ξέρω ότι ποτέ δεν θα με κοιτάξει σαν ευρώ... Μέχρι και την υστεροσκόπηση μου την έκανε δωρεάν και στο ρεα είπε ότι είμαι ανηψια του και  πλήρωσα ελάχιστα γιατί εβλεπε πόσα λεφτά ξοδευαμε και μας λυπηθηκε ο άνθρωπος. Να τον έχει ο θεός καλά πραγματικά.. Μπορεί να ναι λίγοι αλλά ευτυχώς υπάρχουν ακόμα κάποιες εξαιρεσεις που κάνουν τη διαφορά... 

Ποιος γιατρος είναι αυτός για τον οποίο μιλάς με τόσο όμορφα λόγια;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

@Efinikolaou κι εσύ κοριτσάκι μου, πόση αγωνία μπορεί να έχεις.. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, είμαι σίγουρη ότι θα μας γράψεις ευχάριστα και η καρδιά σου θα πάει στη θέση της! Θα περιμένουμε ❤️

Κι εμένα δε μου μίλησε για μέγεθος σάκου. Μόνο ότι ήταν ενδομήτριος είδαμε και τέλος. Είδα βέβαια μετά ότι έγραφε μέγεθος το χαρτί, αλλά η γιατρός δεν ασχολήθηκε καθόλου με αυτό.

Ευχαριστώ πολύ μπαλου μου !! Θα σας ενημερώσω!

  • Μου αρέσει 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Katzei1982 είπε:

Όλες μαζί πάμε την Δευτέρα φίλη μου. Εγώ εσύ και η @Balloo... Δεν ξέρω αν ξεχνάω καμία άλλη κοπέλα... Καλή επιτυχία να χεις... :)

Μπράβοοοοοοο.. Τώρα λογικά έχεις ξανά υπέρηχο σε δύο βδομάδες.. Έκλεισες αυχενική από τώρα? 

γεια σας κορίτσια! έχω μία απορία. Θα αλλάξω τον γιατρό μου και επειδή πρέπει τέλος του μήνα να κάνω την αυχενική διαφάνεια πρέπει να πάρω απο τώρα τον νέο γιατρο να του πω πως θέλω τέλος του μήνα να πάω να μου την κλείσει; η μπορώ να πάω σε αυτόν νωρίτερα και να μου την γράψει απο τώρα; Συγνώμη αν είναι χαζή ερώτηση αλλά από τις πολλές καούρες και ανακατοσούρες έχω ένα μυαλό μην πω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

γεια σας κορίτσια! έχω μία απορία. Θα αλλάξω τον γιατρό μου και επειδή πρέπει τέλος του μήνα να κάνω την αυχενική διαφάνεια πρέπει να πάρω απο τώρα τον νέο γιατρο να του πω πως θέλω τέλος του μήνα να πάω να μου την κλείσει; η μπορώ να πάω σε αυτόν νωρίτερα και να μου την γράψει απο τώρα; Συγνώμη αν είναι χαζή ερώτηση αλλά από τις πολλές καούρες και ανακατοσούρες έχω ένα μυαλό μην πω...

Γεια σου κορίτσι μου. Έχεις βρει τον νέο σου γιατρό? Το πιο σωστό νομίζω είναι να μην αφήσεις να φύγει ο καιρός και να κινήθεις το γρηγορότερο. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...