Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Τα δικά μου νέα, που αναρωτιέμαι αν συνεχίζει η εγκυμοσύνη μου ή όχι μιας και 8η εβδομάδα δεν ακούσαμε καρδιά είναι τα εξής: 

Χοριακή Δευτέρα βράδυ: 16.515

χοριακή Πέμπτη πρωί: 20.350

αυξήθηκε αλλά όχι πολύ όποτε δεν ξέρω πλέον τι να πιστέψω... :unsure:

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 10 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Εμένα δεν του άρεσε κ ο σάκος που είναι πολύ μεγάλος.. Για τις μέρες μου..σε συνδυασμό με τη χοριακη.. κακη κύηση.. 

Συγνώμη αλλα μπηκα και διάβασα πεταχτά , ποτε εκανες ετ;

 Ηταν βλαστοκυστες; Ηθελα να δω ποσο εισαι σημερα. Σημερα πηγές και δεν ακούσατε καρδια;

 Αν εισαι 5w 4d κι εγω τότε ακριβως πηγα και ειδαμε μονο σάκο και ασκό. Και ξαναπηγα 6w 5d και τότε άκουσα καρδούλα , επισης οι χοριακες μας μοιάζουν παρά πολυ, ελπιζω να εχεις την εξέλιξη μου.

 Ο γιατρος σου ποιος ειναι; Στον Μαλ πήγατε στο ιατρείο του;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου. Έχεις βρει τον νέο σου γιατρό? Το πιο σωστό νομίζω είναι να μην αφήσεις να φύγει ο καιρός και να κινήθεις το γρηγορότερο. 

Ενταξει, θα παρω αυριο λοιπον! Ναι εχω βρει αλλα να παω πρωτα στο ιατρειο του η στο νοσοκομειο που ειναι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Συγνώμη αλλα μπηκα και διάβασα πεταχτά , ποτε εκανες ετ;

 Ηταν βλαστοκυστες; Ηθελα να δω ποσο εισαι σημερα. Σημερα πηγές και δεν ακούσατε καρδια;

 Αν εισαι 5w 4d κι εγω τότε ακριβως πηγα και ειδαμε μονο σάκο και ασκό. Και ξαναπηγα 6w 5d και τότε άκουσα καρδούλα , επισης οι χοριακες μας μοιάζουν παρά πολυ, ελπιζω να εχεις την εξέλιξη μου.

 Ο γιατρος σου ποιος ειναι; Στον Μαλ πήγατε στο ιατρείο του;

Γλυκιά μου καντι...που είσαι σε όλα μέσα κ νοιάζεσαι για όλες!!!

Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφέρον.. ακριβώς οπως εσύ.. τόσο εβδομάδων κ είδαμε αυτά που είδες κ εσυ..Και πραγματικά θα ήμουν ήρεμη αν δεν με φοβιζε ο μαλιγ.στο ιατρείο του ότι ο σάκος είναι υπερβολικά μεγάλος.. τι γνώμη έχεις εσυ.πάνω σε αυτό?ηταν 18χιλ..

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Γλυκιά μου καντι...που είσαι σε όλα μέσα κ νοιάζεσαι για όλες!!!

Σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφέρον.. ακριβώς οπως εσύ.. τόσο εβδομάδων κ είδαμε αυτά που είδες κ εσυ..Και πραγματικά θα ήμουν ήρεμη αν δεν με φοβιζε ο μαλιγ.στο ιατρείο του ότι ο σάκος είναι υπερβολικά μεγάλος.. τι γνώμη έχεις εσυ.πάνω σε αυτό?ηταν 18χιλ..

 

 

 

 

Καλα το έθεσες χώνομαι παντού!

ποιος ειναι ο γιατρος σου και γιατι σε στείλε στον Μαλλ;;;

 Εγω χιλιοστά σάκου ποτε δεν έμαθα σε αυτόν τον πρώτο υπέρηχο. Μονο οτι υπάρχει και υπάρχουν και εμβρυικα στοιχεία.

με αυτόν εκανα την αυχενική μου φάνηκε πολυ καλος σαν γιατρος και ηταν πολυ προσεκτικός επισης το μηχάνημα του δεν μπορει να συγκριθεί με του Γενν. Ειναι 3d κλπ

 Αλλα γιατι πηγές απο τωρα , υπήρχε κατι επειγον;;; Γιατι δεν σου ειπε ο γιατρος σου ελα σε μια εβδομαδα να ακούσουμε καρδια που θα ηταν ξεκάθαρο το τοπίο; Στην τελική αυτο σου ειπε και ο Μαλλ οτι τιποτα δεν τελείωσε και οτι ειναι νωρίς ακομα για συμπεράσματα.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofi8 είπε:

Ενταξει, θα παρω αυριο λοιπον! Ναι εχω βρει αλλα να παω πρωτα στο ιατρειο του η στο νοσοκομειο που ειναι; 

Καλύτερα στο ιατρείο του. Να στε και πιο ανετα και να μπορέσει να σε δει και να σου πάρει και ιστορικο... Καλή επιτυχία σε όλα σου εύχομαι και να σου ταιριάξει ο νέος σου γιατρός :)


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Καλα το έθεσες χώνομαι παντού!

ποιος ειναι ο γιατρος σου και γιατι σε στείλε στον Μαλλ;;;

 Εγω χιλιοστά σάκου ποτε δεν έμαθα σε αυτόν τον πρώτο υπέρηχο. Μονο οτι υπάρχει και υπάρχουν και εμβρυικα στοιχεία.

με αυτόν εκανα την αυχενική μου φάνηκε πολυ καλος σαν γιατρος και ηταν πολυ προσεκτικός επισης το μηχάνημα του δεν μπορει να συγκριθεί με του Γενν. Ειναι 3d κλπ

 Αλλα γιατι πηγές απο τωρα , υπήρχε κατι επειγον;;; Γιατι δεν σου ειπε ο γιατρος σου ελα σε μια εβδομαδα να ακούσουμε καρδια που θα ηταν ξεκάθαρο το τοπίο; Στην τελική αυτο σου ειπε και ο Μαλλ οτι τιποτα δεν τελείωσε και οτι ειναι νωρίς ακομα για συμπεράσματα.

Ο γιατρός μου με έστειλε στο μαλ Όχι για να ακούσω καρδιά.αλλα για να σιγουρεψω ότι δεν έχω και Εξωμήτριο λόγω μεγαλων χοριακων.ο μαλ αφού είδε ότι δεν έχω και Εξωμήτριο σταθηκε αρκετη ωρα στο μεγαλο σακο κ οτι επρεπε ν ακουμε καρδιά σημερα με τέτοιο σάκο κ τέτοια χοριακη.κ είπε ότι υπάρχει περίπτωση Να μην εξελίσσεται καλά η κύηση.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ο γιατρός μου με έστειλε στο μαλ Όχι για να ακούσω καρδιά.αλλα για να σιγουρεψω ότι δεν έχω και Εξωμήτριο λόγω μεγαλων χοριακων.ο μαλ αφού είδε ότι δεν έχω και Εξωμήτριο σταθηκε αρκετη ωρα στο μεγαλο σακο κ οτι επρεπε ν ακουμε καρδιά σημερα με τέτοιο σάκο κ τέτοια χοριακη.κ είπε ότι υπάρχει περίπτωση Να μην εξελίσσεται καλά η κύηση.

Εχω λυσσάξει ποιος ειναι ο γιατρος ? Στείλε μου πμ.

σου γράφω τις δικές μου για να χαλαρώσεις . Εξωμητριο δεν εχεις!

 Ο Σφ μου ειπε τότε εχουμε εναν ωραίο μεγάλο σάκο , αφου ειχαμε και μεγάλες χοριακες , λέω εγω τωρα.

 12η μερα 1270

14η  3.131

17η 9.638

 και με δίκη μου πρωτοβουλία πηγα 24η μερα γιατι εδωσα αιμα και για αλλα και ηταν 48.520. Πολυ πιο πάνω απο τα όρια του εργαστηρίου  , διάβασα οτι μαλακια μπορείς να φανταστείς  και μετα απο 4 μερες που άκουσα καρδια έστρωσα!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Εχω λυσσάξει ποιος ειναι ο γιατρος ? Στείλε μου πμ.

σου γράφω τις δικές μου για να χαλαρώσεις . Εξωμητριο δεν εχεις!

 Ο Σφ μου ειπε τότε εχουμε εναν ωραίο μεγάλο σάκο , αφου ειχαμε και μεγάλες χοριακες , λέω εγω τωρα.

 12η μερα 1270

14η  3.131

17η 9.638

 και με δίκη μου πρωτοβουλία πηγα 24η μερα γιατι εδωσα αιμα και για αλλα και ηταν 48.520. Πολυ πιο πάνω απο τα όρια του εργαστηρίου  , διάβασα οτι μαλακια μπορείς να φανταστείς  και μετα απο 4 μερες που άκουσα καρδια έστρωσα!

Μόλις μου ήρθε κατακόκκινο αιμα...Από το πουθενά.. πήγα τουαλέτα κ τι να δω..κατακόκκινο το σερβιετακι...Τώρα τι είναι αυτό για πες???

Το χάσαμε Ναι η Όχι?

  • Μπερδεμένη/-ος 3
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μόλις μου ήρθε κατακόκκινο αιμα...Από το πουθενά.. πήγα τουαλέτα κ τι να δω..κατακόκκινο το σερβιετακι...Τώρα τι είναι αυτό για πες???

Το χάσαμε Ναι η Όχι?

Δεν ξερω , ελπιζω πως όχι.

 Ειχα κι εγω μια σταγόνα κατακόκκινο αιμα στο εσώρουχο , αλλα ήμουν 11 εβδομαδα.

 Ξάπλωσε, χαλάρωσε , να σταματήσει η ταχυπαλμία κυρίως , βαθιές ανάσες.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Καλύτερα στο ιατρείο του. Να στε και πιο ανετα και να μπορέσει να σε δει και να σου πάρει και ιστορικο... Καλή επιτυχία σε όλα σου εύχομαι και να σου ταιριάξει ο νέος σου γιατρός :)

Σε ευχαριστω πολυ! Θα παρω αυριο :) κι σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Δεν ξερω , ελπιζω πως όχι.

 Ειχα κι εγω μια σταγόνα κατακόκκινο αιμα στο εσώρουχο , αλλα ήμουν 11 εβδομαδα.

 Ξάπλωσε, χαλάρωσε , να σταματήσει η ταχυπαλμία κυρίως , βαθιές ανάσες.

Οχι μια σταγόνα εγώ πολύ.. Αλλά με τόση στεναχώρια σηνερα τι θα έκανε.. Δεν έχω πόνους.. χαμηλά.. Ακόμα τουλάχιστον...Μακάρι να μην είναι τίποτα τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Οχι μια σταγόνα εγώ πολύ.. Αλλά με τόση στεναχώρια σηνερα τι θα έκανε.. Δεν έχω πόνους.. χαμηλά.. Ακόμα τουλάχιστον...Μακάρι να μην είναι τίποτα τι να πω...

Πάρε τηλέφωνο τον γιατρό και ενημέρωσέ τον!  Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Οχι μια σταγόνα εγώ πολύ.. Αλλά με τόση στεναχώρια σηνερα τι θα έκανε.. Δεν έχω πόνους.. χαμηλά.. Ακόμα τουλάχιστον...Μακάρι να μην είναι τίποτα τι να πω...

Πάρε τηλέφωνο το γιατρό! Μην το αφηνεις...περιμένουμε νέα σου!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τον γιατρό σου τηλέφωνο Νατασακι μην ανησυχείς συμβαίνει συχνά άμα παίρνεις σαλοσπιρ λογικά θα στα κόψει, μη φοβάσαι δεν είναι τόσο πολύ είναι αραιωμένο 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...