Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Geonutr-mama είπε:

Μόλις μίλησα με τη μαία μου. Δε θα ξανακάνουμε υπέρηχο, πάμε απευθείας αυχενική. Εν αναμονή λοιπόν! Απ τις 6κ3 που είδα το νινί μέχρι να φτάσω αυχενική! 

Τέλεια γλυκιά μανούλα...Όλες θα βράζουμε στο ζουμί μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Θα σε κάνω μαρη νατασσου... Με τόσο άγχος που είχες έλεγα παναγια μου κάτι πρέπει να γίνει γιατί θα κάνει κακό και στο μωράκι.. Αντε τέλος καλό Όλα καλα... Κοριτσια προλαβαίνουμε να δώσουμε πανελλήνιες για ιατρική? Έχουμε γίνει εξπέρ πια.. 

Καλό μου το είπε κ ο άντρας μου...καλέ εσείς όλες είστε εξπέρ...

Just now, Joka είπε:

Κι όλες μαζί θα προχωραμε...μέχρι το Φεβρουάριο...τουλάχιστον....

Ναι αγάπη....Όλες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Θα σε κάνω μαρη νατασσου... Με τόσο άγχος που είχες έλεγα παναγια μου κάτι πρέπει να γίνει γιατί θα κάνει κακό και στο μωράκι.. Αντε τέλος καλό Όλα καλα... Κοριτσια προλαβαίνουμε να δώσουμε πανελλήνιες για ιατρική? Έχουμε γίνει εξπέρ πια..  @Ballooευτυχώς δεν λες και είχαμε ποντάρει μέχρι και τα βρακια μας τόσο σιγουριά είχαμε.. Πάλι καλά δεν μείναμε γυμνοκωλουδες χαχαχα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

Ναιιιιιιιιιιιιι!!!!  Όλες το πιστεύαμε ότι όλα θα πάνε καλά.  Οι προσευχές μας εισακούστηκαν. Μονο δάκρια χαράς από δω και πέρα.  Πάρε αγκαλιά τον αντρουλη σου και χαλαρώστε τώρα,  γιατι αρκετό ταλαιπωρηθηκατε και χωρίς λόγο. 

Αχ ο καημένος τι έπαθε να λιποθυμήσει ένα βήμα πριν...!!!

Αχ ναι...νιώθω άπειρη υπερένταση...

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες που πιστεύατε σε αυτό το μωράκι...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Ήταν πολύ αρχή ακόμα μου είπε ο γιατρός...Ίσως να άρχισε κ χθες...πρώτα το είδαμε ν παλεται..Κ ίσα που ακουγόταν η καρδούλα.. Είμαι 6+2 ακριβώς το έβγαλε ο υπέρηχος.. Όσο το υπολόγιζα εγώ...

Τώρα θα ξαναπάω σε δέκα μέρες.. Αλλά ο γιατρός μου είπε ξάπλα μόνο καναπέ κ κρεβάτι.. 

Ε, αυτό να κάνεις!!! Ξάπλα και πάλι ξάπλα!!!!! Δεν είμαστε για δουλειές τώρα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου .....Είμαι συγκινημένη ούτε να γράψω δεν μπορώ...

Είδαμε και ακούσαμε καρδούλα....Κορίτσια μου αγάπες μου....το ηχογράφησε ο άντρας μου...Ο γιατρός έπαθε σοκ να κλαίμε να γελάμε.. Δεν μπορώ να σας περιγράψω τι έγινε...

Παναγία μου είστε όλες θεές εδώ μέσα.. τι γιατροί κ μαλακιες.. εσείς που πιστεύατε σε αυτό το μωράκι...μακάρι ν μπορούσατε να δείτε τη φάτσα μου...

Σας λατρευωωωωωωω..

:wub: υπεροχα τα νεα σου κοριτσι μου!!!!! Νομιζω αποψε θα κανεις τον πιο γλυκο υπνο!!!! Εννοείται κ θα ηταν ολα καλα! Μονο θετικες σκεψεις απο εδω κ περα,  κ οταν με το καλο γεννηθεί κ μεγαλωσει το παιδι να του τα λες να γελατε παρεα:)

Just now, Katzei1982 είπε:

 

Όλα καλα θα πάνε αγαπάκι μου. Βλέπεις τι γίνεται στην ομάδαρα μας... οποια διαβάσει έστω σχόλια γκαστρωνεται χαχαχαχαχ.... Αυτή δεν είναι ομάδα φαρινα είναι. Οποία μπαίνει φουσκώνει... 

Κλαιω με την φαρινα :P μετα απο τοσα ασχημα που περασα να με δω φουσκωμενη κ δεν θα το πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

:wub: υπεροχα τα νεα σου κοριτσι μου!!!!! Νομιζω αποψε θα κανεις τον πιο γλυκο υπνο!!!! Εννοείται κ θα ηταν ολα καλα! Μονο θετικες σκεψεις απο εδω κ περα,  κ οταν με το καλο γεννηθεί κ μεγαλωσει το παιδι να του τα λες να γελατε παρεα:)

Κλαιω με την φαρινα :P μετα απο τοσα ασχημα που περασα να με δω φουσκωμενη κ δεν θα το πιστεύω 

Χαχαχαχ δεν έχω και άλλα like... Έλα ντε αγάπη και γω αυτό έλεγα στον άντρα μου ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα γίνω φουσκοκοιλιτσα 

  • Χαχα 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

@chris79 και @Efinikolaou με το καλό  αύριο ο υπέρηχος σας.  Έτσι να συνεχίζει δυναμικά η ομάδα!!!

@Τουτουνι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου αύριο.  Εγώ αύριο θα τις κάνω 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου .....Είμαι συγκινημένη ούτε να γράψω δεν μπορώ...

Είδαμε και ακούσαμε καρδούλα....Κορίτσια μου αγάπες μου....το ηχογράφησε ο άντρας μου...Ο γιατρός έπαθε σοκ να κλαίμε να γελάμε.. Δεν μπορώ να σας περιγράψω τι έγινε...

Παναγία μου είστε όλες θεές εδώ μέσα.. τι γιατροί κ μαλακιες.. εσείς που πιστεύατε σε αυτό το μωράκι...μακάρι ν μπορούσατε να δείτε τη φάτσα μου...

Σας λατρευωωωωωωω..

Αληθεια;;;;;;;; τι ΤΕΛΕΙΑ νεα ειναι αυτα;;;;;;; πολλά πολλά μπράβο στο μικρο σου σποράκι που πάλεψε και τα κατάφερε!!  Μπράβο κ σε εσένα μαμαααα του!

Εγώ κοριτσια τελικα κ επισημα ειμαι 5w2d οποτε οπως ηταν αναμενόμενο ειχαμε σάκο με εμβυικα στοιχεία..  σε 2 εβδομάδες φυσικα θα ξαναπάω.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου .....Είμαι συγκινημένη ούτε να γράψω δεν μπορώ...

Είδαμε και ακούσαμε καρδούλα....Κορίτσια μου αγάπες μου....το ηχογράφησε ο άντρας μου...Ο γιατρός έπαθε σοκ να κλαίμε να ..ν

Έχω σκάσει από τα γέλια μαζί σας..ρε κορίτσια τι δυνατή ομαδα ειμαστε...σαν αδερφές...με έχετε κάνει να νιώσω τόσο όμορφα.. με έχετε συγκινήσει απίστευτα..

Δεν ήθελα με τίποτα να φύγω από την ομάδα αυτή...νιώθω ότι γνωριζόμαστε τόσο καιρό...

Κορίτσια να το γλεντήσουμε σήμερα να φάμε ότι γουστάρουμε όλες!!!!!

Σας αγαπωωωωω.....Όχι όχι δεν ξαναστεναχωριεμαι....και δεν ξαναπούμε γιατρό...Μόνο εσάς....

Νατάσα μου εγώ έφαγα την τυρόπιτα μου το πρωί και δεν τρώω τίποτα άλλο!!! Φάτε και για μένα!! Έναν κορμό αν σας είναι εύκολο!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

@chris79 και @Efinikolaou με το καλό  αύριο ο υπέρηχος σας.  Έτσι να συνεχίζει δυναμικά η ομάδα!!!

@Τουτουνι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου αύριο.  Εγώ αύριο θα τις κάνω 

Καλή επιτυχία μάτια αυριανες σου εξετάσεις!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Είμαι κι εγώ στις 7:30 ... καλή μας επιτυχία κορίτσι !!! 

Καλή μας επιτυχία παναγιά μου!!!

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 χαλάλι σου οι ρυτίδες όλες! 

@Efinikolaou & @chris79 καλή επιτυχία κοριτσάκια μου, είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι μια χαρά και θα μας στείλετε τα υπέροχα νέα σας!!! Έφη ποντάρω στο δεύτερο, να ξέρεις ✌️

Λες ε??? Μακάριιιι!!!! Αυτός έχει κ καλό υπέρηχο...για να δούμε!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ladybag20 είπε:

@chris79 και @Efinikolaou με το καλό  αύριο ο υπέρηχος σας.  Έτσι να συνεχίζει δυναμικά η ομάδα!!!

@Τουτουνι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου αύριο.  Εγώ αύριο θα τις κάνω 

Άντε να δούμε!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...