Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ειμαι σμερα 11+6 εβδομαδων αυριο εχω την αυχενικη κανονικα ανηκω στις μαμαδες Ιανουαρίου ομως ταυτιζομαι με τις περισσότερες κοπέλες γιατι μετα απο δύο εξωσωματικες και μια παλλινδρομη τον φεβρουαριο καταφερα να μεινω εγκυος με φυσιολογικη συλληψη οπως και η katzei ελπιζω να με δεχτείτε στην παρέα σας.

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Παστίτσιο εμεις! Με τα ολα του..βεβαια μετα θα έχω φούσκωμα μα έτσι κ αλλιώς εχω με ολα τουλάχιστον ας το ευχαριστηθώ!  

Πολύ καλή επιτυχία κοριτσι μου περιμένουμε νεα σου!!

Ποποοοο ζηλεύω τώρα....είναι το αγαπημένο μου φαγητό!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Παστίτσιο εμεις! Με τα ολα του..βεβαια μετα θα έχω φούσκωμα μα έτσι κ αλλιώς εχω με ολα τουλάχιστον ας το ευχαριστηθώ!  

Πολύ καλή επιτυχία κοριτσι μου περιμένουμε νεα σου!!

Πω πω το λιγουρευτηκα το παστιτσιο!Έπαθα ζημιααααα!Κοριτσακια,το gaviscon double action μ εσωσε!Πινω και μεσα σε λίγα λεπτα,ουτε φουσκωμα όυτε στομαχόπονος!Εγγύηση!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μ καλημερα! Να σας πω κ εγω τον καημό μου καταρχην ενω ξύπνησα καλα κ εκανα κ κάτι ψιλομαζεματα τωρα ειμαι χαλια με ατονία και ζαλάδες.. μάλλον θα πάρω ένα σιροπακι που μου έγραψε ο γιατρός..επισης παιρνω μαγνησιο προγεστερόνη φυλλικο..αυτα τα λίγα..  επιπλέον εμαθα ξαφνικα πως ειμαι ανασφάλιστη κ έπαθα σοκ χθες.. Γιατί λεει το ΙΚΑ δεν έχει περάσει τα τελευταία μ ένσημα κ θα περάσουν τελος Αυγούστου,,ειμαι σε 1 απόγνωση αλλα προσπαθω να συγκρατήσω,,, ευελπιστώ το σημερινό παστίτσιο να λειτουργήσει ο βάλσαμο σε όλα αυτά! ;)

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou said:

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Πόσο σας ζηλεύω που τρώτε τόσο ωραία φαγητακια!! Τα αντισώματα στο κυτταρομεγαλοιο νομίζω ότι είναι καλά, αυτό σημαίνει ότι δεν θα κολλήσεις. Εγώ δεν έχω  αντισώματα σε Κάνενα, μόνο στην ερυθρά και πρέπει να κάνω εξετάσεις κάθε μήνα για αυτά! Σήμερα έφαγα ένα τοστ ολικής με τυρί χαμηλών λιπαρών και πάλι ανέβηκε αρκετά το ζάχαρο..το πρωί ήταν 92.. μάλλον δεν την γλυτωνω την ινσουλίνη. 

Έχω και ένα άγχος για τον υπέρηχο σήμερα άλλο πράγμα..

Καλημέρα και καλή επιτυχία! 
εχω μια αγωνία και από το πρωί όλο αναποδιές ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ειμαι σμερα 11+6 εβδομαδων αυριο εχω την αυχενικη κανονικα ανηκω στις μαμαδες Ιανουαρίου ομως ταυτιζομαι με τις περισσότερες κοπέλες γιατι μετα απο δύο εξωσωματικες και μια παλλινδρομη τον φεβρουαριο καταφερα να μεινω εγκυος με φυσιολογικη συλληψη οπως και η katzei ελπιζω να με δεχτείτε στην παρέα σας.

 

Εννοειται!Καλως ηρθες!Είναι τρομερα γουρικη η παρέα μας!Χαιρόμαστε που μας ήρθες.Οι περισσοτερες εδω έχουμε περασει πολλά αλλά η μια στηρίζει την αλλη και προχωραμε δυνατά!Μη νομισεις,οι πιο παλιες ειμαστε σχεδον οριακα στην ομάδα του Φεβρουριου αλλα δεν εχει καμια σημασια αυτο!Με το καλο λοιπον κοπέλα μου η αυχενικη!Ολα με το καλο! 

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Πω πω το λιγουρευτηκα το παστιτσιο!Έπαθα ζημιααααα!Κοριτσακια,το gaviscon double action μ εσωσε!Πινω και μεσα σε λίγα λεπτα,ουτε φουσκωμα όυτε στομαχόπονος!Εγγύηση!

Χαχα το πιστευω! Τι ωραια που σε βοήθησε εμενα με βοηθούν τα pergie λεμόνι.. οι σοδες.. Κ με δροσιζουν κιολας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία! 
εχω μια αγωνία και από το πρωί όλο αναποδιές ... 

Ετοιμασου για πολυ μεγαλη χαρα κοριτσιιιιιι!Εγω απ τη χαρα και την υπερενταση σχεδον δεν κοιμηθηκα όλο το βραδυ μετα τον υπερηχο!

Just now, Ani!! είπε:

Χαχα το πιστευω! Τι ωραια που σε βοήθησε εμενα με βοηθούν τα pergie λεμόνι.. οι σοφές.. Κ με δροσιζουν κιολας!

Ναι και οι σοδες!Τα καινουργια perrier με φρουτα είναι φοβερά επισης.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ειμαι σμερα 11+6 εβδομαδων αυριο εχω την αυχενικη κανονικα ανηκω στις μαμαδες Ιανουαρίου ομως ταυτιζομαι με τις περισσότερες κοπέλες γιατι μετα απο δύο εξωσωματικες και μια παλλινδρομη τον φεβρουαριο καταφερα να μεινω εγκυος με φυσιολογικη συλληψη οπως και η katzei ελπιζω να με δεχτείτε στην παρέα σας.

 

Ευχαριστώ πολυ η αγωνια μου για αυριο ειναι τεραστια ειμαι 42 και φοβαμαι . Πως γινεται να απαντησω σε ενα σχόλιο ?  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Όλα καλά θα πάνε Έφη μου!!!! Θα περιμένουμε με χαρά τα νέα σου !! 

Θα σας στείλω κατά τις 10 το βράδυ λογικά!!!!

Just now, Ani!! είπε:

Παστίτσιο εμεις! Με τα ολα του..βεβαια μετα θα έχω φούσκωμα μα έτσι κ αλλιώς εχω με ολα τουλάχιστον ας το ευχαριστηθώ!  

Πολύ καλή επιτυχία κοριτσι μου περιμένουμε νεα σου!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Παστίτσιο παναγιά μου .... 

  • Χαχα 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sani είπε:

Ευχαριστώ πολυ η αγωνια μου για αυριο ειναι τεραστια ειμαι 42 και φοβαμαι

Τοσο ειμαι κι εγω!!!Κι εννοειται εχω τους ιδιους φοβους για την αυχενικη.Προχθες ρωτουσα επιμονα τη γιατρο μου για τον παραγοντα της ηλικιας διοτι συζητουσαμε για την αυχενικη και η απαντηση της,καθησυχαστική οπως παντα ηταν οτι μεγαλυτερη βαρυτητα παιζει το υλικό του μωρου,το dna.Και η ιδια εκανε παιδι ανω των 40 και μου ελεγε επισης οτι πολλες γυναικες εχουν πολυ καλες αυχενικες ανω των 40 και άλλες μικρότερες με αυξημενα ποσοστα για down.Να πας γερά,με τσαμπουκα!Και να μας ενημερωσεις!Για να απαντας θα πατας παραθεση κατω απο το σχολιο που θες.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sani είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια ειμαι σμερα 11+6 εβδομαδων αυριο εχω την αυχενικη κανονικα ανηκω στις μαμαδες Ιανουαρίου ομως ταυτιζομαι με τις περισσότερες κοπέλες γιατι μετα απο δύο εξωσωματικες και μια παλλινδρομη τον φεβρουαριο καταφερα να μεινω εγκυος με φυσιολογικη συλληψη οπως και η katzei ελπιζω να με δεχτείτε στην παρέα σας.

 

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου γλυκό στην τρελοπαρεα μας. Ελπίζω να τρως τυροπιτουλα και συ χαχαχα .. Αυτή η ομάδα έχει μασκότ την τυρόπιτα. Τι τέλεια είδες που γίνονται και θαύματα... Με το καλό η αυχενική σου αύριο. Περιμένουμε τα όμορφα νέα σου ❤️

  • Χαχα 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία! 
εχω μια αγωνία και από το πρωί όλο αναποδιές ... 

7:30 Εσύ ε?

Εγώ ξυπνούσα από τις 5 σήμερα... 

Καλή μας επιτυχία!

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσάκι μου γλυκό στην τρελοπαρεα μας. Ελπίζω να τρως τυροπιτουλα και συ χαχαχα .. Αυτή η ομάδα έχει μασκότ την τυρόπιτα. Τι τέλεια είδες που γίνονται και θαύματα... Με το καλό η αυχενική σου αύριο. Περιμένουμε τα όμορφα νέα σου ❤️

Τα σαλακια  μου τρέχουν  σωπαινεεε

  • Χαχα 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Άστα,ήμουν που ήμουνα "προικισμένη" να δω απο δω και πέρα τι θα βρίσκω να με χωράει...

Εγώ που φοράω κανονικά 85Ε και F τώρα θέλω της γιαγιάς που κάνει και για 2πλο σκουφάκι τον χειμώνα 

  • Χαχα 4

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία! 
εχω μια αγωνία και από το πρωί όλο αναποδιές ... 

 

Just now, Efinikolaou είπε:

Θα σας στείλω κατά τις 10 το βράδυ λογικά!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Παστίτσιο παναγιά μου .... 

Κορίτσι μου καλή επιτυχία και στον δικό σου υπέρηχο σήμερα... Θα περιμένουμε τα νέα σου.. Έτσι να προχωράει γερά η ομαδαρα

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...