Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Μωρέ πολύ καλός ήταν και κάναμε πλάκα ... άλλο αυτό άλλο η σφαλιάρα ... χαχαχα

Είχε μπει και ο σύζυγος μαζί? Γιατί ο δικός μου θελει πολύ να ναι μεσα μαζί μου.. Λέτε λόγω κορωνοιου να μην βάζουν μαζί άλλο άτομο? Σε τρέλανα αγάπη στις ερωτήσεις χάχα.. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katzei1982 said:

Είχε μπει και ο σύζυγος μαζί? Γιατί ο δικός μου θελει πολύ να ναι μεσα μαζί μου.. Λέτε λόγω κορωνοιου να μην βάζουν μαζί άλλο άτομο? Σε τρέλανα αγάπη στις ερωτήσεις χάχα.. 

Τότε ειχε μπει 
τωρα που έχω κλείσει στον ίδιο μου είπαν ότι δεν επιτρέπει μέσα το σύζυγο αλλά επειδη το έκλεισα καιρό πριν μου είπαν να ξαναρωτησω μερικές μέρες πριν το ραντεβού μήπως και έχει αλλάξει κάτι ... κι εγώ τον θέλω μέσα :( 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τότε ειχε μπει 
τωρα που έχω κλείσει στον ίδιο μου είπαν ότι δεν επιτρέπει μέσα το σύζυγο αλλά επειδη το έκλεισα καιρό πριν μου είπαν να ξαναρωτησω μερικές μέρες πριν το ραντεβού μήπως και έχει αλλάξει κάτι ... κι εγώ τον θέλω μέσα :( 

Μακάρι να μπορέσουν να μπουν.. Πιστεύω ότι είναι πολύ όμορφο συναίσθημα και για κείνους είναι σαν συμμετέχουν μαζί μας. Αμάν πια με αυτόν τον κορωνοιο.. Να φύγει και να μην ξαναγυρίσει αν και μας βλέπω σε λίγο πάλι σε καραντίνα. Πφφφφ... Ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου για τις απαντήσεις ❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Μακάρι να μπορέσουν να μπουν.. Πιστεύω ότι είναι πολύ όμορφο συναίσθημα και για κείνους είναι σαν συμμετέχουν μαζί μας. Αμάν πια με αυτόν τον κορωνοιο.. Να φύγει και να μην ξαναγυρίσει αν και μας βλέπω σε λίγο πάλι σε καραντίνα. Πφφφφ... Ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου για τις απαντήσεις ❤️

Ναι μωρέ ... εδώ στον υπέρηχο που έρχεται και γελάνε τα μουστάκια ... όταν του είπα ότι μπορεί να μην είναι στην αυχενική μου είπε δεν πειράζει αλλά είμαι σίγουρη ότι το θέλει πολύ .. μακάρι τι να πω ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Να τα είδες και συ να σου τον φωτογραφίσει είπες.. Χαχαχα άμα σας λέω εγώ ότι θα ναι παιδαρος... Δηλ αν κατι δεν πάει καλά στο λέει? Παναγία μου τι άγχος και αυτό? 

Χαχααχ ναι το είπε το τ9 ειναοι αληθεια! Θα είναι παιδαρος μαλλον! Ναι θα σου το πει αν είναι κατι ανησυχητικο..μα γιατί να ειναι;;;;; όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι??? Γιατί όταν δηλώνω ένα σύμπτωμα μετά μου περνάει αμέσως? Π.χ λέω χθες στο γιατρό μου, όταν τρώω Αργώ να χωνέψω και το στομάχι μου υποφέρει!! Ε, σήμερα δεν έχω τίποτα....λέτε να μου έκανε καλό το τζατζίκι που έφαγα χθες?

  • Χαχα 7

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Χαχααχ ναι το είπε το τ9 ειναοι αληθεια! Θα είναι παιδαρος μαλλον! Ναι θα σου το πει αν είναι κατι ανησυχητικο..μα γιατί να ειναι;;;;; όλα καλά θα πάνε!

Καλά λες αγαπημένη μου. Απλά ξέρεις έχεις παντα και το αγχος.. Όλα καλά θα πάνε για όλα τα κορίτσια... Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου :)

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλά λες αγαπημένη μου. Απλά ξέρεις έχεις παντα και το αγχος.. Όλα καλά θα πάνε για όλα τα κορίτσια... Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου :)

Εντάξει κ εγω που παίζω χαλαρή εχω άγχος κ ας είναι το 2ο. Άσε που τοτε κάναμε κ εξέταση κυστικής ινωσης και ειχα βγει θετικη κ μετά περιμενα τα αποτελέσματα του συζύγου 2 εβδομάδες.. Η μισή ζωή μου χάθηκε τοτε.. παλι καλα τη γλιτώσαμε κ ήταν αρνητικός.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Εντάξει κ εγω που παίζω χαλαρή εχω άγχος κ ας είναι το 2ο. Άσε που τοτε κάναμε κ εξέταση κυστικής ινωσης και ειχα βγει θετικη κ μετά περιμενα τα αποτελέσματα του συζύγου 2 εβδομάδες.. Η μισή ζωή μου χάθηκε τοτε.. παλι καλα τη γλιτώσαμε κ ήταν αρνητικός.. 

Πάλι καλά κοριτσάκι μου. Φαντάζομαι τι θα παθες... Ευτυχώς όλα καλά... Εσύ έχεις κλείσει για αυχενική? 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Πάλι καλά κοριτσάκι μου. Φαντάζομαι τι θα παθες... Ευτυχώς όλα καλά... Εσύ έχεις κλείσει για αυχενική? 

Ναι άστα να πάνε.. Όχι θα πάω τωρα στον πρωτο υπέρηχο κ θα μου πει ο γιατρός μου ποτε να κλείσω ραντεβου..επειτα θα το κανονίσω αμεσως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , FlowerMom είπε:

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

Λυπάμαι πολύ.... σου εύχομαι η επόμενη σου προσπάθεια να αποφέρει καρπούς... 

  • Ευχαριστώ 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , FlowerMom είπε:

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

@FlowerMom Πολύ στεναχωρέθηκα ρε παιδάκι μου!!!! Όλα γίνονται για κάποιο λόγο, τι να πω; Δεν ξέρω, δεν υπάρχουν λέξεις....ευχόμαι κάποτε να ξανασυναντηθούν οι δρόμοι μας! Σε φιλώ

 

@natassaki2006 καλή επιτυχία περιμένουμε με αγωνία 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Ναι άστα να πάνε.. Όχι θα πάω τωρα στον πρωτο υπέρηχο κ θα μου πει ο γιατρός μου ποτε να κλείσω ραντεβου..επειτα θα το κανονίσω αμεσως

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου στον υπέρηχο σου... Θα περιμένουμε τα νέα σου ❤️

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από μένα!!! Λοιπόν ευχάριστα τα νέα!!! Το σπορακι μας μεγάλωσε αρκετά και κουναγε τα χεράκια και τα ποδαράκια του!!!! Ο άντρας μου τράβηξε βίντεο τον υπέρηχο και έχουμε κολλήσει και το βλέπουμε όλη την ώρα!!! Αχ κορίτσια μου μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος προς το παρόν... Πήρα μια ανάσα... Βέβαια μέχρι την αυχενική άλλο άγχος εκεί η αναμονή...

@natassaki2006 καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα...

@Ani!! με το καλό κι εσύ!!! Περιμένουμε να ακούσουμε τα ευχάριστα!!!

@ioanna27καλως ήρθες !!! Να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

@Balloo & @Katzei1982 ευχαριστώ για τη σκέψη!!!

@Ladybag20 ευχαριστω!!! (νομιζω πρέπει να γράψεις 2 φορές το @. Δλδ @@ )

@FlowerMom λυπάμαι τόσο πολύ κορίτσι μου!!! Εύχομαι να περάσεις υπέροχα το καλοκαιράκι και με το καλό να έρθει το θαυματακι σας σύντομα!!! 

@Τουτουνι μακάρι να ισχύει αυτό με το τζατζίκι γιατί έχω λυσσαξει για ένα σουβλάκι γύρο απ' όλα... !!!! ( Εεε χωρίς κρεμμύδι...μη μου πέσει και βάρος!!!)

Ελπίζω να μην ξέχασα κάποια κοπέλα... 

  • Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FlowerMom είπε:

Koρίτσια μου, οι δικές μου εξελίξεις, όπως ήταν αναμενόμενο, δεν ήταν τόσο θετικές. Δεν προχωρούσε η εγκυμοσύνη και ούτε καρδιακό παλμό βρήκαμε και σήμερα θα έμπαινα στην 10η εβδομάδα! Έχω προγραμματίσει αύριο την απόξεση και ενώ εγώ το έχω πάρει "καλά" εμπιστευόμενη τη φύση και ότι αυτή ξέρει καλύτερα, ο συντροφός μου δεν το έχει παρει και τόσο καλά και τον νταντεύω λίγο :razz:

Ως δημιουργός αυτού του γκρουπ, καθώς μάλλον ήμουν η πρώτη πρώτη που έμαθε ότι ήταν έγκυος, πλέον σας αποχαιρετώ, σας στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για μια τελειόμηνη και υγιή εγκυμοσύνη και θέλω να σας πω ότι ενώ όλοι μου έλεγαν να μη διαβάζω και να μη γράφω σε forum γιατί δε βοηθάει, εμένα με βοηθούσε πολύ η παρέα σας και σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτό. 

Φιλί στο κάθε σποράκι σας ξεχωριστά! :wub:

Κορίτσι μου γλυκο,  σου εύχομαι αυτη να ειναι η πρώτη και η τελευταία δοκιμασια που θα αντιμετωπισεις ποτε και συντομα να ειναι ολα μια ασχημη αναμνηση! Κρατησε τα θετικα, μια φορα εγκυος, πάντα εγκυος.  Απολαύστε το καλοκαιρακι με τον σύντροφό σου και μολις νιωσεις ετοιμη βαλτε μπρος! Ειμαι σίγουρη θα έχουμε ευχαριστα νέα σου συντομα! Να προσεξεις τον εαυτό σου μετα την αποξεση, ο,τι χρειαστείς εμεις θα ειμαστε εδω! Φιλάκια πολλά 

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου τα πράγματα δεν πάνε καλά...

Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 44278.Δεν διπλασιάζεται σωστά...

Είχα ξανακάνει την προηγ Τετάρτη και ηταν 19000.

Κακο σημάδι..ο γιατρός είπε να περιμένω να δούμε τον υπέρηχο...Αλλά εγώ πλέον νιώθω ότι το έχασα το μωράκι...

Αν κατι δεν πηγαινε καλα δεν θα ειχε αρχισει να πέφτει η χοριακη βρε;;; Εξαλλου απο ενα σημείο και μετα δεν διπλασιαζεται ενω το ευρος τιμων ειναι μεγαλο.  Νομίζω σ προκαλουν μεγαλύτερο αγχος οι μετρησεις χοριακης σε αυτες τις εβδομάδες! Σου εύχομαι να διαψευσεις κ τους αριθμους κ αυτον τον παλιογιατρο που σε αγχωσε! Περιμένουμε νεα σου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...