Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , SylPan είπε:

      Δεν την ρωτάς μόνη της τα λέει. Λέει κι άλλα....

      Σε ευχαριστώ πολύ. Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα.

      Η γειτόνισσα με ένα ωραιότατο εξώδικο, στο οποίο θα την καλείτε να παύσει οποιαδήποτε προσβολή της προσωπικότητάς σας άλλως θα διεκδικήσετε αποζημίωση λόγω ηθικής βλάβης, λογικά θα επιστρέψει στη σπηλιά στην οποία και ανήκει. 

      Μην επιτρέπεις σε χυδαίους και κακεντρεχείς ανθρώπους να αγγίζουν τη ζωή σου. Ξεκινάς ένα ταξίδι που θα σε οδηγήσει στο μωράκι σου και θέλεις ηρεμία. Εγώ θα ευχηθώ καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου ❤

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι άσχετο μήπως γνωρίζει καμία. Πολλές μέρες που δεν είμαι καλά μαγειρεύει ο άντρας μου και μου έχει γδαρει το καλό μου αντικολλητικό τηγάνι (τύπου wok με καπάκι). Βασικά δεν είναι απλώς γδαρσιμο...έχει φύγει και κομμάτι μικρό σε κάνα δυο σημεία. Επειδή βολεύει για πολλά φαγητά το χρησιμοποιούμε πολύ συχνά. Τώρα όμως που χάλασε η επίστρωση δεν ξέρω αν κάνει. Κάπου διάβασα ότι μπορεί να είναι τοξικό. Έχετε καμία ιδέα;

καταρχην μπραβο στον αντρα σου που μαγειρευει... απο εκει κ επειτα δυστυχως το ωραιο τηγανι σας πρεπει να το πεταξετε..και αν μπορειτς να παρετε αλλο παρεα με μια ξυλινη ή πλαστική ειδικη κουταλα. αν με ρωτας εγω προτιμω τα tefal μιας κ εχω δοκιμασει τα παντα..αντεχουν πιο πολυ στο χρονο σε σχεση με το γδαρσιμο! καλα σας μαγειρεματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι άσχετο μήπως γνωρίζει καμία. Πολλές μέρες που δεν είμαι καλά μαγειρεύει ο άντρας μου και μου έχει γδαρει το καλό μου αντικολλητικό τηγάνι (τύπου wok με καπάκι). Βασικά δεν είναι απλώς γδαρσιμο...έχει φύγει και κομμάτι μικρό σε κάνα δυο σημεία. Επειδή βολεύει για πολλά φαγητά το χρησιμοποιούμε πολύ συχνά. Τώρα όμως που χάλασε η επίστρωση δεν ξέρω αν κάνει. Κάπου διάβασα ότι μπορεί να είναι τοξικό. Έχετε καμία ιδέα;

Χμμμμ στελνεις τον αντρουλη  σου να σ πάρει νέο...!!!λένε ότι αν γδαρθει καλά είναι τοξικό....!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι άσχετο μήπως γνωρίζει καμία. Πολλές μέρες που δεν είμαι καλά μαγειρεύει ο άντρας μου και μου έχει γδαρει το καλό μου αντικολλητικό τηγάνι (τύπου wok με καπάκι). Βασικά δεν είναι απλώς γδαρσιμο...έχει φύγει και κομμάτι μικρό σε κάνα δυο σημεία. Επειδή βολεύει για πολλά φαγητά το χρησιμοποιούμε πολύ συχνά. Τώρα όμως που χάλασε η επίστρωση δεν ξέρω αν κάνει. Κάπου διάβασα ότι μπορεί να είναι τοξικό. Έχετε καμία ιδέα;

Αλλαγή καλό μου, είναι βλαβερό. Πάρε ατσάλι ή μαντεμι να σωθείς. 

  • Ευχαριστώ 1

mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια να γεννησουμε με το καλο τα λουλουδάκια μας και θα σας κάνω σε όλες το τραπέζι... Δεν θελω να το πάρω πάνω μου αλλά το δεύτερο ονομα μου ειναι βεφα χαχαχχα... Φτιάχνω από σουσι μέχρι σπληναντερο χαχα

@Katzei1982 είσαι θεά!!!!! Ακόμα γελάω....ατάκα... έγραψες!!!!

Just now, Ani!! είπε:

καταρχην μπραβο στον αντρα σου που μαγειρευει... απο εκει κ επειτα δυστυχως το ωραιο τηγανι σας πρεπει να το πεταξετε..και αν μπορειτς να παρετε αλλο παρεα με μια ξυλινη ή πλαστική ειδικη κουταλα. αν με ρωτας εγω προτιμω τα tefal μιας κ εχω δοκιμασει τα παντα..αντεχουν πιο πολυ στο χρονο σε σχεση με το γδαρσιμο! καλα σας μαγειρεματα!

Ευχαριστώ πολύ .... Ναι θα το αλλάξουμε απλά τώρα αναγκαστικά παραγγελία από ίντερνετ... Καποια tefal δεν μου είχαν βγει πολύ καλά αλλά πριν χρόνια...μήπως τα έχουν βελτιώσει τώρα...

Just now, Geonutr-mama είπε:

Αλλαγή καλό μου, είναι βλαβερό. Πάρε ατσάλι ή μαντεμι να σωθείς. 

Μαντέμι ήταν αυτό αλλά χάλασε... Έλα πες μου πως... 

  • Χαχα 2

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, @ngelina81 είπε:

@Katzei1982 είσαι θεά!!!!! Ακόμα γελάω....ατάκα... έγραψες!!!!

Ευχαριστώ πολύ .... Ναι θα το αλλάξουμε απλά τώρα αναγκαστικά παραγγελία από ίντερνετ... Καποια tefal δεν μου είχαν βγει πολύ καλά αλλά πριν χρόνια...μήπως τα έχουν βελτιώσει τώρα...

Μαντέμι ήταν αυτό αλλά χάλασε... Έλα πες μου πως... 

Μαντεμένια γουοκ δεν υπάρχει. Κ να υπήρχε θα ήταν 10 κιλά. Είναι καθαρός χυτοσιδηρος και δε σηκώνεται με τίποτα. Εδώ η κατσαρόλα η μικρή που έχω κ ειναι 5.5 κιλά. Το μαντεμι δε χαλάει. Ποτε. Μια ζωή το έχεις. Απλά θέλει περιποίηση με κάψιμο με λάδι. 


mij0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Noμίζω ότι ποτέ δεν θα ηρεμήσουμε...τουλάχιστον να κάνω τον αυριανό υπέρηχο και την αυχενική και ελπίζω να χαλαρώσω αρκετά!

Εγώ έχω υποθυροειδισμό και τώρα με την εγκυμοσύνη μου αύξησε την δόση. Θα ξαναπάω τέλος του μήνα με νέες εξετάσεις για να ελέγξουμε πάλι την τιμή...ίσως είναι από αυτό και εμένα

Ναι εγώ πιστεύω από αυτό είναι. Και εγώ υπό έχω και τώρα μου είναι πάνω κάτω συνέχεια..

Just now, Geonutr-mama είπε:

Δε παίζει ρολο

Οι υδατάνθρακες σου ανεβάζουν τη γλυκόζη. Οχι τα χαμηλά λιπαρά. Ίσα ίσα τα λιπαρά σε χορταίνουν :)

Οπότε μάλλον αν τους κόψω τελείως θα είμαι καλύτερα? Τι άλλες θυσίες να κάνω η μανααα


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Balloo είπε:

Υπέροχα τα νέα σου!! Μπράβο!! Ο εξωσωματικός μου μου είπε ότι το σαλοσπίρ το σταματάμε όταν ακούσουμε καρδούλα. Όμως μπορούμε να το συνεχίσουμε μέχρι τη 12η (σε αυτό συμφωνούν και ο εξωσωματικός και η γιατρός μου). Εγώ τότε θα το σταματήσω.

Μικρό το κακό! Μην ανησυχείς, μια αντιβίωση θα πάρεις κι όλα θα πάνε καλά! Υπάρχουν αντιβιωσεις που μπορούμε να πάρουμε άφοβα στην εγκυμοσύνη. Θα σου πει ο γιατρός σου.

Μήπως το πέρασες παλιά? Μην αγχώνεσαι προκαταβολικά. Κάτσε να δούμε τι θα δείξουν οι εξετάσεις. Τα πάντα αντιμετωπίζονται, μη στενοχωριέσαι και φυσικά μη το γκουγκλάρεις!!

Κορίτσια τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς από το οδοντιατρείο! Τελευταίο ραντεβού σήμερα.. Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που θα δουν τα μπεμπάκια τους στην τιβί, σαν σουπερστάρς! Σας φιλώ ❤️

Εμενα ο εξωσωματικός μου ειναι και γιατρός μου .Οταν ρώτησα μου είπε θα το περνώ σχεδόν μέχρι το τέλος εγκυμοςύνης .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ said:

Κορίτσια βγήκε πάλι θετικό το τεστ ειμαι να σκάσω... μου είπε η γιατρός να κάνω ακόμα ένα τεστ  avidity για να δούμε αν είναι παλιά η λοίμωξη 

Δεν ρώτησες το γιατρό τι σημαίνει αυτό ; Δηλαδή αν δεν είναι παλιά η λοίμωξη τι γίνεται ; Μπορεί να είναι κάτι απλό .. μη στενοχωριέσαι άδικα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια βγήκε πάλι θετικό το τεστ ειμαι να σκάσω... μου είπε η γιατρός να κάνω ακόμα ένα τεστ  avidity για να δούμε αν είναι παλιά η λοίμωξη 

Να δεις που το πέρασες παλιά και τζάμπα αγχώνεσαι. Πότε θα κάνεις το τεστ?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Κορίτσια βγήκε πάλι θετικό το τεστ ειμαι να σκάσω... μου είπε η γιατρός να κάνω ακόμα ένα τεστ  avidity για να δούμε αν είναι παλιά η λοίμωξη 

Μάλλον κάτι έχω χάσει.  Ποιο τεστ ?


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Δεν ρώτησες το γιατρό τι σημαίνει αυτό ; Δηλαδή αν δεν είναι παλιά η λοίμωξη τι γίνεται ; Μπορεί να είναι κάτι απλό .. μη στενοχωριέσαι άδικα 

Από ότι είδα είναι κακό να μην είναι παλιά η λοίμωξη , η γιατρός μου είπε ότι επειδή είναι μικρή η τιμή θα είναι παλιά αλλά εγώ φοβάμαι πολύ, θα πάω μάλλον τώρα το απόγευμα να δώσω πάλι αίμα 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...