Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Mareva είπε:

Κοριτσια εγω πηγα για υπερηχο στις 15 + 2 κ ηταν η μπεμπα 128 γραμμαρια. Ειναι καλο αυτο; η γραμμη δε μου χει εμφανιστει αλλα δε μου ειχε ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη. Αλλα θεωρησα επειδη ειμαι ολολευκη στο δερμα κ εκανα κ ενα καταξανθο κ ασπρο παιδι μηπως εφταιγε αυτο... Δεν ξερω.. Θα το ψαξω! 

Κι εγώ που πήγα  για υπέρηχο στις 15+1 ήταν 125 γραμμάρια ο μπέμπης!! Έχω ραντεβού την ερχόμενη Τετάρτη..για να δούμε τώρα...

Αχ τι ωραία η ξανθούλα σου!! Κι εγώ άσπρη και ξανθιά είμαι... ωραία θα είναι να βγει κι εμένα έτσι ο μπεμπακος!! Γερός να είναι πάνω απ'όλα!!

Γραμμή στην κοιλιά δεν έχω κάνει ακόμα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Α τι ωραια! Υπάρχει περίπτωση δλδ να μου πουν κ εμενα αγορι κ να αλλάξει στην Β επιπέδου; :P

Κοριτσι αν εννοείς έμενα εγω εχω πητ 5/4. Ειμαι αρχες αρχες Απρίλη οποτε για αυτο λεω οτι μπορει να προλαβω κ το μηνα σας αν θέλει να βγει πιο νωρις το νινι χαχα :P

@Vaso11.4.11 μιας γνωστής μου λέγανε αγόρι κ β επιπέδου γύρισε το παιδί και το ειδαν ξεκάθαρα κορίτσι χαχαχα εμένα μ χε πει ο γυν.αγορι ήταν νωρίς βέβαια.. κ εγώ έτσι πίστευα τον είχα σίγουρο τον γιο δεν εχω κ κανένα σύμπτωμα κ έλεγα ε αγόρι...αυχενικη  μου ειπε κορίτσι μάλλον κ πριν 2 βδομάδες μου πε κορίτσι και ο γυναικολόγος ήταν πλάτη  βέβαια αλλά νομίζω είναι κόρη από ότι είδαμε κ εμείς..!!

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Καλημέρααα. Την @Vaso11.4.11 εννοούσα! Εμένα Μ δίνει με βάση την περίοδο 29/3 αλλά η αυχενική είχε βγάλει 1/4! 

Πως είστε σημερα!; Καλό Σαββατοκύριακο!!

 

Καλημερα σας!!! Καλο Σκ απο Θεσσαλονίκη! Αναμενω μπας και ακουσω τη μπεμπα... ολο κατι χτυπηματακια νιωθω χαμηλα αλλα 1... 2 φορες τη μερα...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Vaso11.4.11 μιας γνωστής μου λέγανε αγόρι κ β επιπέδου γύρισε το παιδί και το ειδαν ξεκάθαρα κορίτσι χαχαχα εμένα μ χε πει ο γυν.αγορι ήταν νωρίς βέβαια.. κ εγώ έτσι πίστευα τον είχα σίγουρο τον γιο δεν εχω κ κανένα σύμπτωμα κ έλεγα ε αγόρι...αυχενικη  μου ειπε κορίτσι μάλλον κ πριν 2 βδομάδες μου πε κορίτσι και ο γυναικολόγος ήταν πλάτη  βέβαια αλλά νομίζω είναι κόρη από ότι είδαμε κ εμείς..!!

Καλημερα Βασιλική μου! Εγω να σου πω εχω ενστικτο για αγορι από την αρχη. Το εχω δει κ στον υπνο μου αρκετές φορές όπως κ η μαμα μ. Κ γενικα κ η πεθερα μ κ η γιαγιά μ έχουν ενστικτο για αγορι. Κ μου ειπαν κ στην αυχενικη μαλλον αγορι. Επισης εγω ειχα τους πολλους εμετους όπως είχε κ η πεθερα μ όταν ήταν εγκυος στον αντρα μου. Οποτε πιστευω αγοράκι θα ειναι. Αλλα κ εκπληξη να μας κάνει κ να ειναι κοριτσακι δεν με νοιάζει! Πάνω από ολα υγιες να ειναι το πουλάκι μου ❤

Just now, Kassandras είπε:

Καλημέρααα. Την @Vaso11.4.11 εννοούσα! Εμένα Μ δίνει με βάση την περίοδο 29/3 αλλά η αυχενική είχε βγάλει 1/4! 

Πως είστε σημερα!; Καλό Σαββατοκύριακο!!

 

Είμαστε οντως κοντα! Με το καλο να ρθει η στιγμή που θα τα πάρουμε αγκαλιτσα τα νινακια μας ❤

  • Μου αρέσει 2

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini89 είπε:

Καλημερα σας!!! Καλο Σκ απο Θεσσαλονίκη! Αναμενω μπας και ακουσω τη μπεμπα... ολο κατι χτυπηματακια νιωθω χαμηλα αλλα 1... 2 φορες τη μερα...

@Eirini89 Καλημέρα καλο σκ να έχουμε!!Τα φιλιά μου στην υπέροχη Θεσσαλονίκη που αυτήν την εποχή είναι ακόμα πιο υπέροχη!!!Και εγώ από προχθές δεν την έχω καταλάβει καθόλου!

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημερα Βασιλική μου! Εγω να σου πω εχω ενστικτο για αγορι από την αρχη. Το εχω δει κ στον υπνο μου αρκετές φορές όπως κ η μαμα μ. Κ γενικα κ η πεθερα μ κ η γιαγιά μ έχουν ενστικτο για αγορι. Κ μου ειπαν κ στην αυχενικη μαλλον αγορι. Επισης εγω ειχα τους πολλους εμετους όπως είχε κ η πεθερα μ όταν ήταν εγκυος στον αντρα μου. Οποτε πιστευω αγοράκι θα ειναι. Αλλα κ εκπληξη να μας κάνει κ να ειναι κοριτσακι δεν με νοιάζει! Πάνω από ολα υγιες να ειναι το πουλάκι μου ❤

Είμαστε οντως κοντα! Με το καλο να ρθει η στιγμή που θα τα πάρουμε αγκαλιτσα τα νινακια μας ❤

@Vaso11.4.11Καλημέρα Βασω και εγώ είχα ένστικτο για αγόρι γιατί η μητέρα μου 2 κορίτσι με πάρα πολύ άσχημες εγκυμοσύνες εμετούς μέχρι τέλους...Ενω η πεθερά μου αγόρια άψογες εγκυμοσύνες δεν καταλάβαινε τίποτα...ε και επειδή εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα μου λέγε η μητέρα μου αγόρι θα ειναι....γερο να είναι και ότι να 'ναι!!!

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Αλήθειαααααα;;;; ιιιιιιιι τι τελειαααα 

Πρωτη φορα ;; ποσο εισαι ;; όρθια ή ξάπλα;;; 

Ζηλεύω ωωωωωωχ αντε και στα δικά μας !!!

Ξάπλα ήμουν μετά από φαγητό  !και ξαφνικά χαμουλης χωρίς πλάκα ! έτρωγα και εγώ τις σοκολάτες και περίμενα αμ δεεεεε !!!με λαδοξυδο και ελιές αντέδρασε το αγόρι μου !!είμαι 18×3!! εύχομαι να το νιώσεις γρήγορα αλήθεια !!

  • Μου αρέσει 6

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ξάπλα ήμουν μετά από φαγητό  !και ξαφνικά χαμουλης χωρίς πλάκα ! έτρωγα και εγώ τις σοκολάτες και περίμενα αμ δεεεεε !!!με λαδοξυδο και ελιές αντέδρασε το αγόρι μου !!είμαι 18×3!! εύχομαι να το νιώσεις γρήγορα αλήθεια !!

Α ναι;; Γι αυτό λένε ότι τ αγόρια προτιμούν τα αλμύρα και τα κορίτσια τα γλυκά!! :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Α ναι;; Γι αυτό λένε ότι τ αγόρια προτιμούν τα αλμύρα και τα κορίτσια τα γλυκά!! :-P

Μάλλον γιατί και η μαμά μου μου λέει ότι με λαδοξυδο ένιωθε τον αδερφό μου!!απίστευτο !!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Eirini89 Καλημέρα καλο σκ να έχουμε!!Τα φιλιά μου στην υπέροχη Θεσσαλονίκη που αυτήν την εποχή είναι ακόμα πιο υπέροχη!!!Και εγώ από προχθές δεν την έχω καταλάβει καθόλου!

@Vaso11.4.11Καλημέρα Βασω και εγώ είχα ένστικτο για αγόρι γιατί η μητέρα μου 2 κορίτσι με πάρα πολύ άσχημες εγκυμοσύνες εμετούς μέχρι τέλους...Ενω η πεθερά μου αγόρια άψογες εγκυμοσύνες δεν καταλάβαινε τίποτα...ε και επειδή εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα μου λέγε η μητέρα μου αγόρι θα ειναι....γερο να είναι και ότι να 'ναι!!!

Νομίζω ότι τελικά δεν έχει να κάνει αν ειναι αγορι η κοριτσι για να έχεις εμετους. Η πεθερα μου ας πουμε στο αγορι ειχε τρομερούς εμετους σαν εμενα κ στο κοριτσι τίποτα. Το αντίθετο δλδ από τους δικούς σου. Κ εχω ακουσει πολλες περιπτώσεις επισης με πολλούς εμετους που ειχαν αγορι. Τελοσπαντων σε λιγες μερες θα ξερω ετσι κ αλλιως :D

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ κατά ένα περίεργο τρόπο σ αυτή την εγκυμοσύνη απεχθάνομαι τα γλυκά!! Αντε να φάω ένα κομματάκι μαύρη σοκολάτα υγείας.. Αντιθέτως θέλω πολύ αλμυρό.. Την προηγούμενη φορά πήρα παστα και τα έφαγα όλα!! Στις σαλάτες βάζω μπόλικο ξύδι και γενικά θέλω να τα τρώω ολα λύσσα.. :PΠαρ όλα αυτά έχω κοριτσάκι..!! 

Όσο γι αυτό με τους εμετούς στο γιο μου ούτε κατάλαβα εγκυμοσυνη.. Τώρα απ την αρχή είχα ναυτιες Αναγούλες χάλια στομαχι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2020 at 8:05 ΜΜ, Aria konsta είπε:

:wub: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021 ΤΟ " ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΑΣ :wub:

@valentina23 : ΠΗΤ 1/3/2021 , --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@ba_lily  : ΠΗΤ 6/3/2021  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Pepi88 ΠΗΤ 7/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ} !!!!! :wub:

@Evoulini24 ΠΗΤ 8/3/2021 , --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {Νοσ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ} !!!!!  :wub:

@Aria konsta ΠΗΤ 17/3/2021 ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- {ΡΕΑ} !!!!!  :wub:

@giwta_86 ΠΗΤ 20/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@vivi.nik. ΠΗΤ 24/3/2021  ,  --> Α-Γ-Ο-Ρ-Α-Κ-Ι <-- , {ΙΑΣΩ} !!!!!  :wub:

@basw2  ΠΗΤ 25/3/2021  ,  --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΤΡΩΝ} !!!!! :wub:

@Kassandras ΠΗΤ 29/3/2021 , {Δεν γνωρίζουμε ακόμα φύλο ούτε μαιευτήριο :?: περιμένουμε με αγωνία :) } . :wub: 

@Mareva ΠΗΤ 29/3/2021 --> Κ-Ο-Ρ-Ι-Τ-Σ-Α-Κ-Ι <-- , {ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΣΕΠΕΤΗ ,ΧΑΝΙΑ} !!!!! :wub:

 

Πολύ ωραίο το πινακακι!

Εγώ έχω πητ 25/3 μάλλον αγοράκι ακόμα δε θέλει να μας δείξει σίγουρα και θα γεννήσω στο νοσοκομείο Σαντορίνης.

Πήγαμε χτες για υπέρηχο 16+1 140 γραμμάρια το μωρό αλλά είχε σταυρωμένα τα πόδια του όποτε ακόμα δεν ξέρουμε σίγουρα το φύλο μένουμε στο μάλλον αγοράκι από τους προηγούμενους υπέρηχους. Δεν το έχω νιώσει ακόμα και έχω πολύ αγωνία ποτε θα γίνει κ πως θα είναι αυτή η αίσθηση που διαβάζω πολλές τα έχετε ήδη νιώσει. Επίσης έχω έντονη τριχόπτωση που διάβασα και αλλες κοπέλες.

 πήρα κ εγω τα φορμακια του lidl σε γκρι μπεζ αφού  δεν ξέρουμε το φύλο κ φαίνονται πολύ καλά.

Είχα καιρό να σας διαβάσω κ να γράψω και τα είπα όλα μαζεμένα από όσα διαβασα

  • Μου αρέσει 3

XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου κορίτσι μου!! Μπράβο για το μωράκι σου!! Είναι νωρίς ακόμη για να το νιώσεις. Και γω πήρα τα φόρμακια του λιντλ.. Δεν κρατηθηκα:wink:

Τι τικερακι σου είναι με βάση την περίοδο γιατί δείχνει μια εβδομάδα πισω

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Γειά σου κορίτσι μου!! Μπράβο για το μωράκι σου!! Είναι νωρίς ακόμη για να το νιώσεις. Και γω πήρα τα φόρμακια του λιντλ.. Δεν κρατηθηκα:wink:

Τι τικερακι σου είναι με βάση την περίοδο γιατί δείχνει μια εβδομάδα πισω

Ναι μόλις το άλλαξα. Ήταν βάση περιόδου αλλά με την αυχενικη μου εβαλε συν 6 μερες


XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Νομίζω ότι τελικά δεν έχει να κάνει αν ειναι αγορι η κοριτσι για να έχεις εμετους. Η πεθερα μου ας πουμε στο αγορι ειχε τρομερούς εμετους σαν εμενα κ στο κοριτσι τίποτα. Το αντίθετο δλδ από τους δικούς σου. Κ εχω ακουσει πολλες περιπτώσεις επισης με πολλούς εμετους που ειχαν αγορι. Τελοσπαντων σε λιγες μερες θα ξερω ετσι κ αλλιως :D

@Vaso11.4.11 εκεί έχω καταλήξει και εγώ ότι τελικά τίποτα από αυτά που λένε δεν ισχύει ...η κάθε εγκυμοσύνη και η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική!

Just now, valentina23 είπε:

Εγώ κατά ένα περίεργο τρόπο σ αυτή την εγκυμοσύνη απεχθάνομαι τα γλυκά!! Αντε να φάω ένα κομματάκι μαύρη σοκολάτα υγείας.. Αντιθέτως θέλω πολύ αλμυρό.. Την προηγούμενη φορά πήρα παστα και τα έφαγα όλα!! Στις σαλάτες βάζω μπόλικο ξύδι και γενικά θέλω να τα τρώω ολα λύσσα.. :PΠαρ όλα αυτά έχω κοριτσάκι..!! 

Όσο γι αυτό με τους εμετούς στο γιο μου ούτε κατάλαβα εγκυμοσυνη.. Τώρα απ την αρχή είχα ναυτιες Αναγούλες χάλια στομαχι

@valentina23 και εγώ μόνο αλμυρά...και εχω παρατηρήσει ότι λιγουρευομαι πιο πολύ ότι έχει να κάνει με άμυλο και ζύμες...κατι μακαρόνια κατι πίτσες κατι χορτοπιτες-τυρόπιτες...μονο τέτοια...

Just now, Natasapal είπε:

Πολύ ωραίο το πινακακι!

Εγώ έχω πητ 25/3 μάλλον αγοράκι ακόμα δε θέλει να μας δείξει σίγουρα και θα γεννήσω στο νοσοκομείο Σαντορίνης.

Πήγαμε χτες για υπέρηχο 16+1 140 γραμμάρια το μωρό αλλά είχε σταυρωμένα τα πόδια του όποτε ακόμα δεν ξέρουμε σίγουρα το φύλο μένουμε στο μάλλον αγοράκι από τους προηγούμενους υπέρηχους. Δεν το έχω νιώσει ακόμα και έχω πολύ αγωνία ποτε θα γίνει κ πως θα είναι αυτή η αίσθηση που διαβάζω πολλές τα έχετε ήδη νιώσει. Επίσης έχω έντονη τριχόπτωση που διάβασα και αλλες κοπέλες.

 πήρα κ εγω τα φορμακια του lidl σε γκρι μπεζ αφού  δεν ξέρουμε το φύλο κ φαίνονται πολύ καλά.

Είχα καιρό να σας διαβάσω κ να γράψω και τα είπα όλα μαζεμένα από όσα διαβασα

@Natasapal Γεια σου Νατάσα μου!Θέλει να σας το κρατήσει για έκπληξη το μικρούλι σας!Κοντα ημαστε σε ημερομηνίες εγω 21/3..Εγω πάντως έχω κλειστεί μέσα και μου κρατάτε πολύ ωραία παρέα...

Παράθεση

 

 

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...