Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta έτσι είχα και εγω τσιμπήματα και μου χε μετρήσει τράχηλο επίσης έκανα και καλλιέργεια ουρών  για ουρολοίμωξη... και αφού ήταν καλά απλά μου αύξησε μαγνήσιο... έχετε μετρήσει κολπικα τράχηλο? (μπορεί να είναι και από κούραση-βάρος )

Εχω να μετρήσω απο 5/10 , λες να έχω θέμα;; τωρα σταματησαν .. απλα εχω παρατηρήσει αυτο με την αλλαγή εβδομάδας.

 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Εχω να μετρήσω απο 5/10 , λες να έχω θέμα;; τωρα σταματησαν .. απλα εχω παρατηρήσει αυτο με την αλλαγή εβδομάδας.

 

@Aria konsta πόσο στον είχε βγάλει? Δεν νομίζω να έχεις θέμα καλέ  ούτε 10 μέρες δεν έχεις που μετρησατε μην μου αγχώνεσαι κάπου θα κουράστηκες....εγω είχα σηκώσει 2 σακούλες σούπερ βαριές κ μια βδομάδα είχα βάρος κ κοψιματακια...κ πάλι δεν ήταν τίποτα πήρα μαγνήσιο επιπλέον κ είμαι κομπλέ!


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω το παθαίνω αυτό με τσιμπηματα που λες.. Και στο πιπί.. Όχι πάντα όμως. Μου είπε σε 20 μέρες να ξανακάνω crp κι αν είναι πάλι ανεβασμένη να μου δώσει αντιβιωση:neutral:. Το ζήτημα είναι τι σόι φλεγμονή είναι αυτή.. Μπορεί να είναι ένα δόντι. Οτιδηποτε

Εμένα μαγνήσιο δεν μου χει δώσει ακόμα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Και γω το παθαίνω αυτό με τσιμπηματα που λες.. Και στο πιπί.. Όχι πάντα όμως. Μου είπε σε 20 μέρες να ξανακάνω crp κι αν είναι πάλι ανεβασμένη να μου δώσει αντιβιωση:neutral:. Το ζήτημα είναι τι σόι φλεγμονή είναι αυτή.. Μπορεί να είναι ένα δόντι. Οτιδηποτε

Εμένα μαγνήσιο δεν μου χει δώσει ακόμα.. 

Τα λευκά γιατί τόσο ανεβασμένα?σου είπε κάτι ο γιατρός?Μήπως να ψαχτεις?η crp τι είναι?


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Και γω το παθαίνω αυτό με τσιμπηματα που λες.. Και στο πιπί.. Όχι πάντα όμως. Μου είπε σε 20 μέρες να ξανακάνω crp κι αν είναι πάλι ανεβασμένη να μου δώσει αντιβιωση:neutral:. Το ζήτημα είναι τι σόι φλεγμονή είναι αυτή.. Μπορεί να είναι ένα δόντι. Οτιδηποτε

Εμένα μαγνήσιο δεν μου χει δώσει ακόμα.. 

@valentina23 μου μην αγχώνεσαι μπορεί να μην είναι κ κάτι εφόσον το είχες κ στην πρώτη εγκυμοσύνη σου μήπως είναι "του οργανισμού σου"παρακολούθησε το και το βλέπεις...μαγνησιο μου κάνει εντύπωση που δεν παίρνεις...μηπως παίρνεις κα τι άλλο αντίστοιχο για να χαλαρώνει η μήτρα...?


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο οργανισμός μου το κάνει. Στις εγκυμοσύνες ανεβαίνουν τα λευκά το εκλαμβάνει ως φλεγμονή η ξένο σώμα. Τώρα είναι μια χαρά 13000.Στη πρώτη είχα φτάσει κοντά τα 19.000 αν θυμάμαι καλά. Όταν γέννησα πέσαν στα κανονικά. Απλά τώρα βρέθηκε και ανεβασμένη αυτή η τιμή είναι για φλεγμονή δείχνει γενικά και αόριστα ότι κάποια φλεγμονή η λοίμωξη υπάρχει... Μπορεί και η εγκυμοσύνη μου να το ανεβάζει κι αυτό;; τι να πω.. Λέτε να χω κορονοιο και να μαι ασυμπτωτική;;; :(Θα σκάσω δεν γίνεται.. Είναι δύσκολο να βρεθεί αν υπάρχει κάτι... 

Τίποτα δεν παίρνω για τη μήτρα.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Ο οργανισμός μου το κάνει. Στις εγκυμοσύνες ανεβαίνουν τα λευκά το εκλαμβάνει ως φλεγμονή η ξένο σώμα. Τώρα είναι μια χαρά 13000.Στη πρώτη είχα φτάσει κοντά τα 19.000 αν θυμάμαι καλά. Όταν γέννησα πέσαν στα κανονικά. Απλά τώρα βρέθηκε και ανεβασμένη αυτή η τιμή είναι για φλεγμονή δείχνει γενικά και αόριστα ότι κάποια φλεγμονή η λοίμωξη υπάρχει... Μπορεί και η εγκυμοσύνη μου να το ανεβάζει κι αυτό;; τι να πω.. Λέτε να χω κορονοιο και να μαι ασυμπτωτική;;; :(Θα σκάσω δεν γίνεται.. Είναι δύσκολο να βρεθεί αν υπάρχει κάτι... 

Τίποτα δεν παίρνω για τη μήτρα.... 

@valentina23ηρέμησε άμα είναι κάτι τόσο σοβαρό θα ανεβάσεις πυρετό η θα έχεις κάποιο σύμπτωμα δεν μπορεί.. Για να μην σου δώσε τίποτα για τη μήτρα δεν θα το χρειαζόσουν κιόλας...

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντί να κοιτάζω για κούνιες και ρουχαλάκια κοιτάζω για όρια αιμοσφαιρινης στο ίντερνετ, για αναιμιες, για σύνδρομα, για λευκά για φλεγμονές... Ουφ κουράστηκα.. Ψυχολογικά.. 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Γενικές εξετάσεις κάθε πότε κάνετε? Εμείς πήγαμε σήμερα τελικά για υπέρηχο αλλά δεν μου έγραψε εξετάσεις, είπε αργότερα. Επίσης δεν μας έκανε τη χάρη να γυρίσει για να δούμε το φύλο και θα ξαναπάμε την άλλη βδομάδα ξανα

  • Μου αρέσει 2

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α.. Ξέχασα. Έχω και ανεπαρκεια βιταμίνης d.. Πέρασε στα ψιλά αυτο

Just now, Kassandras είπε:

Γεια σας κορίτσια. Γενικές εξετάσεις κάθε πότε κάνετε? Εμείς πήγαμε σήμερα τελικά για υπέρηχο αλλά δεν μου έγραψε εξετάσεις, είπε αργότερα. Επίσης δεν μας έκανε τη χάρη να γυρίσει για να δούμε το φύλο και θα ξαναπάμε την άλλη βδομάδα ξανα

Κορίτσι νομίζω κάθε μήνα είναι η γενική αίματος και ουρά εκτός αν έχεις και κάποια άλλα θέματα που γίνονται στο 20αημερο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, valentina23 said:

Α.. Ξέχασα. Έχω και ανεπαρκεια βιταμίνης d.. Πέρασε στα ψιλά αυτο

Κορίτσι νομίζω κάθε μήνα είναι η γενική αίματος και ουρά εκτός αν έχεις και κάποια άλλα θέματα που γίνονται στο 20αημερο

Μέχρι τώρα πόσες φορές έκανες;: εγώ μόνο μια


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Ο οργανισμός μου το κάνει. Στις εγκυμοσύνες ανεβαίνουν τα λευκά το εκλαμβάνει ως φλεγμονή η ξένο σώμα. Τώρα είναι μια χαρά 13000.Στη πρώτη είχα φτάσει κοντά τα 19.000 αν θυμάμαι καλά. Όταν γέννησα πέσαν στα κανονικά. Απλά τώρα βρέθηκε και ανεβασμένη αυτή η τιμή είναι για φλεγμονή δείχνει γενικά και αόριστα ότι κάποια φλεγμονή η λοίμωξη υπάρχει... Μπορεί και η εγκυμοσύνη μου να το ανεβάζει κι αυτό;; τι να πω.. Λέτε να χω κορονοιο και να μαι ασυμπτωτική;;; :(Θα σκάσω δεν γίνεται.. Είναι δύσκολο να βρεθεί αν υπάρχει κάτι... 

Τίποτα δεν παίρνω για τη μήτρα.... 

Τι εννοείς δε σου εχει δώσει κάτι για τη μητρα ;;; 

Μην ταραζεσαι .. αν ήταν κάτι ανησυχητικό δε μπορει θα σου έλεγε κάτι! 

Εγω την προηγούμενη φορά δεν ειχα καλές εξετάσεις ούρων και μου λεει νερο δεν πίνεις;; πινε νερο ή πάρε κρανμπερι για να καθαρίζει η κύστη αλλιώς πάμε σε αντιβίωση. 

Just now, Kassandras είπε:

Γεια σας κορίτσια. Γενικές εξετάσεις κάθε πότε κάνετε? Εμείς πήγαμε σήμερα τελικά για υπέρηχο αλλά δεν μου έγραψε εξετάσεις, είπε αργότερα. Επίσης δεν μας έκανε τη χάρη να γυρίσει για να δούμε το φύλο και θα ξαναπάμε την άλλη βδομάδα ξανα

Κάθε μηνα που παω μου γραφει και εξετάσεις δεν είναι πολλές απλα ειναι οι πιο σημαντικές απο οτι καταλαβα . 

Σοκολατα έφαγες;;; ποσο ηταν το μωράκι;;;

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Τι εννοείς δε σου εχει δώσει κάτι για τη μητρα ;;; 

Μην ταραζεσαι .. αν ήταν κάτι ανησυχητικό δε μπορει θα σου έλεγε κάτι! 

Εγω την προηγούμενη φορά δεν ειχα καλές εξετάσεις ούρων και μου λεει νερο δεν πίνεις;; πινε νερο ή πάρε κρανμπερι για να καθαρίζει η κύστη αλλιώς πάμε σε αντιβίωση. 

Κάθε μηνα που παω μου γραφει και εξετάσεις δεν είναι πολλές απλα ειναι οι πιο σημαντικές απο οτι καταλαβα . 

Σοκολατα έφαγες;;; ποσο ηταν το μωράκι;;;

Δεν έφαγα ήταν και πρωί πρωι , 16 και 1 είμαι σήμερα! Σε μια βδομάδα που θα ξαναπάμε θα φάω σίγουρα όμως! :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Μέχρι τώρα πόσες φορές έκανες;: εγώ μόνο μια

Και εγώ δύο μην αγχώνεσαι είναι θέμα γιατρού !άλλοι δίνουν κάθε μήνα . αν είχες καποιο θέμα πάντως θα έκανες σίγουρα πιο συχνά !


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kassandras είπε:

Δεν έφαγα ήταν και πρωί πρωι , 16 και 1 είμαι σήμερα! Σε μια βδομάδα που θα ξαναπάμε θα φάω σίγουρα όμως! :P

Δεν πάμε ποτέ για υπέρηχο χωρίς να έχουμε φάει 100γρ σοκολάτα... ΝΟΜΟΣ .. 

 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...