Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Ομορφες μανουλες και γλυκιες τι κανετε; Ειμαι 38 ετων ηδη μανουλα σε ενα γλυκο αγορακι 2μισι χρονων και τωρα περιμενω στο δευτερα. Εχει 4 μερες που εκανα τεστ και χοριακη και ειμαι στην 5η εβδομαδα!!! Απο οτι φαινεται γενναω 5 δεκεμβρη!!!! Περιμενω να περασει ο καιρος για να επισκεφτω τον γιατρο μου!!!! Νομιζω οτι θα σκασω μεχρι τοτε!!! Αλλη μανουλα που γενναει το δεκεμβρη!!! Ελατε να ενωθουμε και να συμμεριζομαστε τις αγωνιες μας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου , εγώ χθες ανακάλυψα την εγκυμοσύνη και ουσα μαμά μια μικρούλας , μόλις 10 μηνών τρελάθηκα από χαρά αλλά και από άγχος καθώς δεν το περίμενα με τίποτα . Περσυ στις Μανούλες Ιουνίου 2020 και φέτος στις Μανούλες Δεκεμβρίου 2021 ... ελπίζω του χρόνου να κάτσω στα αυγά μου . χαχαχαχα.  
Πιθανη ημερομηνία στις 7/12/21
 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια με το καλοοοο εύχομαι! Κ εγώ χθες έκανα την πρώτη χοριακη μου κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είμαι στις μανουλες Δεκεμβρίου μαζί σας !!! Κάπου στις 6-12 έχω κ εγώ ημερομηνία σύμφωνα με μια εφαρμογή που το είδα.. έχω ήδη ένα κοριτσάκι 14 μηνών κ είχα μια βιοχημική τον Δεκέμβρη για αυτό λίγο φοβάμαι τώρα...

μαζί μας είναι και το κορίτσι @Ερωτικός μεταναστης με θετικό τεστακι κ μεγάλη χοριακη! Κ οι δυο θα επαναλάβουμε Δευτέρα την χοριακη!

@vaslia θα ξανά κανεις χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρό;;; Κλείσατε ραντεβουδάκι;

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!Συγχαρητήρια σε όλες εύχομαι κι ελπίζω να έχουμε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη.Εγω με βάση το ημερολόγιο βγαίνει ΠΗΤ 5.12.21 όλες κοντά είμαστε.Μακαρι να έρθουν και τα υπόλοιπα κορίτσια μας που προσπαθουν

On 30/3/2021 at 10:00 ΠΜ, vaslia είπε:

Ομορφες μανουλες και γλυκιες τι κανετε; Ειμαι 38 ετων ηδη μανουλα σε ενα γλυκο αγορακι 2μισι χρονων και τωρα περιμενω στο δευτερα. Εχει 4 μερες που εκανα τεστ και χοριακη και ειμαι στην 5η εβδομαδα!!! Απο οτι φαινεται γενναω 5 δεκεμβρη!!!! Περιμενω να περασει ο καιρος για να επισκεφτω τον γιατρο μου!!!! Νομιζω οτι θα σκασω μεχρι τοτε!!! Αλλη μανουλα που γενναει το δεκεμβρη!!! Ελατε να ενωθουμε και να συμμεριζομαστε τις αγωνιες μας!!!

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ.Την τρίτη έκανα τεστ εγκυμοσύνης Τετάρτη β χοριακη και περιμένω να πάω στον γιατρό στις 8 Απριλίου.Ετσι βγάζει και σε εμένα 5.12

4 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια με το καλοοοο εύχομαι! Κ εγώ χθες έκανα την πρώτη χοριακη μου κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είμαι στις μανουλες Δεκεμβρίου μαζί σας !!! Κάπου στις 6-12 έχω κ εγώ ημερομηνία σύμφωνα με μια εφαρμογή που το είδα.. έχω ήδη ένα κοριτσάκι 14 μηνών κ είχα μια βιοχημική τον Δεκέμβρη για αυτό λίγο φοβάμαι τώρα...

μαζί μας είναι και το κορίτσι @Ερωτικός μεταναστης με θετικό τεστακι κ μεγάλη χοριακη! Κ οι δυο θα επαναλάβουμε Δευτέρα την χοριακη!

@vaslia θα ξανά κανεις χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρό;;; Κλείσατε ραντεβουδάκι;

Αγαπημένη μου ευχαριστώ που με προσθεσες εδώ.Ακομα θα ψάχνουν.χαχα

4 ώρες πρίν, Alexandra93 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου , εγώ χθες ανακάλυψα την εγκυμοσύνη και ουσα μαμά μια μικρούλας , μόλις 10 μηνών τρελάθηκα από χαρά αλλά και από άγχος καθώς δεν το περίμενα με τίποτα . Περσυ στις Μανούλες Ιουνίου 2020 και φέτος στις Μανούλες Δεκεμβρίου 2021 ... ελπίζω του χρόνου να κάτσω στα αυγά μου . χαχαχαχα.  
Πιθανη ημερομηνία στις 7/12/21
 

χαχαχα Τι ωραία που τα λες!Κοντά είμαστε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!Συγχαρητήρια σε όλες εύχομαι κι ελπίζω να έχουμε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη.Εγω με βάση το ημερολόγιο βγαίνει ΠΗΤ 5.12.21 όλες κοντά είμαστε.Μακαρι να έρθουν και τα υπόλοιπα κορίτσια μας που προσπαθουν

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ.Την τρίτη έκανα τεστ εγκυμοσύνης Τετάρτη β χοριακη και περιμένω να πάω στον γιατρό στις 8 Απριλίου.Ετσι βγάζει και σε εμένα 5.12

Αγαπημένη μου ευχαριστώ που με προσθεσες εδώ.Ακομα θα ψάχνουν.χαχα

χαχαχα Τι ωραία που τα λες!Κοντά είμαστε όλες!

Ναιιι κορίτσι μου να τα λέμε κ από εδωωωω!! Είμαστε όλες πολύ κοντά κορίτσια οποτε βήμα βήμα μαζί θα πηγαίνουμε !! Όλα με το καλό να μας έρθουν ! 

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Ναιιι κορίτσι μου να τα λέμε κ από εδωωωω!! Είμαστε όλες πολύ κοντά κορίτσια οποτε βήμα βήμα μαζί θα πηγαίνουμε !! Όλα με το καλό να μας έρθουν ! 

5-6-7 ψάχνουμε την επόμενη μέρα.αχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

5-6-7 ψάχνουμε την επόμενη μέρα.αχαχχαχα

Χαχαχα άντε να δουμεεεε!!! Πάντως και στην μικρή μου είχε πέσει μέσα αυτή η ον-λάιν εφαρμογή ! Για να δούμε τι θα μας πούνε και οι γιατροί μας!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Χαχαχα άντε να δουμεεεε!!! Πάντως και στην μικρή μου είχε πέσει μέσα αυτή η ον-λάιν εφαρμογή ! Για να δούμε τι θα μας πούνε και οι γιατροί μας!!

Ααααχ μακάρι να βγει καλή η επαναληπτική και να δούμε τουλάχιστον σάκο και ας βγει και στους έντεκα μήνες.Πλακα πλάκα εγώ βγήκα στον δέκατο.Δεν ήθελα να βγω.μου άρεσε εκεί μέσα μάλλον.χαχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ααααχ μακάρι να βγει καλή η επαναληπτική και να δούμε τουλάχιστον σάκο και ας βγει και στους έντεκα μήνες.Πλακα πλάκα εγώ βγήκα στον δέκατο.Δεν ήθελα να βγω.μου άρεσε εκεί μέσα μάλλον.χαχαχχα

Χαχαχχα εγώ την μικρή μου την έβγαλα 39&6... είχε κατά βολευτει!! Αχχχ ναι ναι μακάρι να είναι όλα καλά κ εγώ ανυπομονώ βρε κορίτσια !!! Πρώτη φορά που έχουμε σκ κ ανυπομονώ τόσο να έρθει η Δευτέρα :-D


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Χαχαχχα εγώ την μικρή μου την έβγαλα 39&6... είχε κατά βολευτει!! Αχχχ ναι ναι μακάρι να είναι όλα καλά κ εγώ ανυπομονώ βρε κορίτσια !!! Πρώτη φορά που έχουμε σκ κ ανυπομονώ τόσο να έρθει η Δευτέρα :-D

Χαχαχαχ.Κοιτα να δεις που θα αγαπήσουμε την Δευτέρα.χαχαχαχχαχα.Οσο περνουν οι μέρες πάντως και δεν βλέπω αίμα καθησυχαζομαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Χαχαχαχ.Κοιτα να δεις που θα αγαπήσουμε την Δευτέρα.χαχαχαχχαχα.Οσο περνουν οι μέρες πάντως και δεν βλέπω αίμα καθησυχαζομαι.

Και εγώ αν κ είδα στον ύπνο μου χθες ότι πήγα τουαλετα κ είχα αίμα :shock: μάλλον επειδή το σκεφτόμουν χθες κ το συζήτησα με τον γιατρό ! Ελπίζω να μην βγει αληθινο!!  Χθες το βράδυ είχα πονάκια κ το πρωί που ξύπνησα επίσης κ φοβήθηκα λίγο..! Αν κ ξέρω πως είναι φυσιολογικά αλλά είναι κ αυτά τόσο έντονα που ώρες ώρες λέω δεν μπορειιιι θα έρθει ( μακριά από δωωωω χαχαχα)


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Και εγώ αν κ είδα στον ύπνο μου χθες ότι πήγα τουαλετα κ είχα αίμα :shock: μάλλον επειδή το σκεφτόμουν χθες κ το συζήτησα με τον γιατρό ! Ελπίζω να μην βγει αληθινο!!  Χθες το βράδυ είχα πονάκια κ το πρωί που ξύπνησα επίσης κ φοβήθηκα λίγο..! Αν κ ξέρω πως είναι φυσιολογικά αλλά είναι κ αυτά τόσο έντονα που ώρες ώρες λέω δεν μπορειιιι θα έρθει ( μακριά από δωωωω χαχαχα)

Να μην αγχώνεσαι κορίτσι μου.Οτι βρέξει ας κατεβάσει στη τελική!Πρέπει να είμαστε καλά εμείς για να είναι τα σπορια μας καλύτερα.πονακια έχω το βράδυ κυρίως αλλά όχι σε σημείο να μην τα αντεχω και σπάνια μέσα στην ημέρα.βαζω και μια θερμοφορα στα πόδια ανάμεσα προς στα γόνατα για να ζεσταίνομαι -αφου δεν κάνει στη κοιλια-και να χαλαρώνω.Δοκιμασε το μήπως πιάσει και σε σένα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια με το καλοοοο εύχομαι! Κ εγώ χθες έκανα την πρώτη χοριακη μου κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είμαι στις μανουλες Δεκεμβρίου μαζί σας !!! Κάπου στις 6-12 έχω κ εγώ ημερομηνία σύμφωνα με μια εφαρμογή που το είδα.. έχω ήδη ένα κοριτσάκι 14 μηνών κ είχα μια βιοχημική τον Δεκέμβρη για αυτό λίγο φοβάμαι τώρα...

μαζί μας είναι και το κορίτσι @Ερωτικός μεταναστης με θετικό τεστακι κ μεγάλη χοριακη! Κ οι δυο θα επαναλάβουμε Δευτέρα την χοριακη!

@vaslia θα ξανά κανεις χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρό;;; Κλείσατε ραντεβουδάκι;

Με το καλό κορίτσι μου , να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη 

πρίν από 10 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

5-6-7 ψάχνουμε την επόμενη μέρα.αχαχχαχα

Αχαχαχα όντως !!!! Εύχομαι να γεμίσουν όλες οι μέρες του Δεκεμβρίου με μανούλες !

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ααααχ μακάρι να βγει καλή η επαναληπτική και να δούμε τουλάχιστον σάκο και ας βγει και στους έντεκα μήνες.Πλακα πλάκα εγώ βγήκα στον δέκατο.Δεν ήθελα να βγω.μου άρεσε εκεί μέσα μάλλον.χαχαχχα

Αχαχαχα !!! Όλα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου με το καλό 

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2021 at 11:12 ΠΜ, Alexandra93 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου , εγώ χθες ανακάλυψα την εγκυμοσύνη και ουσα μαμά μια μικρούλας , μόλις 10 μηνών τρελάθηκα από χαρά αλλά και από άγχος καθώς δεν το περίμενα με τίποτα . Περσυ στις Μανούλες Ιουνίου 2020 και φέτος στις Μανούλες Δεκεμβρίου 2021 ... ελπίζω του χρόνου να κάτσω στα αυγά μου . χαχαχαχα.  
Πιθανη ημερομηνία στις 7/12/21
 

Τι ωραια!!! Με το καλο ειμαστε και κοντα εγω πητ εχω 5/12. Το καλα που μου απαντησατε. Να τα λεμε στο εξης!!! Να χαιρεσαι την κορουλα σου. Εγω εχω εναν ταλιμπαν 2 μισι χρονων. Ημουν συις μανουλες αυγουστου του 18.

On 3/4/2021 at 11:49 ΠΜ, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια με το καλοοοο εύχομαι! Κ εγώ χθες έκανα την πρώτη χοριακη μου κ εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να είμαι στις μανουλες Δεκεμβρίου μαζί σας !!! Κάπου στις 6-12 έχω κ εγώ ημερομηνία σύμφωνα με μια εφαρμογή που το είδα.. έχω ήδη ένα κοριτσάκι 14 μηνών κ είχα μια βιοχημική τον Δεκέμβρη για αυτό λίγο φοβάμαι τώρα...

μαζί μας είναι και το κορίτσι @Ερωτικός μεταναστης με θετικό τεστακι κ μεγάλη χοριακη! Κ οι δυο θα επαναλάβουμε Δευτέρα την χοριακη!

@vaslia θα ξανά κανεις χοριακη η θα πας κατευθείαν στον γιατρό;;; Κλείσατε ραντεβουδάκι;

Κουκλα μου η βιοχημικη ηταν τυχαια. Σε ολες λιγο πολυ συμβαινει. Μπορει ν μη το ειχες καταλαβει κιολας!!!! Εγω εχω τον νικολακη μου 2 μισι ετων. Πητ 5 δεκεμβριου. Ξαναεκανα τη παρασκευη. 4600. Λεω να μην ξανακανω. Τι λετε. Το θεμα ειναι οτι μενω σε νησι κ θα παω συο γιατρο μου στο τελος της 7ης εβδομ οποτε εχουμε μελλον.

Ναι ναι και γω το ιδιο. Οσο δε βλεπω αιμα ειμαι χαρουμενη. Αλλα δεν παετνανε κ οι μερες. Και εχει μονο μια βδομαδα και 2 μερες που το γνωριζουμε. Οχι οτι τις μετραω χαχαχα

Κοριτσια απο που ειστε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...