Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Just now, Agapakiii είπε:

Κ εγώ προσπαθώ να μην κάνω πολλά αλλ κ μόνο που τρέχω όλη μέρα πίσω από μια ζουζουνα 14 μηνών νομίζω αρκεί χαχαχαχ! Ποσο χρονων είσαι κορίτσι μου;

Στα 31 μπαινω σε λίγες μέρες!Εσύ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Στα 31 μπαινω σε λίγες μέρες!Εσύ?

Ααα πήρες δηλαδή το δωράκι σου λίγο νωρίτεραααα!! Τέλεια τέλεια! Εγώ θα κλείσω τα 28 το καλοκαίρι! Άντε μια μέρα έμεινε για να δεις το σποράκι σου!! Σήμερα ξύπνησα με τρομερό πονοκέφαλο κ γενικά μια αδυναμία.. εσυ πως είσαι;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2021 at 7:15 ΠΜ, vaslia είπε:

Ετσι λεω και γω να μην ξανακανω αλλα η αναμονη με βαζει σε τριπακια τετοια!!! Ο γιατρος δεν ζητησε καν. Μου ειπε ελα κατευθειαν στην 7η εβδομαδα. Προς το παρον μενουμε με τον συζυγο και τον γιο σκυρο λογω μεταθεσης του συζυγου. Ειμαστε απο θεσσαλονικη συντοπιτισσα. Τι καλα!!!! Εαν ανοιξουμε μπορουμε και να γνωριστουμε!!! Γτ τωρα με την εγκυμοσυνη σκεφτομαι να γυρισω θεσ ετσι και αλλιως. Οσο μπορω θα κατσω αλλα σιγουρα απο αυγουστο γυρναω πισω!!! Ενας χρονος θα εχειβμεινει για τον συζυγο μονο και θα ερχεται ετσινκ αλλιως να μας βλεπει!!! Ποιος γιατρος σε παρακολουθει;

Να μην σε αγχώνει τίποτα όλα θα πάνε τέλεια . Να χαίρεσαι και τον γιο σου . Και εγώ Θεσσαλονίκη ήμουν , τώρα μένω Λονδίνο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Agapakiii είπε:

Ααα πήρες δηλαδή το δωράκι σου λίγο νωρίτεραααα!! Τέλεια τέλεια! Εγώ θα κλείσω τα 28 το καλοκαίρι! Άντε μια μέρα έμεινε για να δεις το σποράκι σου!! Σήμερα ξύπνησα με τρομερό πονοκέφαλο κ γενικά μια αδυναμία.. εσυ πως είσαι;

Μικρούλα είσαι βρε..από χθες έχω κάνα δυο τρεις φορές μικρές σουβλιτσες αλλά κατά τ άλλα είμαι μια χαρά!Κάτσε στο κρεβάτι ρε μάτια μου.Μην ζοριζεις τον εαυτό σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ρε κορίτσια μου έχω από χθες το βράδυ σταμάτησαν τα πονακια και ξεκίνησαν μικρές σουβλιες.Λέτε να πάει κάτι στραβά?

 

Όχι όχι είναι φυσιολογικό!!  Από διάθεση πως είσαι; Ανακατωσουρες κτλ; Αχχχ τι τυχερή που αύριο έχεις το ραντεβού σου !! Θα περιμένουμε νέα μετά εεεεε


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Όχι όχι είναι φυσιολογικό!!  Από διάθεση πως είσαι; Ανακατωσουρες κτλ; Αχχχ τι τυχερή που αύριο έχεις το ραντεβού σου !! Θα περιμένουμε νέα μετά εεεεε

Είμαι τέρμα αγχωμενη.Σε συναισθηματική σύγχυση.Σημερα έκλαιγα με λυγμούς για ένα περιστατικό το οποίο θα μου πέρναγε αδιάφορο κάτω υπό φυσιολογικές συνθήκες.Κατα τ αλλά έχω τρελαθεί και ψάχνω μήπως υπάρχει κάποια εξαίρεση να ακουστεί τόσο νωρίς καρδιά για να ηρεμήσω.Εσυ πως είσαι σήμερα αγάπη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Είμαι τέρμα αγχωμενη.Σε συναισθηματική σύγχυση.Σημερα έκλαιγα με λυγμούς για ένα περιστατικό το οποίο θα μου πέρναγε αδιάφορο κάτω υπό φυσιολογικές συνθήκες.Κατα τ αλλά έχω τρελαθεί και ψάχνω μήπως υπάρχει κάποια εξαίρεση να ακουστεί τόσο νωρίς καρδιά για να ηρεμήσω.Εσυ πως είσαι σήμερα αγάπη?

Εγώ πολύ χάλια το στομάχι μου ανακατεύομαι πολύ .. περνάει λίγο κ μετά ξανά .. κοιτα στην κόρη μου πήγαμε ακριβώς 6 εβδομάδων κ εμείς δεν είχαμε ακούσει αλλά ο γιατρός είπε πως αυτός την άκουσε βαθιά.. τώρα πιστεύω κ να μην ακούσουμε θα δούμε να πάλλεται! Η αλήθεια είναι πως είναι λιιιγο νωρίς αλλά σίγουρα θα δούμε δείγματα πως όλα είναι καλά ❤️ Από που είσαι;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Εγώ πολύ χάλια το στομάχι μου ανακατεύομαι πολύ .. περνάει λίγο κ μετά ξανά .. κοιτα στην κόρη μου πήγαμε ακριβώς 6 εβδομάδων κ εμείς δεν είχαμε ακούσει αλλά ο γιατρός είπε πως αυτός την άκουσε βαθιά.. τώρα πιστεύω κ να μην ακούσουμε θα δούμε να πάλλεται! Η αλήθεια είναι πως είναι λιιιγο νωρίς αλλά σίγουρα θα δούμε δείγματα πως όλα είναι καλά ❤️ Από που είσαι;;

Από Ρόδο!Τουλαχιστον να την ακούσει βαθιά!Για το στομάχι κάπου διάβασα το τσάι με τζίντζερ κάνει καλό.Εσυ είσαι από Θεσσαλονίκη ε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Από Ρόδο!Τουλαχιστον να την ακούσει βαθιά!Για το στομάχι κάπου διάβασα το τσάι με τζίντζερ κάνει καλό.Εσυ είσαι από Θεσσαλονίκη ε?

Αχχχ μόνο που το σκέφτομαι μου έρχεται να τα βγαλω:roll::P ούτε νερό δεν πολύ πίνω γιατί κ αυτό με ανακατευει!! Ναι ναι Θεσσαλονίκη! Σίγουρα κάτι θα ακούσει αυτός η κάτι θα δει!! Όλα θα πάνε σούπερ θα το δεις! Θα μας κανεις τέλειο ποδαρικό στην ομαδούλα μας!!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Αχχχ μόνο που το σκέφτομαι μου έρχεται να τα βγαλω:roll::P ούτε νερό δεν πολύ πίνω γιατί κ αυτό με ανακατευει!! Ναι ναι Θεσσαλονίκη! Σίγουρα κάτι θα ακούσει αυτός η κάτι θα δει!! Όλα θα πάνε σούπερ θα το δεις! Θα μας κανεις τέλειο ποδαρικό στην ομαδούλα μας!!!

Μακάρι να σας κάνω γιατί θα είμαι εδώ και θα κλαίω όλη μέρα.χαχαχχα Στο χωριό μου λένε ότι αν έχεις εμετούς ανακατωσουρες και τέτοια είναι αγόρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Μακάρι να σας κάνω γιατί θα είμαι εδώ και θα κλαίω όλη μέρα.χαχαχχα Στο χωριό μου λένε ότι αν έχεις εμετούς ανακατωσουρες και τέτοια είναι αγόρι.

Ωχ λες ;;; Η αλήθεια είναι πως κ εγώ έτσι πιστεύω.. γιατί στην μικρή μου καμία σχέση μόνο κάτι καούρες είχα κ αυτές αργότερα.. τώρα με έχει ταράξει!! Κ λέω άμα είναι όλα καλά ίσως κ να ειναο αγόρι αυτό!!

καλεεεε τώρα θυμήθηκα την μεγάλη σου χοριακη!  Λες να δείτε 2 σάκους αύριο;;;; Κ να μας κανεις έκπληξη;;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Ωχ λες ;;; Η αλήθεια είναι πως κ εγώ έτσι πιστεύω.. γιατί στην μικρή μου καμία σχέση μόνο κάτι καούρες είχα κ αυτές αργότερα.. τώρα με έχει ταράξει!! Κ λέω άμα είναι όλα καλά ίσως κ να ειναο αγόρι αυτό!!

καλεεεε τώρα θυμήθηκα την μεγάλη σου χοριακη!  Λες να δείτε 2 σάκους αύριο;;;; Κ να μας κανεις έκπληξη;;;

Καλημέρα αγαπάκι μου!Δεν έχουμε ιστορικό στην οικογένεια με δίδυμα?Ούτε εγώ ούτε ο σύντροφός μου.Ελπιζω όμως ότι αφού πήγε τόσο ψηλά η χοριακη να δούμε κάτι παραπάνω.Εσυ πως είσαι?Το στομάχι σου?Το Σάββατο έχεις γιατρό?εχω μπερδευτεί.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Καλημέρα αγαπάκι μου!Δεν έχουμε ιστορικό στην οικογένεια με δίδυμα?Ούτε εγώ ούτε ο σύντροφός μου.Ελπιζω όμως ότι αφού πήγε τόσο ψηλά η χοριακη να δούμε κάτι παραπάνω.Εσυ πως είσαι?Το στομάχι σου?Το Σάββατο έχεις γιατρό?εχω μπερδευτεί.

Καλημέρα κορίτσι μου !!! Καλή επιτυχία για σήμερα !! ❤️❤️❤️ Ποτε δεν ξέρεις Χιχιχι! Πάντως όντως με τόση ψηλή χοριακη πιστεύω θα φαίνονται αρκετά γιατί σκέψου πως τώρα θα έχει ανεβεί ακόμα πιο πολύ!! Εγώ χάλια χθες το βράδυ μου πέρασε λίγο κ αποφάσισα να φάω μια σαλάτα γιατί πείνασα αλλά το μετάνιωσα γιατί με έπιασαν πάλι αναγούλες !! Σήμερα προς το παρόν κάπως παλευεται... Σάββατο έχω εγώ ναι... εεεχω ακόμα μέλλον!!! Άμα σου πει σήμερα τι εβδομάδα είσαι θα υπολογίσω κ εγώ για εμένα γιατί δεν έχουμε μεγάλη διαφορα !!:wub:


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου !!! Καλή επιτυχία για σήμερα !! ❤️❤️❤️ Ποτε δεν ξέρεις Χιχιχι! Πάντως όντως με τόση ψηλή χοριακη πιστεύω θα φαίνονται αρκετά γιατί σκέψου πως τώρα θα έχει ανεβεί ακόμα πιο πολύ!! Εγώ χάλια χθες το βράδυ μου πέρασε λίγο κ αποφάσισα να φάω μια σαλάτα γιατί πείνασα αλλά το μετάνιωσα γιατί με έπιασαν πάλι αναγούλες !! Σήμερα προς το παρόν κάπως παλευεται... Σάββατο έχω εγώ ναι... εεεχω ακόμα μέλλον!!! Άμα σου πει σήμερα τι εβδομάδα είσαι θα υπολογίσω κ εγώ για εμένα γιατί δεν έχουμε μεγάλη διαφορα !!:wub:

Κάνε σουπιτσες ζεστές να φας αγάπη.Εχω τρομερό άγχος.μου έχουν κοπεί τα πόδια!νομίζω ότι την Κυριακή μπήκα στην έκτη εβδομάδα και την διανύω.αρα κάπου εκεί είσαι κι εσύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...