Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

πρίν από 59 λεπτά , vaslia είπε:

Τι ωραια!!! Με το καλο ειμαστε και κοντα εγω πητ εχω 5/12. Το καλα που μου απαντησατε. Να τα λεμε στο εξης!!! Να χαιρεσαι την κορουλα σου. Εγω εχω εναν ταλιμπαν 2 μισι χρονων. Ημουν συις μανουλες αυγουστου του 18.

Κουκλα μου η βιοχημικη ηταν τυχαια. Σε ολες λιγο πολυ συμβαινει. Μπορει ν μη το ειχες καταλαβει κιολας!!!! Εγω εχω τον νικολακη μου 2 μισι ετων. Πητ 5 δεκεμβριου. Ξαναεκανα τη παρασκευη. 4600. Λεω να μην ξανακανω. Τι λετε. Το θεμα ειναι οτι μενω σε νησι κ θα παω συο γιατρο μου στο τελος της 7ης εβδομ οποτε εχουμε μελλον.

Ναι ναι και γω το ιδιο. Οσο δε βλεπω αιμα ειμαι χαρουμενη. Αλλα δεν παετνανε κ οι μερες. Και εχει μονο μια βδομαδα και 2 μερες που το γνωριζουμε. Οχι οτι τις μετραω χαχαχα

Κοριτσια απο που ειστε;

Υπέροχο το νούμερο σου δεν νομίζω πως χρειάζεται να ξανά κανεις... εμένα ο γιατρός σκέψου όταν έκανα την πρώτη χοριακη την Παρασκευή και του ειπα το νούμερο (745) μ είπε είναι πολύ καλό για μια ημέρα καθυστέρηση κ να μην ξανά κάνω.. αλλά εγώ θα κάνω αύριο για ευνόητους λόγους να μου φύγει από το μυαλο!! Η δίκη σου τιμή είναι σούπερ μπράβο με το καλοοο!! Λίγο δύσκολο αυτό με τον γιατρό αλλά υπομονή θα περάσουν οι μέρες.. εγώ θεσσαλονικη! Εσυ από ποιο όμορφο νησί ;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Υπέροχο το νούμερο σου δεν νομίζω πως χρειάζεται να ξανά κανεις... εμένα ο γιατρός σκέψου όταν έκανα την πρώτη χοριακη την Παρασκευή και του ειπα το νούμερο (745) μ είπε είναι πολύ καλό για μια ημέρα καθυστέρηση κ να μην ξανά κάνω.. αλλά εγώ θα κάνω αύριο για ευνόητους λόγους να μου φύγει από το μυαλο!! Η δίκη σου τιμή είναι σούπερ μπράβο με το καλοοο!! Λίγο δύσκολο αυτό με τον γιατρό αλλά υπομονή θα περάσουν οι μέρες.. εγώ θεσσαλονικη! Εσυ από ποιο όμορφο νησί ;

Ετσι λεω και γω να μην ξανακανω αλλα η αναμονη με βαζει σε τριπακια τετοια!!! Ο γιατρος δεν ζητησε καν. Μου ειπε ελα κατευθειαν στην 7η εβδομαδα. Προς το παρον μενουμε με τον συζυγο και τον γιο σκυρο λογω μεταθεσης του συζυγου. Ειμαστε απο θεσσαλονικη συντοπιτισσα. Τι καλα!!!! Εαν ανοιξουμε μπορουμε και να γνωριστουμε!!! Γτ τωρα με την εγκυμοσυνη σκεφτομαι να γυρισω θεσ ετσι και αλλιως. Οσο μπορω θα κατσω αλλα σιγουρα απο αυγουστο γυρναω πισω!!! Ενας χρονος θα εχειβμεινει για τον συζυγο μονο και θα ερχεται ετσινκ αλλιως να μας βλεπει!!! Ποιος γιατρος σε παρακολουθει;

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μανουλες του Δεκέμβρη πως είστε ;; @Ερωτικός μεταναστης πάει το πρώτο άγχος με τις χοριακες μας τώρα ανυπομονούμε για τον γιατρό!! Τι ώρα έχεις την Πέμπτη;;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

κορίτσια μανουλες του Δεκέμβρη πως είστε ;; @Ερωτικός μεταναστης πάει το πρώτο άγχος με τις χοριακες μας τώρα ανυπομονούμε για τον γιατρό!! Τι ώρα έχεις την Πέμπτη;;;

Δόξα τον Θεό πήγαμε καλά.Μου έκοψε το μεσημεριανό utrogestan.μονο πρωι βράδυ.Εγω όμως πήρα και μεσημέρι γιατί ακόμα δεν είχα επικοινωνήσει μαζί του μια δεν ήξερα.Πεμπτη στις 12.30.Εσυ ποτέ έκλεισες αγάπη?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Δόξα τον Θεό πήγαμε καλά.Μου έκοψε το μεσημεριανό utrogestan.μονο πρωι βράδυ.Εγω όμως πήρα και μεσημέρι γιατί ακόμα δεν είχα επικοινωνήσει μαζί του μια δεν ήξερα.Πεμπτη στις 12.30.Εσυ ποτέ έκλεισες αγάπη?

Αχ σουπερρρρ !! Εγώ Σάββατο θα πάω !!! Μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα κάνω χαχαχα! Το βράδυ  κυριωσ έχω έντονα πονάκια στην κοιλιά κ στη μέση!! Ξέρω πως είναι φυσιολογικό γιατί μεγαλώνει η μήτρα αλλά ώρες ώρες με τρομάζουν! Εσυ πως νιώθεις;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Αχ σουπερρρρ !! Εγώ Σάββατο θα πάω !!! Μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα κάνω χαχαχα! Το βράδυ  κυριωσ έχω έντονα πονάκια στην κοιλιά κ στη μέση!! Ξέρω πως είναι φυσιολογικό γιατί μεγαλώνει η μήτρα αλλά ώρες ώρες με τρομάζουν! Εσυ πως νιώθεις;

Αχχχχ αυτά τα πονακια τα έχω κι εγώ ειδικά το βραδάκι.Νιωθω σαν να μου έρχεται περίοδος!κατά τ αλλά νιώθω σαν να μην είμαι έγκυος.Ολα αυτά που είχα πριν την καθυστέρηση πόνος στο στήθος τσιμπήματα και τέτοια εξαφανίστηκαν.Αναθαρρεψα πάντως σήμερα γιατί είδα υψηλή χοριακη και μειώθηκαν οι πιθανότητες για εξωμήτριο που φοβόμουν απεριόριστα.Μεχρι το Σάββατο θα είμαστε εδώ παρειτσα να τα λέμε.Λες να ακούσουμε καρδούλα?Η θα είναι νωρίς?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Αχχχχ αυτά τα πονακια τα έχω κι εγώ ειδικά το βραδάκι.Νιωθω σαν να μου έρχεται περίοδος!κατά τ αλλά νιώθω σαν να μην είμαι έγκυος.Ολα αυτά που είχα πριν την καθυστέρηση πόνος στο στήθος τσιμπήματα και τέτοια εξαφανίστηκαν.Αναθαρρεψα πάντως σήμερα γιατί είδα υψηλή χοριακη και μειώθηκαν οι πιθανότητες για εξωμήτριο που φοβόμουν απεριόριστα.Μεχρι το Σάββατο θα είμαστε εδώ παρειτσα να τα λέμε.Λες να ακούσουμε καρδούλα?Η θα είναι νωρίς?

Κ εγώ έτσι ακριβώς νιώθω πως θα μου έρθει !! Αλλά ετσι ήταν κ στην μικρή μου οποτε το παίρνω σαν θετικό χαχαχα! 
πιστευω πως είναι νωρίς για καρδούλα ... συνήθως πιο μετά ακούγεται ! Μακάρι βέβαια να είμαστε τυχερές κ καααατι να ακουστεί έστω στο βάθος χαχαχα γιατί είναι κ αυτό ένα άγχος !!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου με το καλο να ακουσετε καρδουλα να παιρνουμε και μεις σειρα αν κ αργουμε ακομη!!!! Εγω συμπτωματα μονο υπνηλια πλεον και στηθος που φουσκωνει το βραδυ κυριως. Δεν μπορω να καταλαβω ακομη γτ θηλαζουμε και μπερδευεται η κατασταση!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, vaslia είπε:

Κοριτσια μου με το καλο να ακουσετε καρδουλα να παιρνουμε και μεις σειρα αν κ αργουμε ακομη!!!! Εγω συμπτωματα μονο υπνηλια πλεον και στηθος που φουσκωνει το βραδυ κυριως. Δεν μπορω να καταλαβω ακομη γτ θηλαζουμε και μπερδευεται η κατασταση!!!

Αχ μακάρι μακάρι !! Να περνάνε οι μέρες να δούμε τα σπορακια μας!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Καλά κορίτσι μου!!! Σήμερα από το απόγευμα κ μετά το στομάχι χάλια πολύ ανακατωσούρα !! Εσυ πως είσαι;

Καλά είμαι κι εγώ.Αν εξαιρέσεις κάτι μικροζαλαδες και λίγο αναγουλα και μια μικρή σουβλιά..Κατά τ αλλά καλά.Προετοιμαζομαι ψυχολογικά για τον γιατρό?Διακολπικο κάνουν ε?οι σύντροφοι κάνει να μπούνε μέσα άραγε?Ποτέ έχεις ραντεβού?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Καλά είμαι κι εγώ.Αν εξαιρέσεις κάτι μικροζαλαδες και λίγο αναγουλα και μια μικρή σουβλιά..Κατά τ αλλά καλά.Προετοιμαζομαι ψυχολογικά για τον γιατρό?Διακολπικο κάνουν ε?οι σύντροφοι κάνει να μπούνε μέσα άραγε?Ποτέ έχεις ραντεβού?

Αχχχ περιμένουμε κ εμείς μαζί σου !!! ❤️ Δεν ξέρω αμα Επιτρέπεται.. εγώ έχω Σάββατο ραντεβού κ δουλεύει οποτε θα πάω μόνη.. διακολπικο κάνουν το πρώτο 3μηνο ναι.. όσο περνάνε οι μέρες ανυπομονώ κ αγχώνομαι ! Έχω κ αρκετά υγρά ( συγνώμη για την περιγραφή) ! Επίσης πολυυυυ κούραση κορίτσια !! 


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Αχχχ περιμένουμε κ εμείς μαζί σου !!! ❤️ Δεν ξέρω αμα Επιτρέπεται.. εγώ έχω Σάββατο ραντεβού κ δουλεύει οποτε θα πάω μόνη.. διακολπικο κάνουν το πρώτο 3μηνο ναι.. όσο περνάνε οι μέρες ανυπομονώ κ αγχώνομαι ! Έχω κ αρκετά υγρά ( συγνώμη για την περιγραφή) ! Επίσης πολυυυυ κούραση κορίτσια !! 

Άντε καλέ που ζητάς συγνώμη.Ετσι κι αλλιώς λίγο πολύ όλες τα ίδια έχουμε.Πωπω έχω τόσες απορίες θα τον τρελάνω τον γιατρό.λογικο να έχεις κούραση.εχεις τα παιδάκια σου έχεις και τις ορμόνες.Εγω τον χώνω κανονικά.Πολυ λίγα κάνω μέχρι να πάω στον γιατρό και ειδικά για τον πρώτο καιρό.Ενα μαγείρεμα θα κάνω και θα στρώσω το κρεβάτι.Αντε άμα έχω κέφια θα πλύνω και τα πιάτα και θα βάλω πλυντήριο.Αλλα προσπαθώ να θυμάμαι ότι είμαι έγκυος γιατί το ξεχνάω.χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Άντε καλέ που ζητάς συγνώμη.Ετσι κι αλλιώς λίγο πολύ όλες τα ίδια έχουμε.Πωπω έχω τόσες απορίες θα τον τρελάνω τον γιατρό.λογικο να έχεις κούραση.εχεις τα παιδάκια σου έχεις και τις ορμόνες.Εγω τον χώνω κανονικά.Πολυ λίγα κάνω μέχρι να πάω στον γιατρό και ειδικά για τον πρώτο καιρό.Ενα μαγείρεμα θα κάνω και θα στρώσω το κρεβάτι.Αντε άμα έχω κέφια θα πλύνω και τα πιάτα και θα βάλω πλυντήριο.Αλλα προσπαθώ να θυμάμαι ότι είμαι έγκυος γιατί το ξεχνάω.χαχαχαχ

Κ εγώ προσπαθώ να μην κάνω πολλά αλλ κ μόνο που τρέχω όλη μέρα πίσω από μια ζουζουνα 14 μηνών νομίζω αρκεί χαχαχαχ! Ποσο χρονων είσαι κορίτσι μου;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...