Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κάνε σουπιτσες ζεστές να φας αγάπη.Εχω τρομερό άγχος.μου έχουν κοπεί τα πόδια!νομίζω ότι την Κυριακή μπήκα στην έκτη εβδομάδα και την διανύω.αρα κάπου εκεί είσαι κι εσύ

Αχχχζ λογικό να έχεις άγχος κ εγώ μια απο τα ίδια!! Όλα καλά θα πάνε όμως ❤️ Μόνη θα πας ;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Αχχχζ λογικό να έχεις άγχος κ εγώ μια απο τα ίδια!! Όλα καλά θα πάνε όμως ❤️ Μόνη θα πας ;

Θα έρθει και ο σύντροφός μου.Δεν ξέρω βέβαια αν μπορεί να μπει μέσα.οσες φορές πήγα να μου γράψουν τις εξετάσεις οι συνοδοί περίμεναν έξω.Λογικα όμως θα πρέπει να μπει για τις απαραίτητες διευκρινήσεις.♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Θα έρθει και ο σύντροφός μου.Δεν ξέρω βέβαια αν μπορεί να μπει μέσα.οσες φορές πήγα να μου γράψουν τις εξετάσεις οι συνοδοί περίμεναν έξω.Λογικα όμως θα πρέπει να μπει για τις απαραίτητες διευκρινήσεις.♥️

Τέλεια θα έχεις ένα στήριγμα ! Με το καλό κορίτσι μου! Όλα καλά θα πάνε! Περιμένουμε νέα σου !!!❤️


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Agapakiii είπε:

@Ερωτικός μεταναστης κορίτσι μου τι έγινε με τον γιατρό;;;; 

Μόλις μπήκα σπίτι αγάπη για αυτό κι άργησα να απαντήσω.Λοιπον λοιπόν.Καναμε κοιλιακό υπέρηχο βρήκε σακο ενδομήτριο και μια φακή 3.3 χιλιοστά.Εχω τρελαθεί.Μου έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και μου είπε να πάω σε μια εβδομάδα.Μου εδωσε να παίρνω μαζί με το utrogestan φολικό οξύ pregnal.εντωμεταξυ μας έδωσε και το υπερηχογράφημα και βρε κορίτσια μου φάνηκε σαν να ξεχωρίζει το πλασματακι.Θα το βάλω στο προφίλ να δείτε τι εννοω.Ειμαι 5 και 4 ημερών.Και Πητ 5.12

Δεν μπορώ να το ανεβάσω.Ειναι μεγαλη

Το ανεβασα κορίτσια.δεν ξέρω αν φαίνεται καλά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Μόλις μπήκα σπίτι αγάπη για αυτό κι άργησα να απαντήσω.Λοιπον λοιπόν.Καναμε κοιλιακό υπέρηχο βρήκε σακο ενδομήτριο και μια φακή 3.3 χιλιοστά.Εχω τρελαθεί.Μου έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και μου είπε να πάω σε μια εβδομάδα.Μου εδωσε να παίρνω μαζί με το utrogestan φολικό οξύ pregnal.εντωμεταξυ μας έδωσε και το υπερηχογράφημα και βρε κορίτσια μου φάνηκε σαν να ξεχωρίζει το πλασματακι.Θα το βάλω στο προφίλ να δείτε τι εννοω.Ειμαι 5 και 4 ημερών.Και Πητ 5.12

Δεν μπορώ να το ανεβάσω.Ειναι μεγαλη

Το ανεβασα κορίτσια.δεν ξέρω αν φαίνεται καλά 

Μπράβο κορίτσι μουυυυ!!! Τέλεια νέα! Η καρδούλα τελικά δεν ακούστηκε εεε;;; Είναι νωρίς!!! Ποτε σου είπε να σε ξανά δει;;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Μπράβο κορίτσι μουυυυ!!! Τέλεια νέα! Η καρδούλα τελικά δεν ακούστηκε εεε;;; Είναι νωρίς!!! Ποτε σου είπε να σε ξανά δει;;

Την επόμενη Πέμπτη μου είπε να με δει.Δεν ακούσαμε αλλά δεν απογοητεύομαι.Αρκετα αγχώθηκα και δεν θέλω να γεμίσω ψυχολογικά την φακή μου.Ελπιζω την άλλη εβδομάδα να ακούσουμε.Εβαλα στο εξώφυλλο το υπερηχογράφημα.Ρεεε μου φαίνεται σαν κεφάλι και ουριτσα ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Την επόμενη Πέμπτη μου είπε να με δει.Δεν ακούσαμε αλλά δεν απογοητεύομαι.Αρκετα αγχώθηκα και δεν θέλω να γεμίσω ψυχολογικά την φακή μου.Ελπιζω την άλλη εβδομάδα να ακούσουμε.Εβαλα στο εξώφυλλο το υπερηχογράφημα.Ρεεε μου φαίνεται σαν κεφάλι και ουριτσα ♥️

Εννοείται δεν υπάρχει λόγος απογοήτευσης το ξέραμε πως ήταν πολυυυυ νωρίς εξάλλου!!! Σημασία έχει που είδατε το σποράκι σας !!!! Τέλεια τε νέα σου!! Τελικά ο σύντροφος μπήκε μαζί σου !;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Εννοείται δεν υπάρχει λόγος απογοήτευσης το ξέραμε πως ήταν πολυυυυ νωρίς εξάλλου!!! Σημασία έχει που είδατε το σποράκι σας !!!! Τέλεια τε νέα σου!! Τελικά ο σύντροφος μπήκε μαζί σου !;

Ναιι!♥️Μπήκε μαζί !Μου έκανε υπέρηχο από τη κοιλιά αλλά θα μπορούσε να μπει και στον κολπικό.Νομιζω ότι περισσότερο στην αρχή τους ενδιαφέρει να δούνε ενδομήτριο σάκο και όλα τα υπόλοιπα λίγο λίγο.♥️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ναιι!♥️Μπήκε μαζί !Μου έκανε υπέρηχο από τη κοιλιά αλλά θα μπορούσε να μπει και στον κολπικό.Νομιζω ότι περισσότερο στην αρχή τους ενδιαφέρει να δούνε ενδομήτριο σάκο και όλα τα υπόλοιπα λίγο λίγο.♥️

Ναι ακριβώς αυτό για αρχή μας ενδιαφέρει ο σάκος να είναι ενδομητριος!!! Οποτε είστε σουπεεεεερ !! Υπέροχα τα νεακια σου άντε να παίρνουμε κ εμείς σειρά σιγά σιγά χιχιιχ


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agapakiii είπε:

Ναι ακριβώς αυτό για αρχή μας ενδιαφέρει ο σάκος να είναι ενδομητριος!!! Οποτε είστε σουπεεεεερ !! Υπέροχα τα νεακια σου άντε να παίρνουμε κ εμείς σειρά σιγά σιγά χιχιιχ

Τώρα που μου έφυγε το άγχος θα σου πω να μην αγχώνεσαι ..χαχαχ♥️

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Τώρα που μου έφυγε το άγχος θα σου πω να μην αγχώνεσαι ..χαχαχ♥️

Αχχχχ αν δεν πάω να μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα καλά δε θα ησυχάσω! Θα πάω κ μοναχουλα να δω πως θα την παλέψω!!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Αχχχχ αν δεν πάω να μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα καλά δε θα ησυχάσω! Θα πάω κ μοναχουλα να δω πως θα την παλέψω!!!

Όλα καλά θα είναι.Θα το δεις!Μπαμ και κάτω έπιασες.Κι εμείς εδώ είμαστε να σε ξεαγχωσουμε.Ρε αγάπη μου έγραψε κολπική καλλιέργεια αλλά δεν έχω ξανακάνει και δεν ξέρω πως γίνεται.Σαν το τεστ Παπ είναι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Όλα καλά θα είναι.Θα το δεις!Μπαμ και κάτω έπιασες.Κι εμείς εδώ είμαστε να σε ξεαγχωσουμε.Ρε αγάπη μου έγραψε κολπική καλλιέργεια αλλά δεν έχω ξανακάνει και δεν ξέρω πως γίνεται.Σαν το τεστ Παπ είναι?

Αχ ευχαριστώ παρά πολυυυυ για την εμψύχωση ❤️ Ναι δεν είναι τίποτα με μια σαν μπατονετα παίρνουν υλικό ! Εγώ θυμάμαι είχα κάνει στη μικρή μου προς το τέλος της εγκυμοσύνης !! Εύκολη εξέταση! Ποτε θα πας για τις εξετάσεις σου;


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2021 at 12:21 ΜΜ, Agapakiii είπε:

Ααα πήρες δηλαδή το δωράκι σου λίγο νωρίτεραααα!! Τέλεια τέλεια! Εγώ θα κλείσω τα 28 το καλοκαίρι! Άντε μια μέρα έμεινε για να δεις το σποράκι σου!! Σήμερα ξύπνησα με τρομερό πονοκέφαλο κ γενικά μια αδυναμία.. εσυ πως είσαι;

Αααααντε και εγώ τα 28 κλείνω στις 18/06

On 7/4/2021 at 10:31 ΜΜ, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Μακάρι να σας κάνω γιατί θα είμαι εδώ και θα κλαίω όλη μέρα.χαχαχχα Στο χωριό μου λένε ότι αν έχεις εμετούς ανακατωσουρες και τέτοια είναι αγόρι.

Α μπα κορίτσι μου έχω στην κόρη μου είχα έμετους από την 5η βδομάδα μέχρι τον ένατο :)

On 8/4/2021 at 5:08 ΜΜ, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Μόλις μπήκα σπίτι αγάπη για αυτό κι άργησα να απαντήσω.Λοιπον λοιπόν.Καναμε κοιλιακό υπέρηχο βρήκε σακο ενδομήτριο και μια φακή 3.3 χιλιοστά.Εχω τρελαθεί.Μου έγραψε ένα σωρό εξετάσεις και μου είπε να πάω σε μια εβδομάδα.Μου εδωσε να παίρνω μαζί με το utrogestan φολικό οξύ pregnal.εντωμεταξυ μας έδωσε και το υπερηχογράφημα και βρε κορίτσια μου φάνηκε σαν να ξεχωρίζει το πλασματακι.Θα το βάλω στο προφίλ να δείτε τι εννοω.Ειμαι 5 και 4 ημερών.Και Πητ 5.12

Δεν μπορώ να το ανεβάσω.Ειναι μεγαλη

Το ανεβασα κορίτσια.δεν ξέρω αν φαίνεται καλά 

Ααααααχ μπράβο κορίτσι μου όλα με το καλό να πάνε , τι όμορφα νέα !! 

Κορίτσια μου τι κάνετε ; Πως είστε ; Πως πάτε ψυχολογικά ??? Εγώ μια χαίρομαι μια θέλω να κλαίω αστα ... αλλά και στην κόρη μου έτσι ήμουν :) . Αφήστε την υπνηλία όπου με αφήσεις κοιμάμαι , χθες με πήρε ο ύπνος καθιστή στην καρέκλα :wink:!!! Έχω όμως και την ζουζούνια μου 10 μηνών μες στην ενέργεια όλη μέρα που κερος για ύπνο . Εγώ δεν έκανα χοριακη αλλά πάω κατευθείαν στις 17/4 για υπερηχω... άντε να δούμε . Πάντως καμία σχέση η μια εγκυμοσύνη με την άλλη . Μακάρι να γλυτωσω τους εμετούς για στην πρώτη με πήγε μέχρι τον ένατο . 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...