Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Κοντός τράχηλος;


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Ele1 είπε:

Γειά σου Χρύσα,εγώ είμαι σήμερα14 και 3 ...την άλλη βδομαδα θα με δει γιατρος μετα την περιδεση!!

Ναι να περάσουν οι μήνες και να πάνε ολααα καλά για όλες!!

Και εγώ την άλλη Δευτέρα έχω γιατρό και είμαι μέσα στο άγχος για να είναι όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Και εγώ την άλλη Δευτέρα έχω γιατρό και είμαι μέσα στο άγχος για να είναι όλα καλά!!

Όλα καλά θα είναι γτ οχι?!προσπαθώ  κ γω να σκέφτομαι  όσο γίνεται θετικά  και να κοιμαμαι για να μν σκέφτομαι:p

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ele1 είπε:

Όλα καλά θα είναι γτ οχι?!προσπαθώ  κ γω να σκέφτομαι  όσο γίνεται θετικά  και να κοιμαμαι για να μν σκέφτομαι:p

Με τον ύπνο καλά τα πάω μέχρι στιγμής ευτυχώς!! Λίγο με το άγχος πρέπει να το δουλέψω και θα είναι όλα μια χαρά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Με τον ύπνο καλά τα πάω μέχρι στιγμής ευτυχώς!! Λίγο με το άγχος πρέπει να το δουλέψω και θα είναι όλα μια χαρά!!

Καλώς ήρθες Χρύσα...το άγχος ειδικά αν είναι το πρώτο σου μωράκι θα το έχεις αλλά όλα θα πάνε καλά!

1 hour ago, Ele1 είπε:

Σ ευχαριστώ  πολύ!!!το υποθετο γλυκερίνης που παίρνεις τι μάρκα είναι είναι κάποιο συγκεκριμένο? 

 Zarbis λέγεται αν τους πεις ότι είσαι έγκυος είναι αυτό το συγκεκριμένο δεν υπάρχει άλλο..

πρίν από 27 λεπτά , Ele1 είπε:

Όλα καλά θα είναι γτ οχι?!προσπαθώ  κ γω να σκέφτομαι  όσο γίνεται θετικά  και να κοιμαμαι για να μν σκέφτομαι:p

Χαχχααχ έτσι έκανα στην αρχή κοιμόμουν για να μην σκέφτομαι αλλά μετά βαρέθηκα βρες κάτι να κάνεις να περνάει η ώρα σού.εγω βλέπω σειρές στο νετφλιξ, διαβάζω βιβλία αλλιώς η Κλεισούρα δεν περνάει με τπτ

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Lilak90 είπε:

Καλώς ήρθες Χρύσα...το άγχος ειδικά αν είναι το πρώτο σου μωράκι θα το έχεις αλλά όλα θα πάνε καλά!

Γεια σας κορίτσια καλώς σας βρήκα! Είμαι στην ομάδα Ιουλίου αλλά μπήκα και εδώ να μαθαίνω νέα!! Ναι το πρώτο μου παιδάκι είναι. έκανα αυχενική την προηγούμενη εβδομάδα και όλα καλά! Τώρα περιμένω να πάω στον γιατρό την άλλη εβδομάδα να δούμε ότι μεγαλώνει το φασολακι!!!το άγχος πάντα υπάρχει για το οτιδήποτε! Ειδικά ρε κορίτσια έχω πολύ άγχος με το φαγητό! Ότι και να τρώω αναρωτιέμαι αν κάνει αν είναι καλά πλυμενο καλά μαγειρεμένο και πάει λέγοντας!!! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Polly1 είπε:

 

Κορίτσια, καλησπέρα! Είχα ανασηκωμένα το κρεβάτι και τον καναπε 10-12 εκ και μετα ξαπλωνα όπως ήθελα! Το καλό είναι να ξαπλωνουμε γενικα στην αριστερή μας πλευρά! Γίνεται καλύτερη αιμάτωση! 

Polly μου το ύψος από την λεκάνη και κάτω το είχες η στα πόδια μόνο?

πρίν από 6 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Γεια σας κορίτσια καλώς σας βρήκα! Είμαι στην ομάδα Ιουλίου αλλά μπήκα και εδώ να μαθαίνω νέα!! Ναι το πρώτο μου παιδάκι είναι. έκανα αυχενική την προηγούμενη εβδομάδα και όλα καλά! Τώρα περιμένω να πάω στον γιατρό την άλλη εβδομάδα να δούμε ότι μεγαλώνει το φασολακι!!!το άγχος πάντα υπάρχει για το οτιδήποτε! Ειδικά ρε κορίτσια έχω πολύ άγχος με το φαγητό! Ότι και να τρώω αναρωτιέμαι αν κάνει αν είναι καλά πλυμενο καλά μαγειρεμένο και πάει λέγοντας!!! Χαχαχα

Αυτό τό είχα εγώ στην αρχή μέχρι που μου έγινε εμμονή.. τώρα είπα τέλος τρώω τα πάντα αλλά περισσότερο υγιεινά εννοείται... είχα πριξει τον γιατρό μου με το φαι.θα τρως φρούτα, λαχανικά πολύ καλά πλυμένα,το μαρούλι εγώ το αποφεύγω βέβαια.. τυριά τρώω πολλά, κρέατα πολύ καλά ψημένα και το μπέικον πού τρελαίνομαι το βάζω 2 μέρες κατάψυξη πριν το ψήσω πού εκεί σκοτώνεται το τοξόπλασμα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Lilak90 είπε:

Polly μου το ύψος από την λεκάνη και κάτω το είχες η στα πόδια μόνο?

Αυτό τό είχα εγώ στην αρχή μέχρι που μου έγινε εμμονή.. τώρα είπα τέλος τρώω τα πάντα αλλά περισσότερο υγιεινά εννοείται... είχα πριξει τον γιατρό μου με το φαι.θα τρως φρούτα, λαχανικά πολύ καλά πλυμένα,το μαρούλι εγώ το αποφεύγω βέβαια.. τυριά τρώω πολλά, κρέατα πολύ καλά ψημένα και το μπέικον πού τρελαίνομαι το βάζω 2 μέρες κατάψυξη πριν το ψήσω πού εκεί σκοτώνεται το τοξόπλασμα..

Και εγώ έτσι προσπαθώ να κάνω αλλά πάλι σκέφτομαι διάφορα!! Θα προσπαθήσω να χαλαρώσω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Polly μου το ύψος από την λεκάνη και κάτω το είχες η στα πόδια μόνο?

Αυτό τό είχα εγώ στην αρχή μέχρι που μου έγινε εμμονή.. τώρα είπα τέλος τρώω τα πάντα αλλά περισσότερο υγιεινά εννοείται... είχα πριξει τον γιατρό μου με το φαι.θα τρως φρούτα, λαχανικά πολύ καλά πλυμένα,το μαρούλι εγώ το αποφεύγω βέβαια.. τυριά τρώω πολλά, κρέατα πολύ καλά ψημένα και το μπέικον πού τρελαίνομαι το βάζω 2 μέρες κατάψυξη πριν το ψήσω πού εκεί σκοτώνεται το τοξόπλασμα..

Ουσιαστικά στα πόδια ήταν η ανακλιση!  Όταν το δοκιμάσεις,θα δεις ότι με ανασηκωμένα πόδια ανασηκωνεται και όλο το σώμα!! Γι αυτό βολεύει να ανασηκωσεις τα επιπλα και όχι να βάζεις μαξιλάρια πχ ! Δηλαδή εμένα μου είπαν να ανασηκώνω έπιπλα!! Ο,τι βολεύει βέβαια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Καλώς ήρθες Χρύσα...το άγχος ειδικά αν είναι το πρώτο σου μωράκι θα το έχεις αλλά όλα θα πάνε καλά!

 Zarbis λέγεται αν τους πεις ότι είσαι έγκυος είναι αυτό το συγκεκριμένο δεν υπάρχει άλλο..

Χαχχααχ έτσι έκανα στην αρχή κοιμόμουν για να μην σκέφτομαι αλλά μετά βαρέθηκα βρες κάτι να κάνεις να περνάει η ώρα σού.εγω βλέπω σειρές στο νετφλιξ, διαβάζω βιβλία αλλιώς η Κλεισούρα δεν περνάει με τπτ

 

Ασε τα κάνω όλα αυτά χαχχα!!Την άλλη Δευτέρα  θα πάω γιατρο να δω τι θα μου πει και να πάρω και αναρρωτικη ...

4 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Polly μου το ύψος από την λεκάνη και κάτω το είχες η στα πόδια μόνο?

Αυτό τό είχα εγώ στην αρχή μέχρι που μου έγινε εμμονή.. τώρα είπα τέλος τρώω τα πάντα αλλά περισσότερο υγιεινά εννοείται... είχα πριξει τον γιατρό μου με το φαι.θα τρως φρούτα, λαχανικά πολύ καλά πλυμένα,το μαρούλι εγώ το αποφεύγω βέβαια.. τυριά τρώω πολλά, κρέατα πολύ καλά ψημένα και το μπέικον πού τρελαίνομαι το βάζω 2 μέρες κατάψυξη πριν το ψήσω πού εκεί σκοτώνεται το τοξόπλασμα..

Εγω τόσο καιρό πρόσεχα γλουτενη να μην τρώω μου το χε πει αιματολογος μου..τωρα π πέρασαν κάποιες εβδομάδες το μόνο που θέλω να τρωω είναι σάντουιτς πίτσες ότι περιέχει ζύμη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Ele1 είπε:

Ασε τα κάνω όλα αυτά χαχχα!!Την άλλη Δευτέρα  θα πάω γιατρο να δω τι θα μου πει και να πάρω και αναρρωτικη ...

Εγω τόσο καιρό πρόσεχα γλουτενη να μην τρώω μου το χε πει αιματολογος μου..τωρα π πέρασαν κάποιες εβδομάδες το μόνο που θέλω να τρωω είναι σάντουιτς πίτσες ότι περιέχει ζύμη...

Χαχαχα λογικό... εγώ τα τρώω όλα αυτά να σου πω δεν αφήνω τπτ που να το θέλω και να μήν το τρώω.. προσέχω βέβαια με τα κιλά παρά πολύ για να μην πάρω αρκετά και ζοριστει ο τράχηλος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μία ερώτηση υπάρχει κάποια από σάς που να βάζει κολπικά utrogestan?βασικά θέλω να μου πείτε επειδή προκαλούν παραπάνω υγρά φοράτε κάποιο σερβιετακι η αλλάζεται συνέχεια εσώρουχο?

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Κορίτσια μία ερώτηση υπάρχει κάποια από σάς που να βάζει κολπικά utrogestan?βασικά θέλω να μου πείτε επειδή προκαλούν παραπάνω υγρά φοράτε κάποιο σερβιετακι η αλλάζεται συνέχεια εσώρουχο?

Καλημερα!! Εγώ κάνω συνδυασμό αλλαγής εσωρούχων και σερβιετων γιατί έχω υγρά και ουτροτζεσταν που δεν παιρνω! Γενικά όμως το καλύτερο είναι αλλαγή εσωρούχων καθώς με τα σερβιετακια ευνοείται η ανάπτυξη μικροβίων πιο εύκολα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Lilak90 είπε:

Κορίτσια μία ερώτηση υπάρχει κάποια από σάς που να βάζει κολπικά utrogestan?βασικά θέλω να μου πείτε επειδή προκαλούν παραπάνω υγρά φοράτε κάποιο σερβιετακι η αλλάζεται συνέχεια εσώρουχο?

Μόνο εσώρουχο αλλάζω αφού είμαι και σπιτι αν έβγαινα εξω μόνο θα χρησιμοποιούσα  σερβιετακι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Lilak90 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πως πάτε με το κρύο? πως είστε γενικά από ψυχολογία, σωματικά?

Εδω,τα ιδια! Αύριο πάω για κάτι αιματολογικες! Υπέρηχο σε 2 βδομαδες και δεν περνάνε με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...