Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 6/15/2024 at 12:29 PM, SylPan said:

      Καλημέρα, σήμερα αδιαθέτησα. Την Δευτέρα με το καλό ξεκινάω τις ενέσεις, είμαι πολύ αγχωμένη. Κι έχω και την γειτόνισσα να μου λέει διαφορά (ότι δεν είμαι ικανή να γίνω μάνα και άλλα πολλά) και τα λέει και στην μαμά μου και την στεναχωρεί. 

      Συγγνώμη για το ξέσπασμα έχω πολλή άγχος και πολλές σκέψεις...

      κρυοσυντήρηση ωαρίων θα κάνεις;

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!! Θελω κι εγώ με την σειρά μου να σας πω οτι τα παω προς το παρον καλα... Θα γίνω σύντομα μανουλα!! Αυτή η γιατρός είναι αγία δε ξερω πως να το περιγραψω... σας ευχομαι με την σειρά μου να πανε όλα καλα... Οφειλω και πολλα στην γιατρο... Το να μετρας πανω απο 3 αποτυχημενες προσπαθειες ειναι πολύ δυσκολο... κουράγιο !!! <3

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , happiness79 είπε:

Μαλλάκια και νύχια έχω αποφασίσει μόνη μου ότι δε θα βάφω όταν με το καλό μείνω έγκυος! Προϊόντα μακιγιάζ έχω ήδη αγοράσει βιολογικά χωρίς χημικά και κρέμες προσώπου, ματιών, σώματος, αφρόλουτρα, τα πάντα! Είμαι ψυχάκι λέμεεεεε!!! :P

Έχεις δίκιο καλή μου... Ο πόνος είναι πόνος. Λυπάμαι που αισθάνεσαι ετσι και εύχομαι το τεστάκι να μην είναι ευαίσθητο και σε δύο μέρες να χαρούμε με τη χαρά σου! Και να γράφεις ότι θέλεις, κανείς δεν παρεξηγεί καμία εδώ μέσα, όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε!

Κι εγω εχω ημιμονιμο και τωρα θα το βγαλω πριν τη κανω και μαλλια σιγουρα το πρωτο τριμηνο Οχι ειχα ρωτησει μου πε Οχι μετα το πρωτη τριμηνο Μπαλαγιαζ !! Απο οργάνωση παμε μια χαρα το μπεμπε να ρθει!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Σε καταλαβαίνω και εγώ τις πρώτες εβδομάδες μετά την εμβρυομεταφορα φοβόμουν να σκύψω,να γυρίσω πλευρό,να βηξω,να κλ@σω και γενικά πίστευα πως τα έμβρυα πέφτουν πανευκολα,κάτι το οποίο ευτυχώς δεν ισχύει. Σχετικά με τις τρίχες,σκέφτηκα να αγοράσω καρεκλακι για το μπάνιο και να ξυριζομαι καθιστή,διότι ήδη ζοριζομαι και είμαι μόνο τριών μηνών. Πιο μετά που με το ζόρι θα βλέπω την κοιλιά μου,θα σκυβω να ξυρίσω γάμπα και θα πετσοκοβομαι,οπότε θα γίνουμε πολύ καλοί φίλοι με το καρεκλακι

Εγώ που το σκαμπουδάκι το έχω αγοράσει πάνω από ένα χρόνο τώρα τι να πω?!!! Ελπίζω να το χρησιμοποιήσω κάποια στιγμή για το λόγο που το πήρα... :|

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , happiness79 είπε:

Εγώ που το σκαμπουδάκι το έχω αγοράσει πάνω από ένα χρόνο τώρα τι να πω?!!! Ελπίζω να το χρησιμοποιήσω κάποια στιγμή για το λόγο που το πήρα... :|

Εσύ είσαι φουλ έτοιμη και ασφαλώς και θα το χρησιμοποιήσεις ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , ksvolimi είπε:

Εγω παντως κοριτσια θα σας πω κατι ασχετο σημερα εδωσα τη παραιτηση μου εργαζόμουν σε φροντηστηριο 16 χρονια εννοω απο το νεο ετος μεχρι 31/05 θα ειμαι που τελειωνει η χρονια και επειδη εκανα παραλληλα και ιδιατερα δυο χρονια τωρα με την εξωσωματικη ζορίστηκα και ενιωσα μια ανακούφιση που θα μαι αυτοαπασχολούμενη απο σεπτεμβρη  δε φαντάζεστε ..αφου το εφερα βαρέως οτι με τοση δουλεια να λειπω ολη μερα πως θα εκανα και παιδι..

καθε καλο σου ευχομαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , silvy22 είπε:

καθε καλο σου ευχομαι

Σε ευχαριστω πολυ ευχομαι και εσυ σε τι φαση εισαι; Εγω 10 η 11 προχωραω σε ετ..

πρίν από 35 λεπτά , happiness79 είπε:

Εγώ που το σκαμπουδάκι το έχω αγοράσει πάνω από ένα χρόνο τώρα τι να πω?!!! Ελπίζω να το χρησιμοποιήσω κάποια στιγμή για το λόγο που το πήρα... :|

Κι εγω εχωωωω χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρήστος Ανέστη εύχομαι υγεία αγάπη χαρά… και εύχομαι όλες σύντομα με μωράκια… χάθηκα λίγο λόγο κάτι δουλειές που βγήκαν. Θα σας διαβάσω το βράδυ φιλία πολλά 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Κοριτσια μου εχω ηδη τελειωσει εγω..την εκανα την ετ..! Βαλαμε 2 βλαστοκυστες.. η μια 5ΑΑ και η αλλη 4ΑΑ. Όλα πηγαν καλα.. και ο γιατρος αισιοδοξος. Τωρα ειμαι στα κτελ και περιμενω το λεωφορειο για να γυρισω σπιτι μου..

Σούπερ κορίτσι μου!!! Πηγαίντε σπίτι και να έχετε μια όμορφη ζωή μαζί! Εχω πολύ καλό feeling!!!

1 hour ago, ksvolimi είπε:

Εγω παντως κοριτσια θα σας πω κατι ασχετο σημερα εδωσα τη παραιτηση μου εργαζόμουν σε φροντηστηριο 16 χρονια εννοω απο το νεο ετος μεχρι 31/05 θα ειμαι που τελειωνει η χρονια και επειδη εκανα παραλληλα και ιδιατερα δυο χρονια τωρα με την εξωσωματικη ζορίστηκα και ενιωσα μια ανακούφιση που θα μαι αυτοαπασχολούμενη απο σεπτεμβρη  δε φαντάζεστε ..αφου το εφερα βαρέως οτι με τοση δουλεια να λειπω ολη μερα πως θα εκανα και παιδι..

 Ωωωω!! Μεγάλη απόφαση! Χαίρομαι που αισθάνεσαι ανακούφιση! Εξάλλου σύντομα θα είσαι έγκυος οπότε δεν θα πρέπει να κουράζεσαι πολύ!

1 hour ago, Anastasia Polyzopoul είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Θελω κι εγώ με την σειρά μου να σας πω οτι τα παω προς το παρον καλα... Θα γίνω σύντομα μανουλα!! Αυτή η γιατρός είναι αγία δε ξερω πως να το περιγραψω... σας ευχομαι με την σειρά μου να πανε όλα καλα... Οφειλω και πολλα στην γιατρο... Το να μετρας πανω απο 3 αποτυχημενες προσπαθειες ειναι πολύ δυσκολο... κουράγιο !!! <3

Με το καλό κορίτσι μου!!! Χαίρομαι με τα νέα σου!!! 

πρίν από 54 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Εσύ είσαι φουλ έτοιμη και ασφαλώς και θα το χρησιμοποιήσεις ❤️

Μακάρι...

πρίν από 34 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κι εγω εχωωωω χαχαχαχα!

Παράλληλαααα περαπατάμε παράλληλαααα :lol::lol::lol:❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , happiness79 είπε:

Σούπερ κορίτσι μου!!! Πηγαίντε σπίτι και να έχετε μια όμορφη ζωή μαζί! Εχω πολύ καλό feeling!!!

 Ωωωω!! Μεγάλη απόφαση! Χαίρομαι που αισθάνεσαι ανακούφιση! Εξάλλου σύντομα θα είσαι έγκυος οπότε δεν θα πρέπει να κουράζεσαι πολύ!

Με το καλό κορίτσι μου!!! Χαίρομαι με τα νέα σου!!! 

Μακάρι...

Να μαι ειλικρινης επρεπε να εχει ηδη γινει αλλα δυο χρονια τωρα που δεν ερχοταν και το παιδι το καθυστερουσα  απο συνήθεια αλλα ημουν ηδη φορτωμένη με πολλη δουλεια και τωρα το πηρα αποφαση.. χριεαζεται χρονος και για τη κύηση και για μετα οπως βλεπεις ειμαι ετοιμη.. χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ρε κορίτσια έχω προβληματιστεί. Αυτό το πράγμα με τις γνώμες των γιατρών που δεν συμπίπτουν, με έχει κουράσει πολύ. Πήγα σήμερα στην Οικονομοπούλου και μου είπε η γυναίκα ότι δεν έχω δυσανεξία στην γλουτένη (όπως μου είχε πει η Λευκού) και ότι αυτή η εξέταση που έκανα είναι ενισχυτικό της διάγνωσης και όχι ξεκάθαρη διάγνωση. Για να είναι ξεκάθαρη θα πρέπει να υπάρχουν πρώτα απ όλα συμπτώματα και μετά είναι και άλλες εξετάσεις να γίνουν για επιβεβαίωση. Αλλά χωρίς συμπτώματα δεν υπάρχει ούτε καν προδιάθεση. Την γλουτένη μου είπε μπορώ να την ελαττώσω όπως και να έχει γιατί έτσι κι αλλιώς δν κάνει καλό αλλά όχι ότι σε αυτό βασίζεται η επιτυχία της εμφύτευσης.

Το θέμα είναι ότι έχω την Οικονομ με τον Σφακ να λένε όχι κορτιζόνη και την Λευκού να λέει μικρή δόση κορτιζόνης λόγω προδιάθεσης για κοιλιοκάκη. Τώρα εγώ τι να κάνω? 
Όπως και με το glucophage. 2 διαφορετικές γνώμες από 5 διαφορετικούς γιατρούς. 
 

Γιατι σου είπε η λευκου οτι εχεις δυσανεξια; Η λευκου σε καποιες απο εμας εχει πει με βαση παντα τα αποτελεσματα μας HLA-DQ2 και HLA-DQ8 οτι φερουμε το γονιδιο της κοιλιοκακης οχι οτι εχουμε κοιλιοκακη ή κατι αλλο και οτι καλο ειναι να αποφεύγουμε τη γλουτενη ειδικα λιγο πριν κ μετα την ετ μη τυχον και σκασει το γονιδιο και δε μπορεσει να γινει η εμφυτευση ή ακομα κ φερει αποβολη.Εγω το τηρησα μεχρι την 12η εβδομαδα κυησης που ειναι το κρισιμο τριμηνο κ μετα ετρωγα κανονικα οπως μου ειπε και θεωρω οτι μονο καλό μου εκανε γενικοτερα.φυσικα δε πετυχα λόγω αυτου.Κορτιζονη σε εμενα η Λευκου ηταν καθετη στο οτι ΔΕΝ πρεπει να παρω οποτε κ δε πηρα εφοσον σε αυτο συμφωνησε κ ο εξωσωματικος απο την αρχη.γλουκοφαζ μου ειχανε πει κ εμενα να παρω καθως 2 γιατροι βλέπανε παθολογικη τη καμπυλη σακχαρου μου αλλα αλλοι 2 ενδοκρινολογοι ειχανε πει να μη παρω οποτε ακολουθησα το ενστικτο μου κ τη γνωμη αυτων των 2 που εμπιστευτηκα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ksvolimi είπε:

Εγω παντως κοριτσια θα σας πω κατι ασχετο σημερα εδωσα τη παραιτηση μου εργαζόμουν σε φροντηστηριο 16 χρονια εννοω απο το νεο ετος μεχρι 31/05 θα ειμαι που τελειωνει η χρονια και επειδη εκανα παραλληλα και ιδιατερα δυο χρονια τωρα με την εξωσωματικη ζορίστηκα και ενιωσα μια ανακούφιση που θα μαι αυτοαπασχολούμενη απο σεπτεμβρη  δε φαντάζεστε ..αφου το εφερα βαρέως οτι με τοση δουλεια να λειπω ολη μερα πως θα εκανα και παιδι..

Και γω σήμερα είπα στον εργοδότη μ ότι είμαι έγκυος. Με ρώτησε πιστεύοντας ότι προσπαθώ ώστε να τον ενημερώσω να ξέρει κ κεινος να φέρει άλλη κοπέλα να την εκπαιδευσω... Και του ξςφουρνισα ότι είμαι ήδη έγκυος! Δεν ήθελα να σ πω γτ ειναι νωρις, δεν ξερω πως θα πάει! 

Όσο για τις 2 δουλειές καλα εκανες, δε βγαίνει. Καλύτερα το πρόγραμμα σου, να ξέρεις τι σ γίνεται! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μόλις επιστρέφω από Παπ τεστ στον γιατρό που έχω αποφασίσει να με παρακολουθεί όταν με το καλό τα καταφέρουμε και μείνω έγκυος, τον γιατρό που έχουν και η @Angot και η @Equality. Πήγα μαζί όλες μου τις εξετάσεις και αυτό που μου είπε ήταν ότι υπάρχει περίπτωση να φταίει και το σπέρμα και ότι καλό θα ήταν να ελέγξουμε κατακερματισμό, γιατί όπως τα ακούει, θα μπορούσε να ήταν αυτό που έφταιγε που κάποιες φορές τα έμβρυα δεν προχωρούσαν. Του εξήγησα φυσικά ότι αυτή τη στιγμή θα προχωρήσουμε με το ένα μας υγιές ελεγμένο εμβρυάκι και ότι αν δεν προχωρήσει, σε αυτή την περίπτωση θα ψάξουμε πλήρως το σπέρμα. Μου έκανε την καρδιά περιβόλι όμως! Δε μου έφταναν τα απ' ότι φαίνεται κακής ποιότητας ωάρια λόγω ηλικίας μου, να έχουμε θέμα και με το σπέρμα...?? Αχ, ελπίζω όχι... Μου είπε κι όλας ότι έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ ήδη και ότι η τύχη μου το χρωστάει. Και το πιστεύω κι εγώ βρε κορίτσια! Τι στο καλό!!!

 

πρίν από 20 λεπτά , ksvolimi είπε:

Να μαι ειλικρινης επρεπε να εχει ηδη γινει αλλα δυο χρονια τωρα που δεν ερχοταν και το παιδι το καθυστερουσα  απο συνήθεια αλλα ημουν ηδη φορτωμένη με πολλη δουλεια και τωρα το πηρα αποφαση.. χριεαζεται χρονος και για τη κύηση και για μετα οπως βλεπεις ειμαι ετοιμη.. χαχαχαχα 

Είσαι πανέτοιμη και όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!! ❤

πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

Και γω σήμερα είπα στον εργοδότη μ ότι είμαι έγκυος. Με ρώτησε πιστεύοντας ότι προσπαθώ ώστε να τον ενημερώσω να ξέρει κ κεινος να φέρει άλλη κοπέλα να την εκπαιδευσω... Και του ξςφουρνισα ότι είμαι ήδη έγκυος! Δεν ήθελα να σ πω γτ ειναι νωρις, δεν ξερω πως θα πάει! 

Όσο για τις 2 δουλειές καλα εκανες, δε βγαίνει. Καλύτερα το πρόγραμμα σου, να ξέρεις τι σ γίνεται! 

Πόσο μπροστά ο εργοδότης σου, χαχαχα!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...Δεν ειπα οτι το παιδι μου ζητάει αδερφάκι...Εγω θελω να ειναι δυο... Και οταν θες και δεύτερο και δεν έρχεται ποναει το ίδιο... Σίγουρα υπάρχει η ανακούφιση του πρώτου...Ομως ο αγωνας,η αγωνια τα σκατοφαρμακα... είναι ολα το ιδιο. Δεν θεωρω πως επειδή εχω ενα θα έπρεπε να ημουν ευχαριστημένη. Ειμαι ευγνώμων...ομως επιθυμω και δεύτερο...Κ εγω ελεγα οτι θα ειμαι χαλαρη στο δεύτερο ομως οταν εχω κανει έκτοτε 9 ωοληψιες και μονο 2 εμβρυομεταφορες με μηδεν αποτέλεσμα ποναει πολυ. Και κουραζει πολυ...και πλεον εχεις και ενα παιδι που κανει την προσπάθεια ακομα πιο δυσκολη. Ειχα γράψει στην αρχη οτι ισως δεν πρέπει να γραφω εδώ μεσα πλεον επειδη προσπαθω για το δεύτερο και μπορει να παρεξηγηθω. Καταλαβαινω την επιθυμια για ενα ομως κ η επιθυμία για δεύτερο ειναι εξίσου δυνατη. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες σου. Εύχομαι κ εγω να ειναι λαθος το τεστ.❤️

Προς θεού τι να παρεξηγήθεις ο αγώνας κ η επιθυμία του καθένας είναι σεβαστή.  Μόνο για να είσαι λιγακι πιο χαλαρή το είπα όχι γιατί δεν είσαι ευγνώμων κτλ αλίμονο ,για να ξεκλειδώσει λίγακι το μυαλο.Τώρα μια κουβέντα είναι το ξέρω. Καλα αποτελέσματα το Σάββατο κ περιμένουμε κ μεις ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια μόλις επιστρέφω από Παπ τεστ στον γιατρό που έχω αποφασίσει να με παρακολουθεί όταν με το καλό τα καταφέρουμε και μείνω έγκυος, τον γιατρό που έχουν και η @Angot και η @Equality. Πήγα μαζί όλες μου τις εξετάσεις και αυτό που μου είπε ήταν ότι υπάρχει περίπτωση να φταίει και το σπέρμα και ότι καλό θα ήταν να ελέγξουμε κατακερματισμό, γιατί όπως τα ακούει, θα μπορούσε να ήταν αυτό που έφταιγε που κάποιες φορές τα έμβρυα δεν προχωρούσαν. Του εξήγησα φυσικά ότι αυτή τη στιγμή θα προχωρήσουμε με το ένα μας υγιές ελεγμένο εμβρυάκι και ότι αν δεν προχωρήσει, σε αυτή την περίπτωση θα ψάξουμε πλήρως το σπέρμα. Μου έκανε την καρδιά περιβόλι όμως! Δε μου έφταναν τα απ' ότι φαίνεται κακής ποιότητας ωάρια λόγω ηλικίας μου, να έχουμε θέμα και με το σπέρμα...?? Αχ, ελπίζω όχι... Μου είπε κι όλας ότι έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ ήδη και ότι η τύχη μου το χρωστάει. Και το πιστεύω κι εγώ βρε κορίτσια! Τι στο καλό!!!

 

Είσαι πανέτοιμη και όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!! ❤

Ο καλός μου!! Ψάχνει πάντα το γιατί, να το λάβεις υπόψιν σου. Όταν πρώτο πηγα με άψογες εξετασεις εκτός από ελάχιστα πιο χαμηλή ΑΜΗ, άψογο σπέρμα, μου λέει δεν δικαιολογουν οι εξετασεις σ να έχεις την ελάχιστα χαμηλή ΑΜΗ, θέλω να δω γτ συμβαίνει. Κάναμε λαπαροσκοπηση, ήπια ενδομητριωση (1 εστία) την καυτηριάζει. Λέει σε 3 με 6 μηνες θα σαι έγκυος. Πανε 3 μηνες και τπτ. Μ λέει ναι αλλά δεν δικαιολογεί να μην εισια  ακόμα έγκυος , είσαι μικρή θα το πάμε πιο σφαίρα. Με τα πολλά μπήκαμε πριν 2 μηνες σε διαδικασία εξωσωματικης. Το αποτέλεσμα 6 μηνες μετα την λαπαροσκοπηση όπως μου είπε αρχικά , εγω ειμαι έγκυος! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , happiness79 είπε:

Κορίτσια μόλις επιστρέφω από Παπ τεστ στον γιατρό που έχω αποφασίσει να με παρακολουθεί όταν με το καλό τα καταφέρουμε και μείνω έγκυος, τον γιατρό που έχουν και η @Angot και η @Equality. Πήγα μαζί όλες μου τις εξετάσεις και αυτό που μου είπε ήταν ότι υπάρχει περίπτωση να φταίει και το σπέρμα και ότι καλό θα ήταν να ελέγξουμε κατακερματισμό, γιατί όπως τα ακούει, θα μπορούσε να ήταν αυτό που έφταιγε που κάποιες φορές τα έμβρυα δεν προχωρούσαν. Του εξήγησα φυσικά ότι αυτή τη στιγμή θα προχωρήσουμε με το ένα μας υγιές ελεγμένο εμβρυάκι και ότι αν δεν προχωρήσει, σε αυτή την περίπτωση θα ψάξουμε πλήρως το σπέρμα. Μου έκανε την καρδιά περιβόλι όμως! Δε μου έφταναν τα απ' ότι φαίνεται κακής ποιότητας ωάρια λόγω ηλικίας μου, να έχουμε θέμα και με το σπέρμα...?? Αχ, ελπίζω όχι... Μου είπε κι όλας ότι έχω ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ ήδη και ότι η τύχη μου το χρωστάει. Και το πιστεύω κι εγώ βρε κορίτσια! Τι στο καλό!!!

 

Είσαι πανέτοιμη και όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!! ❤

Πόσο μπροστά ο εργοδότης σου, χαχαχα!!

Αχ αχ χτυπησες φλέβα ελπιζω κοριτσι μου να πανε ολα καλα και να μη χρειαστει τιποτα οπως σου ειχα πει ειχα την ιδια ανησυχια και εγω που δε προχωραμε και οντως κράτησα κρυοσυντηρηση του Δημητρη που θα λειπει και βλεπω. Εμεις ειχαμε κανει κατακερματισμό και επεσε απο  το 28 που ηταν ωστοσο τι να σου πω εχουμε και τους γιατρους που επιμένουν οτι ενα καλο σπερματοζωάριο χρειαζομαστε οτι  γινεται  μικρο γονιμοποιηση ετσι κ αλλιως και οτι εφοσον φτανουν βλαστοκυστες δεν ειναι δα και τοσο τραγικο. Εγω ξερω οτι εχω ενα μέτριο σπερμα αλλα πραγματικα μετα απο 6 ετ δε θα το αντεξω .. να φταιει αυτο και να χουμε αλλα.. τρεχαματα ελπιζω και σε σενα να ΜΗ συμβει αυτο..❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...