Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

MARIAEVA

να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είστε όλοι γεροί! Καμία πίκρα πια στο σπιτικό σας.....

Φιλιά στα μαγουλάκια τους και μια αγκαλιά μεγάλη για εσένα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το Μαράκι είναι τριών χρονών... Είναι το παιδάκι των κουμπάρων μου (έχουν βαπτίσει τον γιό μου).

Η μικρή ξεκίνησε με πυρετό, τίποτα άλλο μόνο πυρετό, και κάθε μέρα τουλάχιστον ανά δωδεκάωρο έκανε γύρω στο 38,2. Πέρασαν καμιά δεκαριά μέρες και εξακολουθούσε να έχει... Την πάνε στο νοσοσκομείο και ξεκινάνε εξετάσεις... Όλα αρνητικά... Ο πυρετός να εξακολουθεί να υπάρχει... Το παιδάκι έχει και παρελθόν με σπασμούς... Και γι΄αυτό τον λόγο δεν αφήνουν να ανεβάσει και πολύ γιατί φοβούνται... Και αφού δεν βρίσκουν κάτι στις εξετάσεις κάνουν και για πιό σοβαρές ασθένειες... Κάνανε μυελογράφημα την περασμένη εβδομάδα και από ότι μου είπαν οι κουμπάροι μου δεν βγήκαν σαφείς τα αποτελέσματα και σήμερα θα ξανακάνουν... Φοβάμαι πάρα πολύ... Σας παρακαλώ μια παραπάνω προσευχή για το αγγελούδι μας να μην έχει τίποτα... Επίσης αυτό που είναι ανυσηχητικό είναι ότι έχει πεσμένα τα λευκά στο αίμα της και φοβούνται οι γιατροί για οποιαδήποτε ίωση... Ο Θεός να βοηθήσει να μην έχουμε τα χειρότερα... Σας ευχαριστώ πολύ....


RShEp3.png?t=1&Dcm8pJdZ

dDYSp2.png

ticker.php?pic=39ofzf3j8t1wythf

Link to comment
Share on other sites

εχω περασει κ γω διαφορα με την κορη μου κ ξερω πως ειναι ο θεος κ η παναγια να ειναι διπλα στο μικρο αγγελουδακι να πανε ολα καλα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ποιο νοσοκομειο ψαχτηκανε?

σιγουρα επανελεγχο και πολυ δυναμη σε ολους

ειναι μικρο ....μακαρι να πανε ολα κατευχην

την εχουμε φαει την αρρωστια με το κουταλακι αλλα αλλιως ειναι στα 64 χρονια

τις ευχες μου για το Μαρακι

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό ακούω όλο και συχνότερα για κρούσματα λευχαιμίας σε παιδάκια.. από 2 χρονών έως και 6.. τι να πω πια.. ας ελπίσουμε πραγματικά να είναι λάθος η διάγνωση..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...