Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Mariaeva, πολύ χάρηκα με την χαμογελαστή φωτογραφία σας!!!!! Να χαίρεσαι τα αγοράκια σου !!!

Ανδριανή,μην φοβάσαι κοπέλα μου ...εχεις τόσα ξεπεράσει εσύ !!!!!!!!!!!!!Θα τα καταφέρεις !!! κι όπως λένε και παραπάνω το Δεν θυμ'αμαι αν το είχα γραψει ότι ειχε κ μια θεια μου και το ξεπερασε.

Όλα καλά θα πάνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για τον αντρούλη μου, τον έρωτα της ζωής μου τον παντοτινό, τη μεγάλη μου αγάπη

που δεν πρόλαβα να χορτάσω, που είχαμε τόσα όνειρα ότι θα γεράσουμε μαζί και θα περπατάμε χεράκι χεράκι, πάντα ερωτευμένοι, ακόμα και στα 80 μας, που μου χάρισε τόση ευτυχία, που η ζωή μας ήταν πάντα με χαμόγελο ακόμα και στα δύσκολα.... ποιος θα μου το λεγε ότι θα σε έχανα τόσο νωρίς, μωρό μου........

σημερα θα γιόρταζε ο Αντωνάκης μου...................με πονάει τόσο πολύ η σημερινή ημέρα...........................


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαράκι,

τι να σου πούμε, τι παρηγοριά να σου δώσουμε...

Τόσο πολύ στενοχωριέμαι, σα να σας ξέρω...

Μόνο, σκέψου, υπάρχουν και άνθρωποι που δεν έχουν ζήσει στη ζωή τους τέτοια αγάπη. Εσείς τουλάχιστον τη ζήσατε...Αλλά έχεις δίκιο καρδούλα μου...έφυγε νωρίς...

Συγνώμη για τον τόνο της οικειότητας, μου βγαίνει αυθόρμητα..νιώθω ότι σε ξέρω, όπως και πολλές άλλες εδώ μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι η φωτογραφία σας τόσο γλυκιά και ζεστή.. Είσαι ήδη μάνα και πατέρας γι' αυτά τα παιδιά.. είσαι όλη τους η ζωή, όλος τους ο κόσμος.. Είσαι δυνατή και σε χαίρομαι γι' αυτό.. Η σκέψη μου μαζί σας..

Γλυκιά μου Αδριανή έπεσα από τα σύννεφα.. Ξέρω, σου ήρθε πολύ ξαφνικό όλο αυτό αλλά σκέψου ότι το ανακαλύψατε πολύ νωρίς ... θα τη βρεις τη δύναμη μέσα σου να παλέψεις όχι μόνο για τα παιδάκια σου αλλά και για σένα, τους γονείς σου και τα αδέρφια σου, τον άντρα σου και όλους όσους σε αγαπάνε.. Ότι χρειαστείς είμαι εδώ! Σε φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση,τελικα πεμπτη πρωι μπαινω για παρακεντηση κ φοβαμαι πολυ πρωτον τι θα διξει κ δευτερον τον πονο!καθε πρωι η απογοητευση ιδια......... δεν ηταν εφιαλτης!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση,τελικα πεμπτη πρωι μπαινω για παρακεντηση κ φοβαμαι πολυ πρωτον τι θα διξει κ δευτερον τον πονο!καθε πρωι η απογοητευση ιδια......... δεν ηταν εφιαλτης!

Πάρε δύναμη από τα παιδάκια σου και από τους δικούς σου ανθρώπους.. Η σκέψη μου μαζί σου! Σύντομα να είναι όλο αυτό ένα κακό όνειρο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση,τελικα πεμπτη πρωι μπαινω για παρακεντηση κ φοβαμαι πολυ πρωτον τι θα διξει κ δευτερον τον πονο!καθε πρωι η απογοητευση ιδια......... δεν ηταν εφιαλτης!

Ανδριανή πού θα την κάνεις την παρακέντηση;

Κάνε τον σταυρό σου και προχώρα.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανδριανή πού θα την κάνεις την παρακέντηση;

Κάνε τον σταυρό σου και προχώρα.....

στο νοσοκομειο του ριο στην πατρα θα την κανω,μιλησα κ με καποιους γιατρους αλλους κ μου ειπαν να μην ανυσηχω ειναι τοσα τα φαρμακα πλεον που κ αν δεν υπαρχει πληρης ιαση θα ειναι σε υφεση για πολλα χρονια αλλα εγω να σκεφτομαι οτι θα ειμαι στο ποσοστο που ειναι ιασιμο τι να πω ειμαι λιγο καλιτερα ολοι καλα μου τα λενε ,κ κατι αλο μου λενε αν ηταν κατι σοβαρο αυτη την στιγμη θα ημουν μεσα στο νοσοκομειο για θεραπεια κ δεν θα ζητζγαν να με δουν ξανα σε ενα μηνα κ το γεγονος οτι τους βουβωνικους τους πιανω 1 χρονο τωρα χωρις καποια φαρμακευτικη θεραπεια αν ηταν να γινει κατι κακο θα ειχε γινει .κανω το σταυρο μου περνω το ζαναξ μου;) κ ηρεμω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε δύναμη από τα παιδάκια σου και από τους δικούς σου ανθρώπους.. Η σκέψη μου μαζί σου! Σύντομα να είναι όλο αυτό ένα κακό όνειρο!

σε ευχαριστω δομνινακι μου ,αληθεια περνω δυναμη απο τα παιδακια μου οταν τα αγκαλιαζω ειναι το καλιτερο αγχολυτικο


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ευχαριστω για την συμπαρασταση,τελικα πεμπτη πρωι μπαινω για παρακεντηση κ φοβαμαι πολυ πρωτον τι θα διξει κ δευτερον τον πονο!καθε πρωι η απογοητευση ιδια......... δεν ηταν εφιαλτης!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Προσευχήσου και προχώρα...

Όλα θα πάνε καλά με την παρακέντηση και τα αποτελέσματα θα είναι ακόμα καλύτερα.......

Πολλές πολλές ευχές και όποτε μπορέσεις γράψε μας τα νέα σου........


nZP1p3.png

585Ep3.png

255rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια την εκανα.το υγρο πονεσε αλλα υποφερτα δεν ηξερα ομως οτι θα παρουν κ δειγμα οστου το πετυχαν με την 4 φορα τις 3 πρωτες καπως αντεχοταν την τεταρτη πρεπει να ακουστηκα στο μεσολογγι τετοιο πονο παναγια μου δεν ξανανιωσα ποτε ηταν πολυ σκληρο το οστο ειπαν κ με τρυπησαν πιο πανω απο την αναισθησια αληθεια πολυ πονος κ πολυ κλαμα ,ευτηχως παει κ αυτο αναμενουμε κανα μηνα παλι εκανα μαλακια τι το θελα το δημοσιο επρεπε να παω σε ιδιωτικο να τελειωνω


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια την εκανα.το υγρο πονεσε αλλα υποφερτα δεν ηξερα ομως οτι θα παρουν κ δειγμα οστου το πετυχαν με την 4 φορα τις 3 πρωτες καπως αντεχοταν την τεταρτη πρεπει να ακουστηκα στο μεσολογγι τετοιο πονο παναγια μου δεν ξανανιωσα ποτε ηταν πολυ σκληρο το οστο ειπαν κ με τρυπησαν πιο πανω απο την αναισθησια αληθεια πολυ πονος κ πολυ κλαμα ,ευτηχως παει κ αυτο αναμενουμε κανα μηνα παλι εκανα μαλακια τι το θελα το δημοσιο επρεπε να παω σε ιδιωτικο να τελειωνω

Ανδριανή μου....πάει πέρασε αλλά εσύ το ξέρεις μόνο....

Κάτσε να ξεκουραστείς τώρα...

Εύχομαι καλά αποτελέσματα, κορίτσι μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια την εκανα.το υγρο πονεσε αλλα υποφερτα δεν ηξερα ομως οτι θα παρουν κ δειγμα οστου το πετυχαν με την 4 φορα τις 3 πρωτες καπως αντεχοταν την τεταρτη πρεπει να ακουστηκα στο μεσολογγι τετοιο πονο παναγια μου δεν ξανανιωσα ποτε ηταν πολυ σκληρο το οστο ειπαν κ με τρυπησαν πιο πανω απο την αναισθησια αληθεια πολυ πονος κ πολυ κλαμα ,ευτηχως παει κ αυτο αναμενουμε κανα μηνα παλι εκανα μαλακια τι το θελα το δημοσιο επρεπε να παω σε ιδιωτικο να τελειωνω

Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!!!!!!

Αυτός ο φρικτός πόνος εύχομαι να ήταν ο τελευταίος , απο δω και πέρα μόνο χαμόγελα και ευχάριστες στιγμές απο δω και πέρα.:D

Περιμένουμε τα νέα σου.

να ξεκουραστείς και να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς.


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κιττυ μου ,αυτο κανω προσπαθω να περναω καλα με τον αντρα μου κ τα παιδια μου,αυτο που με αγχωνει ειναι οτι αυτο που εχω δεν θα το ξεφορτωθω ποτε μου ειπαν ειναι χρονια παθηση απλα θα το κραταμε σε υφεση τιποτα παραπανω δεν υπαρχει οριστικη ιαση .ηθελα πολυ να κανω αλο ενα παιδακι αλλα μαλλον ονειρο θα μεινει θα διακυνδινευσω να ξανα φουντωσει .σκατα ολη μου την ζωη με αγχος θα την περασω .

περιμενω αυτο το χαρτακι που εχει την διαγνωση ακομα διοτι ειναι ανυπογραφη ναι καλα ακουσατε 10 μερες εχω παρει την διαγνωση προφορικα αλλα λειπει η υπογραφουλα.κ θα την στειλω σε εναν πρωτο ξαδερφο της μαμας μου που ειναι αιματολογος στην φλοριντα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...